Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) frostitualt válasza D1Rect (#777) üzenetére


frostitualt
tag

nyilván máshogy nem tudta egálba kihozni az árakat :)) :)) :))

(#802) #67688960 válasza D1Rect (#777) üzenetére


#67688960
törölt tag

retro on:
azért a ps1-nek volt egy komoly feelingje már demó cd-vel is :DDD
w95-nek meg az ha sikerült nem bekékhalni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#803) trufa12 válasza tutis (#786) üzenetére


trufa12
addikt

AMD FX 8320 processzor 12+24 hó gar.
1 db 41,963 Ft
Asus R7 260X OC 2GB DDR5 R7260X-OC-2GD5 videokártya 12+24 hó gar.
1 db 40,404 Ft
Cooler Master RC-K350-KWN2-EN Elite Knight 350 számítógép ház 12+24 hó gar.
1 db 10,541 Ft
Enermax NAXN 450W tápegység 12+24 hó gar.
1 db 13,109 Ft
Geil EVO 2x2GB DDR3 1600MHz CL9 memória 10 hó gar.
1 db 16,060 Ft
Gigabyte 970A-DS3P alaplap 12+24 hó gar.
1 db 20,935 Ft
Microsoft Windows 8.1 64bit HUN OEM operációs rendszer 12 hó gar.
1 db 31,844 Ft
Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez 12+12 hó gar.
1 db 15,974 Ft
Összesen: 190,830 Ft

0 warez, ezt haza viszed , örülsz , és játszol, (mert sok ingyenes és jó játék van már ma pc-re ) 0 warez ! :)

és ez így 1 jobb gépezet. persze a proci lehet erős de legalább van benne tartalék ezek a retek amd procik úgyse bírnak kihajtani 1 jobb vga-t :( tuning nélkül. (néztük, tapasztaltuk )

Benne van a windows is (amit megjegyzem vétek megvásárolni annak aki nem foglalkozik olyan téren a pc-vel ) de hát ha már 0 warez. (persze ha van ismerős és végtelen kulcsa akkor kikerülhető a windows vásárlás és lesz op rendszerünk ) vagy pc szaki fel telepíti mondjuk pár ezerért .

De mint láthattuk lehet olcsóbbat kihozni (jóval olcsóbbat ) de én ennél már nem mennék lejjebb ha én vásárolnék pc-t (nekem a vga lesz nem sokára 120-40 ezer ) szóval ennyit erről .

Meg jön 1 billzet, egér csere :) áhh már alig várom :) és majd 1 rambővítés később, meg 1 új monitor :B :B

És én w-lom a windowst :((( mert számomra nem ér annyit ,mert nem használom semmire csak fut a gépen.
Persze ha elkezdenék valami olyat csinálni, meg vásárolnám, így is gondolkodtam már rajta de másra is jó ez a 30-60 ezer amennyibe kerül.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#804) D1Rect válasza trufa12 (#803) üzenetére


D1Rect
félisten

140eFt-ért VGA, majd 5 sorral lentebb, hogy warezolod a windowst.
Feldobtad az estémet na. :DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#805) Dr. Akula válasza Döglött Róka (#742) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Majd ha találsz magadnak egyetlen érvet, akkor visszajöhetsz. Viszlát!

(#806) Vidala válasza StLui (#798) üzenetére


Vidala
senior tag

Ez így van. De 10-12-ért simán el is adod, ha már meguntad. Fizettél 3-5eFt-ot, hogy játssz vele amíg jól esik.
Nekem azért igen kevés játék ütötte meg azt a mércét, hogy "emlékbe a polcra rakjam".

Másik a multi: én mondjuk inkább az MMORPG-ben találtam meg mindazt leginkább, amitől hosszú távú szórakozássá válik egy játék, azért pedig mindkét formában havi előfizetésért lehet hozzájutni.

Én nem vagyok a PC ellen, mindkét platformon játszom/játszottam, és egyiket sem hoznám ki jobbnak, vagy rosszabbnak, de mivel itt a fórumozók többsége igen, így elég egyoldalú és kissé torz a kép véleményem szerint.

(#803) trufa12
Ez így OK, de ez nem 125 pénz, tehát bukik az "összehasonlítás"!
Persze ezért már egy univerzális cuccot kapsz. :)

[ Szerkesztve ]

CoVboy Forever!

(#807) speedydb23 válasza trufa12 (#803) üzenetére


speedydb23
senior tag

2×2GB ramot 16-ért?

Na ez még viccnek is erős...

2GB 1600Mhz DDR3 már kapható 6k-ért is, máris spóroltál csak a ramokon 4k-t ha dualchannel a fontos.
Sima 4GB 1333Mhz ramot már 11k-ért is kaphatsz...
Tápegyeség is utolsók között lenne amit megvennék, Enermax de CWT elektronika van benne...

Egyébként meg Windows 8.1 64bit rendszert lehet venni kulcsként is 25k-ért.

[ Szerkesztve ]

(#808) Döglött Róka válasza trufa12 (#803) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#809) Vidala válasza Döglött Róka (#808) üzenetére


Vidala
senior tag

:DD
Persze lehet, gyorsabban scriptel egy komplett op.rendszert driverekkel minden indításnál, mint amíg az a vaczak ablak kinyílik.

CoVboy Forever!

(#810) Döglött Róka válasza Vidala (#809) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Imadom ezt a forumot, pont az ilyenek miatt.:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#811) Mezcal


Mezcal
addikt

Szerintetek ez megér 139 990 Ft-ot?

Medion Akoya E2225 D

Oprendszer: Windows 8.1
Proci: Intel Pentium G3250 3,2Ghz
Ram: 4GB DDR3
GPU: GeForce GTX 750 1GB DDR5
HDD: 1TB
USB: 1 USB 3.0, 5 USB 2.0
DVD író
6 csatornás HD audio.

+ USB billentyűzet és optikai egér.
Többfunkciós kártyaolvasó.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#812) Döglött Róka válasza Mezcal (#811) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem tudom de a haz jol nez ki.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#813) wannnabeees válasza Mezcal (#811) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

alaplap nélkül nem nagyon fogod tudni használni

egyébként
4 gb dd3 - márka? mhz? késleltetés?
hdd - márka? típus? cache? rpm?

táp?

------
oh látom már ez ilyen előre összeszerelt cucc
MEG NE VEDD!
Külön külön jobbat olcsóbban megbízható gyártóktól lehet összerakni.

A windows-t csak addig tudod legálisan használni amíg újra nem kell rakni a gépet (persze lehet lementeni a megvásárláskori állapotot...de ááh az ilyen windows licencet én nem szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#814) birozoli7800 válasza Mezcal (#811) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Nem ér annyit. :N

(#815) D1Rect válasza Mezcal (#811) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem.
Erre tessék:[link]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#816) Mezcal válasza wannnabeees (#813) üzenetére


Mezcal
addikt

Természetesen van benne alaplap, de nem tudom a márkáját. Az Aldiban lehet kapni és a medion oldalán sem részletezik ennél jobban. Viszont tavaly az egyik pc magazinban csupa jót írtak erről, de az ár még érdekes.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#817) StLui válasza Vidala (#806) üzenetére


StLui
veterán

Kérdezem, mert sosem volt, sosem próbáltam: PC-re megvett 10eFt-os játékot nem lehet eladni?
Amit linkeltem az lemezes volt PC-re és Xbox-ra is.

Én boxra egyébként Forza 3 és 4-en kívül csak 5eFt alatti használt játékot vettem, valamint most az ingyenes és párszáz forintos játékokat veszem a goldos akciókban

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#818) schawo válasza wannnabeees (#813) üzenetére


schawo
titán

A windows-t csak addig tudod legálisan használni amíg újra nem kell rakni a gépet
Ekkora hülyeséget már rég hallottam.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#819) StLui válasza schawo (#818) üzenetére


StLui
veterán

Ráadásul a 8-as már átvihető új gépre is

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#820) wannnabeees válasza schawo (#818) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

"Windows 8 előtelepített rendszereknél a Windows felújítása (Refresh) és a Minden fájl és program törlése, majd a Windows újratelepítése (Reset) lehetőségek állnak rendelkezésedre.
A kulcsot nem lehet kinyerni.
Mivel előretelepített rendszerrel rendelkezel, a helyreállítási partíció törlésével a licenc is elveszik."

Elég sanszosan előretelepített verzió jár a linkelt géphez.

[ Szerkesztve ]

(#821) StLui válasza wannnabeees (#820) üzenetére


StLui
veterán

De szerintem annál még format C-nél is megmarad az a partíció, és utána nulláról újratelepül, nekem Vista-s gépem, laptopom volt ilyen

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#822) wannnabeees válasza StLui (#821) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Olvastam most egy ilyet is:
"(első sorban Win 8-cal szállított) gépeken, mert a termékkulcsot az újfajta UEFI Bios tartalmazza! Ezért fordul elő az a helyzet, hogy pl. újratelepíted a Windows 8-at és a végén azt tapasztalod, hogy a gép már aktivált!"

Mondjuk ezt laptopokhoz írták.
+1 [link]

Várom schawo bővebb válaszát is, amiben kifejti, hogy pontosan hogyan zajlik a licencelés előretelepített windowsos PC-k esetében.

[ Szerkesztve ]

(#823) Vidala válasza StLui (#817) üzenetére


Vidala
senior tag

Biztosan el lehet, ha lemezes változatod van. Inkább az a gond, mekkora kereslet van rá. Mivel PC-n más "forrásból" is lehet játékot szerezni, akárcsak X360-on, így szerintem jóval nagyobb lehet a különbség.
PC-n vagy géppel (vagy más perifériával, pl kormányt szimulátorokkal) együtt adtam el a játékaim, vagy nem lehetett, mert lényegében előfizetéses volt.
X360-as játékaim ugyanígy a géppel együtt mentek el.
XBox One-on biztos más lesz a helyzet, de azzal nincs tapasztalatom. PS 3-4-en elég jól működik.

CoVboy Forever!

(#824) brumi1024 válasza StLui (#821) üzenetére


brumi1024
veterán

Hát a format C-nél jó esetben a C-n kívül más partícióhoz nem kellene nyúlnia :DDD

(#822) wannnabeees: Nincs kód, tényleg visszaállító image van rejtett partíción. Az újratelepítés pedig lutri, gépfüggő, így érdemes a gyári rendszervisszaállítót használni. (Ez is laptopokra vonatkozik.)

[ Szerkesztve ]

(#825) Dr. Akula válasza wannnabeees (#820) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Az milyen verzió hogy "előtelepített"? Van Home Premium / Basic meg Pro, esetleg Enterprise VL vonalon, és ennyi. Ha előre telepítette egy cég, akkor is kell(ene) adnia hozzá COA matricát.

(#822) wannnabeees:
A Dell gépekhez is olyan újratelepítő lemez jár, ami BIOS alapján felismeri hogy Dell gépre rakod fel, és már aktiválva is van (ebből lett Win7-nél a bootloaderes warezolás), de COA matrica akkor is van hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#826) Slade92


Slade92
aktív tag

"Windows 8.1 operációs rendszer 25 000 Ft" :D
Aha...

(#827) frostitualt válasza D1Rect (#804) üzenetére


frostitualt
tag

mivel a vga-t nem lehet varezolni :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

(#828) pitchman válasza schawo (#654) üzenetére


pitchman
csendes tag

Mindebben igazad van. De gondolj bele. Veszel egy rakás alkatrészt. Összerakod. Ha nincs más géped ahonnan a Windowst kiraknád pendrivera, akkor mégis hogy fogod telepíteni? Azért hangsulyoztam csak ki az optikai, mert ha nincs más a közeledben akkor szükséged lesz rá. Hidd el, én se használok már legalább 5 éve optikai szinte soha. De néha azért nem árt ha van.

-= Nem az a buta, aki nem ért hozzá, hanem aki nem akar hozzáérteni! =-

(#829) brumi1024 válasza Dr. Akula (#825) üzenetére


brumi1024
veterán

Ez 2-3 éve még így volt, de a Win8-as gépek esetén nem. Nincs matrica, nincs kód. Sőt lemez is ritkán jár.

[ Szerkesztve ]

(#830) Ivy.4.Ever válasza trufa12 (#803) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Persze ha elkezdenék valami olyat csinálni, meg vásárolnám...
Mégis mi venne rá hogy megvedd a windowst? Csak kíváncsi vagyok.

(#831) schawo válasza pitchman (#828) üzenetére


schawo
titán

Ha már a legszélsőségesebb esetet nézzük, mint amiről te is beszélsz, akkor elemezzük csak ki azt egy kicsit jobban. Ha még életedben nem volt számítógéped, akkor nem vásárolsz alkatrészenként gépet magadtól. Eszedbe se jutna, hogy ilyen lehetőség is létezik. Ezen kívül azt se tudod, mi az a Windows.

Első eset, hogy beballagsz az első hipermarketbe, és veszel egy egybegépet. Jó esetben van rajta egy windows, rossz esetben egy linux. Hazaérsz, akkor döbbensz rá, hogy nem tudod kezelni. Hívod a szomszédot, barátot, sógort, hogy segítsen már. Ő elküld a 3,14csába, de azért találsz valakit, a negyedik szomszéd vérpistikét, aki megnézi mi a f..z van. Vagy konstatálja, hogy ezen a s..ron nincs windows, és felrak egyet pendriveról, és le se s..rja, hogy van benne optikai, vagy elkezd szapulni, hogy jó nagy hülye voltál, hogy windowsos matricás gépet vettél, amikor ő is felrakta volna rá ingyen. Te meg nézel rá bambán.

Másik variáció, hogy van egy jó haver, aki biztatására most számítógépet veszel. Vele hetek óta konzultálsz, már a 8. konfigot állítja össze, de te minden nap módosítod a rendelkezésre álló keretet attól függően, hogy a cetelem ma épp mit mond. Nagy nehezen meglesz a zsé, és megveszitek a gépet akatrészenként, jön a haver, összerakja, felrakja rá a windowst pendriveról (hiszen a cetelemes keretből windowsra már nem futotta), és mindenki boldog. A haver, hogy végre békén hagyod a gépvásárlás nyűgjével, te meg azért, hogy végre a haver hagy békén azzal, hogy miért nincs még géped.

De optikai meghajtóra egyik esetben sem volt szükség.

Szóval akinek 2015-ben még nincs számítógépe, annak nem az optikai meghajtó a problémája.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#832) #35193216 válasza Prof (#736) üzenetére


#35193216
törölt tag

Egy kerdes egy Commodore 64 konzolnak vagy PC-nek szamit? :U
A sok vita kb egy elnevezesen van, ami nincsen pontosan definialva mitol szamit vmi konzolnak es PC-nek.

Konzolnak nem nevezheted, mivel általános célú számítógép, a konzolos jelleg csak onnan jön, hogy anno egy rakás Commodore-t behoztak a 80-as években, akkor még munkára, amiket aztán a 90-es évek első felében tömegesen használtak játékra a magyarok, mert jobbra nem futotta.

A PC ami kétértelmű, mert egyik oldalon használjuk az x86-os, vagy IBM PC kompatibilis számítógépekre, ilyen értelemben a Commodore nem PC. Vagy ha azt nézzük, hogy PC = personal computer, azaz személyi számítógép, ezt szembeállítva az egykori nagy gépekkel, akkor a Commodore is az, egyébként rá is van írva, hogy Personal Computer. A konzolt viszont, még ha szigorúan meg is felel a számítógép fogalmának, azért nem nevezzük annak, mert nem általános célú, hanem célgép játékokra.

(#833) trufa12 válasza D1Rect (#804) üzenetére


trufa12
addikt

Gondoltam hogy ebbe valaki belefog találni :) de nem értem ha már vga-t veszek miért vennék mellé windows, annyi pénzt bírok össze kuporgatni hogy ez meg legyen de windowsra nem költök, abból inkább megiszok a haverokkal valamit vagy barátnőmmel boltozok egyet :) vagy mind a kettőt .

Ebbe mi kivetni való van? az ha már van az embernek 1 jobb vga a gépbe muszáj hogy windows is legyen ?

Döglött Róka

hhaha
nah jó használom a windowst, lesem amit megjelenít :) meg ugye nem kell az említett scripteket betölteni minden indításnál :D

speedydb23
én csak a márkát néztem (most így gyorsba) én nem figyelem hogy mibe mit raknak, akkor szoktam utána nézni ha vásárolok , ez most csak egy össze rakott dolog volt. Egyértelmű hogy meg gondolja az ember mit vesz mikor tényleg veszi. Szóval maradjunk annyiban hogy ebből a pénzből jobbat kilehet hozni.
A windowst meg mondtam én egyelőre kihagyom, de amint beszerzek majd egyet, ki fogom írni aláírásba :)

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#834) #35193216 válasza Vidala (#797) üzenetére


#35193216
törölt tag

Az meg a másik irányból lenne nem korrekt, ha a konzolnál használt árakat használsz. Szigorúan ugyanazt kéne ugyanazzal összevetni. Tehát ingyenes játékok, használt játékok, lopott játékok, lopott Windows nem játszik.

(#835) trufa12 válasza Ivy.4.Ever (#830) üzenetére


trufa12
addikt

PL ha lenne egy informatikai boltom :D ahol vállalom gépek újra telepítését :) oda nem ártana az eredeti windows.....
legalábbis régen volt olyan változata hogy végtelen felhasználónak lehetett telepíteni . Bár ez lehet a win8 esetében már nem érvényes, ezt sem tudom, mert ezer éve nem jártam ilyennek utána.

a vga-t meg igen nem lehet w-olni . Nah meg az nem is software szóval nem értem ez miért volt olyan frappáns beszólás.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#836) pitchman válasza sirály12 (#655) üzenetére


pitchman
csendes tag

Mire gondolsz a "pici puha lap" esetében?

-= Nem az a buta, aki nem ért hozzá, hanem aki nem akar hozzáérteni! =-

(#837) #35193216 válasza StLui (#821) üzenetére


#35193216
törölt tag

De ha letörlöd a recovery partíciót (miért ne tenném?), kicseréled a vinyót SSD-re, stb., stb., akkor már nem.

Viszont a telepítő ingyen letölthető:
http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/create-reset-refresh-media

Meg van ahol a gyártó oldaláról. Szóval semmi köze a licence-nek az újratelepítéshez, korlátlan számban újra lehet telepíteni.

Szerk.:
Fizikai telepítőt is lehet rendelni a Microsofttól, 1-2 ezer Ft-os áron (gyakorlatilag adathordozó, csomagolás, disztribúció ára).

[ Szerkesztve ]

(#838) pitchman válasza sirály12 (#655) üzenetére


pitchman
csendes tag

Másik példa:

Valakitől kapsz egy dobozos játékot szülinapodra ajándékba. Mibe rakod be?

-= Nem az a buta, aki nem ért hozzá, hanem aki nem akar hozzáérteni! =-

(#839) #35193216 válasza schawo (#831) üzenetére


#35193216
törölt tag

A baj nem a telepítőnél kezdődik, hanem mikor megveszi a paraszt a tuskóban az akciós DVD-t, vagy legalábbis megvenné, ha lenne DVD olvasója/írója.

Én meg speciel legutóbb akkor használtam DVD-t, mikor idős rokonnak írtam ki valamit, mert egyszerűbb volt, mint elmagyarázni, hogy feltöltöm valahová, és onnan hogyan szedje le.

(#840) tarti19


tarti19
senior tag

Egy kis vezetői trollkodás a PS4 használt játékok esetében. :) ;] ;] :C
Szóval nem is túl ritkán egy PC-re kiadott játék többe kerül, mint az utólag legálisan elpasszolt konzolos játék. :) Kicsit etessétek meg a PC-t, mert végtelena bendője, imádja a serial kulcsokat. :)

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#841) Tegla80 válasza tarti19 (#840) üzenetére


Tegla80
addikt

:DD , :R

Sony® & PlayStation®

(#842) #35193216 válasza tarti19 (#840) üzenetére


#35193216
törölt tag

Ha fizikai hordozón veszed, a PC-s játékot is ugyanúgy el tudod adni.

(#843) gyuribácsi88 válasza #35193216 (#842) üzenetére

Mert ha multis a játék akkor nem kell aktiválni és nem köti a fiókodhoz ugye? Istenem ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#844) #35193216 válasza gyuribácsi88 (#843) üzenetére


#35193216
törölt tag

Nem mondtam, hogy minden játékot el tudsz adni, de van olyan, amit igen. Viszont az, hogy általánosságban kijelented, hogy a konzolos játékot eladod, ezért olcsóbban játszol, és ezt az összevetésbe számítani, nem korrekt, mert nem ugyanazt veted össze ugyanazzal (az eladott játék már nem a tiéd), ahogy az sem volt az, mikor a Windows-t egyesek kihagyták a PC oldaláról.

(#845) #52815360 válasza #35193216 (#842) üzenetére


#52815360
törölt tag

Hogyne... Csak a kedvedért leveszek a polcról 2 játékot

Bioshock Infinite : Internetkacsolat és ingyenes Steam fiók szükséges az aktiváláshoz
Tomb Raider : szintén

(#846) Yodamest


Yodamest
veterán

konzol = 18 év alattiak
PC = 18+
Egyébként meg oké, konzolra is vannak exkluzív címek, de közel sem annyi mint pc-re. Egyszerűen pc-n sokkal több jó játék van, elég csak felhozni az összes Blizzard játékot a WoW-tól egészen a Heroes of the Stormig ami hamarosan érkezik, de rengeteg más is van DOTA, LOL stb...
Nagyon jó, hogy a cikkben is kitértek arra, hogy a konzolt nem egy vele egyenárú pc-vel kell összevetni, hiszen minden háztartásba kell egy pc akár van mellé konzol akár nincs. Így pedig egyértelmű, hogy inkább egy erős pc mint egy gyenge pc és egy konzol....

(#847) #52815360 válasza Yodamest (#846) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ezt a PC 18+ kommentedet linkeld be a sok 10 éves wowosnak meg lolosnak is :))

(#848) #35193216 válasza Yodamest (#846) üzenetére


#35193216
törölt tag

Akkor öcsém például visszafejlődött, gyerekkorunkban soha nem volt konzolunk, csak PC, most meg hogy pár éve dolgozik, megházasodott és a doktoriját csinálja, vettek az új kecóba egy konzolt.

Az vitatható, hogy melyik metódus jó, a vele egyárú PC-vel, vagy olcsó PC-t is számolj, mivel ezernyi élethelyzet lehetséges. Pl. lehet már eleve PC-je az illetőnek, ami helyett csak a játékok miatt kéne új, lehet kis fogyasztású laptopja vagy tablet-laptop hibridje, amik mindkét esetben lennének, és konzol esetében helyettesítik a PC-t, de a gamer gépet nem. És persze van a helyzet is, hogy tényleg kell a konzol mellé egy gyengébb új PC is. Szóval az a jó a cikkben, hogy mindkét verziót kiszámolta, mert mindkettő életszerű.

(#849) gyuribácsi88 válasza Yodamest (#846) üzenetére

Akikkel játszok konzolon, a többségük felnőtt, családos ember. Meg is mondom nekik hogy adják el a konzolt mert az gyerekeknek való, és menjenek a gép elé görnyedni. Majd továbbítom feléd a válaszuk, de szerintem kitalálhatod te azt magadtól is.

Elég sok ismerősömnél nincs pc, csak konzol meg tablet, szóval ezt megint nem találtad el, de azért még próbálkozz hátha egyszer sikerül.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#850) #35193216 válasza #52815360 (#845) üzenetére


#35193216
törölt tag

Ok, ezzel nem voltam tisztában, mert eszem ágában sincs eladni a (Steamen) megvett játékaimat, amiket egyébként az új játékok lefölöző árának átlagosan ötödéért vettem.

Így mondjuk vicces, hogy Steamen kell aktiválni, így semmi előnye nincs a dobozos játéknak a Steam-es vásárlással szemben, csak hátránya.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.