Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Kontroller plusz konzol. Az árából ítélve minden bizonnyal.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#2) Sicilian válasza noPublicFG (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

Én is erre tippelnék, de már várnék egy új gépet/kiadást ! :K

nothing is true everything is permitted..

(#3) batai15


batai15
félisten

láttátok már a gamepadját? eléggé begyere. aszem jövőre gyűjtenem kell rá.

(#4) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Túróst. Piacra dobnak egy alkatrészekből szabadon, vásárlói ízlés szerint összeállítható konzolt, a kontroller szelelmisége alapján. Aztán szállításnál majd kiderül, hogy az nem is konzol, hanem PC. :DDD

*troll off

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#5) Sicilian válasza [Prolixus] (#4) üzenetére


Sicilian
addikt

Jaj, ne is emlegesd a Pc-t. Én arról tértem át játszani konzolra és nem bántam meg.
Soha többet, még csak gondolni se akarok a Pc + játék kombóra. Blaaaaaaa :K

nothing is true everything is permitted..

(#6) batai15 válasza Sicilian (#5) üzenetére


batai15
félisten

hát tény hogy konzolon énis jóva többet kockultam.. meg térül a drága ár a pchez képest , nem kell évente szarakodni a hardverrel .

(#7) Sicilian válasza batai15 (#6) üzenetére


Sicilian
addikt

Pc addig éri meg, amíg tudod finanszírozni az évenkénti fejlesztéseket. De akkor is csak egy optimalizálatlan fostalicska játékokat kap az ember ! :((
De amit a legjobban utáltam az az ideális driverek keresgélése állandó jelleggel.
Aminél nem is mindig a legfrissebb driver a jobb. A win egy csomószor összefosta magát, mikor 1 órán belül 6-7 drivert tettem fel a vidkártyához, egy rohadt játék miatt. És akkor mást most nem is sorolok.
Kinek hiányzik ez ? Nekem nem, konzolba benyomom a játékot feltelepítem és játszok is.
És a többéves konzol gond nélkül futtatja a játékot a max. beállításokkal, mert itt törődnek az optimalizálással és hogy a lehető legtöbbet kisajtolják/kihozzák az adott hardverből.
Konzolon tényleg kikapcsolódás és szórakozás játszani.
Tetszik nem tetszik, így van ! :K

nothing is true everything is permitted..

(#8) batai15 válasza Sicilian (#7) üzenetére


batai15
félisten

jogos. annyi hogy a steam leárazásoknak így kanyec, de pontosan az amit leírsz.-

(#9) myckie2 válasza Sicilian (#7) üzenetére


myckie2
őstag

"És a többéves konzol gond nélkül futtatja a játékot a max. beállításokkal" Na ezt nagyon rosszul tudod. A játékokat a konzol egyáltalán nem futtatja max beállításokkal, sőt legtöbb esetben nem is 1080p-ben, és ha megvan az átlag 25fps az már jónak számít. (tisztelet a kivételnek) Ráadásul minek teszel fel 6-7 drivert? Évente kell 1-1 drivert frissíteni, de legtöbb esetben anélkül is simán lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

(#10) Hunpriest válasza Sicilian (#7) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Teljesen felesleges évente PCt frissíteni. Szerintem értelmesen 3-4 évente bőven elég. Újabban ráadásul az optimalizálatlanság se igaz...

[ Szerkesztve ]

(#11) oriic válasza myckie2 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hehe, ezt mond azoknak akiknek a 10. Driver csere utan sem megy egy-egy jatek rendesen. :)

Live-Die-Respawn

(#12) Bjørgersson válasza Sicilian (#7) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Érdekesmód nekem az eddigi PC-s pályafutásom során talán ha kétszer volt Windowsos vagy driveres gondom, s azokkal sem kellett szenvednem. Azt az évi ~30-40e Ft-ot meg nem sajnálom, amit a PC-re költök, főleg hogy viszonylag kevés játékot veszek, azokat is féláron vagy olcsóbban. Okosan kell csinálni és akkor egyáltalán nem drágább PC-n játszani, mint a konzolon, sőt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13) dunc


dunc
nagyúr

Hogy jön már ide a konzol vs. pc? :U Amúgy semmi gond a külsejével, legalább tisztességes hűtés van benne. :C

(#14) trufa12


trufa12
addikt

Nah egy ilyen joy kelleni fog . :Y :C

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#15) dhstyle válasza Sicilian (#7) üzenetére


dhstyle
tag

Több éves konzol futtatja a játékokat max beállításokon ? :DDD ez valami rossz vicc? könyörgöm se a ps4 se a xbox one nem képes legtöbb játéknál 1080p 60fpsre de sokszor még a fix 30 is csak komoly grafikai BUTÍTÁSOKKAL van meg...... optimalizálás? dead rising 3 pl elég szépen szaggat konzolon : ) a másik móka meg a pénz.. nekem 140kba van a gépem idáig és mindent maxon visz sok esetben messze szebben és több FPSel mint egy konzol.. arról nem beszélve , hogy konzolon normális FPS élmény kizárt.... és akkor azt megsem említem , hogy 10 darab AAA konzolcím árából megvan egy jobbacska PC.... és akkor vegyük hozzá a konzol árát.... :)

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#16) trufa12 válasza Sicilian (#7) üzenetére


trufa12
addikt

ROhadt nagy marhaság, ha belegondolsz aki anno vett 7970-et most is elég, :D -.- meg még elég lesz...

Szóval nem kell évenként fejleszteni a pc-t az más kérdés hogy direktbe csináltak olyan drivert ami végett butították a teljesítményét az évek alatt, de érdekes mostanság megint jó a 7970-en hogy van ez...

7950 volt csak eladtam mert melegedett aztán olyan vette meg akinek volt rá vizes blokja így nagyon jól járt...
de a witcher 3 40-50 fsp-el ment rajta high, ultra beállításokkal, akkor egy 7970 amin még ránt a paraszt.. meg van a 60 fps...

És most 40 k körül van egy olyan kártya, szóval szerintem nincs miről beszélni. a PC nagyon is megéri csak okosan kell csinálni..

De hagyjuk már ezt a konzol vs pc vitát, unalmas .

Drivert meg egyet kell fel rakni, ha uninstall akkor mindig DDU-val ... és nincs gond

Én pl pc-s vagyok, mert szeretek szöszölni vele, ez okoz örömet :D (van mikor nem )
konzolt most azért nem vettem mert még nincs rá játék... ami érdekelne.

Ha ki adják az ÚJ GOW-ot veszem meg ps4estül, meg a régi gow felújított változatával együtt.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csak egyszer szólok: Senkit nem érdekel ki mit tart jobbnak, a PC vs. Konzol vita nem ide tartozik.

Live-Die-Respawn

(#18) Sicilian


Sicilian
addikt

Gondoltam, hogy a sok keselyű megjelenik és mondja a maga igazát. :DDD
Még1szer mondanám, hogy Pc-ről jöttem át konzolra, úgyhogy felesleges magyarázkodni..

"Több éves konzol futtatja a játékokat max beállításokon ? :DDD ez valami rossz vicc?"

Ez picit félre lett írva/értve, arra gondoltam, hogy amit a konzol bír és ahogy megvan rá írva/optimalizálva.

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#19) trufa12 válasza Sicilian (#18) üzenetére


trufa12
addikt

Nem vagyok keselyű , de semmi értelme ennek, én örülök hogy most konzolozol, és tetszik neked.

Én mind a kettőt használtam, és majd fogom is . Pc-t soha nem hagynám abba. De mindenki úgy csinálja ahogy neki a legjobb.

Viszont csak sima pc téma :D a drivereknél valamit te nagyon össze kutyulhattál már. Mert nálam sose fordultak elő gondok (nah jó amd-nél ) de az egy más univerzum .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#20) gyuribácsi88 válasza oriic (#17) üzenetére

Ezt írd már be a ps4 topicba is majd, naponta legalább 4x :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21) #06658560


#06658560
törölt tag

[TROLL]
Csak nem lesz benne hat fejes VHS modul is?
[/TROLL]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.