Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az a régiózár mocskos húzás volt...

Live-Die-Respawn

(#2) #57919488


#57919488
törölt tag

Boxon? Mióta nem csak PS-en lehet MG? :B :U

(#3) oriic válasza #57919488 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HD collection is megjelent boxra, épp most tervezem beszerezni. Meg most jön Rising is, meg a két bejelentett MGS játék is elvileg jön rá.

Live-Die-Respawn

(#4) #57919488 válasza oriic (#3) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hát az kemény :D Akkor a PS-nek mi maradt húzóerőnek box-al szemben?
Közben most nézem wiki-n talán egyedül a Gran Turismo maradt ami ér is valamit :F

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic válasza #57919488 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A 4. rész még mindig PS3 only, plusz ott van ugye a platformnak a God of War, Uncharted, Killzone stb.

Live-Die-Respawn

(#6) Mister_X válasza oriic (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Resistance, LittleBig Planet, Sly Cooper, Ratchet & Clank, Heavy Rain, Gran Turismo és még sokan mások. Viszont tény, hogy sok játékot elvesztett az exkluzív listáról, elég csak a Final Fantasyra és a majdani Metal Gearekre gondolni :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) Ateszzero válasza #57919488 (#4) üzenetére


Ateszzero
őstag

Hasonlitsd össze mennyi exkluziv cim van boxon es mennyi a sony-nak , aztán panaszkodj , és még mennYi jön....

(#8) 01101010111 válasza Mister_X (#6) üzenetére


01101010111
csendes tag

Sokan kihagyják a felsorolásokból, de szerintem az Infamous is kiváló, ezért megérdemli, hogy nevén megemlítsük minden ilyen felsorolásban. :) És persze már alig várjuk a MGR megjelenését! :)

(#9) Mister_X válasza Ateszzero (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Attól függ milyen szemszögből nézzük, az Xbox nincs annyira lemaradva. Tételesen lebontva igen, de franchine terén nem annyira - ami belerondít a képbe, hogy a Microsoft engedte kiadni PC-re csomó exkluzívját, lásd: Alan Wake, Fable 3.

@01101010111: Ha inFamous, akkor második rész - és azt most ingyen ida is adják PSN+ keretében :) (ejj, ha ilyesmi szolgáltatás lenne boxon...)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) Ateszzero válasza Mister_X (#9) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ma pedig a Batman Arkham City-t láttam ingyen. "(ejj, ha ilyesmi szolgáltatás lenne boxon...)"

(#11) #57919488 válasza Ateszzero (#7) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem panaszkodok, csak le vagyok maradva :B

(#12) Mister_X válasza Ateszzero (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Xboxon? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) Ateszzero válasza Mister_X (#12) üzenetére


Ateszzero
őstag

Dehogyis...ezért is volt az idézeted a végén...

(#14) Mister_X válasza Ateszzero (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én azon izgulok, hogy ki ne vegyék, amíg meglesz a gépem :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.