Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #24536576


#24536576
törölt tag

6,9 egy S? :D Mekkora lesz a Note 20 Ultra Brutal Mega Max Plus Premium $ Edition?

[ Szerkesztve ]

(#2) roli543


roli543
őstag

Jézusom de batár dögök ezek is... már értelmetlen a Note széria... én a helyükben maradtam volna 6 col a sima S10, 6.3 körüli a + és a note 6.5 felett mert ez így katyvasz... és ha nem lesz s20e akkor vége a kompakt telefonoknak

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) whatwhatwhat válasza roli543 (#2) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

"már értelmetlen a Note széria"

Toll?

(#4) prolad válasza #24536576 (#1) üzenetére


prolad
őstag

Ha tényleg lesz 6.9-es ultra, akkor majd kap egy tollat, aztán kész a note. Idén se volt akkora eltérés méretben.

A nagy képátló meg a 20:9 miatt kell, a hosszúkás kijelző miatt csalóka. 6.5ös Xperia 1 (jó, az 21:9-es de annyira már nincs messze, és ott lekerekítés sincs) kényelmesen kezelhető egykezes telefon (talán 72 mm széles). A normál s20 meg az e lehet kisebb, de a plus és főleg az ultra, azért legyen már nagyobb.

(#5) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

Hát ez így számomra felejtős.

(#6) atike


atike
nagyúr

...de ráérnek... :)

(#7) nordo


nordo
tag

A srácnak a videóban olyan durva körömágy gyulladása van, hogy magára a telóra nem is tudtam figyelni.

(#8) enginev3.0 válasza atike (#6) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem is ez jutott eszembe, ez még mindig csak egy telefon, ami fél jobb esetben egy évig van nagyon sok embernél, azért nem a következő spanyolviaszt találják fel egyik évben sem, mégis úgy tesznek már ezekkel a cuccokkal, mintha a világot váltanák meg

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) ollie válasza prolad (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De nem működik a toll az S szériával.

***

(#10) roli543 válasza whatwhatwhat (#3) üzenetére


roli543
őstag

Persze a toll. De anno a Note valóban Nagy Telefon volt.. most meg össze van mosva. Kb S széria + toll ennyi az egyediség. Anno két külön termékkategória volt az egész...

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#11) Morris válasza nordo (#7) üzenetére


Morris
veterán

:DDD

(#12) MarkCsiha461 válasza roli543 (#10) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Ráadásul a sima Note 10 S10+ áron jelent meg :DD

(#13) Fred23


Fred23
nagyúr

Totál nincs mire váltanom, csupa batár dög mindenütt. A számomra legvonzóbb készülékek mindegyikét elrontják valamivel. :F

Kicsi, erős hardveres, jó kijelzős, IP68-as, műanyag hátlapú, jó akkus mobil kéne, már azt se bánnám, ha a kamerája csak elfogadható! Feleségem S10e-je áll még legközelebb a vágyaimhoz, de az maximum egy hajszállal jobb teló összességében, mint az enyém (Nokia 8 Sirocco). Lehet, végül lépek Androidról, és iPhone 9 lesz ebből. (5.4"-os kijelzővel jön, ha minden igaz, és nagyjából az iPhone 8 testét kapja).

(#14) Teal'C


Teal'C
addikt

Hát elég nagyok de nem ezzel lesz a legnagyobb gond hanem hogy a pletykák szerint mindhárom dual sim-es és az 1ik esim a másik nano és csak az ultra tud mikrosd-t fogadni. Nekem voda + telenor van és nincs náluk esim :F Igy felejtős lesz pedig nagyon vártam az ultrát.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#15) Noukoum válasza roli543 (#10) üzenetére


Noukoum
veterán

Változnak az idők. A toll még mindig egyedi és utánozhatatlan.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#16) NavySeal válasza Fred23 (#13) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nekem még elfogadható méret lenne a sima S20. Kicsit az üzemidőtől tartok az Exynos-os verzió miatt. Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#17) prolad válasza ollie (#9) üzenetére


prolad
őstag

Nem működik, nem is írtam ilyet. Arra gindoltam, hogy az ultra lesz a note alapja és lesz egy olyan verzió, ami támogatni fogja a tollat. Eddig se voltak óriási különbségek (amik igen, ott is részben a Samsung inkább visszatartott pár feature-t az S szériából), most még jó eséllyel annyi se lesz.

(#18) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

S20 lehet a befuto nalam a meretek alapjan, csak kar hogy exynos bar igy hamarab kapja meg a frissiteseket mint a snapis verzio de azert ha valasztani lehetne akkor inkab kesobi frissitesek de jobb proci

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#19) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ilyen ronda kezeket már régen láttam élő videóban, úgyhogy gratula! :DDD

Esküszöm, hogy a csemperagasztó iraki vendégmunkások keze is ezerszer ápoltabb ennél.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) Teal'C válasza mSchumi87 (#18) üzenetére


Teal'C
addikt

Pár napja azt írták az 5g verzió snapis így ha lesz nálunk nincs gond.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#21) maczera válasza nordo (#7) üzenetére


maczera
aktív tag

Lehet, hogy becsípte az ujját a 3D nyomtató? :F

(#22) Pythoncobra


Pythoncobra
tag

Nem tűnnek kicsinek, meg látom, hogy milyen méretűek a kijelzők, de mekkora lesz a külső méretük valójában?
Ha nő a kijelző, de vékonyodik a káva, akkor a külső méret nem feltétlenül hatalamasodik.
Szerintem a 20+ akkora lesz, mint kb a Note8.

[ Szerkesztve ]

(#23) NavySeal válasza Teal'C (#20) üzenetére


NavySeal
senior tag

XDA-n van egy specifikációs oldal az S20 5G szériáról és sajnos mindhárom 5G-s modell Exynos 990-el van említve :O

[ Szerkesztve ]

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#24) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Érdekes, hogy eltűnnek a hajlítások a kijelzők széléről (bár nekem nem hiányoznak).

Ezen felhozatal alapján, ha telefont kéne vennem (és az ár nem számítana)... lehet egy Xperia1-lenne belőle (vagy Xperia5)... ők legalább már 21:9-ek ... a többiek csak 1-2 év múlva érik el ilyen lépésekben (de elérik, ez garantált).. Érdekes a Sony az Xperia Z Ultrával is erősen megelőzte a piacot...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#25) Teal'C válasza NavySeal (#23) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez egyre gázosabb :Y

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#26) NavySeal válasza Teal'C (#25) üzenetére


NavySeal
senior tag

Az sajnos. Pedig az eddigi infók alapján a sima S20 bejövős lenne...

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#27) Teal'C válasza NavySeal (#26) üzenetére


Teal'C
addikt

Na mind1 annyi hír és álhír van hogy a bemutatóig inkább egyet sem olvasok el, aztán majd kiderül csalódom-e. Most is jött megint hogy mégis csak 100x zoom lesz az ultrában, pár napja cáfolták.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#28) NavySeal válasza Teal'C (#27) üzenetére


NavySeal
senior tag

Igaz, lassan mindennek megírják az ellenkezőjét is

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#29) Lajtorja válasza Fred23 (#13) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Mitől kevésbé batár az (amúgy fél centivel szélesebb) Nokia 8 Sirocco, mint egy S20?

--- ---

(#30) leslien válasza NavySeal (#26) üzenetére


leslien
nagyúr

ezt nem kéne hagyni sztem... még megjelenés elott kéne neki hangot adni és biztos vagyok benne h tobben is csatlakoznak majd EU szinten...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#31) NavySeal válasza leslien (#30) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ahogy olvasgatom a cikkekhez a kommenteket nem sok mindenki örül itt az Eu-ban az Exynos-nak. Kicsit olyan ez, mint amikor azt mondják a nyugati áruk jó része jobb minőségű, mint nálunk, ez "csak" másodrendű piac. Nincs választás, lenyomják a torkodon és kész...ráadásul, ha kintről beszerzel egy SD verziót, azt nem is gariztathatod itthon.

[ Szerkesztve ]

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#32) leslien válasza NavySeal (#31) üzenetére


leslien
nagyúr

próbát megérne nem ? max marad minden a régiben...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#33) jacis


jacis
nagyúr

Jól látom hogy az S20-as széria most nyúlánkabb lesz meg mint az S8-S9 páros?
Nekem az S10-nél bejött szélesebb design sokkal jobban bejön.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#34) Pano válasza NavySeal (#31) üzenetére


Pano
addikt

Persze, hogy lenyomja a torkokon, mert ennek ellenére habzsoljuk a Galaxy S szériát mint kacsa a nokedlit. Évről évre nőnek az eladások. Akkor meg miért változtasson?
Egyesült Államokban sokkal nagyobb ellenfél az Apple, mint itt Európán belül. Nem lehet annyira mélytorkoztatni az Exynos-szal, mint erre felé. Valószínűleg ezért megy oda SD verzió.

Akár tetszik, akár nem, hosszútávon mindig a piac és a vásárlói bázis dönt. Ennek az áldozata ez az elmebeteg méretnövekedés megint. Hiába oldották meg, hogy ugyan azon méretbe nagyobb kijelzőket lehessen tenni, már megint elkezdték a házakat is növelni, tehát ugyan ott vagyunk mint előtte. Arról nem is beszélve, hogy a távol-keleti népek mániája a minél nagyobb kijelző, és ott a legnagyobb a felvásárlóerő.
Az s10e akármennyire is sok ember szívét megdobogtatta, összesítésben kevesebb fogyott belőle, mint a két nagyobb testvérből.

[ Szerkesztve ]

(#35) DraXoN válasza Pano (#34) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

A távol-keleti "nagy kijelző mánia" abból ered, hogy arafele több régió is "későn zárkózott fel" így a PC korszak kb. kimaradt (sokaknál), vagy nem tudják megengedni azt is anyagi okokból.
Így sok család PC helyett is telefont vesz, így azt használják "komolyabb" dolgokra is. Erre meg optimálisabb a nagyobb kijelző, illetve a "tartalomfogyasztás" is kényelmesebb a nagyobb kijelzőn, főleg ha nincs nagyobb kijelzője az embernek ilyen célra.

Hiába.. olyan sokan élnek ezen országokban, hogy a mennyiség miatt ők a "trenddiktálók".

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#36) NavySeal válasza Pano (#34) üzenetére


NavySeal
senior tag

Persze, megértem és értem is az okokat. Annak ellenére nem örülünk, hogy másodrendű piac vagyunk.
A kijelzőmánia növekedés meg már tényleg gázos. Eddig én is az 5" környékét preferáltam, de sajnos romlik a szemem és az 5.8" de inkább a 6" környékén keresem az utódot. Ezért is várom nagyon az S20-at. Az utóbbi hónapokban az S10+ (S10 az akksija miatt kiesett) és az iP11-et nézegettem, de mivel szeretném, ha a következő készülékkel valami újítást kapnék, gondoltam megvárom az S20-at. A 120Hz-es kijelző ilyen újítás számomra. De már látom lelki szemeim elött az S20 Exynos vs S20 SD közötti különbséget energiagazdálkodásban/üzemidőben is és ezért fanyalgok (persze lehet feleslegesen). A teljesítménykülönbség engem annyira nem izgat.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#37) Pano válasza NavySeal (#36) üzenetére


Pano
addikt

Hát, ha tényleg 120Hz-es kijelzőt kapunk + magas felbontás+ Exynos proci, akkor én akkuidőben túl sok jóra nem számítok. Főleg, hogy mostanában Samuéknál is egyre rosszabb ilyen téren a helyzet.
Inkább azt mondanám, hogy nem másodrendű, hanem sokad rendű piac vagyunk, nem örülök én se, legfőképpen amiatt, hogy sok készülék hivatalosan nálunk pl nem kapható csak "veddmegGSM Kft" cégektől vásárolható meg, ahol kb a hajadra kenheted a garanciát is. Olyan dolgokat már meg se merek említeni, hogy az asszisztensek nem tudnak magyarul stb. :)

[ Szerkesztve ]

(#38) Noukoum válasza Pano (#37) üzenetére


Noukoum
veterán

Elvileg nagy aksi lesz benne, nem?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#39) NavySeal válasza Pano (#37) üzenetére


NavySeal
senior tag

Jaja, én is így vagyok ezzel. Tartok a gyenge akksiidőtől. Csakhát nem tudom ebben a méretben (6-6.2") mi váltsa a Pixel2-t.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#40) leslien válasza NavySeal (#39) üzenetére


leslien
nagyúr

most én is szeretnék venni mert biztos h nagy ugrás lesz minden tekintetben.... csak ez a csicska Exynos... és minket is csicskanak néznek... mindegy én veszem majd a linkelt helyről mert igazi Samsungot szeretnék ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#41) NavySeal válasza leslien (#40) üzenetére


NavySeal
senior tag

Jaja, detto!

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#42) Pano válasza Noukoum (#38) üzenetére


Pano
addikt

Hiába van benne nagyobb akksi, ha a telefon energiaigénye is sokkal nagyobb. Eddig nagyjából mindig növekedett az akku, mégsem lett jobb az üzemidő mert a fogyasztás is nagyobb lett.

(#43) Fred23 válasza Lajtorja (#29) üzenetére


Fred23
nagyúr

Vacak képarány, meg túl hosszú. De az valóban igaz szerintem is, hogy a Sirocco túl széles -még tok nélkül is, ahogy pontosan a keskenyítés miatt használom.

Mondjuk nem hiszek abban, hogy legközelebb olyan telóm lesz teljesen, amilyet szeretnék. Most se olyan van, csak elfogadtam egy egész jó -kompromisszumos- megoldást.

(#44) Pano válasza Fred23 (#43) üzenetére


Pano
addikt

Én a mérete miatt vettem decemberben egy iPhone 8-at, meg gondoltam belekóstolok az iOS-be mert még nem kerültem hosszabbtávon közel hozzá.
Mondhatni ez a fizikai méret egyszerűen tökéletes, de az iOS meg úgy az iPhone maga... te atya úr Isten. :( Amint lehet menekülök vissza, borzalom.
Most vettem a családba két s10e-t, az egyiket magamnak szántam, de az egyik családtag beleszeretett és "lenyúlta". :D
Tervezem, hogy s20 szériára beújítok én is egyet ha tényleg jó lesz, ha csak az iPhone ki nem borít addigra olyan szinten, hogy veszek valamit (Közel áll hozzá, kb két naponta elindulok telefont venni).

[ Szerkesztve ]

(#45) NavySeal válasza Pano (#44) üzenetére


NavySeal
senior tag

:D

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#46) laci_csk


laci_csk
senior tag

na ez igy felejtos, akkor te'rek at a sonyra :))

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#47) jacis válasza laci_csk (#46) üzenetére


jacis
nagyúr

Majd visszatérsz gyorsan... ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#48) #24536576


#24536576
törölt tag

Így már nem vészes annyira, de a Hua még így is szebb.

(#49) Pano válasza #24536576 (#48) üzenetére


Pano
addikt

Hátöööö.. még jó, hogy a szépség minden tekintetben relatív, így minden nőnek és férfinak van esélye párt találni. :D

(#50) jacis válasza #24536576 (#48) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez sokkal szebb mint eddig bármelyik.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#51) DraXoN válasza jacis (#50) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Neked tetszik, másnak lehet nem.. nekem pl. nem annyira, ha Samsung akkor már inkább a note 10 designja, de rajongani érte, nem rajonganák.

Bár abban lehet maradni, a szépsége egy telefonnak "relatív".. a legtöbb készülék borzalmasan unalmas külsővel rendelkezik (szerintem).. Kb. azonosan néznek ki hirtelen, márkajelzés nélkül sokszor meg se lehetne mondani melyik-melyik.. bár jó lenne részemről ha elfelejtenék végre az üveg hátlapot (az üveg NEM prémium anyag!). Sokban úgy sincs QI töltés, rengetegben még NFC sincs, így értelme sincs az üveg hátlapnak...
De a JÓ műanyag sokkal tartósabb tud lenni. Nem mellesleg sokan tokba rakják, így nem is látszik a "szép üveg hátlap"..
mostani telefonomnak fém hátlapja van, ennek ellenére van NFC, a sarkok műanyagok, olcsón cserélhetők ha sérülne, vagy kopna (nem mellesleg egyszerűen, csak pár csavar fogja..) ja és cserélhető az akkumulátor (ez manapság lehetetlen kívánság).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#52) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

S20-nal mire jo ez a keskeny hosszu telo? Miert e fele mennek a gyartok? miert pont ez a képarány? Iphone-nal jobban tetszik hogy nem magas es szelesseb kár hogy nem ilyesmiket csinall a samsung, nehez lesz igy lecserelni az s10+-t

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#53) Teal'C válasza mSchumi87 (#52) üzenetére


Teal'C
addikt

Mert az Apple megint ráfogná hogy másol mint anno az első tab-nál. :U
Egyébként a mozivásznas képarány illetve a függőleges közösségi média fogyasztás miatt.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#54) mSchumi87 válasza Teal'C (#53) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Kár érte hogy táviranyito kinezetuk lesz :) De majd meglássuk eloben hogyan mutat

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#55) Teal'C válasza mSchumi87 (#54) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha nem a Note 10/+ kijelzőjét(kijelzőbeállításait) kapja akkor szerintem nem lesz gond. Én mikor megvettem a 10+-t azt hittem tökönszúrom magam azokkal a fakó színekkel, még élénkre állítva is elbújhat az s10-ek mellett. Sokáig morzsolgattuk a témát a fórumban.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#56) TODI1111 válasza Teal'C (#55) üzenetére


TODI1111
addikt

A note 10 szériánál nem csak a kijelző beállításnál lehet a szinekkel játszani.
Kisegítő lehetőségek - láthatóság fokozása - színkorrekció.

[ Szerkesztve ]

(#57) Teal'C válasza TODI1111 (#56) üzenetére


Teal'C
addikt

Tudom hogy lehet de mind1 hogy állítod köze nincs az s10 kijelzőkhöz vagy akár a note9 hez. Imádtam azt a telefont, de ez emészthetetlen volt és talán még a fényerő sem volt az igazi de ez már lehet csak placebó volt.

De amúgy biztos vagyok benne hogy idén is lesz valami fejlesztés a 120hz-en kívül mert az új oneplus kijelzők amiket a samu gyárt le 1000nit feletti értéket jósolnak. Nem hinném hogy a samu egy másod rangú kijelzőt tenne a csúcskütyübe.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#58) TODI1111 válasza Teal'C (#57) üzenetére


TODI1111
addikt

Na majd az S20 ultra.

(#59) Teal'C válasza TODI1111 (#58) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát még 22 nap és minden kiderül mit gurítanak ha már ekkora feneket kerítenek a dolognak. Ma felröppent a hír hogy a z flip tényleg Z alakú és 3 kijelzőből áll. :Y

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#60) prolad válasza mSchumi87 (#52) üzenetére


prolad
őstag

Gondolom azért mert mindenki nagy kijelzőt akar, de nem kezelhetetlenül széleset. Ott van pl a Sony vonal, Xperia 1 6.5 inch átmérő, de egy kézzel könnyen kezelhető, mert csak 72mm. Amúgy nem is volt rossz, csak gépelni volt túl keskeny.
Jó lenne valami 80+ mm széles cucc, de már nem hiszem, hogy lesz. Max a Fold féle megoldással.

(#61) mSchumi87 válasza prolad (#60) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Siman eleg lenne 70-72 széles is nekem csak ez a nagyon hosszukás telefon nem jon be. Attol hogy keskenyre csinaljak meg a zsebben ugyan ugy rossz lesz hordani mert nagyon hosszu lesz

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#62) Teal'C válasza mSchumi87 (#61) üzenetére


Teal'C
addikt

Férfi vagy ne feszülős csőnaciban járj amiből kilóg a bokád és elfér :DDD
Nekem a tab s 8,4 is elfért minden nadrágban napi használatban. :P

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#63) mSchumi87 válasza Teal'C (#62) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Jo eg :D de tenyleg lassan kulon taska kellesz a teloknak ha magaddal akarod vinni.

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#64) ollie válasza Teal'C (#57) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tényleg csalódtál a Note10 kijelzőjében? Én nem vettem észre, hogy bármivel rosszabb lenne a Note9-nél.

***

(#65) khron78


khron78
őstag

S20e nem is lesz? Mire jó ez a sok nagy dög? Nincs kis kezem, de számomra ezek kényelmetlenek. Mi haszna van ennek a vékonyítási mániának? Nem lehet megfogni se rendesen ezeket a f.sokat.

(#66) NavySeal


NavySeal
senior tag

Azon gondolkodtam, hogy bár nem ismerni még az árakat, de pusztán a kihasználhatóság miatt (és a kb 2 évre tervezett készülékcsere periódussal) érdemes 5G-s verzióba gondolkodni?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#67) mSchumi87 válasza NavySeal (#66) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Ugyan ezen agyalok en is :D de szerintem nálam még messze nem lesz 5G itt a kornyéken :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#68) ollie válasza NavySeal (#66) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nem.

***

(#69) NavySeal válasza mSchumi87 (#67) üzenetére


NavySeal
senior tag

Egy kis városban lakom én is cca 30km-re Bp-től, szóval itt sem valószínű, hogy első körben fogják kiépíteni. :)
Technikai szempontból (érzékenység, térerő) lehet az 5G-s verziónak előnye 4G-n?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#70) ollie válasza NavySeal (#69) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Külön van benne 4g és 5G modul, az antennák is különböznek.

[ Szerkesztve ]

***

(#71) NavySeal válasza ollie (#70) üzenetére


NavySeal
senior tag

Köszi! Akkor valószínűleg a sima S20 lesz.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#72) leslien válasza NavySeal (#66) üzenetére


leslien
nagyúr

a lényeg h mindenképp online rendeld... és ne varj csodát..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#73) mSchumi87 válasza NavySeal (#69) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Ha igazak az infok majdnem egy honap lesz mire árulni fogjak a bemutatás utan, tehat remelhetoleg sok teszt lesz addig mar youtuben hogy még konnyben el lehessen donteni melyik is venni.

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.