Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) moli.hu válasza dgabor80 (#49) üzenetére


moli.hu
őstag

gyerek melle semmikepp se vennek gorilla glass 3-4-5-6 nelkuli tabletet. Hacsak nem szorod a penzt. Eltor csak 1 tabletet, az mar 80000ft (2*40), abbol mar vehettel volna jobb tabletet.
Tudtommal ebben max karcallo gorilla van, nem utesallo.

[ Szerkesztve ]

(#52) b.daniel válasza moli.hu (#51) üzenetére


b.daniel
senior tag

Azért mostanában még nem sok ütésálló tabbal lehet találkozni, ami meg van, az aránytalanul drága.
Nekem húgom 3 éves korától nyomkodja a tableteim és telefonjaim (most 5 éves), de még semmi kárt nem tett bennük mert elmondtam neki, hogy csak akkor kapja meg ha vigyáz rá. És mivel szeret rajta játszani így kb jobban vigyáz rá mint én xd

Egyébként negyvenert szerintem jó vétel. Ilyen hardver van az én tabletemben is (iconia a1) és soha nem akad vagy laggol szóval annyiért tuti vétel :)

(#53) moli.hu válasza moli.hu (#44) üzenetére


moli.hu
őstag

The maximum frequency of the GPU is 286MHz. Wish it be helpful to you!

Tehat wikipedia alapjan:
MT8125 1.5 GHz SGX544 @ 300 MHz
MT8125asusmediapadhd7 1.2 GHz SGX544 @ 286 MHz
MT6589 1.2 GHz SGX544 @ 286 MHz
MT6589M 1.2 GHz SGX544 @ 156 MHz

bar a 300 valoszinuleg hozzavetoleges ertek a wikipedian

[ Szerkesztve ]

(#54) Golf4


Golf4
csendes tag

40-ért ez éri meg jobban vagy 57 körül a Nexus 7 inkább?
Ha valaki tudja miben kevesebb ez, mint a Nexus 7 megköszönném, ha felvilágosítana.

(#55) moli.hu válasza Golf4 (#54) üzenetére


moli.hu
őstag

volt szo errol a topikban.

(#56) Golf4 válasza moli.hu (#55) üzenetére


Golf4
csendes tag

Közben rájöttem, hogy amit 40-ért néztem az nem is a HD, mert az már 50, úgy meg akkor marad a Nexus 7 inkább.

(#57) patow válasza moli.hu (#40) üzenetére


patow
senior tag

Egy ilyen készüléket.szeretnék veni ,seggitenél hogy mi az a több felhasználasi mod ami problémás.a4.2.0-ban

[ Szerkesztve ]

(#58) moli.hu válasza patow (#57) üzenetére


moli.hu
őstag

google kepek
youtube videok
nem a 4.2.0-ban problemas, hanem az asus memo pad hd 7-en.

(#59) patow válasza moli.hu (#58) üzenetére


patow
senior tag

A több felhasználói modot nem értettem, de mostmár dereng valami,ha jól értelmezem akkor több felhasználó egyénileg beálithatja a készüleket magának és azt megörzi a tab Családon belül ez nem rossz ha egy gép van,

[ Szerkesztve ]

(#60) moli.hu válasza patow (#59) üzenetére


moli.hu
őstag

alapbol minden android app egy kozponti helyre irja a beallitasait, jatekmenteseit. Sajnos a google ostoba modon igy keszitette el eleve, nem gondolva arra, hogy elobb utobb minden operacios rendszer tobbfelhasznalos lesz. Most pedig a tabletek elojovetelevel utolag beleganyoltak, hogy a felhasznalovaltaskor egy masik konyvtarat mountoljon fel a megfelelo helyre az oprendszer, igy visszafele transzparens lett a rendszer. Igy a felhasznalo-valtaskor a beallitasokra, jatekmentesekre mutato linkek masik filera mutatnak, olyan mint a windows c:/users/aladar c:/users/beata konyvtarak, mindenkinek ott van a sajat adata.

Ha ez nincs, akkor nem tudja 2 ember hasznalni ugyanazt az eszkozt, mert ha az egyik a where's my water-ben megcsinal egy palyat, akkor a masiknak is meg lesz csinalva, nem tudod magadnak gyujtogetni a csillagokat.

[ Szerkesztve ]

(#61) patow válasza moli.hu (#60) üzenetére


patow
senior tag

Köszi az infót.

(#62) patow


patow
senior tag

Két napja vettem ,azóta nyúzom és elég jól müködik.Tegnap úgy 7 órán át ment állandó wifivel vegyes használatban 25%-nál tettem töltöre.

(#63) Tuz


Tuz
tag

Most 30k az euronics-ben annyiért tuti best buy szerintem.ja a sima memopad 7 annyi.

[ Szerkesztve ]

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#64) patow válasza Tuz (#63) üzenetére


patow
senior tag

Ez a memo pad hd és 50 ezer.

(#65) moli.hu válasza Tuz (#63) üzenetére


moli.hu
őstag

óriási a különbség, egy lapon csak véletlen említhetőek együtt.

(#66) patow


patow
senior tag

Kár hogy befagyott a fórum, vagy mindenki elégedett :)

(#67) jFox válasza patow (#66) üzenetére


jFox
őstag

Vagy nem vett még senki ilyet. :)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#68) patow válasza jFox (#67) üzenetére


patow
senior tag

Nem valoszinü mert a haverom is akar egyet de jelenleg hiánycikk

(#69) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Sziasztok!

Most készülök egy ilyen venni, és arra lennék kiváncsi, hogy ha microUSB-OTG kábelt rádugok a microUSB-re, abba belemegy a vodafonos 3G stick, akkor használható lesz vele?

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#70) patow válasza jaszy91 (#69) üzenetére


patow
senior tag

Kiprobálnam neked de nincs stick em, se kábelem ,amúgy jó kis tab én egy prestigio prime duot váltottam le erre pedig az sem egy alap gép.

(#71) drlovi válasza jaszy91 (#69) üzenetére


drlovi
aktív tag

Az usb otg hiányzik belöle,sajnos nem lehet rádugni pendrivot,vagy pl egeret.Ezeket teszteltem.
Én 139euroét vettem a saturba németben,ennyiért simán megérte.Egy wayteq 7dci it váltott. Ég és föld a kettö közti külöbség.A wayteq baromira melegedett,az aksija maximum 2-3 órát birt.Illetve a ház recseg ropog annál. Nekem ami ebböl hiányzik,az egyelőre az usb csatlakozás lehetősége,ill a microhdmi is jó lenne.
Amugy egy vállalható tablet lett ,fölleg ezen az áron.Hozza az asustól elvárható szintet.

(#72) patow válasza drlovi (#71) üzenetére


patow
senior tag

Nekem is sikerült kiprobálnom valóban nem látja az otg-t., én raktam bele egy 16 gb kártyát amit könyü kivenni igy külsö ként azt használom,.egeret meg amúgy sem használok Venni szeretnék egy gyári tokot és nem tudod hogy bekapcsolja e a kijelzőt a tok fedele ha kinyitom? Amúgy nekem is az a véleményem hogy vállalható készülék 48 ezerért vettem ithon. A prestigiom sajnos nekem is csak max 3 órát birt,ezzel simán 8-9 órát bir ami szerintem nagyon jó teljesitmény.A sebesség jó bár néha kicsit be röccen de alig észrevehetöen. fura pedig 4 mag van én gondolom inkáb szoftveres probléma lehet amit majd javitanak. Nagyon jó hogy van benne egy olyan asus alkalmazás ami gyári visszaálitás után mindent vissza tud rakni ,beállitásokat-és alkalmazásokat igy azzal órákat nem kel bibelődni. Egy foliát majd rakok rá mert az újlenyomatokat szereti.A kijelző egyéni testre szabási lehetősége is pozitivum,valamint sok jó gyárilag telepitett alkalmazás van rajta. Jelenleg kapós tab mert csak mindenhol rendelést vesznek fel rá készleten nincs a nagykerben sem.

(#73) patow


patow
senior tag

A kamerát nem emlitettem ami elfogatható képeket és videót csinál ,persze megfelelő fényviszonyok mellet ..

[ Szerkesztve ]

(#74) Loopus


Loopus
tag

Sziasztok

Pár napja sikerült egy ilyen tabletet beszereznem Kínában. A problémám, hogy lokalizált firmware van rajta, amin sem google acc, se playstore, csak a helyi szolgáltatások. Az a láma kérdésem lenne, hogy hogyan tudnám az Asus Global site-ról leszedett friss firmware-t felpakolni offline? Az online frissítés sem játszott, mert az is csak a lokalizáltat update-elte. Persze az Asus FAQ is üres meg a kézikönyv sem mond semmit erről.
Ha valaki tudna felvilágosítást adni, azt megköszönném.
Üdv

(#75) drlovi válasza patow (#72) üzenetére


drlovi
aktív tag

Én 6 euroért rendeltem hozzá egy tokot kinából,nég nem jött meg,viszont nexus 7 hez is olyat használok.A tab elvileg tudja ezt a bekapcsolós dolgot. A beállitásokban van is egy ilyen pont.De ha megjön a tokom akkor tesztelem is.

(#76) patow válasza drlovi (#75) üzenetére


patow
senior tag

Irtam az asus -sopnak és várom a valaszukat,valamint kiváncsi vagyok nálad hogy müködik. Eltudnád küldeni a linkjét hogy te honnan rendelted ?

(#77) patow válasza Loopus (#74) üzenetére


patow
senior tag

Ez gond ,azt korábban néztem hogy semi filmvare nincs az asus oldalán egyenlőre.

(#78) drlovi válasza patow (#76) üzenetére


drlovi
aktív tag

ezaz

nexus 7re ilyenünk van ,és elég jól birja a strapát.Egy másik kinai tok ,pár hónap alatt megadta magát,de ezzel eddig csak pozitiv tapastalaim vannak!

[ Szerkesztve ]

(#79) patow válasza drlovi (#78) üzenetére


patow
senior tag

Tetszik ,föleg az ára., a gyári hasonló 12 ezer. Megtudod mondani a szállitás menyi. Az aktiv kijelzö kapcsolást a tokon keresztül egy mágnessel oldhato meg ime a bemutató link rola- http://www.youtube.com/watch?v=oRgpjUm5Rxs -------a mágnest meg innen lehet beszerezni---http://szupermagnes.hu/spd/MSZ-D10x1_N50_NDFEB/D10x1_mm_N50_NdFeB_korong_magnes---

(#80) drlovi válasza patow (#79) üzenetére


drlovi
aktív tag

hát a gyári az nagyon sok,főleg a tablet árához viszonyítva.
Itt a kinainál a szállitás ingyen van, viszont eltarthat hetekig is mire ide ér. Amugy van több fajta is ebayen,nekem a filmnézés miatt ez jött be a legjobban,ill. a az ára is baráti.

(#81) patow válasza drlovi (#80) üzenetére


patow
senior tag

Kösz ,a fiamnak szoltam rendezzen egy feketét ,kivárom addig meg van egy neoplén tokom azzal használom,és ha mégsem jön be akkor sincs nagy veszteség. mégsem 12 ezer

[ Szerkesztve ]

(#82) patow válasza drlovi (#80) üzenetére


patow
senior tag

Neked menyi ideig aktiv a wifid miután kikapcsolod a kijelzöz ,mert az enyém még úgy kb 17 percig megy és ez meg is látszik az aksi fogyasztáson. Érdekes mert tőbb tabon is néztem és ott 2-3 percen belül kikapcsol,viszont ezen az kikapcsolási idön nem lehet álitani.

(#83) drlovi válasza patow (#82) üzenetére


drlovi
aktív tag

Nekem állandóra van állítva.Most vettem észre hogy a hátlap nagyon karcolodik! :O szóval nem árt a tok...

(#84) patow válasza drlovi (#83) üzenetére


patow
senior tag

Talán egy folia rá?

(#85) drlovi válasza patow (#84) üzenetére


drlovi
aktív tag

Nem tudom hogy van e olyan. Előre sem ártana, mert nincs gorilla glas.

(#86) patow válasza drlovi (#85) üzenetére


patow
senior tag

Én holnap nézek meg egy nexus7 -re valót előre,az aprodon találtam és pont helyben van , nem tudom menyire lesz jó rá. Hátra meg az eladónak van szabható is, azt javasolt rá ,de majd meglátom hogyan kivitelezhetö és majd megirom

[ Szerkesztve ]

(#87) patow


patow
senior tag

A nexus 7 foliája nem jó, kb 0.5 mm-rel hosszabb ,de az ebay-on van a memo-hoz Hátra meg lehet szabni az elsö ből kisebbet .

(#88) polar-x


polar-x
tag

Sziasztok! Eladtam a Samu Tab2 10.1-et és gondolkodom egy ilyen Asus tabon,szerintetek ez jobb mint a samu? Kijelző minősége és a hangzás(fülesen) a lényeg nekem! :F :R

(#89) drlovi válasza polar-x (#88) üzenetére


drlovi
aktív tag

Kijelzôben biztosan jobb az asus,mert ennek ips panele van.A samu meg pls lcd.Hangzàsban nem tudom milyen,ugy meg nemprobàltam.

(#90) patow válasza polar-x (#88) üzenetére


patow
senior tag

Rocket Player -t használok ,rendben a hangerő.és hangás is jó.

(#91) patow válasza polar-x (#88) üzenetére


patow
senior tag

A samu kijelzője 149 ppi a memo-é 221 ppi (pixel sürüség)

(#92) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Ismertek olyan helyet, ahol fóliával, szilikon tokkal együtt vehető meg?

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#93) polar-x válasza DoItYourself (#92) üzenetére


polar-x
tag

Hol kapható már a készülék? Media Markt-ban még nem volt,pedig jó lenne kipróbálni vásárlás elött

(#94) CharlieR válasza polar-x (#93) üzenetére


CharlieR
csendes tag

Én a Mediamarktban vettem júli 16-n.

(#95) patow


patow
senior tag

Végül is rátettem a nexus7 fóliát ,nagyon kicsit kellet szabni és nagyon jó mert fele annyira sem gyüjti az újlenyomatokat no meg véd is. A hátuljára nem lehet fóliát rakni mert nem tapad meg rajta, marad a tok. Leendő vásarlok ,a haveromnak akarunk venni egyet de mindenhol csak elörendelés van , ami volt készleten az aladva ,a magyar nagykerben sincs pontos dátum azt mondták lehet egy két nap , vagy egy két hét is sajna. Sláger tab lett azt mondják az internettes áruházakban.

[ Szerkesztve ]

(#96) DoItYourself válasza patow (#95) üzenetére


DoItYourself
addikt

a haveromnak akarunk venni egyet de mindenhol csak elörendelés van , ami volt készleten az aladva ,a magyar nagykerben sincs pontos dátum azt mondták lehet egy két nap , vagy egy két hét is sajna. Sláger tab lett azt mondják az internettes áruházakban.

Itt még van készleten, kék és fehér is.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#97) patow válasza DoItYourself (#96) üzenetére


patow
senior tag

Kösz ,ma felhivom őket

(#98) patow válasza DoItYourself (#96) üzenetére


patow
senior tag

Sikerült egy kéket beszerezni :)

(#99) DoItYourself válasza patow (#98) üzenetére


DoItYourself
addikt

Olyat vettem én is. Most már csak fóliát és szilikon tokot vadászok, de egyiket sem találtam még, annyira ropogós a cucc - az ebay-en is csak hajtogatós tokokat láttam.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#100) patow válasza DoItYourself (#99) üzenetére


patow
senior tag

Ebay-on itt rendeltem fóliát--http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.Xasus+memo+pad+hd7+&_nkw=asus+memo+pad+hd7+&_sacat=0&_from=R40

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.