Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#100) agressiv


agressiv
addikt

Komolyra fordítva a szót.
Rám azt mondják, hogy antiszociális vagyok mert:
Nem nézek TV-t, nem veszem meg a legújab mobiltelefont, hanem őskori nokiákkal rohangálok, nem öltözök úgy ahogy mindenki más, és nem megyek el szüleimmel rokonlátogatásokra ahol mondjuk ki nyíltan minden "gyermek" művigyort nyom és nevet a nagybácsi 12 éve elsütött viccein, nem járok el haverokkal plázákba kajálni menőnaciban és kabátban, és még sorolhatnám, hogy a társadalom mennyi értelmetlen üres szokásaira mondom, hogy köszönöm, de ebből én nem kérek.
Megmondom őszintén nincs nőm már kb 3 éve (az sem volt valami komoly :D ).
És bizony az is igaz, hogy bár az említett dolgokat én kihagyom mégis csak eljárok valamerre ennek ellenére nem láttam a 3 év alatt olyan nőt akivel igazán el lehetne "élni" aki tud őszinte lenni és nem azzal foglalkozik, hogy a lábamon milyen árkategóriáju cipő található.
Mert bizony ilyen a mai modern nő (tisztelet a kivételnek) és ez a férfiak nagyrészére is igaz. Ha telefonom nem a mai legmenőbb legdrágább weboldalról letöltött dallamon csörög akkor én egy sz@r ember vagyok. Bár tudom ha továbra is így élem az életem, akkor az is lehet sosem lessz nőm.
Én türelmes vagyok de egyszerűen nemtudom elviselni azt, hogy manapság nem gondolkodnak az emberek csak a TV-ben látják, hogy mit hogy kell, de nem értik csak követik a mai világot és elitélik azokat akik esetleg rájöttek, hogy lehet ezt másképpen is nem kell a sablonokat követni.
Elborult beteg világban élünk ami előbbutóbb elpusztítja saját magát :(

Hát még a borz.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.