Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) reelc válasza Polllen (#149) üzenetére


reelc
veterán

Épp ez az, hogy nem érted.
"Ertem, hogy ezzel el tudjátok foglalni magatok, de aztán számon kérni a Blizzard-n, hogy mennyire nem lett igazatok... "
Nem erről van szó.

Ha lenne kedvem, energiám, és érne annyit, tudnék linkelni konkrétan volt Diablo álláshirdetéseket.
Az, hogy mikor mit erősített és mit cáfolt meg a Blizz - amiket írtam - szintén visszakereshetőek.
Úgy gondolom semmi valótlant nem írtam.

Igen, beszélhetnénk arról is, kinek milyen gondja van az életben, sírhatnék én is, de nem teszem, ez a hely nem arról szól.

Leírtam mindent, amit akartam, ha te vagy bárki más még ezek után sem bírja megérteni a kialakult helyzethez vezetett utat (ami helyzet igen, túlzás, de azért az alapjait meglehet érteni), azzal nem tudok és nem is akarok mit kezdeni. Nem az én dolgom.

Ja és nyugodtan feltehetnéd azt a kérdést is, hogy honnan tudhatná, hogy új PC/konzolost akart a közösség? Pl. onnan hogy ha olvasná a saját fórumjait, akkor tudná, mert már sokan leírták, hogy jó lenne egy folytatás. Nem csak most, évek óta. Amúgy bárkit megkérdezhetsz a Diablo 3 topikjában, mi a véleményük a Blizzard kommunikációjáról? Nem most, hanem pl. idáig, 1/2-1 éve, stb.?

(#150) Kasya: Szerintem nem nekem akartad írni, nem említettem semmilyen gyerekeket.

[ Szerkesztve ]

(#152) Daelion válasza reelc (#151) üzenetére


Daelion
őstag

Na,látod itt az élő példa arra amit próbáltam elmagyarázni én is. :N

(#153) Kasya válasza reelc (#151) üzenetére


Kasya
nagyúr

A hivatkozas lemaradt
(#148) rumkola

:B :R

(#154) Polllen válasza reelc (#151) üzenetére


Polllen
nagyúr

"Ha lenne kedvem, energiám, és érne annyit, tudnék linkelni konkrétan volt Diablo álláshirdetéseket."

Ne haragudj, de egy álláshirdetésből honnan tudjátok, hogy végül mit kellett csinálnia annak, akit felvettek?

Összeszedtetek egy rakás infomorzsát és kerítettek hozzá egy sztorit, hogy na ebből új Diablo lesz. Ezzel nincs gondom. De aztán a saját kitalációtok számon kérni máson...
Ha magatoknak kreáltok egy álmot és aztán csalódás a vége, magatokon kérjétek számon. Szerintem.

Ettől még lehet lesz PC-re is új Diablo. Ha lesz, majd kipróbálom. Ha nem tetszik, nem veszem meg. A cégek ebből értenek leginkább.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#155) reelc válasza reelc (#151) üzenetére


reelc
veterán

Ja és még annyi, hogy ugye egy szót nem ejtettem arról, hogyan is kezeli a Blizzard ezt a dolgot.
A Youtubeon többezer komment eltűnt, rengeteg dislike is, többször feltöltötte a videót, ill. a saját fórumjain is nagytakarítás van. Ha akarsz ezeknek is utánanézhetsz.
Egy normális cég nem így bánik a communityvel.

Az az egyetlen fix pont, hogy újra megerősítették, hogy mégegy Diablo projekten dolgoznak.
De ez akár a rajzfilm is lehet, ami nem játék. Mert nem konkrétan játéknak nevezik, projektnek. Ez az egyetlen értékelhető lépésük péntek este óta. De ugye nem mondták hogy játék. :) Majd jövőre leleplezik a rajzfilmet. :D

(#154) Polllen: Olyan pozíciók voltak, ami tartalmi patchez nem kell.
A Switch változat akkor már készült, a mobilváltozat jelentős részét meg a kínai mobilos cég csinálta, mert nekik hasonló játékuk volt már mobilon, amiben a Blizz nem tapasztalt.
De nekem nem hiszel, és nem fogok linkeket vadászni senki kedvéért. Akit érdekel utánanéz.

Ma beszéltem több emberrel is, ismerték azokat a dolgokat, amiket leírtam, és ők se rajongtak a mobilportért, az ismeretek fényében ők is komolyabbat vártak.

De szerintem ezt hagyjuk is abba. Eltelt pár nap, nemsokára lecseng az egész.
Többet nem válaszolok, mert nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

(#156) Puma K


Puma K
veterán

[link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#157) Giovan! válasza reelc (#155) üzenetére


Giovan!
addikt

Viccen kívül mondom, egy Diablo 3 Wrath szintű sorozat még érdekelne is, talán jobban is mint egy Diablo 4.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#158) NandorHUN válasza reelc (#155) üzenetére


NandorHUN
addikt

Legalább nem csinálják azt amit az EA, hogy reddit adminokat is megveszi.

Bár én YT takarítást nem tudom hogy intézik belsős ember nélkül....

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#159) leslieke válasza Kasya (#144) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha ez még vilagosabb lesz, akkor az mar "Dungen Hunter remake" lesz

Legalább majd látni is lehet valamit a játékból. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#160) Sonja


Sonja
veterán

Blizzard Has Big Plans For Smart Devices, More Series May Come In The Future

A few years ago with hearthstone, it was designed originally for desktop but as a happy sort of coincidence, it worked well for mobile. That opened our eyes to a broader opportunity. Then it’s just been a question of surfacing the teams and resources and designs to make this happen.

I can say, without getting overly specific, that we have big plans for the mobile space. It’s a big initiative for us across blizzard, and you can expect to see more mobile titles from us spanning all of our ips at some point in the future.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#161) Bird válasza Sonja (#160) üzenetére


Bird
addikt

...more mobile titles...

Én nem tudom mit szívnak, de nekem is kell. :D Most már látom, hogy a pc-ket dobhatjuk a wc-be, 2018-ban mindennek VÉGE! :DD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#162) Kasya válasza Bird (#161) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezekszerint terveznek egy Star Craft TowerDefense Editiont... ;]

(#163) atike válasza Kasya (#162) üzenetére


atike
nagyúr

Részemről vevő lennék rá egyből... :) :DDD

(#164) tomazin válasza rumkola (#148) üzenetére


tomazin
veterán

Teljesen igazad van. Felelősségteljes felnőtt vagy, aki szereti ha bármit lenyomnak a torkán. Vagy más torkán. Neked fáj? Most épp nem. Akkor meg? Majd ha neked fáj valami, akkor meg hőzöngsz, aztán jön más olyan okos aki a te fájdalmad szarja le. Aztán majd te leszel a gyerekes.

Vagy:

Felnőtt ember vagy és elfogadod azt, hogy sok embernek nem tetszik amit megpróbálnak letolni a torkán és ennek hangot is ad. Mivel támogatni nem akarom őket továbbmegyek.

(#165) Ghoosty válasza tomazin (#164) üzenetére


Ghoosty
őstag

Senkinek nem próbálnak lenyomni semmit a torkán. Egyszerűen csak megjelentek egy olyan platformon, ahol eddig nem és ezt olyan közönség előtt mutatták be, aki nem aktívak az adott platformon. (Súlyos marketing hiba.)
Fentebb is kifejtettem, hogy én sem rajongok a mobiljátékok iránt, viszont kedvelem a Diablo szériát. Azonban mégsem érzem, hogy engem átvertek volna, vagy le akarnának nyomni bármit a torkomon. Nem az én játékom lesz, megyek tovább. Bár szerintem a Blizzard se kezeli megfelelően a dolgot, de sok rajongó egyértelműen túltolta.

[ Szerkesztve ]

(#166) Polllen válasza Ghoosty (#165) üzenetére


Polllen
nagyúr

Így.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#167) tomazin válasza Ghoosty (#165) üzenetére


tomazin
veterán

Akkor nézzük rettenet egyszerűen, szélsőséges példával szemléltetve:

Ahhoz, hogy elmenjek és beleinvesztáljam egy családi nyaralás árát egy blizzconba, ahhoz nagyon kell, hogy érdekeljen a játék, hogy azzal együtt éljek. Tegyük fel pont a diablo az ami a szerelmem. Már rettenetesen unom a season 51-et és az elcsepegtetett morzsák arra ösztönöznek, hogy most már lesz valami. Odamegyek és ezt kapom.

(#168) Ghoosty válasza tomazin (#167) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ha ez így történt, akkor az olyan szintű fanatizmus, amit én nem tudok megérteni, mert sosem éltem át ilyet semmivel kapcsolatban, pedig messze nem vagyok már gyerek.
De ez max pár emberre igaz az egész világon, őket azért sajnálom, de még mindig nincs torkon lenyomás.

(#169) _drk válasza Ghoosty (#165) üzenetére


_drk
őstag

Nem megyünk tovább, mert DIABLO 4-et akarunk!!!44!!!
Itt a szabad internet, igenis lehet véleményt nyilvánítani, hogy rohadtul nem ezt vártuk.
A Blizzard-nak van egy Hardcore pc közössége. Senkit nem érdekelt, hogy közben multi platform lett a Diablo mert előtte nem rég még volt kieg, majd Necro DLC. Ugyan azzal a jó játékkal nyugodtan játsszon mindenki!
Az Overwatch fej-fej mellett halad minden platformon, így semmi gond nincs.
A Heartsone-t is kapja mindenki, se előny se hátrány. Szintén jó játékok, csapassa mindenki!
Csak a maradék játékaik meg elég masszív hardcore ps-s címek. Így is él az ember képzeletében, hogy az egyik megmaradt nagy Pc gamerek bástyája, úgy mond fő platformja volt eddig.

De nem állsz egy rajongó tábor elé, akiknek már elvárásaik is lennének és adsz egy teljesen más dolgot, amit még nem is szeretnek.
Rock koncerten nem kezd el rappelni a Metallica, hogy ők most új irányt vesznek! Ugyan ez fordítva, Eminem nem kezd el hörögni.
De ha ki ad egy albumot, amin van 1-2 olyan szám, még az is meghallgatja akit nem érdekel.

(#170) Plazmacucci válasza _drk (#169) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Metallica pont szar példa, de igazad van, nem tudom mit nem értenek :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#171) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Most jöttem rá, hogy a Crusaders of Light, (amiből lesz az átszkinezett Diablo Immortal) PC-n F2P rendszerben játszható és Steamen is fent van. :DDD

Ehunnie.

A hozzászólásokat érdemes átnézni. ;]

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#172) olymind1 válasza KubanitoS (#171) üzenetére


olymind1
senior tag

Ez a játék is majdnem úgy néz ki mintha valami mobilos d3 klónszerűség lenne, még a barbár meg a démonok stílusa is igen hasonló ;]

(#173) Cathfaern válasza KubanitoS (#171) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ezerszer el lett mondva, hogy a Crusaders of Light WoW klón, nem Diablo klón. Másodszor az is el lett mondva, hogy a Diablo Immortal alapvetően a Netease mobilos enginét használja, nem pedig átskinezett játék. De tudom, jobb érzés hőbörögni.

(#174) KubanitoS válasza Cathfaern (#173) üzenetére


KubanitoS
veterán

Remélem te is jobban érzed magad most, hogy ezt kiadtad magadból. A tényeken és a Crusaders of Light / Diablo Immortal folyamatos összehasonlításán nem fog változtatni a dolog és ahogy nézem nem én vagyok az egyedüli, aki ezt így gondolja.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#175) Prof


Prof
addikt

Endless of Gods...

(#176) JSaN válasza Prof (#175) üzenetére


JSaN
addikt

Van meg ott ahonnan a Netease jon. ;]
Pl: Raziel Dungeon Arena 15:00tol erdemes nezni, tiszta act1 palya, meg konkretan felismerem a Cemetery of the Forsaken reszt. :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#177) Telda válasza JSaN (#176) üzenetére


Telda
addikt

Anno temérdek kínai Diablo klón készült, nem is értem hogy gondolják hogy életképes lesz a kínai piacon. Azért ők sem hülyék hogy végigvigyék 77. verziót átszínezve, csak azért mert Diablo.

(#178) Sonja


Sonja
veterán

Warhammer: Chaosbane twitter

Experience Warhammer: Chaosbane the way it's meant to be played on PC, PlayStation 4 and Xbox One in 2019. #Warhammer #Chaosbane

Ez azért tetszik! :DDD Jó poén a Diablo után. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#179) Fitzgerald válasza Sonja (#178) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem is baj, van elég szar Warhammer játék mobilra enélkül is.

(#180) Giovan! válasza Sonja (#178) üzenetére


Giovan!
addikt

Ne eddig erről a Warhammer Chaosbane-ről nem is hallottam. Már ezért megérte bejelenteni a mobilos Diablot :C

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#181) Puma K


Puma K
veterán

Leaked Diablo Immortal Footage

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#182) Sonja


Sonja
veterán

(#183) Giovan! válasza Sonja (#182) üzenetére


Giovan!
addikt

Remek. Mikor bejelentették a MoP-val a pet battlet, csodálkoztam is hogy nem csináltak belőle ilyen mászkálós kretén mobilos verziót. De akkor ezek szerint ami késik, nem múlik. Hozzáteszem, én WoW-ban sem pet battle-özök, bár elfogadom hogy van akinek jó móka.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#184) Telda válasza Sonja (#182) üzenetére


Telda
addikt

ctrl+c ctrl+v a skineket kicserélik a wow-os petekre = profit
Most komolyan ennyire nincs egyedi ötletük...

(#185) Kasya válasza Puma K (#181) üzenetére


Kasya
nagyúr

:C

(#186) leslieke


leslieke
Jómunkásember

iOS-en már előrendelhető! :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#187) Dniel válasza leslieke (#186) üzenetére


Dniel
tag

Pont most láttam én is :D viszont nem úgy volt, hogy ingyenes lesz? Kéri a bankkártya adatokat amit más app meg nem kér.

(#188) leslieke válasza Dniel (#187) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem az alap ingyenes lesz, csak lesznek benne mikrotranzakciók, minta erre emlékeznék. Kérdéses, hogy fizetés nélkül mennyire lesz jászható. Tőlem mondjuk nem kérte, mert már meg van adva.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#189) Peace


Peace
nagyúr

Valakinek van konkrét terve hogy játssza majd tv-n kanapéról csatlakoztatott kontrollerrel? bluestacks 5-öt ajánlottak nekem, de még nem próbáltam. Értelem szerűen az lenne a legjobb megoldás, ha PC-ről futtathatnám.

(#190) Peace válasza Peace (#189) üzenetére


Peace
nagyúr

Megoldva, jön PC-re!!!! :C

(#191) leslieke válasza Peace (#190) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

IOS-re megjött a játék! :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.