Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) fordfairlane válasza wwenigma (#349) üzenetére


fordfairlane
veterán

A többség nem a homoszexualitást ítéli el, hanem ezt a felháborító exhibicionizmust. Mert ez nem meleg, hanem exhibicionista felvonulás volt/akart lenni.

Pont fordítva, a többség a homoszexualitást ítéli el, de addig nem érdekli, míg nem látja. Exhibicionista felvonulásként sokadszorra említhetném a Budapest Parádét, vagy akár a Riói Karnevált, ott nem sok ellentüntetőt látni.

x gon' give it to ya

(#352) wwenigma válasza fordfairlane (#351) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

:)

Komolytalan vitatkoznivágyó alak vagy te.

A többség ezt a magamutogató exhibicionista langyifelvonulást ítéli el. Miért kell az utcára vinni? Hm? Vagy talán valahol sérülnek a jogaik? Lett volna balhé, ha a langyi menet egy egyszerű sétáról szól, kéz a kézben férfi+férfi, nő+nő? Szép transzparens: szeretnék összeházasodni a Bélával. Aláírás: Géza. (Bocsi a Béláktól és a Gézáktól) Nem, nem lett volna semmi.

Ezaz, vonuljanak fel a nekrofilok, 4-5 hetes hullákkal! :U Ott majd parfümmel támadnak. ;)

Exhibicionistának nem nevezném a Riói karnevált. Szép lányok, egészséges sóvárgás. Ha ügyes vagy és belevaló, talán lesz valaki aki mamának szólíthatja majd egyszer. De legalább nem szaporodnak természetes úton a melegek...

mod: a témát befejeztem, szvaztassátok meg a Naplóban ezt a dolgot. ÉN elítélem, rajtam kívül pedig még sokan mások is.... nem 150en, legalább 2-3 millióan...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#353) fordfairlane válasza wwenigma (#352) üzenetére


fordfairlane
veterán

Komolytalan vitatkoznivágyó alak vagy te.

Én komolyan írtam, amit írtam, nem kell mindjárt degradáló megjegyzéseket tenni csak azért, mert nem értesz egyet.

Exhibicionistának nem nevezném a Riói karnevált.

Hát akkor definiáld kérlek, mit jelent az a szó, hogy exhibicionista.

x gon' give it to ya

(#354) TCDD válasza #06658560 (#223) üzenetére


TCDD
csendes tag

Érzem a kőkemény logikát ebben a hozzászólásban.

Nem a tartalmával kapcsolatban foglaltam állást, csupán megjegyeztem, hogy nem objektív. Erre a fejemhez vágod, hogy nem olvasom el. Kicsit ereszkedj már le hozzám kérlek, úgy látszik, én nem leledzem olyan szellemi magaslaton, mint te.

Egyébként nem válaszoltál a kérdésemre. Ne kérdezz vissza, hogy melyikre, tudod te jól.

[ Szerkesztve ]

Halt. Hammerzeit.

(#355) Wolverine válasza troller (#346) üzenetére


Wolverine
félisten

Az első állatkínzás, a második halottgyalázás - a homoszexualitás viszont nem büntetendő. Jelenleg minimum ennyi a különbség.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#356) wwenigma válasza fordfairlane (#353) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Aláírásod: Miért gondolod, hogy minden országnak kell, hogy legyen jövője? :U

Hozzáfűzném, ismét, egy meleg pár nem zavar, amig nem követelnek maguknak pl. örökbefogadást és egyebeket... a szexuális deviancia könnyen átcsaphat egyik oldalról egy másikba is, had ne részletezzem, ez mit takarhat egy kislánynál vagy kisfiúnál.

Exhibicionista meg az, aki szereti a belső énjét, stílusát, minden áron megmutatni a külvilágnak...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#357) wwenigma válasza Wolverine (#355) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A halottgyalázás rendben van, de neked már panaszkodott ezekszerint kecske/bárány/ló/akármi? :U

mod: na télleg leléptem, dolgom van, meg még a végén a helyi képviselet meginvitál egy beavatási szertartásra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#358) Rive válasza troller (#346) üzenetére


Rive
veterán

Ennyi erővel a zoofilek vagy a nekrofilek is utcára vonulhatnának, őket miért kell elítélni a szexuális irányultságuk miatt?
Fogalmazzunk úgy: bárki vonulhat, aki:
- partnerével együtt betöltötte a megfelelő korhatárt
- partnerétől írásos beleegyező nyilatkozatot tud szerezni, annak saját aláírásával.

Nem igaz, hogy ilyen abszurd marhaságokkal kell jönni :U :O

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#359) Rive válasza tuskooo (#347) üzenetére


Rive
veterán

Rive: oké, tiltsuk be azt is, ezt is.
Csak egy kérdésem marad: miért van az, hogy sokszor ugyanazok játszanak itt betiltósdit, akik pl. az erőszakos, mocskos - egyre erőszakosabb, egyre mocskosabb - játékok kapcsán viszont egyedül a szülők felelősségét hajlandók elismerni?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#360) #54715584 válasza tuskooo (#347) üzenetére


#54715584
törölt tag

megneztem, es a #321 utolso mondatat is :)

(#361) fordfairlane válasza wwenigma (#356) üzenetére


fordfairlane
veterán

Devianciának tartod, ezért zavar, hogy mutogatják. A többség nem a mutogatást ítéli el, mert nem mindegy, ki mutogat, egy szép formás nő, vagy egy tüllszoknyás szakállas fickó. És ezzel én is pontosan így vagyok. Ez a kijelentés, mármint hogy a többség szerint a homoszexualitás erkölcstelen, deviancia, káros, részemről nem degradálás, hanem ezt tartom ténynek, ez a gyökere a felvonulással kapcsolatos ellenérzéseknek.

x gon' give it to ya

(#362) fordfairlane válasza wwenigma (#356) üzenetére


fordfairlane
veterán

Aláírásod: Miért gondolod, hogy minden országnak kell, hogy legyen jövője?

Mi ezzel a baj?

x gon' give it to ya

(#363) #54715584 válasza wwenigma (#356) üzenetére


#54715584
törölt tag

el vagy te tevedve...
idezem ugyanonnan, ahonnan te, okes? az egeszet...

"az, aki szereti a belső énjét, stílusát, minden áron megmutatni a külvilágnak és az aki a nemiszerve mutogatásával előidézett megbotránkoztatással érez szexuális élvezetet"

vagyis a mutogatos embereket hivjak exhibicionistanak, nem pedig a muveszlelkeket...
nem vagy es/vagy hanem es

exhibicionuzmus: "kóros hajlam a (lemeztelenített) nemi jellegű testrészek mutogatására,
a jó ízlésbe vágó, gátlást nem ismerő őszinteség; a saját ferdeségeknek gátlástalan bevallására való kóros hajlam
a nemi eltévelyedések egyik leggyakoribb formája"

komolyan elrohogtem magam, mikor olvastam a kiragadott felmondatodat...:D

exhibicionista exhibicionizmus

[ Szerkesztve ]

(#364) Rive válasza wwenigma (#356) üzenetére


Rive
veterán

Exhibicionista meg az, aki szereti a belső énjét, stílusát, minden áron megmutatni a külvilágnak...
Kevered az extrovertálttal.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#365) tuskooo válasza Rive (#359) üzenetére


tuskooo
addikt

Ha kiviszed a gyereket az utcára, és ezt látja, arról annyira azért nem tehet a szülő, honnan tudja, hogy mi lesz ott előre. Az viszont nagyon is múlik a szülőn, hogy a gyerekének mit vesz, mire ad pénzt, meg nem árt néha ránézni, hogy mégis mivel tölti idejét. Utóbbihoz amúgy bőven kell az is, hogy már valami ne legyen rendben a gyerekkel...én is sok ilyennel játszottam régen, sok haver is, és mégse lett erőszakos egyikünk se.

monstre: sry, azt nem láttam. De amúgy azért szerintem a melegek kérdéséhez kapcsolódik az utódok kérdése, a családok anyagi helyzete viszont már sokkal kevésbé.

(#366) #54715584 válasza tuskooo (#365) üzenetére


#54715584
törölt tag

"Ha kiviszed a gyereket az utcára, és ezt látja, arról annyira azért nem tehet a szülő, honnan tudja, hogy mi lesz ott előre"

ezt a felvonulasra ertetted? mert ha igen, akkor az az apuka, akinek a nyakaban ult a 2 eves kislanya, nem veletlen tevedett arra...

"Utóbbihoz amúgy bőven kell az is, hogy már valami ne legyen rendben a gyerekkel..."
pontosan, es ez pedig a szulokon mulik

(#367) tuskooo válasza #54715584 (#366) üzenetére


tuskooo
addikt

Nem, hanem a falusi dologra értettem.
Igen, jó részt, én ezt nem is cáfoltam.

(#368) #54715584 válasza tuskooo (#367) üzenetére


#54715584
törölt tag

en is csak megerositettem ;)

(#369) Tim82 válasza leviske (#350) üzenetére


Tim82
nagyúr

"És eleve a nők és a feketék nem "fesztivál" hangulatban vonultak végig az utcán. :)"

Eleve de, legfeljebb ma nem annak fognánk fel, sőt, a feketéknek még voltak saját terrorszervezeteik is a hatvanas években ("Black Panthers" stb.). Egyszerűen arról van szó, hogy a melegfelvonulás résztvevői a vélt vagy valós melegjellegzetességek felerősítésével, karikírozásával hívják fel a figyelmet a problémákra, vagy amit ők meleg-szemszögből annak tartanak. Ez persze a többségi társadalom számára érthető okokból taszító.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#370) tildy válasza Rive (#344) üzenetére


tildy
nagyúr

Ráadásul ott szemmagasságban , totál közelrőla gyerek pofájába van szinte dugva, hol máshol, mint az édességes pultnál.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#371) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Olvasgatok, csak olvasgatok, és csóválom a fejem.

Büszke melegség, avagy meleg büszkeség. Ezzel a mottóval rendezték meg ezt a mocskos felvonulást. Igen, mocskos. Valahol azt olvastam, hogy csak karikírozása volt a melegségnek a gusztustalan öltözék, amelyet képesek voltak a divatmelegek a valódi melegek lejáratására felvenni.

Büszke? Ugyan ki, és mire?
Valaki mondja már el nekem, hogy mit tett, avagy tesz egy meleg, amire büszke lehet.
No persze ha guga javaslatára sárga mellényben gyüjtenék a parlagfüvet, vagy tisztogatnák a közterületeket, arra már lehetne büszkének lenni. Közben ott viríthatnák a táblákon az egyenlőséget, elfogadást KÉRŐ, és nem követelő feliratok.
Nagyon nem érdekel egy meleg anusának körmérete, nekem ne büszkélkedjen vele.

Utyulu-putyulu, látod, öcsikém, meg Te aranyos kislány, én vagyok ám a meleg bácsi, úgy bizony. Azért vonulgatunk ám itten, hogy anyukád, és apukád láthassa, milyen büszkék vagyunk, hogy tűsarkú cipőbe bújtattuk repedt sarkunkat, és igyekszünk nőiesen vonaglani édi-cuki kis ruhácskánkban. Látjátok, hogy ott azon a bőr tányérsapkás bácsin milyen jól mutat a bőrtanga? Majd anyukátok, meg apukátok mindent elmagyaráz, most gyorsan botladoznom kell a tűsarkúban, mert még lemaradok, és azok az ocsmány heterok még megdobálnak tojással. Ohh, jó kis tojglik... Ja, és pár év múlva remélem talákozunk...

Ahogy már mások is mondták, az egész melegesdi sértette a jó izlést, és a közerkölcsöt. Mindezt a mocskot ráadásul gyerekek is láthatták.
Most ugye jön az, hogy nem kell ám olyankor kivinni, vagy kiengedni a gyereket az utcára. Talán még kérjenek időpontot a lakók, és tartsák is be? Ők otthon vannak azon az úton.

És ha már itt tartok, akkor miért volt fontos frekventált útvonalon büszkélkedni?
Ott a sziget, csókolom, kedvükre piknikezhettek volna.
Ja, hogy az nem provokatív?

Tudom, én provokatív vagyok...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#372) dokar válasza Vakegérke (#371) üzenetére


dokar
addikt

Egy indulatokat fékentartó bölcs hozzászólást olvashattam. Egyetértek. :R Nekem nem sikerült volna nagyon mély gyűlölet kimutatása nélkül leírnom a véleményemet. :B

extra - SEXRay

(#373) szab.tam válasza guga (#276) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:C :R

nemrég írtam egyet hasonló témában, de lényegesebben light-osabbra sikerült. egy mondatod nagyon megragadott:

"Nem szeretnék időtálló bibliai példákkal előhozakodni, hogy, mit is ír. Ők is tudják pontosan és viszket a fülük tőle, élből lesöprik, hogy de hát a buziság nekik jó dolog."

ha előjönne egy vallás a semmiből, amelyik a zászlajára tűzné erényként a buzulást, ne félj, minden második homi belépne. lásd: sok homo szdsz szimpatizáns. (kell is az 5%-hoz....) :DDD még be kell gyűjteniük pár devianciát a zászlóra. (valszeg a nekrofília jön...) és jövőre a halott kiskutyákat dugók mennek felvonulni. törvényt nem sért, és ők ezt szeretik. joguk van hozzá. nem?

csak azt felejtik el, hogy nem a nyúl viszi a puskát. nem Isten fogja átírni a szabályokat, hogy nekik szimpi legyen. és hát egyszerűbb valamit tagadni, mert akkor úgy érzik, rájuk nem vonatkozik. tipikus struccpolitika. nem hisz benne, tehát rá nem vonatkozik....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#374) Vakegérke válasza dokar (#372) üzenetére


Vakegérke
veterán

Koromnál fogva tudok mértéket tartani. Nem célom senkiben gyűlöletet kelteni.
Egyébként az aláírásom mindent elmond...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#375) szab.tam válasza szab.tam (#373) üzenetére


szab.tam
nagyúr

lejárt a szerk.... :W

HELYESBÍTÉS!!!

mielőtt valaki félreértené, nem arra gondoltam, hogy az szdsz szimpatizánsok homók, hanem a homók között sok szadesz szimpatizáns is található!

HELYESBÍTÉS!!!

huhh... :B

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#377) szab.tam válasza Vakegérke (#371) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mire büszkék?

"...,és azzal dicsekszenek, ami a gyalázatuk,...
Filippi 3,19

igaz, a szövegkörnyezetbe ágyazva ott másról van szó, és kiragadni nem mindig helyes, de nagyon ideillik....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#378) Vakegérke válasza Intelligencs (#376) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazából nem etikus, hogy ezen topic lejáratására irányuló írásodat linkelted be.
És most nagyon úri módon fogalmaztam.

Ja, és Neked nem leszek a bólogatójánosod.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#379) Intelligencs válasza Vakegérke (#378) üzenetére

Bemásolhattam volna az egész írásomat, az jobb lett volna? Ez a véleményem a korlátolt elmékről, sajnálom.

Egyébként nem tudom milyen bólogatójánosról beszélsz, ezt nem teljesen fogom.

The Amiga, Born a Champion

(#380) _az


_az
senior tag

hát ami ebben az írásban van, az már igazából bűncselekmény. brutális, hogy milyen rohadék emberek vannak, gyerekekkel g*cizni szó szerint... :(

amivel viszont nem értek egyet itt a felvonulással kapcsolatban. ez ugye valami megemlékezés arra, hogy már nem kell félelemben élniük (hahahaaaaa)...
namost ugye próbálunk európa lenni.
ha amiatt a pár kiskancsó szopottgombóc miatt lefújják a megemlékezést, az azt jelentené, hogy az a pár kopasz tirpák befolyással bír és meg tudják félemlíteni az embereket.
és pont itt jön ugye a feszült belpolitika. ugye ami az elmúlt 2 évben történt, azután még véletlenül sem szabad azt hitetni azokkal a huligánokkal, hogy bármit is el tudnak érni.
különben felbátorodnak és elkezdenek felvonulni az mtv elé megint. szóval végképp rossz húzás lett volna skinheadek miatt lefújni.

amúgy miért nem ment oda a magyar gárda biztosítani az esemény békés lefolyását? ;]

az

(#381) _az válasza Vakegérke (#371) üzenetére


_az
senior tag

büszkeség = meri felvállalni magát, nem kell hazugságban élnie. ennyi.
azt ünneplik, hogy emberszámba veszik őket. már ahol.

a büszkeség valójában nem jó szó erre, csak így alakult.
és persze hogy díszelegve jönnek elő... :DDD

az

(#382) Vakegérke válasza Intelligencs (#379) üzenetére


Vakegérke
veterán

A bemásolás pláne etikátlan lett volna.

Véleményedhez jogod van, ezt senki nem vitatja. Hogy ki korlátolt, és ki nem, az már viszont vita tárgya. Amennyiben az őrültek kerülnek többségbe, a normálisak lesznek kirekesztettek. Értsd, ahogy akarod.

bólogatójános.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#383) Vakegérke válasza _az (#381) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jé, akkor én büszke lehetek magamra?

Életemben nem hazudtam, önmagam adtam bármilyen szituációban.

De ha a melegek büszkék, akkor én nem akarok az lenni!
Én csak a becsületes dolgozók életét akarom élni...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#384) Intelligencs válasza _az (#380) üzenetére

Mögém is állt oda már szorosan egy homokos a hetes buszon, és akkor mi van? Csúnyán ránéztem, és arrébb kotródott. Ettől nem buzultam meg... :) Persze a gyerek védtelen, aki azzal próbálkozik, arra ráfér egy kiadós verés. De ennek semmi köze ahhoz, hogy homokos csinálta-e, vagy sem.

Egyébként teljesen egyetértek Veled. Személy szerint engem tökéletesen hidegen hagy a melegfelvonulás. Nem érzem, hogy ott kellene lennem, ezért nem is megyek oda. Igaz, azért sem megyek oda, hogy kövekkel megdobáljam őket.

Laissez faire, ez nagyon nehezen megy itthon. Pedig nagyon egyszerű: amíg engem békén hagynak, én is békén hagyok másokat.

Sajnos sötétség honol a fejekben. Az emberek nem szeretnek gondolkodni. Félnek mindentől, ami más, mint ők. Bizonyos szempontból itt még mindig középkor van.

The Amiga, Born a Champion

(#385) tiv83us válasza Vakegérke (#378) üzenetére


tiv83us
veterán

Azonos avatar, nem ugyanaz a nick. :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#386) Wolverine válasza Vakegérke (#383) üzenetére


Wolverine
félisten

A melegek jelentős része viszont nem vallhatja be, hogy ő meleg, mert retorziók érnék :U És van, aki nem akar hazudni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#387) Intelligencs válasza Vakegérke (#382) üzenetére

Nem teljesen értelek. Olvasva ezt a topikot, írtam egy hozzászólást. Azonban olyan hosszú lett, illetve olyan stílusú, hogy inkább külön írásban jelentettem meg, és belinkeltem ide. Mi ebben az etikátlan? Ha előbb leírom ide, aztán külön írásban megjelentetem, akkor már nem lett volna az?

Valóban a heteroszexuálisok vannak túlsúlyban. Még szerencse, különben kihalna az emberiség. Csak azt kéne megérteni, hogy aki meleg lesz, az nem választja ezt magának. Egyszerűen ilyen. És szeretné, ha ilyennek fogadnák el. A felvonulás azért kell, mert még nem fogadják el. Sokkolni kell a népet, hogy eszméljen.

Egyébként meg, minden buzigyűlölőnek semmi egyebet nem kívánok, mint hogy holnap buziként ébredjen. Utána aztán mehet, és dobálhatja magát tojással meg kővel reggeltől-estig.

A bólogatójánosos hozzászólást nem én írtam, még ha ugyanazt az arcképet is választotta a kartárs.

The Amiga, Born a Champion

(#388) szab.tam


szab.tam
nagyúr

más:
2017. július... a szaud-arábiai, holland közös határon felvonulnak a melegek a jogukért. az élethez. a szaudi oldalon...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#389) Vakegérke válasza tiv83us (#385) üzenetére


Vakegérke
veterán

(#379) Intelligencs
"Bemásolhattam volna az egész írásomat, az jobb lett volna?"

Khm... Kettős személyiség? Látom, gyógyítható. (#376) törölve.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#390) _az válasza Vakegérke (#383) üzenetére


_az
senior tag

király arc vagy :C

de nem érted. az kellene, hogy megtapasztald, milyen kisebbségben lenni. mintha engem pl a szemüveg miatt levernének az utcán.
a buziüldözésnek elég nagy történelme van.

és azt üneplik, hogy ezen a világ elvileg túllépett. tehát azért büszkék, mert most már nem tesznek úgy, mintha heterok lennének, hanem fel merik vállalni a melegségüket. ez valamilyen szinten büszkeség.

a lényeg az kb az, hogy akármilyen ratyik, a puszta létezésük miatt nem szabad lezúzni őket. az más, ha nekiállnak zaklatni, vhehehehe... de az más tészta.

az

(#391) Intelligencs válasza Vakegérke (#389) üzenetére

"Khm... Kettős személyiség?"

A paranoia gyógyítható. Javaslom szakorvos felkeresését.

The Amiga, Born a Champion

(#392) I_Am válasza Vakegérke (#371) üzenetére


I_Am
veterán

Csak belekérdezek az otthonos dologba. Budapest parádé? Majálisok országszerte? Tüzijáték?

Mind az én pénzemből is, de ha nem akarom akkor is. Zavarhat is ha ugy tartja kedvem, de szépen szolídan elfogadom, hogy van ilyen rendezvény is, meg olyan is. Az én pénzemen is, meg a Te pénzeden is.

Néha engem zavarnak dolgok, néha másokat. De ha magamért nem szállok ringbe, akkor másokért álszentségből sem fogok.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#393) Vakegérke


Vakegérke
veterán

(#386) Wolverine: Az őszinteség kifizetődőbb. Ráadásul ha nem hivalkodna a sok divatmeleg, nem zúdítana vihart az igazi melegekre.

(#387) Intelligencs: "Ha előbb leírom ide, aztán külön írásban megjelentetem, akkor már nem lett volna az?"
Nagyon úgy tűnik. Vehettük volna úgy, hogy kedved támadt hozzászólásodat önálló írásként közzé tenni.
Azonban hirtelenjében írni valamit, ami a többség véleményét kritizálja, aztán gyorsan belinkelni, ez már szerintem kimeríti az etikátlanság fogalmát.

A melegeket védő fejtegetésed nyakatekert, álságos.
Ha olvastad hozzászólásaimat, akkor tudhatod, hogy van pár meleggel (mondhatnám) baráti viszonyom. Bizony prominens személyiségek is vannak köztük. Azt kell mondjam, hogy ők sajnálkoznak, mert el nem tudnák képzelni, hogy rózsaszín bugyiban, vagy akár női ruhában mutogassák magukat a nagyvilágnak.
Mit lehet ezen nem érteni?
Intim szféra. Ez a kifejezés ismerős? Gondolom igen.
Mennyivel különbek a magukat rázó felvonulók egy repedt sarkú kéjhölgynél?
De tudod mit? Én ezt a repedt sarkú kéjhölgyet is többre tartom, mint őket. Egyszerű az ok, ő hetero, és a megélhetéséért "dolgozik".

Sokkolni a népet? Gondolod, hogy ettől fogjuk megszeretni a melegeket?
NEM! Nem, és nem!

Majd megszereti, legalábbis elfogadja a társadalom azért őket, mert guga javaslatai alapján hívják fel magukra a figyelmet, és szerények, kedvesek, barátságosak, nem tolakodók, stb.

Eszmél a nép, csak nem biztos, hogy az jó lesz a melegeknek...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#394) Wolverine válasza Vakegérke (#393) üzenetére


Wolverine
félisten

És ha az őszintesége miatt kirúgják, a családja kitagadja, a szomszédai meg pokollá teszik az életét, akkor úgy járt... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#395) Intelligencs válasza Vakegérke (#393) üzenetére

És még Neked "szép szolidan" a mottód??? Ugyanolyan gyűlölet és korlátoltság lakik benned, mint a kődobálókban, még ha egérnek is álcázod magad.

Ezt a tavalyi melegfelvonulás után találtam, olvasd és okulj:

"Álcába bújtatott gyűlölet, nos, az a legijesztőbb. A tegnapi felvonuláson, az acsarkodó tömegben, azt a szomszédomat pillantottam meg, akivel közel tíz évig éltünk, laktunk, ugyanazon a körfolyosón. A gyerekeink összejártak. Együtt játszottak, együtt néztek rajzfilmet. A szóbanforgó apuka, pontosan tudta, leszbikus vagyok. A szóbanforgó apuka csempézte a fürdőszobánkat. Segített felhozni a nehéz csomagomat. A felesége hozzám járt át bőgni, amikor családi konfliktusuk adódott. Amikor elbizonytalanodott a házasságukban.
És most ott látom a velemkorú kétméteres daliát, kidagadt erekkel, nyált fröcskölve buzizni.
Csak annyit tudtam tenni, kikiabáltam a felvonulásból: Attila, mit csinálsz?
Nem hallotta meg.
A bőrfejűekről, az árpádsávosokról, lehet tudni. Ha meglátod őket, tudod mit várhatsz. Nem ér felkészületlenül. Amikor megláttam Attilát. Az után kezdtem el félni."

The Amiga, Born a Champion

(#396) Vakegérke válasza I_Am (#392) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szépen fogalmaztál, természetesen én sem leszek durva. Nem is szokásom.

Nos igen, költi a pénzünket Állam bácsi kedve szerint. Nem akarjuk? Akkor is. Általában morog a jónép, de nem rohan karddal a gaz ellenre.

Azonban ez a rendezvény eléggé provokatív volt ahhoz, hogy szemet szúrjon. Csúnya bácsik lobogtatták követelőn azt a lobogót, amelyre a társadalom jóváhagyó aláírását várták. Aztán ugyan mire fel?
Tudod, engem a "büszke" szó zavar a leginkább. Mi a jó fittyfenére volt büszke az a sok elfajzott, természetes ösztönöktől megfosztott felvonuló?

Ami pedig utolsó két mondatod illeti, hadd ítéljem provokatívnak.
Gondolod, hogy guga fenekét takarítom éppen tisztára?

Elmondanám, hogy a Varsói Szerződés főorvosával dolgoztam egy helyen, és még az ő nagytiszteletű feneke is semleges volt számomra.

Én én vagyok. Egyszeri, és megismételhetetlen. Nem vagyok guga fan. Soha senki csatlósa, kiszolgálója, szolgája nem voltam, és nem is leszek.

Óvatosabban a szavakkal ha kérhetlek. "A szó veszélyes fegyver..." Ismerős?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#397) _az válasza Vakegérke (#393) üzenetére


_az
senior tag

nem megszeretni! élni és élni hagyni!

az

(#398) illu


illu
tag

egy apró hiba az utolsó előtti mondatban :) ;

"Elképzelhető, hogy ebben a buzi életükben még nem fog elérkezni, de majd a gyerekeik életében talán…"

Szerény véleményem szerint, felháborító ez a buzifelvonulás valljuk be, ez ugyan úgy agyi "ferdeségnek" mondható amivel persze születik vagy nem születik csak később alakul ki, szintén mint ahogy valakiből pedofil, megszállot gyilkos lesz... nem kell ezt mutogatni kérem elég szégyen ez így is, mellesleg mint a képen láthatjuk rózsaszín bibliával egyszerűen az megbotránkoztató! DE a többi sem egyszerű. Ez egy szellemi betegség mint az hogy valakiből pedofil esetleg pszichopata lesz, itt nem a részletekben kell áskálódni hogy de ez más, ez tény kész! És nem utolsó sorban az egyház is elítéli. Nem tudom hogy látjátok, de...

(#399) Vakegérke válasza Intelligencs (#395) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gyűlöletet látsz hozzászólásaimban? Érdekes.
Korlátolt lennék? Inkább természetes normák szerint ítélek. Mielőtt felháborodnál, ez nem egyezik az ítélkezem szóval.

Nem álcázom magam. Egy szürke kisegér(ke) vagyok, és megcincogom az anomáliákat. Nem tetszik? Hát tessék érvelni, hol tévedek.

A társadalom építő köve a család. Stimmt?
Nos, akkor mit keresnek benne olyanok, akik ugye senkinek nem szúrnának szemet, de hát sejhajrázásukkal igyekeznek felhívni magukra a figyelmet, közben szaporodás ügyben semmisek?

Tudod, megette a fene az egészet, amikor nekem kéne szégyellnem magam, mert hetero vagyok.
Két gyermeket adtam a társadalomnak. Dolgoznak, egészséges érzelműek. Talán szégyenleni kéne őket?
Ugyan kérem!

Egy meleg ne rázza magát, passz.
Túl nagy kérés?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#400) Vakegérke válasza _az (#397) üzenetére


Vakegérke
veterán

Stimmt!
Felőlem élhetnek, éljenek boldogan. Még azt is mondom, áldásom rájuk.

Épp most hívott fel egy eléggé prominens meleg cimbora, és hálálkodott. Tudod miért? Mert pont azt hirdetem, amiről Te is beszélsz.

Élni, és élni hagyni.
Ebben rejtezik minden.
Semmi rongyrázó felvonulás, semmi követelőzés.

Élni, saját normáik szerint élni akarnak az igazi melegek. Van akadálya? Az égvilágon semmi. A fogadatlan prókátorok csak rontanak a helyzetükön. És micsoda is hova a fogadatlan prókátoroknak? Talán még örülnek is neki...

Éljenek a melegek békében. És persze csöndben, provokatív felvonulások nélkül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#401) Intelligencs válasza illu (#398) üzenetére

LOL, egyház, mint érv... főleg a katolikus. Mert aztán marha egészséges papként végigélni az életet, hogy még a farkát sem verheti ki. Azok aztán a felszabadult karakterek. Aztán a szószékről ostorozza a bűnös lelkeket, közben meg 10 perccel korábban a ministránsfiút simogatta a pincében. ;)

The Amiga, Born a Champion

(#402) Daath


Daath
csendes tag

Guga, azért az te is tudod, hogy ez igen undorító összemosása a melegeknek a pedofilokkal. Amikor kijelented, hogy nem szívleled a melegeket, majd hozol két példát, ahol molesztáltak a pedofilok, az elég durva csúsztatás. Nálad hoszexuális = pedofil? Ezen azért gondolkozz el. A pedofilok ellen sajnos nem sikerült egyetlen érdemi érvet sem felhoznod. Bármennyire is hiszed, hogy a homoszexualitás csak a csúnya kapitalizmus eredménye, ahol a nagy jólétben és kényelemben a fiatalok nem tudnak már mit kezdeni magukkal. Bármibe lefogadom, hogy ugyanúgy van meleg földműves most is, mint annak idején. Csak egy falusi közösségben hamarabb lesz valaki öngyilkos, minthogy felvállalja a melegségét.

Az írás mondandójával, hogy ez nem a megfelelő időben volt, egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#403) Intelligencs válasza Vakegérke (#399) üzenetére

Szerinted Martin Luther King-nek is be kellett volna fognia a pofáját? A négereknek is meg kellett volna húzniuk magukat, és örüljenek, hogy élhetnek?

Amíg nem fogadja el őket a társadalom, addig igenis tüntessenek a melegek is. Amikor már a kutyát sem érdekli, hogy valaki meleg-e, akkor majd ez is alábbhagy.

Szégyellni kell magad, mert hetero vagy... jó duma! És még én vagyok álságos. Tökéletesen tisztában vagy vele, hogy heteroként az abszolút többséghez fogsz tartozni mindig is, amit mindenki elfogad majd.

The Amiga, Born a Champion

(#404) Vakegérke válasza Intelligencs (#403) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ohó, hát simulékonyabb lettél? Jól van ez így, hiszen semmi komoly érv nincs a tarsolyodban.

Elméleted fals.
Fölösleges tüntetniük a melegeknek. Ha nem rázzák magukat, a kutyát sem érdekli, hogy ők is köztünk élnek. Tehát már alább is hagyhat a rózsaszín rongyrázás.

Nézd, ha kisebbségbe kerülök hetero mivoltommal, akkor sem megyek a miujságomat lóbálni egy felvonulásra. Ennél én többre tartom magam, mint ahogy hetero társaim is.

Egyet ne feledj.
Mi heterok szaporítjuk a népességet. Ezért megköveteljük a tiszteletet. Egy meleg soha ne álljon elém jogait követelve!

Megismétlem korábbi véleményem.
Miért nem lehetett homo pikniket tartani mondjuk a szigeten? Légy oly bátyám, csak erre az egy kérdésre válaszolj.
Figyelem felkeltésre viszont ne hivatkozz, légy szíves. Arra alkalmasak lettek volna guga célratörő javaslatai.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#405) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Hmm, sajnálatos, hogy ennyi sötét, korlátolt ember él itt Magyarországon. Szerencsére itt a fórumon is feltűnek azért a 21. századi gondolkodású egyének, ami bizakodásra ad okot.

A melegek nem választják a melegségüket, de sok korlátolt ember idáig sem jut el. Sok meleg igyekszik tenni ellene, "normális" életet próbál élni, akár családja, gyerekei is lesznek, amíg egyszer cska nem bírja tovább. Pedig mindent megtett ellene. Melegek ugyanolyan számban vannak keresztény családokban is. Legfeljebb ne mmerik felvállalni, többször ál kapcsolatba kerülnek más neműekkel, és végigszenvedik az életüket.

Holott nem kéne. Ha már nem lehet változtatni rajta (vajon egy teljesen elfogadó világban kéne egyáltalán?), akkor nekünk, többségben lévőknek biztosítanunk kellene azt, hogy ne kelljen szenvedniük, hogy vállalhassák a nemi identitásukat. Itt nem arról van szó, hogy mi van a hálószobájukon belül. Egy társaságban a heteró fiú büszkén mesélheti a barátnőjével, nőkkel átélt kalandjait. Egy homó fiú ha ilyet megtenne (valszeg nem is tudják, h meleg), ott szakadna meg a barátság a haverjaival, és nem ő miatta.

Ha betegségnek, degenerációnak is tartjuk a melegséget, akkor is elmondható, hogy biztosítanunk kéne nekik is az emberhez méltó életet. A downkóros embert például hatalmas illetlenség lehülyézni. Pedig róla is elmondható, hogy degenreált, kóros, korcs, biológialiag haszontalan, stb. Mégis, normális társadalmakban az ilyen embereknek segítünk, ahol tudunk, hogy minél inkább emberhez méltó életük legyen.

Vajon miért ez a kivételezés pont a melegekkel? Mert degeneráltak? Nem jobban, mint a down-kórosak. Mert gusztustalan a homoszexualitás? A korai öregedés is az, mikor egy 10 éves gyerek úgy néz ki, mintha 70 lenne, és végelgyengülésben meghal. Mégis, inkább rajtuk is segítenek az emberek, ahogy tudnak.

Akkor mi a homoszexualitás, hogy mégis ekkora a megvetés?

És szedjük külön azt, hogy valakinek a hivalkodás nem tetszik, a megbotránkoztató viselkedés nem tetszik, vagy a homoszexualitással van baja.

sokan leírták, milyen ferde, és gusztustalan dolog a homoszexualitás. Én is leírtan egy-két példát, ami szintén az. Vajon, ha felvonulnának, őket megdobálnák? És lennének ellentüntetők?

Ha pedig nem betegség a homoszexualitás, akkor egy természetes, normál állapot, amit valami régi beidegződés miat nem tudunk elfogadni.

Amit guga leírt, hogy milyen rossz élményei vannak, annak nem a homoszexualitáshoz van köze. Ha az illető bácsi egy kislányt rontott volna meg, akkor már minden oké lenne? Vagy általánosíthatunk, hogy minden meleg egyben pedofil bűnöző is? Ja, akkor a heterók is pedofil szatírok. Mert vannak ocsmány magamutogató heteroszexuálisok is. Tehát úgy látszik, ez nem nemi identitás függő, tehát rohadtul nem kellene idekeverni.

A homoszexualitás megvetői, és betiltani vágyói még egy rendes érvet nem írtak, hogy miért is. Hivatkoznak a kereszténységre is, tévesen (olvassák el Jézus és a házasságtörő asszony történetét, majd szálljanak magukba). A vallás nevében sok szörnyűséget követtek már el, de amit tettek ,annak köze nem volt a kereszténységhez, szóval senki ne bújjon a kereszténység mögé, mert az láthatóan nincs tisztában a kereszténységgel.

Egyelőre nem tudok további érveket, várom őket, lehetőleg nem ezeket az eddig elhangzott komolytalanságokat.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#406) Dalai Láma válasza Vakegérke (#404) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Minden heteró szaporít? Azoknak a heteróknak, akiknek nincs gyerekük, miért vannak jogaik????

Az adócsaló heterónak miért kéne több jog (vagy akár csak ugyanannyi) mint a becsületes homoszexuálisnak?

figyelenfelkeltésre ők ezt választották. Nem is kell, hogy tetszen a dolog, de ahogy Iam írta helyesen, sokakat a tűzijáték, vagy a critical mass zavar nagyon, amik mindd az ő pénzéből is vanank finanszírozva. Nem kell megnézni, nem is kell, hogy tetszen, viszont tiszteletben kell tartani, hogy ehhez joguk van.

Egyébként a mostani fevonuláson hányan lóbáltak bármit is? A huligánok a féltéglákat.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#407) I_Am válasza Vakegérke (#396) üzenetére


I_Am
veterán

Elfajzott és természetes ösztöntől megfosztott?

Én azt vallom, amig nem vagyok jártas egy adott témában, addig nem okoskodok bele, mert hülyének néznek. ;)

Szerintem nézz utána mit nevezel elfajzottnak és természetes öszntöntől megfosztottnak, mert ahogyan írsz a dologról nem tükrözi az adott témában a háttérismereteket.

Hogy kikkel dolgoztál együtt magasról nem érdekel, mert az nem tükröz Téged, de az sem, hogy sikerült nem megfelelően értelmezned az utolsó két mondatom.

Nem Gugára utaltam, hanem azon lakókra akiket védelmező szárnyaid alá vettél amolyan jó nagy muraközi méretű lóra ülve másokkal szemben, lenézően. Szállj le picit a lóról, akármilyen emberrel, emberről beszélsz.
Egy nyelvet beszélsz Velük, egy levegőt szívsz Velük és lehet, hogy ha úgy adódna gondolkodás nélkül mentené meg az életed egy olyan ember, akire szitokszavakat használsz. Mert Ő az embert látja benned, és nem azt, hogy kivel fekszel ágyba és hogyan öltözködsz.

A prostituáltak ellen miért nem emelsz hangot? A Playboyt, Hustler, CKM-et miért nem akarod cenzúráztatni? Akármelyik multiban megbézheti akármelyik kiskölyök.
Persze, csak azt látod amit látni akarsz, de ha már kicsit gondolkodni is kellene a saját felfogásod ellen, akkor az már megkerülése az általad állított dolgoknak és mind gonosz. Fujjj.

Intelligensebbnek gondoltalak, de amilyen fröcsögéseket itt olvastam Tőled, nem is kommentálnám.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#408) szab.tam válasza I_Am (#407) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"A prostituáltak ellen miért nem emelsz hangot?"

szerintem Vakegérke azért nem emeli fel a hangját most, mert mint talán feltűnt, nem róluk szól az írás és a topic. meg még sok mindenki másról sem, aki vagy ami ellen emelhetné még a hangját.

és a homoszexualitás elítélése vagy támogatása szerintem nem inteligencia kérdése....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#409) I_Am válasza szab.tam (#408) üzenetére


I_Am
veterán

Nem itt a fórumon. Miért nem tesz valamit, ahelyett, hogy a neten a száját jártatná....?

Ha már a Varsói szerződést is Ő írta...:DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#410) guga válasza Daath (#402) üzenetére


guga
Közösségépítő

Fúúú :D azt hiszem már harmadjára írom le a topikban s egy kicsit kezd idegesítő lenni :D

Buzik voltak, a legjavából. Elköltöztem Gyuláról s lehettem vagy 25 éves, amikor leutaztam egy hosszú hétvégére. Elhatároztam, hogy megkeresem őket.
Kocsmákban utánuk kérdeztem s mindenki tudta pontosan, hogy kikről van szó.

Ez a két férfi napi rendszerességgel látogatta a várfürdő férfizuhanyzóját, ahol kihívóan bámultak, felnőtteket molesztáltak.
Nos, utoljára, de leírom.
Kibaszott, retkes buzik voltak, akiket néha megagyaltak, ha túlléptek egy határt és ezen felül még fiatalkorúakat is zaklattak.

Az egyiket pont ez utóbbi miatt lecsukták, a másiknak meg el kellett költözni a városból.
De igazad van, az ilyen emberekkel megértőnek kell lenni, türelmesnek :D

Gyerekek, szedjétek már össze magatokat.

Topikban le lett már írva többször is, nem a melegekkel van baj, hanem a felvonulással.
Akárhogy rázzák a seggüket, ezt nem fogják tudni elfogadtatni.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#411) guga


guga
Közösségépítő

[link]

Azt hiszem ebből a szavazásból jól lejön a lényeg, az emberek nem akarják az utcán látni őket maskarákba öltözve, mert visszataszító és megbotránkoztató.
Tetszik, nem tetszik ez van.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#412) Racecam válasza guga (#410) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nos, Guga, most egy kicsit elegem lett ebből az antitoleráns hozzászólásból és tulajdonképpen ez az írás is teljesen felelsleges volt, mert van egy hasonló és annak a topicjában is nehéz volt rendet tartani. Semmi újat nem írtál, nyugodtan hozzászólhattál volna annak a topicjában is.
Azt, hogy az ilyen mondatokkal: "Kibaszott, retkes buzik voltak...",Te hogyan számolsz majd el az Istenednek, a Te dolgod. Viszont ilyet, én itt nem szeretnék olvasni.
Igen, tudom, hogy nem tudsz válaszolni itt mert a topic zárva van, ha gondod van, privátban megtalálsz.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.