Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) rbalint88 válasza MongolZ (#25) üzenetére


rbalint88
addikt

Félre ne értsd. Házimozizós gépnek elég az, amit vett. FullHD-hoz. Én sem pörgök rá a 4K-ra, mert még két év gari van a tévén, elég is ez, van más dolog bőven, amire inkább költök, plusz a tárhely hamar szűk keresztmetszetté válna.
De ahogy a kolléga írta, általános célú gépet váltott, oda meg talán jól jön egy kicsit erősebb hw, akár a fogyasztás rovására. Nálunk is 0-24 megy a gép, akkor van kikapcsolva csak, mikor áramszünet van, újraindítva csak mikor a winupdate újraindítja. Szerintem sokat mondok azzal, hogy havi 500Ft-ot eszik. Sokkal többet spórolsz azzal, ha halogén helyett ledes világítást használsz. Szintén nem vitaindító céllal írtam.
Amúgy haswellnél nem tudom létezik-e, ivyból volt thinitx lap, ami szintén paneltápos megoldású. De még az én gépem is elmenne paneltápról, egy ssd, egy laptop odd, egy 3,5" hdd és a lap+proci+ram van benne, egy jó minőségű 100W-os tápnak el kell vinnie. Csak azért van hagyományos tápom, mert adták a házhoz és jó minőségű fsp, nem akartam szórakozni a cserélgetéssel. Kb soha nem hozza be fogyasztásban a plusz bekerülési költséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.