Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104) TomiFiu


TomiFiu
tag

Nos az írás nagyon jó! Ezért gratulálok!

A hozzászólások szintén elgondolkodtatók és eggyel mással még magam is szembesültem.

És a neveltetés bizony fontos. A nővérem a neveltetés áldozata lett. Most éppen váló félben van 2 tündéri gyerek és 8 évi házasság után. A férj paraméterei: felsőfokú végzettség, 1db 80nm-es budai lakás, 1db csillebérci telek (örökölte & kapta szülőktől)
De ez az ember nem elégedett a helyzetével és nem részletezném, de finoman fogalmazva kellemetlen légkört alakított ki a családban...
A lényeg hogy a nővérem az anyám részéről mindig azt kapta, hogy egy gazdag pasit kell fogni. Persze a nővérem nem e szerint randizott, tehát nem kellet vagyon nyilatkozatot hozni az első randira és volt is egy-két srác akit én személy szerint jó fejnek láttam, de aztán jött a jelenlegi (még) férje aki amúgy egy nagyon csöndes, nem bőbeszédű fickó volt.
Nos ekkor muter hozta a formáját és a nővérem beadta a derekát. Mondhatni jó parti, hisz megvan mindene és még visszafogott csendes ember is.
Hát időközbe kibújt a szög a zsákból és tűrhetetlen szintre jutott. És most a nővérem és a két kis lurkó visszaköltöznek hozzánk...

Szóval a neveltetés az nagyon fontos. Engem anyám nem tudott befolyásolni, de azért próbált. És persze szeretem az anyámat mert mégis csak az enyém, de ha valakinek a szavára adok az inkább az apám. Ő reálisabban látja a világot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.