Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

A bejelentést követő csend illetve a konferanszié teljes lefagyása mindent elmond erről. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) oriic válasza bolondember (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Esküszöm nekem volt kínos, nem tudom milyen lehetett egy rajongónak. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) DeckardCain válasza oriic (#2) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Törlöm a bnet app-ot :O :W

(#4) bolondember válasza oriic (#2) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem is beszélve a bácsiról a színpadon. :DDD

tömény szekunder szégyen volt az egész. :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) tuki2200


tuki2200
senior tag

Igazabol ha Switchen ilyen f*szan fut, akkor ez logikus. Az iranyitas sem olyan komplex, hogy ne lehetne kepernyore atirni. En nagyon orulok neki, jo lesz utazas kozben lenyomni egy dungeont, baratokkal multiba meg tokeletes lesz. Csak ne legyen free to play...

[ Szerkesztve ]

(#6) DaveNo1 válasza DeckardCain (#3) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem vesztesz semmit, mai Blizzconról az jött le nekem, hogy nem csak a Diablo halott hanem maga a Blizzard is, nem véletlen lépett le az összes régi arc.

You are not prepared.

(#7) Hellwhatever


Hellwhatever
aktív tag

Az hogy kiszervezték a NetEase-hez a fejlesztést mindent elmond arról mennyire veszi komolyan a Blizzard a Diablo franchise-t.

Abból kiindulva hogy láthatóan feszengett, illetve hogy az össz mondandója kimerült annyiban hogy "We have stories to tell." (annyira hogy ezt vagy 3x is megismételte), valahol Cheng úr is érezhette beszéd közben hogy ez bizony übergáz. :(

[ Szerkesztve ]

(#8) oriic válasza bolondember (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Talán még a Diablo What's Next-en bejelentenek valamit. Vagy arra semmi esély?

Live-Die-Respawn

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

(#10) Giovan! válasza tuki2200 (#5) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha ingyenes lesz akkor ki se próbálom :(

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#11) Daelion


Daelion
őstag

Erre nem találom a megfelelő szavakat.. :F :W

De a trailer alatti 800like/22k dislike ~1 óra alatt az elég beszédes. :))

(#12) BlackDesert


BlackDesert
tag

Én nem szívesen játszanék 5 colon tapicskolva, de higyjétek el meg lesz sajnos a maga bázisa.. Amúgy egy lost ark féleséget vártam pc-re , de akkor marad a lost ark vagy a lineage ethernal valamikor egyszer..

(#13) EczkE


EczkE
addikt

Regisztraltam, kivancsi leszek ra. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#14) oriic válasza Daelion (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És egyre több lesz, Blizzard törli a negatív hsz-ek egy részét. :D

Live-Die-Respawn

(#15) Daelion válasza oriic (#14) üzenetére


Daelion
őstag

Ja látom,Blizzard fórumon is törölgetnek rendesen.

De ez azért ütős,most linkelték. :C :D

[link]

(#16) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

Diablo 3 fórum felrobbant. Székház leegetesrol és tuntetesrol beszelnek

(#17) DaveNo1 válasza Daelion (#15) üzenetére


DaveNo1
veterán

WoW, az igen! Csávót vajon kitörölték onnan is? :Y

You are not prepared.

(#18) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Van már videó feltöltve valahová a helyi közönség bejelentést követő reakciójáról?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#19) Silεncε válasza KubanitoS (#18) üzenetére


Silεncε
őstag

Ezt keresném én is.

(#20) Daelion válasza KubanitoS (#18) üzenetére


Daelion
őstag

Hát már most ilyeneket töltenek fel a QA részlegből,kb ez:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#21) Drizzt válasza Daelion (#15) üzenetére


Drizzt
nagyúr

:D Ez epic. :D Amugy engem erdekelne, ha tabletre jol megirjak es az iranyitast is sikerul valahogy jol kitalalni.

I am having fun staying poor.

(#22) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A Gameloft-féle Dungeon Hunter sorozat egész jól játszható mobilon.
Ha ez is olyan lesz, engem érdekel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23) Kasya válasza Drizzt (#21) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Play-en azt irjak, hogy lesz bill+eger es kontroller tamogatas is. Gondolom, igy DeX es tsi. lehetoseggel menni fog "pc szeruen" is. Bar a leegyszerusitett jatekenettol es az IAP modelltol nagyon felek.

Csodalom hogy nem futottak ki szegyenukben a szinpadrol a Blizz emberei. Igen nagy eges volt az egesz.

[ Szerkesztve ]

(#24) KubanitoS válasza Silεncε (#19) üzenetére


KubanitoS
veterán

Na megtaláltam.

1:52:00-tól van egy kis égés. :D

Bohócok...

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#25) JSaN


JSaN
addikt

Na kb ez a NetEase jatek, csak at skinezve diablora.
Most mar ertheto mert ok csinaljak blizzard keresere, minimal money befektetes, maximal profit. :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#26) pelgrim_v1 válasza JSaN (#25) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Valami nem jó mostanában a blizznél. Nem ezt szoktuk meg. A wow bfa is félre csúszott (nézzétek megva metacritic értékeléseket) a hs is elindult a lejtőn most a diablo is kapott egy hate hullámot (joggal). Remélem nem most kezdődik a haldoklása a blizznek

(#27) KubanitoS válasza JSaN (#25) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez talán jobb videó. Amúgy tényleg eléggé megdöbbentő. Ez ugyanaz a szemét, csak más skinekkel.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#28) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Én azt nem értem, hogy ha már muszáj ez a mobilos verzió, akkor miért nem most hozták vissza a régi hangulatot? Bíztam benne, hogy darkos lesz, régi kasztok előkerülnek, de véletlenül se. Ez egy az egyben Diablo 3. Fájt volna nekik hallgatni a rajongókra? Még úgy érdekelt is volna, ha visszatérnek a gyökerekhez, de így...

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#29) DaveNo1 válasza pelgrim_v1 (#26) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem de, nem véletlen léptek le a cég arcai. Minimal budgetből sajtoljunk ki minél több pénzt cég lett, komolyabb fejlesztéseknek nyoma sincs.

You are not prepared.

(#30) Mirman


Mirman
őstag

Nagyon érdekes ez a cég. Más fejlesztőstúdióknál még értem hogy esetleg félnek, hogy jól fogadják e majd a játékukat , el tudnak e belőle adni eleget hogy megérje a melót.

De a blizz nem ilyen. Pontosan tudják hogy ha kellő melót tesznek bele bármelyik Diablo ,Starcraft , Warcraft játékba az garantáltan több 10 milliós eladást eredményez. És mégsem teszik bele a melót és mindezt büszkén és öntudatosan képviselik. :C

Szomorú ezt látni hogy ez lesz azzal a céggel akinek szinte a legjobb IP-i vannak . :(

(#31) JSaN válasza KubanitoS (#27) üzenetére


JSaN
addikt

Ez tenyleg jobb, es durva mennyire ugyan az, ez tenyleg at skinezes joforman.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#32) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Lehet a sör beszél belőlem, de mikor megláttam a gameplayt, hangosan jött ki belőlem a "Jesszusom, hová süllyedt ez a sz*r is"

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#33) Cathfaern válasza JSaN (#31) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mire gondolsz? Gombkiosztás összes mobilos arpg-nél így néz ki. Meg úgy általában az UI elrendezés is.

(#34) JSaN válasza Cathfaern (#33) üzenetére


JSaN
addikt

Arra hogy ugyan az a ceg csinalja, Ui-n kivul minden ugyan az, jatek menet, az engine, minden.
Ilyen klonozast max azsiai indie-k kokanyolnak, ezt 20 evig nem neztem ki a blizzardbol!

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#35) Callisto


Callisto
őstag

Azt azért nefeledjétek, hogy ez a Blizzard nem az a Blizzard. Ez Activision. Azok, akik a Blizzardot jónevű fejlesztő studióvá nevelték és az agyai voltak már egy ideje nem ott dolgoznak.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#36) reelc válasza Callisto (#35) üzenetére


reelc
veterán

Nincs feledve, de ez nem mentesíti semmi alól őket.

Ha valaki nem követte a dolgot: tavaly a Blizzcon előtt mondták, hogy nem lesz Diablo bejelentés, nagyon dolgoznak valamin, nincs itt az ideje.
Pár hónapja közölték hogy sokmindenen dolgoznak, és lesznek Diablo bejelentések. Tök jó volt, kiemelt helyet kap a Blizzconon, nagy színpad meg minden.
Nemrég visszakoztak, hogy nagyon dolgoznak és nincs itt az ideje hogy mondjanak bármit is. Ne számítsunk bejelentésre.

A Switch portoláshoz nem kellett sok ember, és a mobilos változatot javarészt egy kínai mobiljátékos cég csinálta. A Classic Gamessel külön csapat foglalkozik, ahogy a többi játékkal is.
Tavaly-idén ráadásul elég sok Diablos álláshirdetés volt. Most a színpadon nem azt mondta hogy nagyon dolgoznak és nem mondhat semmit, hanem hogy nincs PC-re semmi terv. Ha jól értettem a videót. Ha nem akkor javítson ki valaki, köszi.
Na most hazudtak megint, vagy eddig.
Mindeközben több, mint 1 éve nem volt tartalmi patch a Diablo 3-hoz, az utóbbi 2 szezonban/érában találtak ki tematikát, ami igen minimál munka, droprate változás a mostani, szóval se balansz se semmi nem kellett hozzá.

Ha titok akkor ahogy eddig: még nem mondhatok semmit, dolgozunk. Ha ennyiben is marad ez még mindig jobb.

De talán az a legrosszabb, amikor még mindig védik a fanok a 3-ik részt, hogy jobb, mint bármi ebben a műfajban, minden más vacak.

[ Szerkesztve ]

(#37) wjbhbdux válasza KubanitoS (#27) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Rosszat nézel, az a WoW klón. :DDD Van olyanjuk is amit még átskinezni se kell: Endless of God :U

/s

(#38) Xaels


Xaels
félisten

Valamivel el kell adják a sok gamer mobilcsodát amit a kínaiak nyomatnak. Erre a licenszelt név meg skinek bőven elegek lesznek. A Blizz meg zsebre vágott egy rakás pénzt szinte 0 befektetéssel. A sok elvakult fan meg talán végre észreveszi, hogy a Blizz sem jobb a többinél és nem minden arany amihez hozzáérnek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39) Sirandrish válasza JSaN (#31) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pár hasonló játékot kipróbáltam...az kb MIND így néz ki :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

Ezeknel egyre jobban elgurul a pirula komolyan .... 🙄🙄

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#41) atike


atike
nagyúr

....mit nem adnék egy normális Doanlo II (+LoD :DDD ) androidos portért... :) Tudom, DosBox... :)

(#42) Telda


Telda
addikt

Kíváncsi leszek, hogy a PC-s android emulátorokon lehet-e majd értelmesen futtatni.

(#43) DaveNo1 válasza Xaels (#38) üzenetére


DaveNo1
veterán

RDR 2 eladási számaiból úgy gondolom igényes játékokkal is lehet rohadt sok pénzt keresni, csak abba pénzt + munkaidőt kell tenni.

Valami nagyobb titkos fejlesztés amúgy fut a Blizzardnál, mert több ismert fejlesztőt is átpakoltak erre a projektre, csak attól félek ez meg valami túlélős OW játék lesz, ha már most épp az a divat.

You are not prepared.

(#44) Mirman válasza reelc (#36) üzenetére


Mirman
őstag

Nem azt mondta hogy nincs PCre tervük hanem hogy az Immortalt nem tervezik Pc-re hozni . Ezenkívül számos Diablo projektjük van készítés alatt . Legalábbis így fogalmazott .

(#45) Giovan! válasza Mirman (#44) üzenetére


Giovan!
addikt

De lehet csak azért, mert megérezte a teremben uralkodó lincshangulatot :DDD

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#46) Kasya válasza Mirman (#44) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezenkívül számos Diablo projektjük van készítés alatt.
Jovore +1 karakter es 2 oranyi uj palya, valamint 1000 oranyi grind az uj szettert?
Ami nagy titkolozas mar megy, nem biztos hogy pozitivan fogja kihozni magat a mostani bemutato utan.

A mobilos temaval eltudjak huzni az idot meg egy evig (esetleg 2, ha tenyleg addiktiv lesz), de ez ketlem hogy eleg lenne az igazi nagy kozosseg megtartasahoz. Hacsak nem a csendes leepites a cel (ami nem kifizetodo uzletpolitika).

Epp most jott velem szembe a LoL uj videoja. Eszmeletlen, hogy mennyi penzt es idot fektetnek bele a kozosseg folyamatos megtartasaba es "feltuzelesebe" ugy, hogy maga a jatek nagyon keveset fejlodik.

Nem tudom mi volt a ceggel az elmult idoszakban (anyagi problema a hatterben, munkaerohiany, stb.), de a mostani bemutatok utan ugy erzem, hogy ez eleg izzadsagszagu lett.

(#47) SlayerSub


SlayerSub
tag

Ami osztás megy a facebookon az összes blizzardos post alatt az az igazán epic. Ezt nem lehet törölni... :DD :DD

(#48) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lol Blizzard torolte majd ujra feltoltotte a trailert.

Live-Die-Respawn

(#49) Macskasy válasza Kasya (#46) üzenetére


Macskasy
tag

1000órányi grind ? Te most akkor nem arról a diablo 3ról beszelsz ahol az aktualis metat kb 10-20ora alatt ki lehet farmolni ugye ?

(#50) DaveNo1 válasza oriic (#48) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem túl ügyesek a kárelhárításban sem, ezekkel a törölgetésekkel csak még jobban felidegesítik a tábort. Ha már valami gagyit csináltak vállalják fel.

You are not prepared.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.