Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whiz


whiz
aktív tag

Nos, aki ezt tette annak szívből kívánom, hogy legközelebb egy éhes rotival, vagy dobermannal fusson össze az utcán. :(((

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Aki szadista módon bánik egy állattal, az előbb-utóbb emberrel is megteszi.

***

(#3) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Aki állatot (legyen házi, vagy vadonélő) bántalmaz indokolatlanul, azaz emberiség szégyene szerintem. :(((

Azokat a gyerekeket, meg akik ezt a kiskutyát bántották, simán leb@sznám a Taygetoszról.

MOD: csak hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak: semmit nem tud ártani, ebben a korban jobban fél tőlünk, mint mi tőle; törődésre van szüksége.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Sajnos ez nem egyedi eset.
Az előző kutyánk is így járt. Talált egy rést a kerítésen és kiment játszani a gyerekekkel. Azok inkább megverték. Mire kiértem az utcára, a nagyjából 10 éves gyerekek elszaladtak.
A kutya egész életében törleszteni akart a hasonló korú gyermekeknek.
Közben az elkövetők is felnőttek. Gondolom most már gyerek kutyákra vadásznak.

Jobbulást kívánok a csöppségnek.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#5) aXXon


aXXon
senior tag

Némelyik kis jószágot többre tartom, mint némelyik embert. Azoknál, akik bántották ezt a kis jófej kutyust, legalábbis mindenképpen.

Gázkamrát minden állatkínzónak, de, hogy ne legyünk ennyire drasztikusak, ha ilyet látnék, biztos csak úgy szolídan szétcsapnám az arcát.

Nagyon felhúztam magam a történeten.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#6) niti


niti
aktív tag

Jobbulást a kicsinek! Kapd el a gyereket, aztán fenyegesd meg egy kicsit... Ráférne.
Hogy lehet valaki ilyen szívtelen?!
Sosem értettem ezt. Képesek bántani egy állatot, miközben az sír, és ők még élvezik is :(

A mi kiskutyánk úgy keveredett hozzánk, hogy kb 4 és fél hetesen a 7 tesójával együtt kitette egy vödörben az út szélére... A kutyasulis oktató (egyben ebrendész) találta meg őket, és egyet "ránksózott". Azért ez se semmi...

(#7) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ez belőlem is csak agressziót vált ki. Már Babilonban tudták, h "szemet szemért, fogat fogért".
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy egy ilyen méretű és természetű állat hogy indíthat be egyes "embernek" nevezett mocsokban olyan reakciót, h neki ütni kell?
Miért nem üt meg engem akárki, ha baja van? Kopogtasson be, itt vagyok, küzdjön, ha be van indulva. Ne egy 1.5 kilós kutyával emberkedjen.
A baj az ő bajuk, ugyanis indul a vadászat. Az ő érdekében kívánom neki, h jó tűrőképessége legyen, mert nagyon kegyetlen leszek, és az ő eszközével vágok vissza.

(#8) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hm hát a k****a anyjukat a kölyköknek.

ha nem lenne rá Btk., tuti adnék nekik egy-két nevelő pofont...de most már azért sittelnek le már majdnem, mert rájukszólsz... :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) SpherusMagna


SpherusMagna
csendes tag

Egy kissé.. morbid leesz amit írok.
Az előző szilveszterkor jópár... Kissebbségi (csak, hogy ne kapjon moderálást a hozzászólásom) az ablakunk alatt petárdát tett (hogy szépen fejezzem ki magam) egy legalább 3-4 hónapos kiscica fenekébe.
Meg is gyújtották.
Annyit tudtam tenni, hogy elvittem az öcsémet az ablaktól, és kihívtam a rendőröket.
Mire lassan (1,5 óra múlva kijött egy darab rendőr) már egy kiskutya is átélte ugyan ezt a kínt. De addigra elszaladtak és vitték magukkal a szegény állatok tetemeit.
Éljen az evolúció csúcsa...

- külföldön, nemsokára otthon -

(#10) mexicanraven válasza SpherusMagna (#9) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ezek nem emberek, hanem állatok!

when the sun shines, we'll shine together

(#11) Móci válasza Kareszovics (#3) üzenetére


Móci
addikt

Szerintem is az kellene ezeknek... :(((
SpherusMagna: a petárdázó 'embereknek' kellett volna a hátsójukba dugni a petárdát.
Aki indokolatlanul bánt egy állatot, szerintem egy marék takony szintjét sem éri el. Többet nem is írok, maradjon meg a kulturált hangnem...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) SpherusMagna


SpherusMagna
csendes tag

Én már az sem értem soha, hogy miért fogad örökbe valaki egy állatot, ha képtelen vagy egyszerűen nem is akarja gondozni. Mert ugye az utcára kerülő állatok, visszamenőleg valamikor egy emberhez tartoztak.. Inkább adnák be menhelyre, vagy akármi.
Bezzeg ha fordítva lenne, hogy az állatok tesznek ki és bántanak minket, mindenki fel lenne háborodva :U

- külföldön, nemsokára otthon -

(#13) #19617792 válasza Kareszovics (#3) üzenetére


#19617792
törölt tag

A nagytestű kutyák (ha egyedül vannak) is sokszor nem azért támadnak, mert éhesek, hanem mert félnek, emiatt agresszívvé válnak, hogy hárítsák a támadást.

(#14) blueMerle


blueMerle
veterán

Indulatok nélkül a véleményem: semmi mást a bántalmazónak csupán legalább annyit, amennyit ez a kutya is elszenvedett. Mondjuk egy tibeti masztifftól vagy egy őrjöngő pitbulltól. Aztán ha belehal, majd egy másik életében kap egy újabb esélyt.

Viszont bennem felvetődik a kérdés: hogy tudták bántani? Egy ilyen kicsi és védtelen jószágot egyedül magára hagyni? Ez nem kutya hanem porcelánbaba, és igen, óvni védeni kell mindentől és mindenkitől. Ezek szerint ha bárki idegen bántalmazhatta nem volt kellően védve. És itt kezdődik a gazdi felelőssége a storyban, ami már a cikkben nem szerepel... :U

[ Szerkesztve ]

(#15) szablya


szablya
tag

Ahogyan előttem írták, többre tartok egy ilyen szeretetre vágyó, intelligens kis állatkát, mint azt a vad barmot, aki bármiféle indok nélkül képes ilyen bűnt elkövetni.
Ha nincs szíve, minek él?
Ha él, muszáj azt más kárára?

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#16) mexicanraven válasza blueMerle (#14) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Kutyát láncra nem fogok, önhibámon kívűl állt, hogy kijutott.

Köszi mindenkinek az együttérző szavakat, azóta Tequila gróf módjára tengeti napjait! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#17) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Állati aranyos blöki, sajnálom. Akik meg ilyet tesznek pff.. :W Ott helybe rúgnám őket gyomorszájon..

Néha suliba is látom, hogy a csöpp kis elsősöket a negyedikesek ütögetik.. Büszkék lehetnek magukra, és ha meg odamegyünk szólni, hogy üljön el a negyedikes srác akkor nekiáll nekünk pofázni.. Ráadásul spanomékkal tök jól elvagyunk az elsősökkel, agyi szinten egy korosztály. :B

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#18) bullseye


bullseye
addikt

csak most láttam ezt a *****-t.
Hát, én körbejártam volna a szülői munkaközösségben a dologgal (mert ők aztán tudnak kavarni), és nagyon aggódtam volna, mert az állatkínzás a gyújtogatási hajlammal és elhúzódó ágybavizeléssel együtt része a MacDonald triásznak, ami a későbbi sorozatgyilkosokra jellemző. Igaz, ehhez szinte kötelező a szülői terror is, de hátha nem jut eszükbe (meg amúgy is mindenki tagadná), és kellemes bosszú lehet, ha kiderül kik voltak, hogy mindenki az ágybavizelésük miatt aggódik...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#19) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Nem igazán értem mi ebben a jó.. a borzalmas az az egészben, hogy Magyarországon nem büntetik az ilyesmit, nem csapnak neki nagy hírt. Régebben Anyuék sokat nézték az Animal Planetet, de leszoktattam róla őket, mert nagyrészt csak a rossz bánásmód miatt legyengült, vagy beteg állatokat mutogatták. Amerikában nem csak ejnye-bejnye jár az állatkínzóknak, ezt kéne átvennünk tőlük, nem azt a rengeteg sz@rt, amit...

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#20) kmisi99


kmisi99
addikt

Nem tudom miért bántják de én rettenetesen élvezném ha az ilyeneket ütném! Az nagyon szórakoztató! :D

(#21) westcoastog


westcoastog
veterán

Nem értem bárkinek is, miért esik jól bántani/tönkretenni valamit? Ha ő vele/ük tennék ezt akkor lenne ám nemtetszés. Amúgy hogyan került a kezeik közé a kutya? :F
Nem volt bezárva vagy hogyan?
Nagyon aranyos kutya :C nekünk is most volt 5 kölyök nemrég, sikerült mindnek gazdit találni. :)

(#20) kmisi99
közben meg bőgnének és értetlenkedve kérdeznék hogy miért ütöd őket. há csakúgy mert :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.