Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Blazs120gl válasza bteebi (#38) üzenetére


Blazs120gl
aktív tag

"úgyhogy alapvetően jogos a pontosítás :R."

Távol álljon tőlem :R.

"Díjazom az optimizmusodat :))."

Amíg élek remélek. Én azért teszek egy hobbikört ez ügyben. :D Vagy nekem lesz egy kis vasakon jól futó indie engine-öm, vagy mire eljutok vele valahova, lesznek a Frostbite-tal vetekedő optimalizáltságú 3D motorkák a kedvenceimre. Szvsz a fejlesztőket ez most sokkal keményebben érinti, mert Ők ugye 30-60 dodókat akarnak a játékaikért, de közben simán 5-600 dodóval drágább most egy komplett új konfig, mint akár másfél éve. Egyszerűen nem elérhetők azok a konfigok, amikre rá akarnak mutatni, hogy na olyat tessék.

(Szvsz ebben a promó hardverekkel kitömött újságírók és techtuber-ek felelőssége megbocsáthatatlan.
Ha egy Linus félének tele a pincéje alig használt ajándék hardverekkel, elég könnyű a mostani helyzetet távoli, elméleti problémaként látni. :((( )

"Persze ez akár az ő oldalukon is járhat(na) kieséssel, ha emiatt inkább beintesz nekik, és végül nem veszed meg a játékukat."

Épp nemrég refund-oltam a Ghost Recon Wildlands-et, pont emiatt. A játszós gép BF4-ben jó 120fps-re, ebben a vacakban meg 20-25-re. Ezen még dolgozzál kategória :D.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.