Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kristof83


kristof83
aktív tag

Jaj istenem ez is ilyen Apple majmolós Csamcsung sorgeneráló álmarketing dolog lesz :)
Applééknél divat évek óta iPhone premierkor levelet küldeni a dolgozóknak hogy ne vegyenek ki szabadságot a megjelenenés napjaira....persze ott azért a sorokat meg hisztit látva érthető is.

(#2) sanyijedi


sanyijedi
őstag

az a legrosszabb rész amikor bejelentenek egy csúcs telefont, megtetszik és várni kell hetekig hogy meg tudja venni az ember

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#3) enginev3.0 válasza sanyijedi (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

Fu, pont ezen gondolkodom, hogy mikor vehetem meg az új HTC-t :D
Meglátom, megszeretem, és várjak tovább

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) Csapoati válasza sanyijedi (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ja, az elozo csucsteloval szenvedjen meg par hetet a csori. :( De most tenyleg? :D Ezek vegtere is csak hasznalati targyak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) SVLaller


SVLaller
senior tag

aki nem tud várni az fagyassza le magát :DDD

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#6) rodrigez válasza SVLaller (#5) üzenetére


rodrigez
senior tag

Egy rugóra jár az agyunk! :D Akartam mondani, hogy Cartman már megoldotta! :D

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Várós lesz :K

Finn the human

(#8) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

VI. Csamcsung Dinasztia :))

(#10) blagolf


blagolf
senior tag

A keretben vélni lehet "némi" Iphone és Sony beütést. Nagyon tudnak ezek a Samsungos formatervező fiúk.
Hihetetlen kreatívak :C Amúgy tetszik így elsőre.

Üdv, Zoli

(#11) tatabike válasza sanyijedi (#2) üzenetére


tatabike
őstag

Mert megérdemled...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#12) Bodoo válasza sanyijedi (#2) üzenetére


Bodoo
tag

hetekig? anno az Alcatel S853-at más fél évvel a 2005-ös CeBIT után tudtam megvenni. és ahhoz képest még mindig úgy éreztem, mintha a készüléket soha nem tesztelték volna. :((

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#13) hagymas7up


hagymas7up
tag

Nem tudom. Rosszat fogtál ki. Nekem az S853 nagyon patentül működött. Akkoriban döngölte zenei téren a másik telefonomat a SonyEricsson D750i-t walkman szoftverrel. Én imádtam.

[ Szerkesztve ]

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#14) #11083776


#11083776
törölt tag

Azt hiszi a samsung is,hogy a külső szàmìt.Igen az is de pl egy iphone4 meg egy iphone6 plus kicsit màs.Az eladàsi szâmokat nèzve tudjuk a sikert.Ja ,hogy ha bejövő hívàsnàl nem fagy le stb...Arra màr ràjött a samsung,hogy a lassú ócska sandragont el kell felejteni.Az exynossal jó úton halad.A műanyagot is kezdi hanyagolni meg a tw.Egy alsó kategóriàs (bàr premium àras) gyàrtó vègre eljut majd lassan a közèpkategóriàig.A softver update on is làtszik mennyire bóvli cèg.

(#15) hagymas7up válasza #11083776 (#14) üzenetére


hagymas7up
tag

Én sem csípem a samut, mert már többször csalódtam benne, pedig sosem közép vagy alsó kategóriából válogatok ( Note 2, Galaxy S4 a snapi 800as).
DE ez így picit erős lett amit írtál. Azért legalább garancia terén magasan verik bármely konkurenst. A Snapi pedig jobb mint az Exynos (egyelőre)

[ Szerkesztve ]

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#16) Fall-N válasza #11083776 (#14) üzenetére


Fall-N
veterán

Akkor csalódnod kell. Már jó pár helyen írták, hogy ez "könnyített" TW szoftvert kap, ami elő is lesz telepítve az is el lehet majd távolítani. Szóval nem csak a külső a lényeg.

(#17) DeathAdder válasza hagymas7up (#15) üzenetére


DeathAdder
veterán

"A Snapi pedig jobb mint az Exynos"

Note 4 -nél már közel sem :N
Sőt exynossal sokkal fluidabb a rendszer, ami az új főverzióval csak hatványozódhat, és nem csak én mondom ezt...

(#19) DeathAdder válasza Dr.Anonymus (#18) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szintetikus tesztek teljes mértékben hidegen hagynak :)
Számomra fontosabb a rendszer működése, simasága, appok megnyitása bezárása, és ezekben már a 7410 v s805 között is van különbség.

Azt hiszem (bár nem vagyok biztos benne) hogy antutuban is jobb eredményt kap az s805, mert ott az erősebb andreno 420 :)

(#20) Dr.Anonymus válasza DeathAdder (#19) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"Számomra fontosabb a rendszer működése, simasága, appok megnyitása bezárása"

- számomra is, pont ezért nem szoktam Samsungot venni (többek között)

[ Szerkesztve ]

(#21) Matada2.3 válasza Dr.Anonymus (#20) üzenetére


Matada2.3
veterán

Sosem értettem ezeket az android iOS összehasonlításokat. :N

Finn the human

(#22) Dr.Anonymus válasza Matada2.3 (#21) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

itt pont nem az a lényeg
hanem az azonos hardvers és android verziós galaxy s5 vs . m8...

(#23) Mr. Deluxe


Mr. Deluxe
tag

1-2 honap tuti kell.

(#24) Tomi_Ohl válasza DeathAdder (#17) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Van egy olyan érzésem, hogy elkezdtek Exynosra optimalizálni, hogy azt vegyék az emberek.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#25) MartOOn válasza Dr.Anonymus (#9) üzenetére


MartOOn
addikt

Na. Ez szép lenne. Kicsit tenyleg hasonlít a 6-os iphonera de annak legalabb jo a dizajnja. Ha ilyen lenne akkor valtanek ra. Mondjuk ugy latom IP ugrik... Remelem az SD nem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#26) Matada2.3 válasza Dr.Anonymus (#22) üzenetére


Matada2.3
veterán

my bad. :R

Finn the human

(#27) Mr.Silkó válasza sanyijedi (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Hiszen neked már megvan (aláírásodban)! :D

(#28) Mr.Silkó válasza #11083776 (#14) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszönjük az értékes hozzászólást, szerintem olvasd inkább az Apple fórumokat.

(#29) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon helyes már jöhetne :)

kengyel

(#30) WilSonn


WilSonn
csendes tag

Tök nagy, hogy még be sem mutatták, de már megvan, hogy mikor lehet kapni. Szenzációs. Már csak azt nem értem, hogy a már viszonylag rég bemutatott Galaxy A7 például mikor lesz megvásárolható?

"A jó ízlés egyszerű dolog, csupán a legjobbat kell választani mindenből" (O.W.)

(#31) Mr.Silkó válasza WilSonn (#30) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1
Az A7-ről valóban nagyon keveset hallani.

(#32) #24536576


#24536576
törölt tag

Olyan vicces a sok szifonos birka. :D Gondolkozok rajta, hogy iphone(6S plusz ha lesz és a kávát sikerül lecsökkentenie az "Isteneknek") legyen majd a Note3 utódja, de ezekkel egy kalap alá kerülni... :Y

[ Szerkesztve ]

(#33) Mr.Silkó válasza #24536576 (#32) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szerintem sem az Iphone-okkal van a gond, teljesen korrekt telefonok (számomra mondjuk egy androidoshoz képest túl behatároltak), hanem a sok birkával, akik egy szimpla telefontól érzik magukat különbnek a többi halandónál. Persze tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

(#34) hagymas7up válasza #24536576 (#32) üzenetére


hagymas7up
tag

Csak nézz be a nyomás ézékeny kijelzős cikkbe illetve olvasd végig a kommenteket. Besírsz! Egy érvekkel támasztott vitát vívtam arról hogy nem az Apple találta fel a világot, de sajnos hiába. Náluk Apple előtt minden használhatatlan xar volt. A számítógép, az érintős telefon meg minden. Felvetődik bennem a kérdés, hogy nem e az a probléma, hogy inkább eme juzerek a gyengébb képességűek. Tisztelet a kivételnek persze. De úgy vettem észre hogy 30/70 % az ember/birka arány.

[ Szerkesztve ]

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#35) kali válasza #11083776 (#14) üzenetére


kali
legenda

aha, persze; link

(#36) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Az erdekelne itthon mikortol lehet venni...aprilis elejetol jo lenne.

Iphone 6s

(#37) Wave86 válasza #11083776 (#14) üzenetére


Wave86
tag

Ez nem igaz. A Samsung egy prémium kategóriás gyártó, a legnagyobbak csarnokában foglalja el királyi helyét. A Samsung az elektronikai történelem meghatározó szereplője, mára már alig van olyan terület, ahol ne lenne jelen. A mobiltelefon üzletága hatalmas fejlődésen ment keresztül, mára a teljes piacot lefedi készülékeivel. Nem tudok más készüléket elképzelni, mint Samsung, ha mobiltelefonokról beszélünk.

(#38) Sztenn


Sztenn
tag

nix

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.