Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#224) joey04 válasza Csigger (#217) üzenetére


joey04
titán

Meg az sem mellékes, hogy azér az Apple sem hülye, hogy mindent beletegyen egy készülékbe és akkor fullos a cucc
Megint a túlzás! Egy nyomoronc bt meg teszem azt egy QVGA videófelvétel szimplán középkategóriás(sőt lassan alsós) tulajdonság.Messze nem kell bele minden.

ellenfanról meg valóban annyit hogy ha más márka készülékeiből maradna ki ilyen és ehhez hasonló alapvető funkció azt is szidnám rendesen mert ezt senkitől nem nézem el. Azért vagyok ellenfan mert EGYENLŐ mércével nézek egy Nokiát egy Samsungot egy SE-t meg egy Applet?Az a baj hogy nem nézem el ezeket a hibákat csak azért mert Apple?Miért fikázásnak, utálatnak van beállítva az amikor az ember sorolja a hibáit?Nem érdekel hogy Apple cucc ha Samsung lenne ráírva és alapvető dolgok hiányoznának belőle akkor is lehordanám a sárga földig.Ezért nem értem miért iPhonefikának hívják ezt.Mindegy melyik gyártó melyik készülékéről van szó a korlátozott BT-t nem fogok elnézni egy Sony Ericssonban sem! :U
Erre komolyan kiváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.