Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-16 08:41:22

LOGOUT.hu

Kérdéseket a Windows Phone szakmai topikban tegyétek fel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) gzbotii


gzbotii
veterán

Ahogy latom, sokan kuzdenek aval a problemakkal mind en: skydrive, albumbotitok es tagalesek ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16052) Blyan válasza legiaap (#16034) üzenetére


Blyan
félisten

Fura, nekem uk reggel teljesen rendesen működik, értsd, amit megtalált és felismert a Zune a telefonon az megjelent a live tile-on is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16053) Gorneck


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#16054) Воланд válasza Gorneck (#16053) üzenetére


Воланд
titán

:C :))

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16055) btudos válasza Gorneck (#16053) üzenetére


btudos
veterán

Na végre, erre vártunk mióta... :DD :C :R

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16056) Воланд válasza btudos (#16055) üzenetére


Воланд
titán

aztan most akkor kivancsi vagyok, hogy mit lep az ms. megerositi, hogy igen, ez igy van, terelik majd a temat, hogy ez meg a jovo zeneje, vagy nem is kommentaljak az esetet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16057) Barthezz2 válasza Gorneck (#16053) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Helyes :R

Everybody lies.

(#16058) Rage47 válasza Gorneck (#16053) üzenetére


Rage47
veterán

:C

(#16059) btudos válasza Воланд (#16056) üzenetére


btudos
veterán

Meglepne ha barmit reagálnának erre hivatalos közlemény formájában...

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16060) Psychonaut válasza Gorneck (#16053) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azert ez erosen awesome kategorias hirnek tunik igy elsore. Omnia 7 tulajkent nagyon tudnek neki orulni.

(#16061) Воланд válasza btudos (#16059) üzenetére


Воланд
titán

pedig jo lenne, hogy ha az egyseges arculatra valo torekves jegyeben valami normalisabb kommunikacioval is eloallnanak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16062) btudos válasza Воланд (#16061) üzenetére


btudos
veterán

Nyilván jó lenne, és valaki írta hogy kicsit az eladásokon is lendítene egy előremutató hír, miszerint megéri most megvenni a cuccot, mert lesz rá frissítés, ezzel is egyet tudok érteni... Plusz akik most váltanának régi WP-s készülékről, azoknak is könnyebb lenne eldönteni hogy akarnak-e... (bár most hogy van HTC Locations, annyira nem is akarom lecserélni a HD7-et Lumia 900-ra, hiányozna a majdnem tökéletes navi, pedig csak 2 hete használom :D)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16063) csab2 válasza legiaap (#16011) üzenetére


csab2
veterán

Mondjuk én eleve rendben tartom a zenéimet (nincs túl sok), erre nagyon háklis vagyok.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#16064) csab2 válasza Psychonaut (#16015) üzenetére


csab2
veterán

Én is azt használom, és mondhatom, hogy remek.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#16065) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

[link]

Most akkor tényleg ideje lenne egy hivatalos MS nyilatkozatnak.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#16066) negyedes válasza Gabesz77 (#16065) üzenetére


negyedes
addikt

Szerintem ezeket mar szandekosan irjak,hogy ne vegyek a lumiakat a 2nd gen telokat. :(((

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#16067) gzbotii válasza Gorneck (#16053) üzenetére


gzbotii
veterán

Ezek szerint akar a Tophym is megkapna a WP8-at:D Huh, ez igen, tamogatas :N :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16068) gzbotii válasza Gabesz77 (#16065) üzenetére


gzbotii
veterán

Ne arrol az oldalrol is kezd egy velemenyem lenni.
Mondjuk, szerintem olyan isten nincs, hogy a Lumia 900, csucskategorias Nokia, 4 honapal a forgalmazas megkezdese utann tamogatas nelkul maradjon. Ezt nem engedheti meg maganak se MS se Elop.. :(((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16069) crey válasza Gabesz77 (#16065) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ez ugyanaz a Verge, amelyiken napokkal ezelőtt megjelent egy fizetett wp7 és Nokia gyalázás?

Valakik ki akarják ugrasztani a nyuszit a bokorból.... Csak elég gusztustalan ez az egész pályás letámadás....

Viszont a kommentelők sem százasok, kijelentették, hogy azonnal visszaküldik az új Lumia 900 készülékeiket. A miértre a válasz:
"Because I have a limited window to return it. Why risk a two year contract unless they’re willing to debunk this rumor.
I can assure you I won’t be the only one sending it back."

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#16070) Oppenheimer válasza Gorneck (#16053) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Semmi meglepő nincs ebben, a pletykák hogy nem kapjuk meg faszságok voltak. Mostmár csak pár featurenek kéne szivárognia

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#16071) gzbotii válasza Oppenheimer (#16070) üzenetére


gzbotii
veterán

Tenyleg, gondolom arrol semmi hir, hogy milyen ujitast hozna a WP8?
En csak abba remenykedem, hogy nem lessz Win8-as, azaz minden lapka masszinu

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16072) pushalias válasza Gorneck (#16053) üzenetére


pushalias
addikt

Wow, ki is raktam blogba. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#16074) pushalias


pushalias
addikt

Mozilla új cucca. Honnan is ismerős a felület ... ne segítsetek ...

Honor 9 / HP 8470P

(#16075) gzbotii válasza pushalias (#16074) üzenetére


gzbotii
veterán

Szvsz inkabb egy Google Chrome jutna nekem eszembe rolla.
Amugy, az ICS-el tobbet lopotak gugliek mint evel a Mozzila.. :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16076) Gabesz77 válasza crey (#16069) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Ocsmány ez az egész. Pont ezért kéne felébrednie a Microsoftnak és mondani végre valamit.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#16077) Gorneck


Gorneck
titán

Megy ám a szarkeverés... :D

Gorneck#1239

(#16078) Воланд válasza Gorneck (#16077) üzenetére


Воланд
titán

lol. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16079) catroot válasza Gorneck (#16077) üzenetére


catroot
veterán

Mintha itthon olvasnék bizonyos híreket, hogy az egyik ezt állít, a másik cáfolja... :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#16080) mukibuci válasza Gorneck (#16077) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az illusztráció kéne ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16081) Oppenheimer válasza catroot (#16079) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hol van ilyenkor Moonman hogy rendet tegyen? :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#16082) negyedes válasza mukibuci (#16080) üzenetére


negyedes
addikt

nekem nem bejovos,vagy kerek vagy szogletes,ne keverjek. :N :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#16083) gzbotii válasza Oppenheimer (#16081) üzenetére


gzbotii
veterán

itt

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16084) catroot válasza Oppenheimer (#16081) üzenetére


catroot
veterán

Valahogy kezdem megérteni, hogy nem bírta cérnával ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#16085) mukibuci válasza negyedes (#16082) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

első okostelóm ez volt :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16086) catroot válasza mukibuci (#16085) üzenetére


catroot
veterán

Szappantartó? :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#16087) btudos válasza catroot (#16086) üzenetére


btudos
veterán

A mai napig itt pihen a polcon, bar mar nem igazan hasznalhato :( :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16088) catroot válasza btudos (#16087) üzenetére


catroot
veterán

Nekem szerencsére anno sikerült rajta túladnom, egyetlen működő "mobil" van már meg, a Benefon :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#16089) Sofian


Sofian
őstag

Ms-nek sürgősen nyilatkoznia kell hogy lesz WP8 frissítés.. ha nem lenne akkor maguk nyírnák ki a platformot..

(#16090) Воланд válasza Sofian (#16089) üzenetére


Воланд
titán

nem fognak. be sincs meg jelentve hivatalosan a wp8, azt meg max a nyaron fogjak megtenni.

ennyit mondtak az esettel kapcsolatban:

We have stated publicly that all apps in our Marketplace today will run on the next version of Windows Phone. Beyond that, we have nothing to share about future releases." [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16091) kezdő


kezdő
senior tag

Hi!

Lenne egy kérdésem.
Ritkán járok külföldre, de a napokban aktuális lesz. Nem szeretnék horror számlát kapni az adatszinkronizációk miatt. Jól gondolom, amennyiben a
Beállítások - Mobil adatátvitel - Adatroaming beállításai menüpontban "roaming kikapcsolása" szerepel akkor nem engedi idegen hálózaton az adatforgalmat a telefon?

Valakinek van tapasztalata erről? Esetleg érdemes biztos ami biztos alapon kilőni az összes adatkapcsolatot?

(#16092) catroot válasza kezdő (#16091) üzenetére


catroot
veterán

Igen, én bekapcsoltam anno és mire felébredtem Szlovákiában (elaludtam a határátkelés előtt), már ott virított egy kis háromszög a felső sávban és letiltotta a 3g-t.

Egyébként ki is lőhetsz mindent, ha az jobban megnyugtat.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#16093) Barthezz2 válasza kezdő (#16091) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Fentebb írtam nem is régen, hogy ez nálam be volt kapcsolva, de a határ mentén dolgozva(magyar oldalon) egyszer csak jött az sms, hogy adatroaming opció miatt xy összeget hozzáírtak a számlámhoz. Pedig csak 1-2 pillanatra léptem át a külföldi hálózatra.

Szóval szerintem ha biztosra akarsz menni(és külföldön a jelek szerint nem szeretnél netezni), kapcsold ki az adatkapcsolatot teljesen.

Everybody lies.

(#16094) tdd587 válasza kezdő (#16091) üzenetére


tdd587
őstag

Keresd a háromszöget, ha megjelenik, akkor biztosan nem forgalmaz.

Nálam UK-ben azonnal megjelent, amint lekászálódtam a gépről. Azóta megjött a számlám is, és semmi rendkívüli nem volt rajta. Amúgy ha kint nem veszel netet, szerintem te is meg fogsz lepődni, hogy 3G nélkül az üzemidő a duplájára nő... (omnia 7-es tapasztalat, csak wifi volt melóhelyen+szálláson).

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#16095) Plazmacucci válasza mukibuci (#16085) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem 7650 volt sokáig. 2 éve még megvolt. Volt rajta Doom1. Nem volt ocó. Most L710-re pályázok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16096) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Navégre, mától már dolgozok, megsaccoltam a bérem, hó végére 27-30e forint fogja ütni a markomat, ebből a tizede elúszik, ha eladom a Blade-em, akkor majd vehetek egy használt WP7-es készüléket. A maximális keret tehát 45e forint, remélhetőleg meg is lesz majd. Ennyiért három telefont kaphatnék: LG Optimus 7, Samsung Omnia 7, HTC 7 Trophy. Ti melyiket ajánlanátok? Nekem fontos, hogy jó kamerája, jó wifije, normális kijelzője legyen. Igaz, még egy kis spórolással Lumia 710-et is foghatnék, de az a pénz talán jó lesz máshova is.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#16097) Oppenheimer válasza Sn[4k3] (#16096) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én spórolnék Radarra, de ha az nem játszik akkor Optimus

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#16098) Sn[4k3] válasza Oppenheimer (#16097) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Miért, mit tud a Radar? (azért gondolom ezeknél drágább)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#16100) Gabesz77 válasza Sn[4k3] (#16096) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Omnia 7 a három közül.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.