Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23201) Serricon válasza haverkulum (#23199) üzenetére


Serricon
senior tag

Felőlem rendben, ami PH-s cucc az a modos szerver, ott ugye pár havonta váltás, néha frissítés.
Az RP-s Nirn világ az független a PH-tól, elvileg már jelentkezett rá valaki, hogy majd bérel szervert és folytatják, de azt hiszem nyártól mondta.. Amit esetleg megtartok, az egy nagyon alap vanilla-like mint a régi szép időkben, az még talán elfut a kis NUC-on gond nélkül, msot a TS arra lett átpakolva, a két szeró meg jelenleg a régi win alatt fut erről a most már asztali gépről.
Ja amúgy a műtét hardveres része sikerült, elsőre minden szép és jó, ki lett pucolva, a telepítést majd valamelyik másik napon intézem, most csak átdobtam a régi rendszert.

(#23202) #89309696 válasza haverkulum (#23199) üzenetére


#89309696
törölt tag

Az FTB modos szerónak meg egy vanilla szerónak szoríthatsz helyet, de a vanillán ha életet is akarsz rá akkor be kell engedni a törteket is. Ezzel együtt kell rá persze területvédelem, az őstagoknak emelt claim területtel. Ja meg mindkettőre dynmap. De a vanilla az lehet élettelen lesz, de különösebb erőforrást nem igényel úgy se, legfeljebb le lesz állítva ha hónapokig nem érdekel senkit.

A modos szerver viszont nem vicc, ha megszűnik akkor sok ember lesz depressziós, letargikus, önnönmagára és a társadalomra nézve is veszélyes, szóval ezt a szervert vinni kell mindig.

(#23203) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Gyerekek hiányozni fog a PH szeró, miután életemben először játszottam egy kicsit vanillát, rá találtam erre a társaságra. Tali szerverén váltam kőkeményen függővé :D
A végén már én sem voltam annyira aktív, de mindig kedves marad nekem ez a játék.
Jó sok pakkot toltam veletek, főleg régebben, remélem nem széled teljesen szét a társaság.

(#23204) Serricon válasza Sanyaaa26 (#23203) üzenetére


Serricon
senior tag

Nem szűnik meg, haverkulum átveszi.
Most küldtem el neki a szervert, majd jelentkezik hol lehet folytatni.

(#23205) #89309696


#89309696
törölt tag

Költözik a szerver. Rodhin/haverkulum lesz az új gazda. Majd további infókat ír később.

Ha valaki jártas az új EnderIO-ban meg tudná mondani mit tudnak az Enhanced gépek? Spotvideó nincs az új verzióról, csak sok órás lets playek azt meg nem nézem végig.

(#23206) Amur válasza #89309696 (#23205) üzenetére


Amur
addikt

itt a válasz:
Enhanced Alloy Smelter - Twice as fast as a normal Alloy Smelter.
Enhanced Sag Mill - Twice as fast as a normal Sag Mill.
Enhanced Combustion Generator - Twice as efficient as a normal Combustion Generator.
The Enhanced Vat - Twice as fast as the normal Vat.
Enhanced Wired Charger - Significantly larger buffer, big enough even for redstone repository and draconic evolution!
Enhanced Wireless Charging Antenna - Twice the range of a normal Wireless Charging Antenna.

általánosságban: 2x olyan gyorsak, vagy a hatékonyabbak.

Egy reddit link, ha érdekel részletesebben mi újdonság van még:
[link]

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#23207) haverkulum


haverkulum
aktív tag

Sziasztok, a StoneBlock szerver már él, alábbi címen éritek el, elvileg minden ugyan úgy maradt egyelőre mint volt Tali gépén is, jelenleg fent vagyok és figyelem a szervert is, ha valami gond lenne tudjak reagálni gyorsan :) Bármi óhaj/sóhaj/gond merülne fel a szerverrel kapcsolatban nyugodtan írjatok privátot itt ph-n, emailt kapok róla és azt hamar észreveszem.

cím: vega.hgn.hu:25585
dynmap: vega.hgn.hu:8128

Ha igény van rá akkor megoldom domain címmel a szervert mint Talinál volt, hogy ne kelljen portot írni, ez így gyorsabb volt most :DDD

A szerver a HGN.hu közösség szerverei közt fog futni, a weboldalunkra kikerül majd a szerver státusz figyelőbe is valamint pár fontos infót is naprakészen tartok majd ott (milyen modpack, milyen verzió, honnan szerezhető be). A címét publikusan oda még nem írom ki, ezt rátok bízom, hogy milyen formában szeretnétek meghagyni a szervert, legyen whitelist, kikerüljön a weboldalra/gametrackerre az elérhetőség.

(#23208) #89309696 válasza haverkulum (#23207) üzenetére


#89309696
törölt tag

Vidd sokáig a szervert. :DDD Tali is vagy 5 évig nyomta.
Persze ha mindenki megunja az más téma, de azért szoktak lenni csak ritkán, kevesen.

Domain kell majd.

Gametrackeren eddig is kint volt, a szerver nyitott/publikus volt eddig is. Szerintem kirakhatod HGN-re is. Sőt, nem is ártana, ha jönne pár új tag, mert elég sivár sokszor.
Területvédés már régóta alap a pakkokban, szóval kárt nem tudnak tenni, operátor is van mindig. Majd az adminisztrátori dolgot beszéld meg Apattyal, ő volt eddig.

[ Szerkesztve ]

(#23209) apatyas válasza #89309696 (#23208) üzenetére


apatyas
Korrektor

Jó, hogy mondod. Haverkulumtól függ, hogy mennyire ér rá / akar foglalkozni vele. Részemről szívesen viszem tovább az opot illetve mcedites takarítást ha úgy adódik, de ha valaki úgy érzi, jobban ráér mint én, akkor át is adhatom a feladatot. Nekem ez az időnként egy-két hétig nem vagyok itthon téma fog még futni egy darabig. Remélem :DD

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#23210) haverkulum válasza apatyas (#23209) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Maradt az OP jog kiosztás ami volt, nekem tökéletes ha van valaki aki el tudja látni a moderátori feladatokat, nekem így is van már 9 szerver a nyakamban :DDD A szerver üzemelni fog sokáig ha rajtam múlik, ~6-7 éve üzemeltetek játékszervereket :U

(#23211) #89309696 válasza apatyas (#23209) üzenetére


#89309696
törölt tag

Marad minden ahogy volt.

(#23212) Amur válasza haverkulum (#23210) üzenetére


Amur
addikt

Köszönjük!
Már teszteltem. Stabil, gyors, minden rendben fut!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#23213) #89309696 válasza haverkulum (#23210) üzenetére


#89309696
törölt tag

Szóval a HGN a tied ezek szerint? És ez lesz a szabályzatunk? [link] Csak érdeklődöm, mert nekünk eddig nem volt. Illetve a józan ész volt az, de igazából ami ide le van írva az is ugyanaz. Szerintem ezzel mindenki egyet fog érteni, bár a bugokat mi szeretjük kihasználni a játékban, de mivel ez nem PvP így nem jut előrébb senki, nem kerül senki hátrányos helyzetbe általa. Pár csúnya szó néha kicsusszan, de hol nem.
Mi az a "kutyázás"?

(#23214) haverkulum válasza #89309696 (#23213) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Igen, a HGN tulajdonosa / alapítója vagyok de többen is vagyunk a csapatban :) A szabályzat azért kellett, mert a többi szerverünkön - leginkább a Rust-on - sok fiatalabb játékos van és néha nehéz rendet tartani köztük. Minecraft szerveren természetesen nem fogok háborút indítani ha valaki káromkodik vagy bugot használ ki :D Utóbbi is azért került be a szabályzatba mert volt Rust-ban olyan játékhiba amivel tönkre tudtad tenni más játékát teljesen.

A kutyázás az kb annyit tesz, hogy "be fogod a pofád te büdös kutya" meg "te csak ne pofázz te a kutyám vagy" meg hasonlók, szintén a fiatalabb korosztály érdeme ez a szabályzat :(

(#23215) csoki válasza haverkulum (#23207) üzenetére


csoki
senior tag

köszönjük szépen a hostolást itt is ill. Talinak is a sok éves szerver futtatását :R

szerver jól működik, tegnap Pulival letoltuk chaos guardiant, jól bírta a nagy pukkanást a végén :D
ahogy fehérfarkas írta: nyugodtan ki lehet írni elérhetőségét, hátha 1-2 új ember is jönne :)

nálunk kb mindenki 25 fölött van, inkább 30-35 (gyerekekkel,van akinek a lánya/fia szokott is feljönni), így nem probléma, ha feljön 1-2 fiatalabb, akkor odafigyelünk és szépen beszélünk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23216) #89309696 válasza haverkulum (#23214) üzenetére


#89309696
törölt tag

A Minecraft - The Classic Pack szerver az gondolom egy sima vanilla szeró ami a tietek? És az miért nem fut amúgy?

(#23217) haverkulum válasza #89309696 (#23216) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Az egy modpack, egyik régi barátommal játszunk rajta néha, "The New Tekkit Classic" néven futott korábban, 1.12-re hozott Tekkit volt, csak jogi sértődés miatt nemrég névváltás lett és így jött a "The Classic Pack" név neki, itt olvashatsz róla, nekünk a Tekkit első változata volt az első modpack amivel találkoztunk, nagyon a szívünkhöz nőtt így ezt mikor megtaláltuk azonnali fellángolás volt :D Leállítottam most hogy sokat piszkáltam a szervert, valamikor a napokban az is újra elindul majd.

A sima vanilla szerverünk évek óta nem üzemel, valamikor 15-16-ban állítottuk le, idény nyár elején próbáltam belé életet lehelni de nem volt aki ellássa a moderátori feladatokat + érdeklődés is minimális volt rá így nem foglalkoztam vele túl sokat.

A SkyBlock megint csak egy jótékony hostolás eredménye, ismerős ismerősének az ismerőse keresett meg, hostingot kerestek, hogy tudok-e valami jót én meg adtam nekik egyet :DDD Ott sajnos betegség miatt nem játszanak egy ideje, addig leállítottam, hogy ne fusson feleslegesen.

(#23218) #89309696 válasza haverkulum (#23217) üzenetére


#89309696
törölt tag

Értem. Nekem a régivágású Minecraft kiesett, csak 1.7.10 óta vagyok.
Vanilla szerónak most ott van a Pony Land, az alapvetően egy vanilla map, csak van egy külön dimenzió is benne a Nirn RPG vonalú világ, igazából ez mondhatni két külön szerver csak minek külön futtatni ha egyben is tud.
Ezen azért elég jól volt élet, de utóbbi időszakban nem sokat láttam rajta.

(#23219) haverkulum válasza #89309696 (#23218) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Próbálok majd kicsit lendíteni a létszámon a modos és a ponyland szervereken is :) Viszonylag sok embert elérünk FB oldalunkon és TS3 szerverünkön keresztül, csak előbb kicsit otthonosabban akarok mozogni a szerverek közt, kiismerni melyiken mi is fut mielőtt bármibe is kezdenék. Például ma reggel is crashelt a stoneblock szerver, semmi extra csak ő úgy gondolta most megáll és puff :D De ezt elvileg megoldottam már.

(#23220) #89309696 válasza haverkulum (#23219) üzenetére


#89309696
törölt tag

Minecraftnál normális.

(#23221) Cucuska2 válasza #89309696 (#23220) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem az ATM3-nál van az, hogy indulás közben néha crashel. Több gépen, még a szerver is. :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#23222) haverkulum


haverkulum
aktív tag

Most figyelmeztettek rá, hogy itt elfelejtettem megosztani a PonyLand szerver elérhetőségeit, már ez is üzemel tegnap este óta:

cím: vega.hgn.hu:25575
dynmap: http://vega.hgn.hu:8127/

Természetesen ha lesz időm megcsinálni a szerverekhez a portszám nélkül domain címeket akkor ez a szerver is megkapja :)

[ Szerkesztve ]

(#23223) Amur


Amur
addikt

Vmi gikszer történt.
Aroma dim-ből visszamentem overworldbe. miután átértem kidobott(nem értem semmihez), nem enged vissza, és azt mutatja hogy még mindig benn vagyok.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#23224) csoki válasza Amur (#23223) üzenetére


csoki
senior tag

közben már sikerült neki :)

(#23225) Amur válasza csoki (#23224) üzenetére


Amur
addikt

jaja, dim váltáskor a dimenziókapuba bugoltam.. mikor visszaengedett meg is haltam persze, a cuccaim meg szétszórodtak, nem csinált sírt. De meglett minden.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#23226) #89309696


#89309696
törölt tag

Jól érzékelem, hogy mining world nem működik a cursed earth sem?

(#23227) csoki válasza #89309696 (#23226) üzenetére


csoki
senior tag

furcsa de tényleg nem generálja a mobokat ott, gondolom config függő :)

mindeközben:

1 trillió emc már kb van :DDD

(#23228) haverkulum válasza csoki (#23227) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Nem tudom érinti-e a szervert a dolog amiről beszéltek :U

(#23229) csoki válasza haverkulum (#23228) üzenetére


csoki
senior tag

nem, nem szerverfüggő dolog ez hanem modpack config függő, nincs gond a szerverrel :)

[ Szerkesztve ]

(#23230) #89309696 válasza haverkulum (#23228) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ugye-ugye, játszani kéne és akkor értenéd. :DDD
Nem érinti. A mining world egy paceful dimenzió és egy paceful dimenzióban nem fognak a mobok jönni a cursed earth-ből sem, elvégre így a logikus. Jól van beállítva.
Visszaraktam a mobtrap-et az overworldbe ott már jönnek.

Le is írom, amíg még nem felejtem el, hogy nálunk minden szerver hardon futott, mindig is azon játszottunk. A jövőben is így lesz, ha majd új világot, modpackot kell felrakni. Modos szerveren még így is marha könnyű a játék nekünk akik évek óta játszunk már.

#team
Következőre majd olyan kéne amiben van blood moon. Vagy valami hentelős, nem?

(#23231) haverkulum válasza #89309696 (#23230) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Sajnos ezek a több száz modos modpackek meghaladják a tudásomat :D Tele vannak olyan modokkal amiket még hírből is alig ismerek, próbáltam párszor nekiállni ezeknek de elveszek a sok mod közt :\ Én leragadtam a Tekkitnél (pontosabban annak az 1.12-es remake-jénél) modpackek terén :DDD

A hard mód nálam is alap minecraft szerverbe, azt is tudom Talitól, hogy itt is mindig ez volt a divat :)

(#23232) csoki válasza haverkulum (#23231) üzenetére


csoki
senior tag

lehet történt most viszont valami a szerverrel:
belassult nagyon a szerver, konkrétan 2.2 tps van (20 tick per second helyett), 440 ms-es válaszidővel az overworldben, (dynmapos chat is 3-4 mp késéssel jelenik meg), letöltöttem laggoogles modot hogy ingame tudjam vizualizálni mik okoznak lagot, bázisomból én kigyomláltam amik problémásak voltak
amurnál is próbáltam kideríteni (mivel mi 2en játszunk mostanában) de ott kifagytam, kidobott timeouttal a szerver, most azt mutatja bent vagyok pedig nem, és dynmapre írt üzi meg se jelenik :(

[ Szerkesztve ]

(#23233) #89309696 válasza csoki (#23232) üzenetére


#89309696
törölt tag

Üdvözöljük a Minecraft világában az új főnököt. :o

(#23234) haverkulum válasza #89309696 (#23233) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Átnéztem a logokat, napok óta visított a szerver, hogy nincs meg a 20 tick/sec, még próbálom beazonsoítani honnan ered a probléma :DDD Tuti nem CPU gond, max a memória lehet szűkös neki néha, de ezen tudunk segíteni.

Esetleg ne frissítsem a packot? Lehet ennek mellékhatása? Perpill 1.0.21-es verzió van fent, twitch app szerint 1.0.28 a legfrissebb release verzió :U

(#23235) #89309696 válasza haverkulum (#23234) üzenetére


#89309696
törölt tag

Csak akkor szoktunk frissíteni, ha ismert bug van és a frissítés javítja vagy ha bekerül olyan mod ami kell valakinek. De ez csak pár napja ilyen szóval nem bugos ez a verzió ami van és modot se kért senki.
Ezeken kívül ha nem muszáj sose frissítünk, mert még több bugot hozhat és ha ID cserék vannak akkor az egész világ átalakul egy új játékká. [link]
Ha a hiba nem derül ki mitől van akkor végső esetben lehet rányomni updatet aztán lesz ami lesz. Ilyenkor benyeljük, hogy széthullás esetén lehet új mapot kell generálni (ha nincs save vagy az is bugos lesz) bár sose szoktunk új mapot generálni, mert akkor inkább keresünk új modpackot annak több értelme van mint ugyanazt újrakezdeni.
Az updatek 90%-a jól szokott sikerülni, de már többször volt belőle modpack csere is.

[ Szerkesztve ]

(#23236) haverkulum


haverkulum
aktív tag

Na, belerúgtunk párat a szerverbe, magához tért :DD

(#23237) csoki válasza haverkulum (#23234) üzenetére


csoki
senior tag

na megvan a hiba: puli :DDD

tele lett az ae2 meghajtói és hát volt pár mobdrop/növénydrop a földön :D
Puller: kiszedtem a chunkload-ot a területeidről, majd visszarakod ha megoldod a tárhelyproblémát ;)

(#23238) #89309696 válasza csoki (#23237) üzenetére


#89309696
törölt tag

Mint mikor nálad a skyblockon voidoltam vacuum chesttel a szitából kihulló cuccokat, mert 2 fps volt a környéken. :DDD

(#23239) csoki válasza #89309696 (#23238) üzenetére


csoki
senior tag

régen volt, igaz se volt :DDD
de azért nem fektette ki a szervert

(#23240) #89309696 válasza csoki (#23239) üzenetére


#89309696
törölt tag

Mert black már akkor se játszott. :DDD

(#23241) csoki válasza csoki (#23237) üzenetére


csoki
senior tag

érdekes, mostanra megint 8 tps lett, pedig puli bázisa nem is volt chunkloadolva elvileg, mégis egy rakás item volt szétszórva nála :F
töröltem az entityket, ill hozzáadtam jópár 64k-s disket a rendszeréhez, biztos ami biztos :DDD

(#23242) #89309696 válasza csoki (#23241) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ja igen akartam mondani, hogy nálam is valahogy lemerült az enderio capacitor a simple machineoktól pedig nincs chunkload. Lehet a claimelt terület alapból load lesz vagy csak bizonyos gépek.

(#23243) csoki válasza #89309696 (#23242) üzenetére


csoki
senior tag

tegnap estére nem volt probléma, de az lehet a plusz 64k-s diszkeknek köszönhető :D

én meg elkészítettem végre a teljes infinity armor-t + picket/swordot :)
végül lett 256 neutron collector, mert a neutrinum ingot limitált nagyon.

ennek kapcsán ugye felmerült, hogy nagyon macerás ennyi dolgot becsövezni (retriever-rel is), és pont akkor belenéztem soaryn streamjébe, aki 1 blokkot használt és kábel nélkül megoldotta :) rákérdeztem mi az és végül a chatben válaszolt is valaki: ender porcupine eu2-ből; most szeptemberben került bele a modba, elég hasznos, meg tudsz neki adni egy 3D-s területet, ahol ő mp-ként lépked a blokkok közt, és hozzá tudsz így férni az adott blokk inventoryjához, tehát mint egy AA-s phantom interface, csak itt elég 1 item

[ Szerkesztve ]

(#23244) #56573440 válasza #89309696 (#23240) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nem beszólni, van egy szinte egy hónapos sky adventure mapom és az se halt meg... Tök rég oltem meg bármit, már már hiányzik :D

Csoki: Azért ha ki kell pakolni valamiből, akkor arra egy ideje van már rftools féle storage scanner gombokért... max 20 sugár, kezdő inv management és pl a hasonló sok gép kipakolása tökéletes vele. Storage bus-ra pl köthető, ae látja onnantól az egészet. Előző valamin játszottam olyat, hogy patient bag nyitót csináltam, rohadt hosszú láncban, hogy soha ne álljon a bag meg, a nether starokat ugye kézzel megkeresni bennük para lett volna, úgyhogy ezzel oldottam meg ;)

[ Szerkesztve ]

(#23245) csoki válasza #56573440 (#23244) üzenetére


csoki
senior tag

hogy oldod meg pontosan storage scannerrel hogy sok inventoryból automatán kipakoljon?
rs external storage-al nem látja a scannelt inventorykat

(#23246) #56573440 válasza csoki (#23245) üzenetére


#56573440
törölt tag

Én néztem be, nem direkt ae kapcsolat volt, mert azt nem implementálták még mindig... Xnet kábel+router kombóval viszont működik a dolog.

Scanner-xnet connector-opcionálisan kábelek-interface vagy bármi invertory, és tetszőleges helyen egy xnet controllert is be kell lökni neki. A controllerben első oszlopban csinálsz egy extractot a scannerből, ugyanabban az oszlopban megadod hogy az interface pl az insert. Innentől szépen átpakol, állítható hogy mit, vagy hogy darabonként vagy egy stacket egyszerre, prioritás, etc, de ezek nem számítanak ennél :D

Valahogy így néz ki ha széthúzom picit.

(#23247) csoki válasza #56573440 (#23246) üzenetére


csoki
senior tag

érdekes, csak xnet-tel megy ahogy nézem, ender io-s conduit, eu2-s transfer node ill te-s itemducttal se lehet kiszedni scannerben levő tárolókból, mondjuk olyan szempontból érthető hogy xnet + rftools-ot ugyanaz a dev fejleszti :)
viszont így is macerás mert mind a 256 collectort routable-é kell tenni egyesével hogy hozzáférhessen az inventoryhoz, ender porcupine-al meg elég a területet megadni pár kattintással :) az tény hogy utóbbinak ugye így 4 perc 16 mp kell míg körbeér 256 blockon de neutron collector nem termel egy stacknyi itemet addig, sőt :D
mindenesetre nem rossz dolog ez a scanner + xnet kombó :)

(#23248) Bjorn1107


Bjorn1107
kezdő

Haverkulumtól szeretném megkérdezni, hogy the classic packos szerver mikor indul majd újra? Bocs hogy ide írok, viszont a téma modos minecraft még mindig, szóval szerintem még valahol a témában vagyok :D Meg ötletem sincs hol kérdezzem meg, ezért teszem fel itt.

(#23249) apatyas válasza #89309696 (#23242) üzenetére


apatyas
Korrektor

Bjorn: teljesen jó helyen van. Innen nemigazán fogunk kiutálni senkit. Kivéve ;]
Farkasnak szeretettel, Nightwish koncertről:
[kép]
[kép]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#23250) haverkulum válasza Bjorn1107 (#23248) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Itt is jó, nézem rendszeresen a topicot :D Ha van rá érdeklődés elindítom, eddig csak egy barátommal játszottunk rajta aki perpill munka miatt nem ért rá ezért nem futott a szerver :U

apatyas: kb alattad állhattunk valahol a tömegben a szög alapján :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.