Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-16 08:41:22

LOGOUT.hu

Kérdéseket a Windows Phone szakmai topikban tegyétek fel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) mrhitoshi válasza gzbotii (#15997) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Alkalmazások helyigénye, fényképek, dokumentumok stb... Elég idiegesítő szerintem. Nekem van a telefonon egy pár app, 3-3,5 GB-i zene, és azt írja ki a zune, hogy van még 250MB helyem. :W A beállításokat már módosítottam.

PS4

(#16002) gzbotii válasza mrhitoshi (#16001) üzenetére


gzbotii
veterán

Ja. Nekme fent colt 4,5 GB zene es 1 MB ures helyem nem volt :W Peddig most nincs fent sok app

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16003) mrhitoshi válasza gzbotii (#16002) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez szerintem oltári nagy probléma. Meg mostanában nálam a wifi is ügyetlenkedik. Van mikor tökéletesen megy, van mikor meg alig bír betölteni egy mobil oldalt, bár ez valószínűleg HTC-s probléma, de kezd egyre jobban idegesíteni. :(

(#15995) Rage47: Most néztem én is ezt a cikket. Szerintem teljesen logikus. Vajon ez jelentené azt, hogy kezd elterjedni a WP ? :)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#16004) pushalias válasza Rage47 (#15995) üzenetére


pushalias
addikt

Nem történt semmi extra, a WP7 egzotikus játékszerből tényező lett.

A normális kritikák egyébként kellenek is.

Honor 9 / HP 8470P

(#16005) pushalias válasza gzbotii (#16002) üzenetére


pushalias
addikt

Ez is régi probléma, tudtommal az appok szemetelik tele a szabad területet.

Honor 9 / HP 8470P

(#16006) Воланд válasza mrhitoshi (#15991) üzenetére


Воланд
titán

nesze semmi fogd meg jol es szerintem lovese sem volt a dologrol. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16007) mrhitoshi válasza Воланд (#16006) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Igen. Még mindig semmi. :(

PS4

(#16008) crey válasza pushalias (#15982) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Erősen kiragadott hülyeség a cikkírótól pont az instagrammot alapul venni, ha WP7 vs. other systems compare a cikk témája, de nem elhanyagolható felhasználói bázisa van annak az sz*rnak, nem véletlenül költött rá ekkora pénzt a facebook.

Szóval ebben igazad van, valóban saját magát szúrja tökön az, aki ezt így kiengedte... De!
Nem lehet elmenni amellett, amit már korábban én is számtalanszor megjegyeztem (és kaptam utána a pofámra rendesen) - "Apps that work just fine—wonderfully even—on iPhone and Android just plain stink on WP". Ebben sajnos van nem kevés igazság, akárhonnan nézem, tonna számra tudunk felhozni példákat.

Miért mondom azt, hogy erről mégis a Microsoft tehet?
Mert nem követeli meg ezektől a partnerektől, hogy tisztességes appokat gyártsanak, amivel nem járatják le a rendszert.
Dollár milliókat öltek a fejlesztők átcsábításába és támogatásába. Talán nem kellett volna azzal kezdeni, hogy a méltán sikeres appok fejlesztőit megkörnyékezik, és megpróbálják megfelelő támogatással tőlük a kulcs applikációkat kicsikarni? Sikerült egy párat, de korántsem eleget.

Még egy dolog amin érdemes elgondolkodni: Ismerünk egy unalomig szajkózott régi dakota közmondást, ami minden iPhone megjelenéskor igazolja önmagát: a rossz reklám is reklám...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#16009) Воланд


Воланд
titán

na, mondtam en, hogy azert nem megy a skydrive, mert hegeszti az ms.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16010) #32711680


#32711680
törölt tag

Nincs valami megoldás hard reseten kívűl a már többször emlegetett szabad hely problámára? Nagyon durván/észrevehetően kevés a hely a telón, alig van rajt zene, meg kép, videó semennyi, és így is alig van hely rajt. Mi tart ennyi szemetet?

(#16011) legiaap


legiaap
nagyúr

Durva, de egy kicsivel több, mint fél év elteltével kezdek zenét hallgatni a telefonomon. Eddig is hallgattam csak nem napi szinten. Azt feltoltam pár albumot, de észrevettem, hogy pár számot nem rakott fel a zune...mondom mi van.
Akkor winamp megnyit és ott az összes szám ID3 részét kitöltöttem faszán és láss csodát így már felismert minden zenét. Azért ha valakinek van több ezer zenéje, akkor elég gáz átbogarászni, hogy mit szinkronizál le a zune és mit nem... :(
Aztán még albumborítót is adtam meg a winamp segítségével, de ennek a zune-nak az sem volt elég. Ott is meg kellett adnom neki a borítót.
Ha igényesen akarjuk feltolni a zenéinket, akkor elég körülményes kissé.

Bár mondjuk ezekkel tisztában voltam. Most csak magamban mérgelődök. Elment így kb. 1 órám azzal, hogy két albumot gatyábaráztam.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16012) robotjatek válasza #32711680 (#16010) üzenetére


robotjatek
tag

Minden más ami nem szinkronizálható :) Tehát a böngésző előzményeitől kezdve a gyorsítótáron át, az Office dokumentumokon keresztül egészen a több alkalmazásig és az azok által tárolt/letöltött fájlokig. Úgy emlékszem, de nem vagyok benne biztos, hogy valaki az adobe readert emlegette, hogy rengeteg helyet foglalt. Nem lennék meglepve, hogy mondjuk olyan hiba van benne, hogy hiába nyomok rá a deletre csak a listából tűnik el a pdf, de a telefonról nem vagy hasonló.

(#16013) polonic


polonic
félisten

Hogy kell megcsinálni az albumborítókat majd, hogy jók legyen a telefonnak?

WMP-vel jó, ha meg vannak csinálva? Gondolom igen, mert a zune is hasonlóképpen működhet. Vagyi remélem.

(#16014) mukibuci válasza polonic (#16013) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

rakd fel a zune-t, média lejátszónak tudod használni teló nélkül is :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16015) Psychonaut válasza legiaap (#16011) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mp3tag nevu progit ajanlom neked is, pofon egyszeruen lehet vele (akar batch) tagelni. Nekem is tobb, mint 2000 szamom van jelenleg, de eleg egyszeru oket rendben tartni. Egyszeruen miutan a gepemre kerulnek azonnal betagelem oket, kitoltom az altalam hasznosnak itelt mezoket, adok hozza egy boritot, az egesz megvan 5 perc alatt.

(#16016) T.Peter


T.Peter
őstag

Sziasztok. Van egy olyan problémám, ami többeknél előjött, csak még régen, mégpedig az, hogy a kijelző nem reagál az érintésre. Semmikor. Nem tudom feloldani a telefont, újraindítás után pedig a menüben sem érzékeli. Kétszer vettem már ki az aksit, és semmi javulás. 18:52-kor küldtem magamnak egy pdf-et e-mail-ben, akkor kezdte el az egészet. Eddig is küldtem magamnak pdf-eket, és maga a pdf fájlal sem volt probléma, szóval nem hinném, hogy az a baj. Ekkor az n-edik érintésre még feloldotta, meg kezelhető volt a telefon, most este már egyáltalán nem reagál, és hozzá sem nyúltam a telefonhoz 7-óta. Délután 4 körül még játszottam rajta és mindent jól érzett.
Valakinek van valamilyen ötlete, hogy mit csináljak vagy hogy mi a hiba forrása?

(#16017) Blyan válasza catroot (#16000) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, az meg - ki sem találnánk - az iOS változat mintájára készült. :)

Amúgy jó lenne valami ilyesmi nekem is, nevetséges, hogy nem csináltak még.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16018) legiaap


legiaap
nagyúr

Ejj végre egy értelmes fejlesztés: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16019) pushalias válasza crey (#16008) üzenetére


pushalias
addikt

„Talán nem kellett volna azzal kezdeni, hogy a méltán sikeres appok fejlesztőit megkörnyékezik, és megpróbálják megfelelő támogatással tőlük a kulcs applikációkat kicsikarni?”

Javában akciózzák a platformra átírást. Mindegy. Adobe-féle fosokkal lehetetlen mit kezdeni.

Honor 9 / HP 8470P

(#16020) Gabesz77 válasza Maateeo (#15994) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Jó lenne ha a Microsoft végre állást foglalna, szép hivatalosan bejelentené, hogy ez így lesz. Javítaná az OS-hez való hozzáállást, plusz az eladásokra is pozitívan hatna.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#16021) negyedes


negyedes
addikt

Vegre van egy normalis nevnap app-om. droidon mar annyit letoltottem egyik szarabb volt mint a masik. Gratula innen is a keszitojenek nagyon szep. :R

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#16022) T.Peter válasza T.Peter (#16016) üzenetére


T.Peter
őstag

Bocs, a telefonomat mindig kifelejtem. Lg Optimus 7.

(#16023) #32711680


#32711680
törölt tag

ha már itt többen írták, hogy sok zenéjük van:

segítsetek már! szívesen használnám a zune-t de egyszerűen nem tudom benne rendszerezni a 80gb zenémet. Itunes-ban pl. van minden műfajnak nálam egy playlist és a műfaj playlistjén belül könnyen tudok keresgélni a borítós/ikonos nézettel.
Zune-ban viszont a playlisteket csak ilyen listás nézetben lehet böngészni, úgy azért borzalmas.
Valaki valami ötlet?

Már elővettem a régi ipodomat és azon hallgatok zenét, mert ha éppen nem egy adott album eszembe jut, amit fel akarok rakni a telóra, hanem böngészgetni akarok, mondjuk a dnb albumaim között, akkor agyfaszt kapok a véget nem érő listától, szerintem borzalmas

(#16024) Gabesz77 válasza negyedes (#16021) üzenetére


Gabesz77
senior tag

És melyik az?

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#16025) Dzsosy válasza Blyan (#16017) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Anno meg volt ez symbianra is (szerintem még most is) csak 3d nélkül.. Hát nem tudom.. pár körrel mindig le volt maradva a progi az időkről és a 2011-es elég sokszor egyszerűen úgy döntött, hogy nem mutatja tovább futam közben az időket és ezt elég sűrűn eljátszotta.. Inkább csak bosszantó volt az app..

(#16026) negyedes válasza Gabesz77 (#16024) üzenetére


negyedes
addikt

ez az es live tile-os ami nagyon tetszik.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#16027) legiaap


legiaap
nagyúr

Még egy kérdés az albumborítós dologhoz.
Ha zenét hallgatok, akkor van albumborító, de kint a tile-on nem jelenik meg. Ott miért nem?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16028) robotjatek válasza legiaap (#16027) üzenetére


robotjatek
tag

A tile-on nem a borító, hanem a háttérkép jelenik meg, már ha van.

(#16029) catroot válasza legiaap (#16027) üzenetére


catroot
veterán

Pedig szerintem ott is megkellene. :F

De marad az alap tile akkor?

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#16030) Psychonaut válasza legiaap (#16027) üzenetére


Psychonaut
addikt

A Zune tile-ra gondolsz? Ott nekem sem jelenik meg, de szerintem az nem is live tile. :N

(#16031) mrhitoshi válasza legiaap (#16027) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ahhoz -ha jól tudom- olyan zune vagy xbox vagy fene tudja mi kell, aminél olyan régió van megadva, ahol van zune pass.
Tehát kell egy UK vagy USA regisztráció, ez a kettő biztos.

(#16033) catroot: Hát ha UK van neki megadva, akkor jó kérdés.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#16032) Воланд válasza Psychonaut (#16030) üzenetére


Воланд
titán

de az, csak olyan regios zune reg kell hozza, ahol van zune pass.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16033) catroot válasza mrhitoshi (#16031) üzenetére


catroot
veterán

Neki elvileg alapból UK-s regje van, ott lakik.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#16034) legiaap válasza catroot (#16033) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja UK-ban vagyok és a reggem is. De ami még érdekesebb, ha beállítom, hogy az albumborító legyen a háttérkép, még ott sem jelenik meg...nem értem.
Viszont magában a zenelejátszóban ott van.

A live tile-on eddig csak akkor jelent meg valami, ha felmentem a Marketre és ott hallgattam valami zenét, bár ott sem mindegyiket tette ki.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16035) Gorneck válasza negyedes (#16026) üzenetére


Gorneck
titán

Mijjé nem csaptad hozzá a naptáradhoz?

Gorneck#1239

(#16036) Gabesz77 válasza negyedes (#16026) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Ez van nekem is. :) Nem életbevágó, de ha még a csempe színét is lehetne variálni, még jobb lenne.

Gorneck23: azt hogyan kell?

[ Szerkesztve ]

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#16037) negyedes válasza Gorneck (#16035) üzenetére


negyedes
addikt

Engem is erdekelne :D

woland_y2k :R

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#16038) Воланд válasza Gabesz77 (#16036) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16039) mrhitoshi válasza legiaap (#16034) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hmmm. Ez érdekes. Valami olyat olvastam, hogy lehet streamelni is zenét valahogy a marketen és xbox live-on keresztűl, akkor lehet ezzel van összefüggésben.

PS4

(#16040) Gabesz77 válasza Воланд (#16038) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Köszönöm, próbálom.

Szerk.: majdnem jó, "runtime error". :(

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#16041) Воланд válasza Gabesz77 (#16040) üzenetére


Воланд
titán

most, hogy frissitve lett/frissitik a skydrive-ot szerintem elofordulhatnak hibak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16042) Gabesz77 válasza Воланд (#16041) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Igen, úgy néz ki.

This calendar wasn't updated because of a problem with the publisher's file. We'll try updating it again later.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#16043) Gorneck válasza #32711680 (#16023) üzenetére


Gorneck
titán

Az az igazság nem értem teljesen mi a baj. Tudok műfajra szűrni...vagy neked nincs jó megcsinálva a műfaj? Hanem simán amit épp annak gondoltál azt pl pop listába vágtad?

Gorneck#1239

(#16044) negyedes válasza Gabesz77 (#16042) üzenetére


negyedes
addikt

Nekem is ezt irja,de attol meg meg a telon. Synceld a accountot a telefonon es megjelennek. Csak annyi h all day-t ir mindegyikhez. es a lockscreenen is megjelink,de kibirhato. :D

#16045 Setting->email+account->Windows Live hosszan rajta tartod az ujjad es ha feljott a menu raboksz a syncre.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#16045) Gabesz77 válasza negyedes (#16044) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Ööö...és az account syncet hol is találom? :B

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#16046) Gorneck válasza Gabesz77 (#16045) üzenetére


Gorneck
titán

Beállítások? Fiók?

Gorneck#1239

(#16047) Gabesz77 válasza Gorneck (#16046) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Valami elbénázok. Minden megjelenik a naptárban, kivéve a névnapokat. A fiókokban csak az e-mail lehetőségeket tudom állítani. :F

[ Szerkesztve ]

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#16048) Gorneck válasza Gabesz77 (#16047) üzenetére


Gorneck
titán

Hosszan bökj a live fiókodra...

Gorneck#1239

(#16049) Воланд válasza Gabesz77 (#16047) üzenetére


Воланд
titán

hosszan ra kell bokni es szinkronizalas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16050) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Gorneck23, woland_y2k: :R

Guns n' Roses, 2023. július 19.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.