Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) InterFox


InterFox
senior tag


Béka veletek, nem jövök már vissza trollkodni.
Ajánlom a PC-re is megjelent Resident Evil HD-t, ($19.00) annak idején agyon játszottam Gamecube-on, nem fogtok benne csalódni!

[ Szerkesztve ]

PSN ID: interfoxthedead

(#502) tarti19 válasza InterFox (#501) üzenetére


tarti19
senior tag

Tényleg jó lett:) Időnként elég sokat tudok benne káromkodni egy-egy lesből támadfó dög miatt. :P Hangulat 10, grafika 4:)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#503) tisn válasza InterFox (#501) üzenetére


tisn
addikt

en meg mar nagyon varom a king's bounty-t konzolokra (saccra az utobbi 5 evben ebbe a jatekba toltam a legtobb idot), de nem akar jonni :P

(nekem amugy van egy xbox360-am (a kolkoknek), meg egy i5, 750gtx elsosorban melora)

mostanaban mar inkabb xbox-on jatszok, mert az lehet allva (szet van a derekam a sok melos ucsorgestol)

(#504) Stunts666 válasza gyuribácsi88 (#485) üzenetére


Stunts666
őstag

Inkább kitöröltem azt amit irni akartam.....

Ez lesz helyette: birkák vagytok... Legyetek boldogok a nagyon olcsó konzollal....

szerk.: elvagyok a 2 éves konfigommal, ami mindent visz fullhd maxon...

[ Szerkesztve ]

(#505) Kiki18 válasza haddent (#488) üzenetére


Kiki18
őstag

Maestro. :R

A lényeg a sorok között,tessék törvénybe venni eme szentírást.

[ Szerkesztve ]

(#506) gyuribácsi88 válasza Stunts666 (#504) üzenetére

Kösz hogy kitörölted a nyilván személyeskedő kommentedet ami érdemben nem érintette volna még csak kicsit sem az eredeti témát, de azért látom nem bírtad még így sem megállni a beszólást, mert a "birkák vagytok" valahogy ott maradat. Nekem is van pc-m és nagyon jól elvan a konzol mellett.

Így nem kell sírnom minden konzol exkluzív játéknál hogy "jaj miért nem jön pc-re" mert fogom és megveszem és játszom vele konzolon. ;)

Addig amíg az összes konzol exkluzív játékkal kapcsolat cikk hozzászólása ilyenekkel van tele hogy; "bárcsak jönne pc-re, jaj de jó lenne ha pc-re is jönne, ó de kár hogy nem jön pc-re" addig az only pc glorious master race gyerekek sírását nem szeretném se látni, se hallani, mert ha tetszik neked, ha nem ez van, ez megy mindenhol, megy a sírás a pc verzióért a legtöbb játéknál, szóval psszt :))

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#507) Stunts666 válasza gyuribácsi88 (#506) üzenetére


Stunts666
őstag

Ne az exkluziv cimekkel gyere.... Itt minden konzolos természetesnek veszi, hogy ott áll a nappaliban a 140ezres fullhd TV, mert itt ebben a hazában rohadt jól keres mindenki... Ezért nem kell tv-re költenem csak a sz*ros konzolt megvenni 160k-ért... De ha egy PC-s az emberhez vágja. hogy már pedig meg kell venni a tv-t is és 300-ba jön ki a konzol, akkor felháborodik mindenki: mert hát a géphez is kell monitor....

szerk.: és itt ne a fanatikus gémerekről beszéljünk, akinek nem elég a 70 fps, hanem 200 fps kell a BF4-be..

[ Szerkesztve ]

(#508) A`rpi


A`rpi
addikt

Nem tudom elképzelni ki mit csinál szabadidejében ha nem játszik az itteni hozzászólok közül ugye, mert itt mindenki valamennyire "gémer".

Én egy 30 ezres használt HP C2D-s géppel vígan elintézek mindent a neten. Többen a számítógép mellett a sokoldalúsággal érveltek. Akinek a munkára kell számítógép az nem kérdés hogy azt vesz, de aki szabadidejében ezt azt csinál a gépen hobbiból, játék nem szempont mert van konzol, az ne mondja már nekem hogy 100 ezer kell egy alap számítógépre, hogy a napi teendőit elintézze.

Kezdetben PC-n kezdtem el játszani, építettem is pár darab számítógépet, de mikor játékra került a sor, teljesítmény tekintetében döntő többségben csalódott voltam, ez részben lehetett azért, mert valamit nem jól állítottam be, stb, pénzemért nem azt kaptam amit elvártam, ezek mellett az értékállóság is nagyon rossz.

Megvan ennek a maga szépsége nagyon szívesen csinálnám is de nincsen évente kidobni való több száz ezrem.

Van néhány PC-s ismerősöm, akad olyan is akinek 500 ezer magasságában van számítógépe, felső kategóriás komponensekből. Új játékok azon sem futnak kompromisszummentesen, pedig ezen a szinten elvárható lenne. Itt is több tényező közrejátszhat, kezdve gyenge játékszoftvertől,magas elvárásomig, vagy épp rosszul konfigurált számítógép, stb, de akárhogy is nézem kevés a befektetett összeghez képest a minőség.

Ebből nem azt akarom kihozni hogy konzolon olcsó a játék,mert nem az. De hamár egyszer valamiért fizetek, akkor ne azon kelljen már rugóznom, hogy akkor most vajon mi a fos, a szoftver, a hardver, vagy én vagyok balfék.

Szerintem jelenlegi konzolgeneráción nincsen akkora különbség még most hogy megérje gondolkozni, továbbá, játék nem csak a grafikáról szól, hanem a játék élményről, innentől fogva aki csak a grafikára megy az az ő dolga, de ugyan azzal a játékkal játszik, mint amivel én is a konzolomon.

Ezután jöhet következő érvnek, egér billentyűzet natív támogatásának hiánya, szerencsére erre is vannak megoldások, nem mondom, PS3 esetében nem kompromisszum mentes de nekem tökéletes. Innentől fogva nekem megvan a a korfontérzet FPS/TPS játékokban, konzolok minden előnyével és hátrányával együtt.

Számomra, konzol több előnyt hoz mint hátrányt így ezt használom. Minden másra meg ott van a 30k-s "sokoldalú" számítógépem amivel mindent el tudok intézni.

Még annyit, hogy nem kötelező több százezres TV-t venni PC-monitorok döntő többsége megfelelő mostani konzolokhoz is amin van DVI, vagy HDMI bemenet. De ez megint csak egyedi igény kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#509) Prof válasza ripla (#382) üzenetére


Prof
addikt

A WoW hogy nincs rajta ;]

(#510) tDr1v3r válasza Stunts666 (#507) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Csakhogy a konzol is beeri akarmelyik HDMI-s monitorral. :) Most komolyan, nem erzed cikinek hogy egy eleve blatant vitaban baromsagokkal ervelsz?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#511) bolvar válasza Julot (#19) üzenetére


bolvar
senior tag

Kb 3-4 éve van fent ugyanaz az xp a gépemen és 1x se okádott be még :D.Az rak havonta új wint aki televágja minden szeméttel.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#512) Stunts666 válasza tDr1v3r (#510) üzenetére


Stunts666
őstag

Most komolyan... Annyira érveltem hülyeségekkel, mint ti. Most már ott tart a vita, hogy monitoron is lehet konzollal játszani... Te ezt nem érzed cikinek??? Meddig fogunk lemenni???

szerk.: eddig a konzol a nappalik királya volt. Most már monitoron playstation-özünk?

[ Szerkesztve ]

(#513) tDr1v3r válasza Stunts666 (#512) üzenetére


tDr1v3r
veterán

En semennyire, egyik szanalmasnal szanalmasabb fanboybrigadnak se vagyok tagja.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#514) Stunts666 válasza tDr1v3r (#513) üzenetére


Stunts666
őstag

Én sem vagyok FANBOY. Konzolnak egyetlen előnye, hogy a lenne valami buli és kell a konzol, akkor bedobom a táskába és viszem....

(#515) gyuribácsi88 válasza Stunts666 (#507) üzenetére

Ezt most nem értem, miért, nincs az embereknek televízió készülékük otthon? Hát boldog/boldogtalan veszi a tv-t 0%-os thm-re az extreme-től meg az MM-ből, filmeket min néznek az emberek otthon? Nem tv-n? Jaja hagyjuk már ezt a nem mindenki teheti meg hogy megvegyen egy tv-t dumát. Minden "csóró" 200K-s telefonnal a zsebében sétálgat, de a tv az luxuscikk. Hagyjuk is ezt inkább ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#516) tDr1v3r válasza Stunts666 (#514) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De. Nem tudod elfogadni hogy van letjogosultsaga a szerinted kigondolton kivul.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#517) Stunts666 válasza gyuribácsi88 (#515) üzenetére


Stunts666
őstag

Szerintem is hagyjuk.... Szerintem te nem Magyarországon élsz... Most befejezem, mert a végén még politika, botrány, stb... Az, hogy sok embert ismersz aki nem addig nyújtózkodik, ameddig a takarója ér... Arról nem tehetek.

(#516) tDr1v3r
Én elismerem, hogy van létjogosultsága.
Annak nincs értelme, hogy összehasonlitsuk azt, hogy mihez mi kell, mit kell finanszirozni és mire való.
Konzolra is lehet példát hozni, hogy az embernek nem jó a 140k-s tv, mert ő hajlitott 160 centis tv-n akar játszani 4k-n.
Ugyanigy lehet példát hozni a PC-re is, mert a kölöknek nem elég a 70 fps hiszen ő 200-at akar, ezért vesz 3 nVidia Titan-t.

Ez egy soha véget nem érő vita....

(#518) gyuribácsi88 válasza Stunts666 (#517) üzenetére

Te tipikusan az az ember vagy aki meglát egy 50 millás ferrari-t, és egyből azt gondolod hogy; ó hogy rohadna meg, bezzeg mások meg éheznek. :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#519) SLYM válasza Stunts666 (#517) üzenetére


SLYM
veterán

nem érzed, hogy néhány dolog sántít abban amit állítasz? ha valakinek nincs 140k-ja egy TV-re, annak játékra sincs pénze, meg új konzolra se. mert most arról beszéltünk, erről szól a topic, hogy az új konzolok árából milyen PC-t lehet építeni

[ Szerkesztve ]

(#520) Butcher82


Butcher82
senior tag

Én még mindig azt mondom csak az oltsa itt a népet - ha pc-s ha konzolos - aki minden játékot megvesz. Valóban könnyű úgy összegekkel vagdalózni ha utána megy a torrent. Mert ugye 10 friss játék ára mennyi is? Na ugye. Viszont azt nem tudom hogy PS4-nél vagy XBox One-nál egyáltalán szóba jöhet-e warez.... Nekem 360-om van gyári, nem mókolt, de ugyebár egy játék áráért "okosítják". De szép szó nem? :)

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#521) parampa


parampa
aktív tag

Mielött teljesen átmegy kamuba ez a topity is... :C

Nem azt érdemes vizsgálni hogy : 'Milyen PC jön ki egy konzol árából?'

Sokkal inkább hogy :
'Egy konzol teljes életciklusának (8-9 év) össz fenntartási költségéböl
milyen PC -t lehet fenntartani ugyanennyi idövel számolva.'

Konzol + drága gámák + PC pótlék fenntartási költsége = közepes PC + olcsóbb gámák

Bár tudjuk itt ami nem áemdé és konzol az nem játszik. ;]

(#522) 5hat7


5hat7
tag

Totál nem életképes sem a Sony Sem az M$ konzolja a Magyar piacra.
Többség ugyanis örül ha meg tudja venni a pc-t amit összespórol kínkeservesen.
A cikkben említett konfigról inkább nem mondok semmit!
Akár használt gépet is lehet venni azon a 125 e Ft-on,mellesleg azon még jó eséllyel garancia is van.Legtöbb pc alkatrész gyártó a termékeire 3 év garanciát vállal.Konzolokra pedig csak 1-2 évet szoktak.
Szoftverek játékok megvásárlásáról meg ne is beszéljünk.Majd ha a nyugati bérekhez képest emelkedik a minimálbér akkor lehet említeni az op. rendszer vásárlást és az eredeti játékokat.

Közút nem versenypálya! Versenypálya NEM közút ;)

(#523) Sethdobaloah válasza gyuribácsi88 (#515) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

nekem nincs TV-m, minek? Sorozatokat megnézem monitoron, ami filmet meg sajnálnék kicsiben nézni, azt sem egy apró TV-n fogom megnézni, hanem a kivetítőn ;]

...csak én vagyok helikopter?

(#524) #48613632


#48613632
törölt tag

Hiba volt az OS-t beleszámolni a vételárba! Hardverről volt szó!

Ezen felül, egy játékgép sem csak windows-al üzemeltethető, vannak alternatív megoldások. Ennyi erővel a játékok árait is beleszámíthatjuk, hiszen játékok nélkül sem lehet játszani.

Ebben az esetben pedig szépen-lassan el is kezd visszafelé csorogni a pénz, hiszen PS4/XBO kategóriában nincs low budget, és a prémium játékok is többe kerülnek a PC verziónál.

A warezt ugye ne is említsük, ami gyakorlatilag konzolokon kilőve.
Okés, hogy nem tiszta dolog, de ez a magyar (és nemzetközi) valóság.

(#525) mrhitoshi válasza Dr. Akula (#484) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Pc-n is 60$ az új játékok, sőt mindenhol ugyanannyi. ;)
Lehet felesleges is dobálózni a játékok árával, mert egyrészt most csak hw-ről van/volt szó, másrészt meg mindkét platformon be lehet szerezni olcsóbban is a játékokat. Én 23eFt-ért vásároltam be karácsonykor, és PS4-re 3 játék jött ki. LBP3, Infamous SS, Shadow of mordor. Ezek közül csak az Infamous a "nagyon" régi.
Hozzáteszem, akkor még ugye alacsonyabb volt az árfolyam stb..., viszont emelkedett árfolyam mellett is 28-ból kijött 3 játék, amilkből az egyik (LBP3, PS4 exkluzív) akkor még 60$ volt, azaz tök új. A Shadow of mordor 30$ volt, és ha tippelnem kellene, akkor steamen is ennyi lehetett akció keretében.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#526) mlinus válasza mrhitoshi (#525) üzenetére


mlinus
őstag

PC-n olcsóbbak a játékok. Bemész egy boltba, AAA PS4 játékok átlagban 18 ezer, PC 10 ezer.

PS4-en lehet felezni, ha digitálisan vásárolsz és megbízol valakiben annyira hogy megosztod az accountodat (igaz, digitálisan néha drágábbak a játékok...) ja, persze, lehet trükközni azzal hogy átállítod amerikaira a címedet, mondjuk ez meg már kérdőjelezhető hogy legális-e vagy sem.

PC-n ennél jóval egyszerűbb, hisz eleve olcsóbb, és rengeteg különböző helyről be lehet szerezni olcsóbban digitálisan.. és most nem feltétlen G2A-ra gondolok, hisz az megint egy szürke zóna mint konzolon a régió trükközés), hanem amazon vagy green man gaming. Arról nem is beszélve hogy sokkal több, és nagyobb akció szokott lenni, mivel nem kell hogy minden digitális cucc a sonyn keresztűl menjen.

(#527) #48613632 válasza mrhitoshi (#525) üzenetére


#48613632
törölt tag

Plusz ugye PC-re van low budget, akár az indie kategóriában, konzolra nem tudok ilyenről. Ráadásul a cikk írója az OS-t is beleszámolta, ami messze nem a hardver.

(#528) Khelben válasza #48613632 (#527) üzenetére


Khelben
nagyúr

Te tudsz játszani a gépeden OS nélkül?

(#529) Polllen válasza mlinus (#526) üzenetére


Polllen
nagyúr

3-4k-nál nincs nagyobb különbség általában, ha értelmes helyről vásárol az ember.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#530) D1Rect válasza Khelben (#528) üzenetére


D1Rect
félisten

Én ismerek pár embert aki tud játszani anélkül, hogy megvette volna a windowst. :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#531) AxBattler válasza haddent (#488) üzenetére


AxBattler
félisten

B+, ez jó volt! :C :DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#532) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Az a szomoru, hogy meg sem vagyok lepve a PC-fanok kapalozasan.

Kiszamoltak mi fer bele, legalis forrasbol. Hiaba jonnek itt a warez-windows-al, meg a live-elofizetessel (ami mar azert is vicces, mert ahhoz kellene egy internetelofizetes, de az akkor mar a pc-nek is kellene), ennyibe kerul. El kene fogadni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#533) velizare válasza Döglött Róka (#532) üzenetére


velizare
nagyúr

inkább azt, hogy hiába warezolnak le egy windowst, akkor is tizesével vannak olyan játékok, amelyekhez egy konzol árából kiküzdött gép nem üti meg a minimális gépigényt sem.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#534) Döglött Róka válasza velizare (#533) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ebbe mar direkt nem akartam belemenni, mert ugye mindenkinek rohogve mennek az 5 eves VGA-jan max reszleteseggel a nextgen jatekok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#535) D1Rect válasza velizare (#533) üzenetére


D1Rect
félisten

Egyáltalán nem követem az AAA hypertaint, mi az aminek ez nem üti meg a min. szintet se? :F

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#536) haddent válasza D1Rect (#535) üzenetére


haddent
addikt

Minden. Celeron, ember. Még csak nem is egy jubilleumi pentium ami jó kis helyes cucc, celeron. Felejtsük már el.. netezni, talán. De lehet, hogy még ott is leveri egy erősebb telefon, pl Snapdragon 810. Hiába írják rá, hogy min. -re elég. Min az kb. 1280*720 full low minden kikapcsolva 15 fps. :DDD

(#537) ZephyrDavid


ZephyrDavid
csendes tag

Nem azért, de egy multiplatform cím azért jobban fut és jobban van optimalizálva ps4-en mint egy r7 260x-en itt azért a kártya terén kompromisszumokat kell hozni.

(#538) syler123 válasza ZephyrDavid (#537) üzenetére


syler123
veterán

Valóban, PS4-es szintet egy 260x és 270x közötti kártya hozná, 270x, már több fps-t hoz, mint a PS4.

Szerintem a Pc sokkal kifizetődőbb a konzolnál, de ettől még nem tudok elmenni a mellett, hogy a Sony-nak nagyon jó címei vannak és ez az, ami elad egy konzolt.

[ Szerkesztve ]

(#539) D1Rect válasza haddent (#536) üzenetére


D1Rect
félisten

Konkrétabban lehetne?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#540) Zebu válasza Julot (#29) üzenetére


Zebu
addikt

Ezzel Én sem értek egyet. Ez addig van így amíg az ember WAREZ játékokkal foglalkozik. Én mióta mindent megveszek, Steam-en, Originen, Uplay, Battle.net-en, azóta semi gondom. Driver frissül ha kell, játék is, ha valamiért bajom van vele, mert pl. a Fifa14 nem indult el elsőre az Originből, akkor a support 20 percent belül megoldotta a problémámat.

A hegesztés és nem indul problémák szerintem csak a WAREZ holmiknál fordulnak elő.

[ Szerkesztve ]

(#541) atee


atee
őstag

Milyen pc jön ki egy konzol árábòl?
Szar.
Mennyivel jobb egy jò pc a konzolnál?
Sokkal.
Minden egyèb felesleges mellèbeszèlès!
Mindenki használja azt ami neki kielègítő, szòrakoztatò.
A konzol is csak egy pc ezt ne felejtsük el. Sablon ès bővíthetetlen, de pc.

D-day 2002-01-04 01:54

(#542) gtamate2 válasza haddent (#536) üzenetére


gtamate2
veterán

Inkább nézz utána, nem sok különbség van már a celeron és a pentiumok között. Kezdésnek egy teszt

atee: +1

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#543) ZephyrDavid válasza syler123 (#538) üzenetére


ZephyrDavid
csendes tag

Hát igen. A játék felhozatal a szórakoztatás lényege.
Tegyük fel ha egy r7 260x röhögve elfuttatná a Uncharted 4-et úgy mint egy ps4 akkor szerintem nem sok mindenki venne ps4-et. Ezt persze úgy értsd, hogy nem emulátorral meg ilyennel :v hanem normális multiplatform címként egy párhuzamos univerzumban... :D
Addig viszont eléggé vonzó egy ps4 gondolata. Az xbox one meg más tészta mert arra is gondoltam úgy mint egy "megérné" dolog, de miután kijött a Ryse meg a Dead Rising 3 pc-re így nem sok esélyt látok rá. Mondjuk még a Quantum Break az ott van, de az is esélyes pc-re.

Mondjuk úgy okoskodik itt mint akinek van gamer pc-je vagy jelenlegei konzolja, de nem, ezért elnézést kérek.

(#544) trufa12


trufa12
addikt

Nem akarok bant azért amit most írok, de maradjunk a realitásnál .

1 , használtan vesz szerintem sok magyar alkatrészt
2 . nem vesz windowst....

nah így számolva már nagyon konzolverő pc-t lehet építeni .

ZephyrDavid
én azt mondom hogy 1 játék végett itt az elején nem hiszem hogy ps4-et vesznek, akik meg már meg vették nekik mind1.
Ha majd eltelik 2-3 év és még ps4 lesz mondjuk 50 ezerért, az uc4 et meg 3 ezerért hozzá vágják az emberhez, akkor már jó vétel lesz :)

cain69
(PH! addikt)
a hanyag optimalizálásról nem szegény pc-tehet :)

am az evilwithin egész szépen ment 280 as vga-val. (maxon volt minden ) 30-40 fps körül futott .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#545) velizare válasza D1Rect (#535) üzenetére


velizare
nagyúr

ac unity
i5/fx-8350/phenom ii x4 940
6gb ram
7970/gtx 680

evil within
i7/equivalent cpu with 4+ cores
4gb ram
gtx 460/equivalent amd card

a két állatorvosi ló. nem elírás, ezek minimum gépigények. de biztos találnék még párat, ha keresnék.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#546) mlinus válasza syler123 (#538) üzenetére


mlinus
őstag

Így van. Bár a konzol exkluzív címek száma eléggé megritkult mostanra, hiszen PC-re is elkezdték portolgatni a régebbi játékokat, illetve kaptak újakat is (MGS, Dark Souls, GTA5, stb) de azért van pár gyöngyszem amit csak konzolon talál meg az ember... ezért van nekem is. Egyébként a Nintendo konzolokról furcsa hogy nem esett szó, pedig ott aztán csak a 1st party játékok érdekesek, és azokból van egy rahedli :D

(#547) gtamate2 válasza ZephyrDavid (#543) üzenetére


gtamate2
veterán

[Dead Rising] és meg is jelent.

cain69: Köszönjük hogy megemlítetted a legrosszabbul optimalizált játékok egyikét, tulajdonképpen bármelyik ubisoft játékot mondhattad volna :)

*Sn0w

(#548) atee válasza mlinus (#546) üzenetére


atee
őstag

Nintendo? :) na az pont csak arra jò, hogy a 7 èves lányommal leüljek mario partyzni. Az inkább tv játèk mint komolyan vehető konzol :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#549) D1Rect válasza velizare (#545) üzenetére


D1Rect
félisten

Lol, i7 mint minimum.
De azért a van "2 játék" és a "akkor is tizesével vannak olyan játékok" között van némi eltérés.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#550) velizare válasza gtamate2 (#547) üzenetére


velizare
nagyúr

ez elég olcsó kifogás, tekintve, hogy azért elég jó címek vannak náluk. assassin's creed, watch_dogs, far cry, crew, rainbow six, splinter cell, prince of persia, the division, stb. ha ezeket kiveszed, létrehoztál egy új kvázi-konzolt, exkluzív tartalommal.
a pc mindig is drága hobbi volt, nagy bekerülési költséggel a konzolhoz képest, az új konzolgeneráció megjelenése erre csak ráerősített.

@D1Rect: kapásból ennyit tudtam neked mondani, de ha nekiállnék keresni, találnék szépen. biztos vagyok benne.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.