Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) korion válasza sing1ep1ayer (#433) üzenetére


korion
senior tag

Én nem!!!
de sokan szeretik az orális sexet :D

tényleg hülyeség ezen vitatkozni...
amúgy ezekre a konzolokra nincs egér-bill?

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#452) kovgab válasza szab.tam (#315) üzenetére


kovgab
aktív tag

hmmm.... :C

Ká Úr

(#453) haddent válasza b. (#447) üzenetére


haddent
addikt

A játék nem az adathordozó miatt drága, sokszor még olcsóbb is egy "fizikai" példány díszdobozban, könyvecskével, soundtrack cd -vel blurayen, mint a digitális. Azért drága, mert drágán is fogy bőséggel. De erre van az a kiskapu, hogy ismerőssel felesben veszitek.
Win-win. Jó a konzoliparnak, mert óriási a bevétel (és még ha mindenki élne is ezzel a lehetőséggel, akkor is csak feleződne a piac, nem tizedelődne, századalódna mint a warezzal pc -én!)/I], jó nektek mert 30$ (8 ezer Ft kb.) veszitek legálisan a legújabb AAA+ játékokat. Elbújhat a steam és a pc is emögött, gazdaságosság szempontjából

gyuribácsi88 mondtam én, hogy jobb egy lada mint egy cockpit / kormány 150 ezerért ! :DD

[ Szerkesztve ]

(#454) #81556480 válasza gyuribácsi88 (#448) üzenetére


#81556480
törölt tag

Átírási költség nincs benne. :D

(#455) haddent válasza #81556480 (#454) üzenetére


haddent
addikt

Nem gond mert se rendszám se forgalmi :))

(#456) TeeBee73 válasza gyuribácsi88 (#448) üzenetére


TeeBee73
addikt

És benne van egy Forece Feedback-es kormány is. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#457) #81556480 válasza haddent (#455) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ja akkor erre sem kell költeni :D

(#458) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

hmm. Nem rossz cikk. Ezt én már régóta pedzegettem. Viszont a végeredménnyel részben értek egyet.

így Full HD-ben „kimaxolva” is szépen elfut a legtöbb mai játék.

Ez lehetne igaz is, de valljuk be, hogy a CPU elfogy multi közben, és CPU limites lesz az egész rendszer. Másodsorban pedig még mindig kompromisszumos a rendszer, és jóval nagyobb kompromisszumot kell kötni, mintha vennénk egy PC-t + konzolt.

Nem tudom pontosan belőni, de az ársáv, ami tudná hozni a konzolok szintjét ma, az valahol 200-250-nél van valahol, és ez a tendencia egyre csak nő, ahogy az idő telik. Most a FC4-et lehetne példaként hozni.
Aztán ott vannak az ökoszisztémák, amiket a konzol köré építettek, ezt soha nem kapjuk viszont PC-n.
Lehetne jönni a játékok árával, de a múltkor 7-8eFt-ért lehetett megvenni a Thief-et PS4-re, szóval itt nincs nagy differencia.
Én úgy fogalmaznám meg a verdiktet, hogy ha valaki kompromisszum mentesen akar játszani, és csak a grafika számít, akkor 300-450eFt-ért PC. Ha enged kicsit, akkor PS4 meg mellé egy low-end PC, viszont csak, hogy PC legyen, ráadásul abszolút középkategóriás, az nem gamerhöz illő, csak mondjuk casual gamereknek.

PS4

(#459) axton válasza mrhitoshi (#458) üzenetére


axton
tag

Fc4. 30 fps, high beallitasok, ehhez 250ks pc kell szerinted? :)

(#460) mrhitoshi válasza axton (#459) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Azt elfelejted, hogy be van lőve egy elég komoly AA, és a fizikai szimuláció is elég jó.
Illetve ez most csak 1 db játék. Ezt a témát elég jól körbejártuk egy másik topicban.

[link]
[link]
[link]

PS4

(#461) Peat;) válasza mrhitoshi (#460) üzenetére


Peat;)
veterán

Illetve jól körbejártad, hogy csak a saját írásaidat linkelted be :D

(#462) ALLAT001 válasza gyuribácsi88 (#448) üzenetére


ALLAT001
senior tag

És nem így van? :Y

(#463) tDr1v3r válasza Zoli54213 (#427) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A csipakinyitast kezdhetned te mondjuk.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#464) mrhitoshi válasza Peat;) (#461) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Bocsi, csak nem tudtam egybe berakni a kommenteket. :B

De itt lesz: [link]

PS4

(#465) TheLegendary


TheLegendary
csendes tag

Minden tiszteletem mind 4 platformnak! :R
Egy apró észrevétel, ha az arányokat nézzük.
Vegyük pl. a PS4 et...
Adott áron, adott térfogati korlátok között, adott fogyasztás mellett (ehhez megfelelő hűtés és zaj)...
Mutasson nekem bárki egy PC t minek hasonló ereje, egy ilyen masina házába van zsúfolva, kompromisszumok nélkül! :)

[ Szerkesztve ]

(#466) #52815360 válasza korion (#338) üzenetére


#52815360
törölt tag

Itt arról van szó, hogy adott összegből mi jön ki, amit mondjuk használunk 5 évig.

(#340) Dr. Akula

Ez nem érv. PC -n is lehet olcsón játszani és konzolon is.

(#467) Khelben válasza TheLegendary (#465) üzenetére


Khelben
nagyúr

Miért szempont a méret? Hordozod magaddal minden nap?

(#468) flashpointer válasza Khelben (#467) üzenetére


flashpointer
őstag

Fontos a konzoloknál mert ha szervízbe kell vinni nem mindegy mekkora :D

(#469) Peat;) válasza Khelben (#467) üzenetére


Peat;)
veterán

Főleg hogy ez inkább hátrány sokaknak, pl nekem. Ha az xbox one házában lenne egy ps4 agyonhalkítva úgy hogy külön van véve a táp akkor még el is hinném hogy elketyeg a gép 5 évet és sokkal szimpatikusabb lenne(bevallom lehet már lenne is), de már ezt is sokat leírtam hogy hátha majd átállnak a kisebb csíkszélességű chipekre és marad a mostani méret ami jótékony hatással lesz szegény gépre. Persze állítani nem tudom hogy ne lennének akár örökéletűek a mostani ps4-ek, nem olvasni azért sok panaszt, megpróbálták rendesen megtervezni a gépet ez érződik. Csak szerintem akinek volt pc-je és időnként szétszedte annak a fejében él egy kép méretarányokról, mi az amit jónak tart, függetlenül attól hogy mennyire van igaza. Egy zsúfoltabb házban a por sokkal makacsabb dolog tud lenni. Meg él és kísért a másik gyártó blamája a 3 leddel, amire fel aztán kiterjesztette a garanciát...na ha most is kiderülne egy sorozathiba és 2-3 év garanciával adnák a gépeket máris szimpatikusabbak lennének :) x360-at is azért mertem bevállalni. Az egy év pofátlanul kevés.

(#470) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Azért azt hozzá kell számolni, hogy konzolra sokáig jönnek még jó minőségű játékok (ahogy kitanulják a hardvert a programozók). PC kiadásokkal meg általában elkényelmesednek, magas követelmények, régebbi VGA-k hanyagolása, stb.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#471) Bishop 341-B


Bishop 341-B
csendes tag

Konzolt Én még a sima PSX idején fogtam a kezemben utoljára rendesen. Azóta bármilyen konzolt is próbáltam egyszerűen képtelen voltam megszokni. Fps játékokat szerintem bill+egér combo-val lehet csak rendesen játszani, legalábbis Én képtelen voltam azokat a joy-okat használni ilyesmire.

Konzolokban tényleg van annyi egyszerűség, hogy csak beteszed és játszol, de PC mindig is sokkal több dologra használható, mint egy konzol. Szerintem.

Maybe i'm synthetic, but i'm not stupid!

(#472) Polllen válasza Khelben (#467) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem a hordozás miatt lényeges, hanem, hogy hogyan illeszted be a nappalidba.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#473) Teasüti válasza Julot (#19) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Win7-et 2009-ben tettem fel, azóta köszöni szépen jól van.
Az XP-t, na azt lehetett pár havonta újrahúzni...
Nincs semmi nyűg Win7 óta, hidegindítás és megy a játék. Ennyi.
SSD-vel még időhátrány sincs, mire kényelmesen elhelyezkedek már be van izzítva a játék is.

(#474) mekker válasza haddent (#453) üzenetére


mekker
őstag

Azért Steamen sincs sok játék, ami 10k felett lenne (leszámítva pár nagy címet, illetve a sokjátékos packokat), illetve ott is ugyanúgy meg tudod osztani +5 embernek. a játékot.

Egyik hszelőnek volt egy jó meglátása, kicsit olyan a kettőt összehasonlítani, minthogy milyen kocsit lehet venni egy konzol árából.(vagy ami még jobb hasonlat - milyen motort/biciklit lehet venni egy használtautó árából).

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#475) InterFox válasza ripla (#382) üzenetére


InterFox
senior tag

[ Szerkesztve ]

PSN ID: interfoxthedead

(#476) JuliusK


JuliusK
tag

Egyértelműen ha valaki csak játszani szeretne hetente néhány órában, akkor konzul, de PC sokoldalúságát sosem fogja egy konzol überelni. Arról nem is beszélve, hogy ha csak a karácsonyi Steam akciót nézem, akkor azt a differenciát az ár tekintetében már bőven behozza a PC és úgy már szinte biztos nem éri meg a konzol. ;)

[ Szerkesztve ]

(#477) W.Wilson válasza InterFox (#475) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Kár, hogy a felsorolt címekhez több konzolt is meg kell venned, így aztán bukott is az exkluzív címes érvelés. Főleg, hogy ezer játék van pc-re is, ami nincs konzolokra.

[ Szerkesztve ]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#478) gyuribácsi88 válasza W.Wilson (#477) üzenetére

Azt tedd hozzá hogy ezer, minőségi, hihetetlen játékélményt nyújtó, über brutál játék.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#479) Televan74 válasza W.Wilson (#477) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem szabad felvenni vele a kesztyűt,át kell nézni a hozzászólásain.Meg van mind két platformnak a létjogosultsága,csak ő nem veszi észre,biztos rosszul szocializálódott.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#480) tDr1v3r válasza InterFox (#475) üzenetére


tDr1v3r
veterán

dual coer intel, ati egygigás videókártya. eszt nem überelli a szaros konszol!!!4

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#481) gtamate2 válasza Televan74 (#479) üzenetére


gtamate2
veterán

power console fanboy, de pc-re jár veszekedni ;]

*Sn0w

(#482) mlinus válasza InterFox (#475) üzenetére


mlinus
őstag

várjá, most már egy kalap alá vesszük a playstationt, xboxot és a nintendo konzolokat is? :D

(#483) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Emberek, egyrészt szerintem az a processzor édes kevés a mai játékokhoz. Én is csak egy Phenom 965-tel tolom, együtt érzek, de én sokallom. Összeállítottam egy gépet Német webshopból, 561€ végösszegre jött ki. És szerintem fényévekkel jobb, illetve olcsóbb. Op. rendszer igaz, hogy nincs az árban, viszont proci hűtő az van, ami szerintem nem elhanyagolható.

Képre kattintva megtekinthető teljes méretben.

Szeretném, hogy aki nem ért velem egyet, az nem leugatna, hanem kijavítana, illetve írna valami okosságot, de itt vannak az én véleményeim:

- Intel processzor, ami nem gyenge (AMD párti vagyok, de már én is az Intelt javaslom másoknak)
- Egyik legjobb ár/érték arányú videókártya jelenleg a piacon
- Legolcsóbb moduláris tápot kerestem, ami nem hátrány, hogy jó márka, illetve 80+ os minősítés (nézegettem sima 80+ os minősítésű, unmodular tápokat is, viszont nem sokkal voltak olcsóbbak, így maradt ez)
- Gépház elhanyagolható, amit választottam bőséges, szép, igényemhez illő

Én nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem ez szimpatikusabb, mint ami a cikkben van.

gölmétcsül ©

(#484) Dr. Akula válasza #52815360 (#466) üzenetére


Dr. Akula
félisten

De érv, mert az új játékok ennyibe kerülnek. Az hogy egy 10 éves hulladék már 999 Ft-ért megvehető (konzolon meg 1999), na az nem érv.

(#485) gyuribácsi88

Abba ne hagyjátok. Keverjétek még ide az intel vs amd vitát, utána jöhet az android vs iOs, aztán dízel vs benzin.

Amúgy azt tudtátok hogy egy komolyabb gémer gép árából kijön a két új konzol, egy 55" tv, egy házimozi, egy fejhallgató, egy tablet, meg egy mobiltelefon? És még arra a qrva ladára is marad egy kevés. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#486) Dr. Akula válasza sh4d0w (#445) üzenetére


Dr. Akula
félisten

"Vagy kapsz helyreállító lemezt"
Mihez? Alaplaphoz vagy processzorhoz? Nemcsak összeszerelt gépek léteznek.

"Ha mégsem így történne, akkor a Microsofttól legálisan letöltöd a gép árában kifizetett rendszert, bootolható pendrive-ot készítesz belőle"
Azon a gépen amin még oprendszer sincs? Mert ugye az is alap hogy mindenkinek "van másik" gépe is... Mint az Eötvös cirkuszban...

(#487) Polllen válasza gyuribácsi88 (#485) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nálam a fizikai adathordozós vita meg a lada viszi a primástet. :DDD

haddent
:C

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#488) haddent válasza gyuribácsi88 (#485) üzenetére


haddent
addikt

A konzolban amd van. Akkor amd kell a pc -be és jobban fog menni az amúgy szarul megírt és optimalizált játék. De úgyis szarul fog menni mert nem érdekli a fejelsztőket a pc. Pedig pc -én van 4k és jobban lehet célozni egérrel. Egyébként az intelnek jobb a fogyasztása tehát az a jobb pedig az amd a jobb mert a konzolban amd van. Vga ból is nyilván amd kell de nem jók a driverek pont úgy nem mennek mint ahogy a psn sem megy soha mert amd van a ps4 ben de az xbox megy mert az amd proci mellé tettek még 2 hdmi bemenetet ezért jobb mert nagyobb a hűtőventije. Tehát akkor a pc -be intel kell amd vidikarival de legyen cserébe nvidia kari is. Viszont játszani csak plazmán jó és 60" nincs élet az hülye aki nem normális aki ledtévét vesz! Egyébként a pc -vel játszók androidot vesznek mert arra is lehet lopni a játékokat viszont az ios biztonságosabb de az iphone az törik úgyhogy windows phone kell az xboxosoknak mert akkor tudják streamelni ha intel és amd kombójuk van a pc -ben a pc ről a szarul megírt xbox portot a telefonon keresztül az xboxra. Viszont ez így, nvidia proci és amd monitor valamint plazma videókártya iphone tévével és lopott telefonnal nagyon drága ezért dízel autó kell mert a benzin hiába drágább többet fogyaszt. Csak meg kell csippelni, mint a pécét, androidot, a dizelt is és akkor jó lesz.
Aki nem ért egyet az biztos orbitális fax!

újabb 500 komment generáló komment - mission completed ;]

[ Szerkesztve ]

(#489) gyuribácsi88 válasza haddent (#488) üzenetére

Na jó :D :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#490) InterFox válasza W.Wilson (#477) üzenetére


InterFox
senior tag

"ezer játék van pc-re is, ami nincs konzolokra."
És amivel az eladási adatok alapján ti abszolút nem játszotok, ti csak lövöldöztök a 22" monitor elé görnyedve, de a több 1000 játékból még egyet sem vittetek végig, hisz azok csak bechmarkozni vannak.
És mint mondtam, a ti véleményetek nem számít, mert nem tesztek pénzt a játék iparba.

Ti tudjátok mire vagytok jók?
Arra, hogy a sok felesleges és drága kacat megvételével fejlődjön a CPU és a GPU ágazat és 5-8 év múlva kijöhessen egy frankó kis konzol, elfogatható áron, szuper játékokkal, amiket MI megveszünk és MI játszunk velük!

PSN ID: interfoxthedead

(#491) Polllen válasza InterFox (#490) üzenetére


Polllen
nagyúr

#492
Nézd már meg a hszeit, meg az adatlapját te eszetlen. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#492) InterFox válasza tDr1v3r (#480) üzenetére


InterFox
senior tag

Mi van?
Csak annyit kérek, hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek!

És mondom még egyszer, ti nem játszotok semmivel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PSN ID: interfoxthedead

(#493) gyuribácsi88 válasza InterFox (#492) üzenetére

Kezdesz túlzásba esni :U (ha nem érted az iróniát meg a szarkazmust akkor van egy rossz hírem) ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#494) W.Wilson válasza InterFox (#490) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

"És mint mondtam, a ti véleményetek nem számít, mert nem tesztek pénzt a játék iparba."

Jól van, szóljál erről Gabennek is, hátha rájön, hogy 10 éve csak veszteséget termel a hülye szolgáltatása. :D Remélem, hogy csak trollkodsz, mert ha komolyan gondolod, akkor nagyon beteg vagy.

[ Szerkesztve ]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#495) cadgers


cadgers
aktív tag

Aki úgy gondolja, hogy PC - munka, konzol - játék az gondolkodjon egy kicsit. 1-2 éve még sehol nem volt PS4, és XBox one, amik képesek FullHD-ben meghajtani játékokat úgy, hogy a grafika nem a béka segge alatt van. Nekem van egy "játékra kihegyezett" Xbox 360-am, meg egy i7-es "munka" gépem GTX 670-nel. Mindkettőt ugyanazon a 32"-os TV-n használom, így van szerencsém teljesen ugyanazon a kijelzőn összehasonlítani ugyanazon játékokat.

A PC természetesen MESSZE odaver a konzolnak minden esetben, eleve a FullHD, 60 FPS, élsimítás egy olyan pluszt ad neki, amitől ég és föld lesz a kettő még egy egyszerűbb játéknál is. Mellesleg a One se FullHD-t használ úgy tudom, hanem csak 900p-t.

Ráadásul az FPS játék függők tudják nagyon jól, hogy a billentyűzet-egér-alacsony input lag-sok fps kell hozzá!

Az, hogy bekapcsolás után melyiken tudok játszani először, ne nagyon menjünk bele két okból. Egyrészt mert kit érdekel, másrészt mert SSD-m van, és hamarabb bebootol a win, mint a freestyle :)

Ezzel nem fitymálni akarom a konzolokat, csak leírtam, hogy a PC miért jó játékra (is)!
Akinek gyenge PC-je van/volt, annak nyilván áldás egy olyan konzol, ahol nem kell percekig állítgatni a grafikát, hogy ne diavetítés legyen

(#496) InterFox válasza gyuribácsi88 (#493) üzenetére


InterFox
senior tag

Észre vettem, és a vérnyomásom is rendesen felment, az isten szerelmére olyan baromságokat hoznak fel a konzolok ellen, hogy az ember haja az égnek áll.

Itt egy kurva jó konzol (PS4) a Sony 18 millió darabot adott el belőle 1 év alatt, ami abszolút világrekord, még a PS2-ből sem attak el ennyit ilyen rövid idő alatt!

Olyan rohadt jó játékok jönnek ebben az évben csak erre a konzolra, hogy előre sír a bánkártyám és akkor beirkálnak ilyeneket, hogy elavult mert az ő 250k-s PC-je jobban futtatná azt a játékot ami meg sem jelenik PC-re, de ha megjelelne és ezt mindannyian tudjuk, NEM JÁTSZANA VELE MERT NINCS RÁÍRVA, HOGY CALL OF DUTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát persze, hogy felmegy a vérnyomásom...

PSN ID: interfoxthedead

(#497) InterFox válasza W.Wilson (#494) üzenetére


InterFox
senior tag

A steam-en megvett és végigjátszott játékaid listáját kérem a 2014-es évből, mert a steam statisztika alapján a játékok 1/3-át el sem indították.

PSN ID: interfoxthedead

(#498) haddent válasza InterFox (#497) üzenetére


haddent
addikt

Xanax + jégoldó kombó már kicsit na.. Annyit pattogsz, hogy fergeteges trollkodások fel sem tűnnek a természetes düh mellett! :DDD

korion az én kis cuncimókusomnak havonta volt valami kissebb ráncfelvarrása és bélcseréje, olyan sok lelke szerintem nem maradt a drágámnak. De igen, van benne egy bizonyos munka és "madarat tolláról embert pc konfigjának minőségi alkatrészeiről"

[ Szerkesztve ]

(#499) korion válasza InterFox (#492) üzenetére


korion
senior tag

én elfogadom,h konzol,Te fogad el,h pc! :)
rendben,h 220 ezer kell,h legyen egy jó pc!(ha nem vagy ügyes és nem szeded össze apróról)

és nem tudom,h ti hogy vagytok vele,de az én pc-nek lelke van!
imádom!!
a konzol amúgy is társasjáték!leültök 4-en és játszotok a nappaliba!személytelen számomra.

pc meg a Te kis világod!(szerintem)

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#500) mekker válasza Ricardo128 (#483) üzenetére


mekker
őstag

Ja, csak ez 75 ezerrel több, mint a tesztben írt konfig, és nem is "Hazai pálya" rovatba való..

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.