Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Akkor k@pják be :W Ilyen szintem kib@szni a PC-s néppel. Szégyen

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) wednesday


wednesday
őstag

A Splinter Cell: Conviction se jön PC-re? :F Ez nekem új.

Akkor most már értem az egészet. Az MS fel akarja venni a versenyt a PS3-al és most bekeményít. Akkor viszont tényleg búcsút lehet inteni a Falbe 2-nek is. :(

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

és még büszkék is erre?!

lámpavasra velük, a zikszboxukkal együtt :(((

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) Zsoccc válasza wednesday (#2) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Splinter Cell lesz PC-re, általában Xbox360 esetében az exkluzivitás szorosabb értelemben csak a konzolokra vonatkozik, ettől függetlenül azért sok esetben előfordul, hogy ugye PC-re sem jön. SC esetében jelenleg még az az álláspont, hogy megkapják a PC-sek is.

(#5) LackoMester


LackoMester
addikt

Variál a Microsoft, új potencionális vevőket keres, a régieket megtartva, üzlet az egész, :K
A Forza3-mon kívül, (meg néha Fifa-t a heverokkal)semmit nemnyomok boxon, a PC-n sokkal jobb. Box inkább az asszony szakterülete, Naruto-k, Blue Dragon, Pure. Nálunk márcsak ígyvan, de jólvan. :DD
PC NO.1

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6) fricz19 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


fricz19
őstag

"számból vetted ki a szót"
lassan tényleg itt az ideje egy box-t venni

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#7) Def26 válasza fricz19 (#6) üzenetére


Def26
félisten

"lassan tényleg itt az ideje egy box-t venni"

Ez a lényeg. Ha már a PC -t fent tudjuk tartani akkor valszeg nem jelenthet gondot egy xbox 360/ps3 vétele. (Ugye azt feltételezem, hogy minden pc -s megveszi eredetiben a játékait. )

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) wednesday válasza fricz19 (#6) üzenetére


wednesday
őstag

Én nem fogok venni, ugyanúgy fenn kéne tartani attól még egy PC-t. Ami érdekel az még így is 90%-ban megtalálható itt. Aztán szeretem az RTS-eket is, Total war stb, emiatt úgyis kéne a PC. Mivel nem vadi új játékokat vásárolom, hanem pl Steames akciók közül is gyakran szemezgetek, ezért sokkal drágább lenne a konzol játék megvásárlása.

(#9) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Egy kicsit módosítva az utolsó gondolat:

a vásárlók azt a nézetet vallják, hogy olyan konzolt kell majd venniük, amelyre a legtöbb exkluzív cím fog megjelenni a jövőben, és le tudják warezolni. Márpedig a Microsoft pont ezt akarja elérni az XBOX360-al.

Mert PS3-ra tényleg nem jelennek meg nagy címek: :))

- Uncharted sorozat
- God of War sorozat
- Metal Gear Solid 4
- Heavy Rain

És még lehetne sorolni....

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#10) wednesday válasza kelzsoca (#9) üzenetére


wednesday
őstag

Pont ezért akar belehúzni az MS (húzzák akkor egy fekete zsákba :D ) exkluzív címek terén, hogy továbbra is felvegye a versenyt a PS3-al. Senki nem mondta, hogy nem jelennek meg nagy címek PS3-ra. :)

(#11) Def26 válasza kelzsoca (#9) üzenetére


Def26
félisten

"...és le tudják warezolni. "

Ezt te sem gondolod komolyan. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) Spancho


Spancho
őstag

Én már a nyár elején megvettem a boxom és jól kiegészitik egymást a pc-vel.
A gépet inkább netezésre / filmezésre / zene / online játékokra használom az X-box-ot meg minden másra ,lehet többen is játszani jó játékok vannak rá ,nem billen kell nyomogatni.
(És nincs is jobb egy kis fifa bajnokságot lenyomni az ismerősökkel) :)
Szóval nem kell szidni a konzolokat meg a pc-seket. 40k körül van most 1 alap box venni kell és nem lesz sírás :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#13) Morden24 válasza wednesday (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, csak nem mindegy, hogy milyen Pc-t.

Az rts-ekhez általában nem kell bika gép (kevés kivételtől eltekinve, és azok közül is kb. a SupCom ér valamit), de ha kell is, nem vga - márpedig ez a leköltségesebb és legnagyobb ráfizetéssel járó Pc-fejlesztés.

Sectumsempra - For Enemies

(#14) Morden24 válasza kelzsoca (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, az MS jól megfontolt érdeke, hogy sok Xbox fogyjon, és senki ne vegyen játékot :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#15) kelzsoca válasza Def26 (#11) üzenetére


kelzsoca
félisten

De jó volt nem? :))

(#14) Morden24

Hogy játékok mellett a gépet is vigyék :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#16) nofi


nofi
őstag

Ezen nem lepődök meg. Amikor már annyiba fájt egy box mint egy videokártya nekem sem volt kérdés...

Xbox GT: nozsolt

(#17) Morden24 válasza nofi (#16) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nálam is ez döntötte el a kérdést :)

Na meg az, hogy a jövőben egyáltalán nem tervezek gépet építeni/fejleszteni, hanem inkább beszerzek egy all-in-one slim desktopot, játékra meg ott lesz a konzol :K

Sectumsempra - For Enemies

(#18) Pubszon


Pubszon
veterán

Jo lenne ha befejezned a provokalo warezes temat, legkozelebb gondolkodasi idot is kapsz ra.

[ Módosította: tiv83us ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#19) fricz19 válasza Def26 (#7) üzenetére


fricz19
őstag

így van
most ha azt nézzük hogy 60e, használtan 40e körül mennek a box-k nem is ár értük.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#20) Steven


Steven
addikt

vegyetek xboxot nem olyan halálosan drága .. egy vga ára ... nekem van mind kettő....

szerintem ezerszer jobb tv elött dirt 2 zni mint a 20 colos monitoron...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#21) Hiftu


Hiftu
senior tag

Szerintem, amit itt a MS csóka felhozott az nem elöny, hanem hátrány a játékosoknak.
Sőt szerintem még az MS imidzsének is.
Mert mit is mondott?
"Nézzétek, ilyen sok játékot NEM ENGEDTÜNK más gépre is megcsinálni."
:(
Mindegy, költsék patikára...

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#22) wednesday válasza Steven (#20) üzenetére


wednesday
őstag

Nekünk ott van a nagy szobába a 42 colos FullHD TV. Rákötöttem a PC-t még régebben, tényleg marha jó a látvány és az elején tetszett is. De aztán visszahoztam a gépet a 17 colos CRT elé, nekem ez jobban bejön. :D No nem az, hogy kis CRT-n játsszak, hanem itt sokkal jobban el tudok mélyülni a komolyabb játékokban.
A TV előtt a látványos, pergős játékok a jók, de az RTS, RPG, FPS nem jött úgy be.
( A DMC 4 gamepaddal, na az jó volt TV előtt)

[ Szerkesztve ]

(#23) Steven válasza wednesday (#22) üzenetére


Steven
addikt

nekem pc csak fps pl cs source vagy talán még online game mint pl wow többi csak xbox

pl batman nagyon fasza volt xboxon tv elött

játékoknál ugye bár a vezeték nélküli full analog game pad sem hátrány...:) és akkor még nem beszéltem a sör melletti 4 es fifa partiról ami ügye überelhetetlen pc vel... :Y

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#24) Jander


Jander
senior tag

Na és megint jön a PC sírás, akinek annyira fáj, hogy nem jönnek jó játékai PC-re, vegyen konzolt! Annyiszor ki lett tárgyalva már, hogy unalmas.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#25) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

régen sokkal jobb volt, amikor nem volt itt a sok konzolfighter tizenéves :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26) LackoMester válasza Def26 (#11) üzenetére


LackoMester
addikt

Áruld már el, Téged lefizet valamelyik kozol gyártó :F :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ennyi egyszerű, frusztrált, gyűlölettől fröcsögő fotelhuszárt egy rakáson, meg vagyok lepődve. Ennyire fáj az élet?:U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#28) nsrking


nsrking
senior tag

Ez igen. Így tovább microfos....

(#29) Def26 válasza LackoMester (#26) üzenetére


Def26
félisten

Igen, baj? ;]

Mr.Csizmás: :O

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30) CsongesZ


CsongesZ
csendes tag

azt akarják, h akik szeretnének játszani ezekkel, azok vegyenek xboxot hozzá..

(#31) tiv83us válasza Mr.Csizmás (#25) üzenetére


tiv83us
veterán

Helyettuk most itt van a sok PC-fighter tizeneves.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#32) xbox37


xbox37
csendes tag

Végülis megértem a MS-ot, ezzel próbálják rávenni az embereket, hogy vegyenek x-boxot, játszanak az ő konzoljukkal. A Sony is ugyanezt csinálja,egy rakás olyan játékot ad ki ami csak a saját platformjukra jelenik meg. Nincs ebben semmi meglepő, nem kell szidni ezért a MS-ot.

(#33) Mr.Csizmás válasza tiv83us (#31) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

te kivétel vagy nálam, de vedd magadra ;]

és pc-fighter huszonéves :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34) madboyhun válasza Spancho (#12) üzenetére


madboyhun
tag

te de most nem azér de szerintem kényelmesebb XBOX 360-on filmet nézni mint a gépről nem?

---------
A Továbbit a gépfanatikusoknak mondom: Ha van pénzed gépre akkor van pénzed XBOX360-ra is! Az Elite aláz jópár gépet a piacon és csak 75ezer 2 játékkal(576)!
Én mikor vettem az MW2-es Super Elite-t, sokkal jobb játékélményem van azóta vele mint a PC-vel, + a PC rendszerigénye mindíg növekszik és nem kicseszés hogy xboxra jönnek ki az excluzív gamek mert azon nem fagy.(vagy ha igen na az baj!) a másik PC-n nézd meg már mien a Guitar Hero :W vagy hol nyomsz olyan FiFA meccset a haverokkal vagy tesóval hl nyomsz olyan Tekken fight-ot?

MadBoy

(#35) dobobazsy válasza madboyhun (#34) üzenetére


dobobazsy
őstag

akkor vegyél mindegyikőnknek egy-egy elit xboxot, beállunk a sorba. szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy Xbox-ozik vagy PC-zik. nekem volt Xboxom és hamar beleuntam, ezért inkább eladtam és ráköltöttem a gépre az árát.de hamár mindenki javasolja a sajátját, akkor énis javaslom az én ötletem: szerintem nincs annál jobb ha van egy géped ami nem egy erőmű, de úgy közepesen fussanak rajta a mai játékok(egy ilyen gép nem túlzottan drága, 50-60k-ba belefér), és mellé egy premium xbox azt cső.. nem forradalmi? ;]

(#36) K1sK0cK4 válasza dobobazsy (#35) üzenetére


K1sK0cK4
csendes tag

Simán jó, de ha lenne 120K akkor simán megcsinálnám, mert azért vannak olyan játékok amin PC-n jó tolni, és vannak amit meg konzolon, én személy szerint mint a két cuccost pártolom, mert van mikor unom a boxot akkor lejövök egy kicsit gépen játszani, csak az a probléma hogy nem olyan a gépem hogy még közepesen is vigyen valami mai játékot, mert megpróbáltam most itt példának veszem a Gears of War 1. részét és az se ment.... úgy hogy én nem is tudok játszani, és ez nekem baj mert boxon meg nem bírok LIVE.-on multizni és kedvem lenne online tolni, de nem mivel az én gépem csoda hogy a World of Warcraft.-ot elviszi egy minimális szaggatással, de az is csak Ogrimarba, szóval időnként jó játszani mindkettővel..
Én csak ennyit bírok mondani

"The game is good, because it's not over!"

(#37) _Voyage_ válasza madboyhun (#34) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nekem a gépre egy 32"-os fullhd tv van kötve.
Mivel jobb egy xbox, mint a gép?

Volt 3 xboxom is, egy a legelején, egy akkor, mikor kijött a hdmi csatis, egy elite meg akkor, mikor kijött a jasperes.
Mind a 3 brutálisan hangos volt, és gyakorlatilag autós gammákon kívül szinte mindenre hulladék az a kontroller.
El is adtam, 3-4 játék miatt nem éri meg fenntartani. Forza 3 miatt gondolkodtam rajta, de kedves Logitech meg MS nem akarja, hogy G25 menjen boxon, így maradna maximum valami másik kormány. Na ja, csak ahhoz nincsen kuplung, nincsen H váltó, nincs ilyen kormánykerék, nincs ilyen minőség, kontrollerrel meg szimulátorozni az kb olyan, mint szóval verekedni.
Tudom, hogy van hozzá xfps, amire rá tudom dugni a billt, de attól az irányítás ugyanúgy kontrollerre van szabva, szóval borzalmas billzettel. :(

Szóval nekem nem kell többet xbox. FPS-re 100%-osan alkalmatlan, komolyabb szimulátorhoz meg komoly kormány kell, ami csak pc-re van. :)

Pl.: GTA 4-et próbáltam boxon tolni, kb 2 óra kínszenvedés, és szarakodás után meguntam. PC-n meg simán végig tudtam vinni, tudtam lőni, vezetni rendesen, stb, box-al ez lehetetlen volt. :(

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#38) adalbert1 válasza _Voyage_ (#37) üzenetére


adalbert1
veterán

Abban egyetértek hogy hangos, a pc-t nem is hallom tőle.
Viszont szerintem könnyű a kontrolleres játékot megszokni. Jó, FPS-t és RTS-t nem játszanék vele, de a GTA IV-et nagyon könnyű irányítani miután átszokott az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.