Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) szupermacs válasza hcl (#39) üzenetére


szupermacs
veterán

Szívesen tanulnék tovább, ha lenne esti vagy levelező képzés azokon a szakokon amik érdekelnek, de nincsenek. Nem érzem úgy, hogy megtehetem azt, hogy itt hagyom a munkahelyem azért, hogy tanuljak olyat ami érdekel, viszont kétes, hogy el tudok helyezkedni benne.

Abban igazad van, hogy nem nyílnék olyan dolgok felé amik nem érdekelnek. Nagyon sok ismerősöm úgy választott sulit meg szakot, hogy mit keresnek a piacon, vagy mi az ami sokat fizet. Nekem ez nem bejövős, de már csak az én hülyeségem.

Gimiben viszont nem kaptam volna olyan művészeti képzést amit szakközépben (heti 8 rajz, heti 4 szakmai gyakorlat, heti 2 szakelmélet). Ezt semmiért nem adtam volna fel. Persze vannak szakkörök meg külön órák, de az plusz idő és plusz pénz. Nagyon sok fiatalnak meg nem olyan a tanulmányi átlaga (mint nekem se volt), hogy felvegyék gimibe, így muszáj valami alternatívát találni. Ez a szülők dolga lenne, hogy a helyére tegyék a gyereket, hogy miért kell tanulni, ha már makacs és nem akarja megtanulni. Engem nagyon lazán fogtak ilyen téren és ez meglátszik. De ez nem csak a szülők hibája. Nincsenek előadások az iskolában amikkel bemutatnák, hogy tanulni pedig kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.