Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mirman válasza Kasya (#46) üzenetére


Mirman
őstag

Ja ne értsetek félre én csak közöltem mit mondtak. Természetesen nem hiszem el , én már régen váltottam Path of Exile-ra. :C

Amúgy annyira megnézném a Blizzard HQ-n most az értekezleteket amit tartanak valószínűleg a helyzet miatt. Minden pénz megérne végig hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#52) Narxis


Narxis
nagyúr

Lájkoltam a trailert. ;]

Thanos was right.

(#53) Kasya válasza Macskasy (#49) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tulbecsultem volna? Mea culpa. Mostanaban (elmult bo egy evben) nem leptem be.

(#54) saelin válasza Narxis (#52) üzenetére


saelin
veterán

Hogy merészelted? ;] Amúgy én is. Jó lesz a budin játszani és melóhelyen.

Ettől függetlenül én is csalódott vagyok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#55) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Én nem tudom ezek mit szívhatnak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#56) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Crowd reaction. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#57) Giovan! válasza KubanitoS (#56) üzenetére


Giovan!
addikt

Szerencsétlen csávót már sajnáltam a végére. Látszott rajta hogy már majdnem sír. Gondolom ő húzta a rövidebbet a blizzcon előtti eligazításon.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#58) reelc válasza Mirman (#44) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm a pontosítást.

De igazából így se sokkal jobb, sokára lesz belőle valami.
Na mindegy úgyis mással játszok, csak nem árt tudni mi várható.

(#57) Giovan!: Őt én is sajnáltam. Elég sokmindent csinált a Diablo 3/RoSban, régi motoros a cégnél.
Erre lelkesen elő kell adnia egy mobilportot. Biztos vagyok benne, hogy jobban érezte volna magát, ha már az új részről beszélhetne.

(#59) gabber01


gabber01
addikt

Olyan ez, mint amikor egy valamikor sztár énekes, aki világkörüli turnékat csinált, kiöregszik, kiég és egy idő után már csak falusi haknikra hívják.
A mobilos platform a leszerepelt játékok temetője.
Iszonyú blama. A legjobb lenne, ha senki sem venné meg ezt a szart, de persze kár álmodozni...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#60) Kasya


Kasya
nagyúr

Demo velemeny

(#59) gabber01: az meg mindig kerdeses, hogy milyen fizetesi modellt hasznalnak majd.

[ Szerkesztve ]

(#61) Cathfaern válasza gabber01 (#59) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"A mobilos platform a leszerepelt játékok temetője."
1-1 húzócímet leszámítva legalább annyi, vagy több pénzt termelnek a mobilos játékok, mint az asztaliak. Lehet neked temető, de a mobil platform egyre jobban fejlődik, bőven jön oda minőségi játék is, sok pont olyan kategóriában amit az asztalin hiányolnak az emberek. Szvsz aki gamer annak hiba elfordítania a fejét a mobil platformról. Annyi hátránya van, hogy irdatlan mennyiségű szemét jön ki rá, és a store-ok miatt ezeket meg is találja az ember. De nem szabad ebből kiindulni.

Amúgy nem értem a Diablo fanokat továbbra se, látni kéne a fától az erdőt. A Diablo franchise nem tudott érdemi pénzt termelni az utóbbi x évben. Nyilván a D3 meg kieg eladásai azért jó pénz voltak, de a fentartást nem igazán sikerült összehozni. Egyértelmű, hogy a Blizzard szeretne D4-et, viszont ehhez pénz kell. És hiába termel a többi franchise eleget, befektetők erre azt fogják mondani, hogy hát azok hozzák a pénzt, miért költsünk egy olyan világra, ami nem hozza? Gazdaságilag igazuk is van. Nyilván nem véletlen nyúltak a mobil platformhoz, ahol ahogy az előbb is írtam lassan már több pénzt lehet összeszedni. Nyilván nem véletlen dolgoztak össze a Netease-el, és nem 0-ról hoztak össze egy játékot, ami irdatlan pénz és energia úgy, hogy házon belül nincs érdemi tapasztalat mobil játékokkal (HS-t hagyjuk, teljesen más szegmens). Tehát lehet úgy nézni, hogy nah kiadtak egy Diablo játékot ami csak lehúzás. Vagy lehet úgy nézni, hogy legalább bővül a lore (azt tuti nem engedte ki a kezéből a Blizz), ráadásul egy (szerintem) érdekes korszakkal, és legalább lesz pénz egy újabb nagy játékra.
Szerintem nem az volt a kérdés, hogy mobil Diablo vagy "asztali" Diablo. Az volt a kérdés, hogy lesz-e újabb Diablo.

Plusz igen, ahogy alattam is írják, elképzelhető, hogy akár még élvezetes játék is sül ki belőle. De tudom eretnekség ilyet mondani, és el se lehet képzelni, mert egy mobiljáték csak szar lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#62) Daelion válasza Cathfaern (#61) üzenetére


Daelion
őstag

Pénzügyi szempontból biztos megéri nekik de vajon megéri,hogy cserébe teljesen maguk ellen haragítják a fan base nagy részét?
Ezt csak ők tudják de szerintem nem.

Nekem ez kb felért egy arcon köpéssel így ~13+ év Diablozás után meg mindenkinek aki 'lázad'.
Diablo játék amit nem is a Blizzard csinál rendesen és egyértelműen inkább az Ázsiai piacra szánták ahol nagyon megy ez a telefonon játszás.

Nem lenne gondom ezzel amúgy,ha mást is bejelentettek volna akár csak egy rendesebb patchet D3-hoz vagy esetleg egy D1/D2 remastert.
Többet eleve nem is várt szinte senki mert ugye szóltak,hogy ne várjunk de azért ennyire nem raktam alacsonyra a szintet. :U

Kicsit én is sajnálom Wyatt Cheng et,hogy neki kellett ezt bejelenteni meg látszott is rajta,hogy kellemetlenül érzi magát de az a 'Don't you have phones' komment nem kellett volna szerintem.

Kösz van telefonom de nem azon akarok Diablot tapicskolni. :W

Nincs értelme csak érdekesség de tegnap óta már petíció is van ellene amit már 10+ ezren írtak alá.

[ Szerkesztve ]

(#63) Raysen623


Raysen623
addikt

Úgy érzem a D3 korszak véget ért számomra. Basszák meg magukat a mobil verziókkal meg az összes többivel. Ha akartak volna csinálhattak volna egy mobil verziót párhuzamosan, de hogy emiatt beáldoznak egy egész platformot már szégyen.
Nem véletlenül tettem le a WoW-ot is az új kieggel. Kb a trailer ami jó belőle de amit csináltak a játékkal az kész. A teljes Legion belüli küzdést és beletolt játékidőt kb kidobhattam a kukába.
Teljesen megértem a rajongókat és együttérzek velük.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#64) reelc válasza Cathfaern (#61) üzenetére


reelc
veterán

Na szóval fától az erdő.

Nem a játékosok tehetnek róla: hogy a D3-ból kivették az AH-t, és a hagyományos modellel (+kieg) ment tovább a játék.

Arról sem a Diablo játékos tehet, hogy a cég minden mást fejlesztett csak új Diablot nem. Ha elkezdik fejleszteni mondjuk 2015 körül, a RoS kiadása után, amikor ugye már több játékuk üzleti modellje is kivolt dolgozva vagy már megjelentek, akkor már az új Diablot jelenthették volna be.

Minden más játék folyamatos pénzt hozó üzleti modellre épült.
Ne aggódj, a cégnek van tőkéje, hisze évente saját nagy rendezvény, sok alkalmazott, akik csoportjai párhuzamosan dolgoznak a pénzt hozó játékokon.
Ezekből bőven lehetne finanszírozni mégegy csapatot, akik dolgoznak az új játékon. Elvégre így működik, amíg nincs kiadva a játék, addig csak viszi a pénzt, meg kell finanszírozni.
Szerintem ezeket sem kell elfelejteni.
Igaz, 2016-os adatok és összevont Activision-Blizzard, de nem úgy tűnik, mintha bajban lennének.

A mobilos játék nem kapott volna ilyen kritikákat, ha mellette bármit mondtak volna egy új, PC/konzolos részről. Mert akikből eddig élt a Diablo széria, most nem kaptak semmit. Megint. Sem tavaly.
Tavaly előre szóltak hogy nem lesz bejelentés, de sokmindenen dolgoznak.
Idén szóltak hogy sokmindenen dolgoznak és lesznek nagy bejelentések. Aztán pár hete írták, hogy nagy dologra ne számítsunk.
Igen sok ember hagyta ott a céget a Diablo ágtól, el is hiszem hogy nem tetszett nekik ez az új irány + még amikről nem is tudunk.
Most szerintem elég sok embert felidegeltek amúgy is. Sok a csalódott ember.
Emellé ugye novemberben a BlizzConon, vagy augusztus végén a Gamescomon szoktak bejelenteni bármit is, szóval bárki aki reménykedik nem mobilos Diabloban, újabb 9 hónapig várhat.

Remélem ezzel sikerült kicsit árnyalnom a képet számodra.

(#62) Daelion: Azt az embert én is sajnáltam, sokmindent tett a D3-ért, régi motoros, és most jókedvvel elő kell adnia egy mobilos portot... a mobilos beszólásnál már nem volt a kezében az irányítás.

(#63) Raysen623: Igen párhuzamosan, elvégre több csapatuk van.
Minden játékukra + ott a Classic Games részleg + ezek szerint voltak akik a mobilosokkal működtek együtt.

[ Szerkesztve ]

(#65) Plazmacucci válasza Kasya (#60) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Fizetett beszámoló.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#66) DaveNo1 válasza Cathfaern (#61) üzenetére


DaveNo1
veterán

Amúgy mennyire jó csengő név a Diablo Kínában? Szerintem a WoW-ot leszámítva sosem ment ott jól a Blizzardnak, és a WoW-ot is pénzfarmolásra használták a kínaiak. Emiatt úgy gondolom, hogy jó eséllyel ez csak egy lesz a sok tucat játék között. Azért az sokat mondó, hogy már legalább 3 olyan játékot mutattak, ami hasonló koncepcióra épül és ugyanaz a motor fut alatta... :U

Reakciókból azért már látható, hogy az eddigi core játékosok ezt ki fogják hagyni, tehát tényleg csak Kínára lehet építeni. Mivel minimális ráfordítással csinálják meg az egészet egy próbát nyilván megér a Blizzardnak, viszont ott szúrták el az egészet, hogy mindent a Blizzconon jelentették be, ráadásul ezt szánták fő produkciónak. És azért valljuk be, hogy a Blizzcont nem az a közösség követi, akiknek ezt a játékot szánták.

Még az is jobb lett volna, ha Blizzconra nem visznek semmit, és valamikor év közben fű alatt bejelentik.

Szerintem nem véletlen Michael Morhaime visszalépése is, már ő is látta, hogy ebből mekkora shitstorm lesz.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#67) Daelion válasza DaveNo1 (#66) üzenetére


Daelion
őstag

Kínába más rendszer alapján megy a D3 is.
Játék ingyenes de vannak benne mikro tranzakciók,stb.

Blizzard fórumon aszondják,hogy a Ázsiai Diablo 'közösség' is panaszkodik azért.

Szerintem nem lett volna itt semmi lázadás ha csinálnak egy olyat mint Bethesda,ők is bejelentették a Elder Scroll Blade-et telefonra és utána meg mutatták a Tes 6 teasert,hogy nyugi legyen. 'ennek én is nagyon örültem'

Erre elég lett volna akármi kicsit is értelmes a PC-s/Konzolos tábornak nem csak egy új játék.

[ Szerkesztve ]

(#68) gabber01 válasza Cathfaern (#61) üzenetére


gabber01
addikt

Kérlek...ne keverjük a pénzügyi "sikert" a minőséggel.
Többet nem is akarok ehhez hozzáfűzni.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#69) KubanitoS válasza Cathfaern (#61) üzenetére


KubanitoS
veterán

A Diablo franchise nem tudott érdemi pénzt termelni az utóbbi x évben. Egyértelmű, hogy a Blizzard szeretne D4-et, viszont ehhez pénz kell. És hiába termel a többi franchise eleget, befektetők erre azt fogják mondani, hogy hát azok hozzák a pénzt, miért költsünk egy olyan világra, ami nem hozza? Gazdaságilag igazuk is van. Nyilván nem véletlen nyúltak a mobil platformhoz, ahol ahogy az előbb is írtam lassan már több pénzt lehet összeszedni.

Ésszerű gondolkodás. Egyet is értenék veled, ha a Blizzard kiadott volna vagy 2-3 sikertelen kiegészítőt PC-re és akkor logikus lenne a többi platformra való átállás. Na de a Blizzard a kisujját sem mozdította a PC-sek irányába. Kaptunk sok éve egy Reaper of Souls kiegészítőt, meg a nekro karaktert és ennyi.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#70) Ghoosty válasza Cathfaern (#61) üzenetére


Ghoosty
őstag

"Szvsz aki gamer annak hiba elfordítania a fejét a mobil platformról."

Most a Diablo-tól függetlenül nekem nagyon nem jött be a mobil platform. Egyszerűen idegesít, hogy pontatlan, meg hogy a kezem kitakarja a fél képernyőt. Ezért elsődlegesen körökre osztott játékokkal játszok.
A másik bajom a kötelező net. Otthon van, de mobilnetet nem fogok azért fizetni, hogy játszak. Ha meg otthon vagyok nem fogok telefonon játszani. Szóval hiába vagyok 'gamer' nagyon messze van tőlem a mobilplatform.

(#71) gabber01 válasza KubanitoS (#69) üzenetére


gabber01
addikt

Arról nem is beszélve, hogy végig kb. mellőzött volt a Dio III. Talán ezen kellene elgondolkozni.

Ghoosty: egyetértünk. Egyébként lehetne tök jó játékokat is csinálni mobilra. De egyszerűen olyan kategóriákat erőltetnek, amik nem esnek kézre a piszlicsári kijelzőn. Ehhez képest pl. normális szerepjáték kb. nincs.

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#72) Bennyboy


Bennyboy
őstag

a diablo halott és vele együtt a blizzard is. Ez a mobil "játék" a fanok pofánköpése. Ehhez a dologhoz ami náluk folyik már egy nagy név sem akart csatlakozni. Le is lépett onnan mindenki. Ilyen kínos blizzcont még az életben nem láttam. Ez a cég már csak abból próbál megélni amit a neve ad. Szánalmas amit nyújtanak és nem csak a diablo miatt. Szégyen :O

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#73) Giovan! válasza Ghoosty (#70) üzenetére


Giovan!
addikt

Engem az p2w rendszer jobban zavar, és valószínűleg ebben az új kínai diabloban is az lesz. Vannak jó játékok mobilra, de diablo klónok közül utoljára talán a dungeon hunter iii kötött le (aztán az a széria, és az egész gameloft is átállt a mikrotranzakciós rendszerre). Nagyon kevés kivételtől eltekintve, ami ingyen van, az annyit is ér a mobilos store-okban. Én inkább kifizetem azt a pár dollárt, csak ne keljen folyamatosan balanszolatlan pénznyelő szarral játszanom. Ezért mondtam, ha ingyen lesz ez is, ki se próbálom.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#74) hemaka válasza KubanitoS (#56) üzenetére


hemaka
nagyúr

Csori magyar :DDD

(#75) Prof


Prof
addikt

12 colos IPad Pro + racsatolhato controller azt ott van a mobil elmeny :DD
Szerintem gear nem esik majd csak lockbo, amihez sza ev kifarmolni a a kulcsot vagy e meglehet valos penzert venni.

Amugy 2014-ben jon majd a Diablo 4 a 12-13 eves kiadasi cilklus szerint.

[ Szerkesztve ]

(#76) rumkola


rumkola
veterán

Ki a franc játszik telefonon a gyerekeken kívül???
Otthon PC vagy konzol.
Akárhova jövet-menet a kormány mögött ülök, szóval az utazás közbeni game is kilőve.
Melóban nem játszom.

Max a klotyón tudom elképzelni, napi 20 percre, de az meg milyen tartalmas lehet már? Rift közben nyomok egy brióst. :DDD :))))

(#77) Bird válasza Prof (#75) üzenetére


Bird
addikt

Aha, 2014-ben... :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#78) olymind1


olymind1
senior tag

Csodálom még nem volt: Diablo Immortal: Interview with an Blizzard employee :DDD :DDD :DDD

(#72) Bennyboy
Tisztára mint a EA meg mobilos C&C Rivals... :(

Régi arcok ott is megteremtették a brand-et, meg a jó IP-ket, az újak (vagy a céges emberkék) meg jól lehúzzák / eltorzítják, BioWare-nél is ilyesmi érződik már jóideje.

Szerk, link javítva a rendes videóra :DD

[ Szerkesztve ]

(#79) Narxis válasza rumkola (#76) üzenetére


Narxis
nagyúr

A 21. századi gamerek.

Thanos was right.

(#80) Feketelaszlo válasza rumkola (#76) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Miért, a Diablo 1 & 2-t anno nem gyerekeknek készítették? De, az érettebb generáció a Baldur's Gatebe meg Icewind Dalebe volt szerelmes, a hack 'n slasheket a korabeli "PC gaming master race" béna, fantáziátlan másolatoknak tartotta, amiben kifejezetten a lusta kezdők számára egyszerűsítették le a játékmenetet, hogy ne kelljen gondolkodni, csak öldökölni.

(#81) rumkola válasza Feketelaszlo (#80) üzenetére


rumkola
veterán

Nem, szerintem nem gyerekeknek készítették, akkoriban a gyereknek még nem volt PC-je. Amúgy most nézegetem a Fallout76-ot. Úbazzeg az még gázabb. :D
Ott nem volt hőzöngés?

(#82) leslieke válasza rumkola (#76) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tömegközlekedés is létezik, ők nem ülnek a kormány mögött.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#83) cserkopater


cserkopater
csendes tag

Haverokkal meg viccelődtünk hogy biztos kapunk majd egy új karaktert, vagy egy új zászlót. De ez a bejelentés sokkal viccesebb xD

(#84) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

tömegek állnak sorba hogy kipróbálhassák

:DD

/s

(#85) Cathulhu válasza rumkola (#81) üzenetére


Cathulhu
addikt

13 voltam mikor a Dio1 kijott es volt PC-m, meg a haveroknak is. Vagy a 13 mar nem gyerek?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#86) atike válasza rumkola (#76) üzenetére


atike
nagyúr

:D :DDD :DDD :DDD

Sokan.

(#87) Cathulhu


Cathulhu
addikt

komoly kerdes, komolytalan valasz

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#88) Puma K


Puma K
veterán

szakadok.jpg

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#89) DeckardCain válasza Puma K (#88) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Egy órája még 11-nél tartott😂
De a 271e dislike se gyenge..

[ Szerkesztve ]

(#90) DaveNo1 válasza Puma K (#88) üzenetére


DaveNo1
veterán

Válságkezelésből ötösek, végül-is az összes játékuk erős lejtmenetben van...

You are not prepared.

(#92) Macskasy


Macskasy
tag

Bár csak ennyire "összefogott" volna ez a diablos bagazs aki itt fake sirankozik amikor a diablo 3at elszarták, még akar jo is lehetett volna az a jatek :/, amugy meg hirtelen mindenki nagyon diablo fan lett, de azert ha egy d3at indit az ember jatszanak kb 20-25en vele. Tehat lehet itt fikazni a jatek keszitőt meg hogy most ezzel lesz temetve a diablo, de sajnos ez mar evek ota a föld alatt van. Aki meg a regi jo oreg hangulatra vagyik úgyis felrakja a d2őt és jatszik par orat.

(#93) reelc válasza Macskasy (#92) üzenetére


reelc
veterán

"Bár csak ennyire "összefogott" volna ez a diablos bagazs aki itt fake sirankozik amikor a diablo 3at elszarták, még akar jo is lehetett volna az a jatek"
Ezalatt mit értesz? A kiadáskor, később? Mihez képest szúrták el?
Van aki kiadástól játszik, van aki később csatlakozott, van aki rég abbahagyta, stb. azért csak 6,5 évről van szó.
Túrd csak fel a Diablo 3 topikot, találsz ott épp elég kritikát bármely korszakából.

"amugy meg hirtelen mindenki nagyon diablo fan lett" - egyrészt van 3 része, amiket sokan szeretnek, másrészt az is lehet fan, aki mondjuk 1-2 éve hozzá se nyúlt egyik részhez sem.

Többen is posztoltak itt a Diablo 3 topikból, ahol már kilett párszor tárgyalva a 3-ik rész.

A fentiek fényében nem is értem a hsz-ed.

Persze valószínűleg nem mindenki volt/jelenlegi játékos aki posztolt, de nekik is lehet véleményük, nem?

(#94) wjbhbdux válasza Macskasy (#92) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Szerinted ez a játékosok hibája? Amikor hasonló stílusban a Path of Exile nem veszti el a játékosokat, hanem rekordokat tud dönteni évekkel a megjelenés után is. Vagy a Warframe sikertörténete, ugyan más nézet de kb. ugyanarról szól. Mindkettőnél imádják a fejlesztőket.

A Blizzardnak kellett volna vmit kitalálni a D3 maradi kiegészítős üzleti modellje helyett, ezt a pár évente ránézünk a játékra dolgot ma már nem lehet lenyomni az emberek torkán, rendszeresen kell vmi ami miatt elindítják. Még a Starcraft 2 is megreformálta magát, most hogy már a coop mód újításaira fókuszálnak az 1v1 helyett és nő a játékosok száma. Alapvetően ingerszegény ez a klikkelgetős Diablo játékmenet ha nem rázzák fel valamivel időről időre, és már nagyon rég nem foglalkoznak vele komolyabban. Erre nem kifogás hogy majd 5 év múlva jön a D4 és azon dolgoznak, ez nem menti fel őket a 3. rész elhanyagolása alól.

/s

(#95) ribizly válasza JSaN (#25) üzenetére


ribizly
veterán

Atya ég! Szánalmas!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#96) Mirman válasza Macskasy (#92) üzenetére


Mirman
őstag

Szerintem te kicsit fordítva nézed a dolgokat. Nem azért unalmas és tartalom nélküli mert kevesen játszanak vele , hanem azért játszanak vele kevesen mert unalmas és tartalom nélküli. Megszámlálhatatlanul sok poszt volt a diablo fórumokon hogy miket kellene belerakni , mit változtassanak de basztak rá . Egy játékos mit tehet ezen kívül ? Rugja rá a Blizzardra a székház ajtaját ? :F

Ugyanazt a tartalmat nem lehet évekig minimális újítással lenyomni a rajongók torkán. Az nem újítás hogy ugyanazokat a rifteket kell lenyomnom másik classal.

Példaként tényleg ott van a Path of Exile. 3 havonta új kisebb tartalom (ami blizznél bőven kieg kategóriába esne ) és fél évente pedig nagyobb kiegészítő ami teljesen megvariálja a játékot. Mindezt ingyen ha nem akarsz érte fizetni.

Mondom mindezt úgy hogy legalább 500-1000 órám van mindkét játékban az évek alatt.

[ Szerkesztve ]

(#97) mike1334 válasza Ghoosty (#70) üzenetére


mike1334
veterán

Egyszerűen idegesít, hogy pontatlan, meg hogy a kezem kitakarja a fél képernyőt.

MS az xboxot próbálja áttolni mobil platformra (Project xCloud), streaming keretében és komolyan foglalkoznak a kontroller témával is. De ezen kívül is van már egy-két egész jó mobilhoz való kontroller is. Mondjuk én se szívesen játszanék mobilon, akkor már inkább egy switch szerű "gyengébb" pc szerű konstrukción, ami dedikáltan játékra van.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#98) Komplikato


Komplikato
veterán

Én nem vagyok Diablo rajongó vagy ilyesmi, de anno egy Diablo 1 mániás ismerős rádumált a Diablo 2 bétára. És megtetszetzt annyira, hogy késöbb meg is vettem, sokat is játszottam vele, de sosem érdekelt fejből az összes drop statisztikájának ismerése. :D

Viszont nekem már akkor ultra gáznak tűnt, hogy a bétában benne lévő 800x600-as felbontást kivették a végleges játékból és csak a küldetés lemezzel rakták vissza. A Diablo 3-ból a demót próbáltam és el is engedtem egyből ...

Ezzel a mobilos játékkal nem az a baj, hogy mobilra jön, hanem az, hogy NEM Diablo, semennyire sem az és pont oolyan mint 3 tucat másik kínai/koreai mobil hack and slash.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#99) Komplikato válasza mike1334 (#97) üzenetére


Komplikato
veterán

De nekik van egy koncepciójuk telefonra pattintható, Nintendo Switch szerű megoldásban ketté szedett Xbox controllerről is hozz.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#100) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Remélem nem free to play szar lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.