Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Morden24 válasza Gazala (#150) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igazad van, de ez nem egy Apple iPhone-fansite, hanem egy mindenki által használható topik, és itt nyugodtan mindenki elmondhatja a véleményét a kütyüről.
Szerintem senki nem mondta, hogy te ne vegyél ilyen telefont. Azt már nyilván jóval többen, hogy ŐK nem vennének ilyen telefont, mert ezért és azért.

fateless: Értem, amit mondasz, tiszta sor. De ezzel az erővel akkor már most elvárható lenne, hogy WM-es telefonnal járkáljon, nem? Végülis az is a cég terméke, és abban a szegmensben is van konkurencia stb.
FPS-ek közül meg nyilván a HALO-t kell a legjobban szeretnie.

(#152) Gazala: Hát ha egyszer valakinek ez a véleménye... szerintem minden az ártól függ.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#152) Gazala válasza Morden24 (#151) üzenetére


Gazala
aktív tag

tobb hozzaszolas is arrol tanuskodik, kerem, hogy ki az a hulye aki ezt megveszi. ebbol arra kovetkeztetek, hogy lehulyeztek azon lenyeket, akik a cimben emlitett keszulekkel ha'lnak.

(#153) joey04 válasza Csigger (#136) üzenetére


joey04
titán

no hát ebből is látszik, hogy az Apple ezzel a telefonnal és a hozzáállásával jó irányba tereli a felhasználók szempontjából a világot!
a saját szempontjukból terelik jó irányba inkább a világot. ez persze nem csak az applere vonatkozik, de náluk érezni a legerősebben.

Gazala: nem az a hülye aki ilyet vesz hanem az aki meg van róla győződve hogy ennyiért ez viszonylag normális vétel.ez egy szar vétel. legalább olyan szar vétel mint 210k-t kiadni egy N95ért.vagy 160k-t egy se w960ért.(ennyibe indultak ezek)soha nem abba kötnek bele hogy miért vesz az ember ilyet(vagy tényleg csak az apple ellenesek teszik ezt, de van a másik táborból is fröcsögő gusztustalan módon beszélő ember ám mint pl evon)hanem hogy miért próbálják úgy beállítani mintha jó vétel lenne. nem az.az hogy egy pici rétegnek jó az más. volt ilyen vita a Nokia 5000 topikban is, egy tulaj nagyon védte hiába mondta mindenki hogy 25-30kért szar vétel és kész.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#154) fateless válasza Morden24 (#151) üzenetére


fateless
veterán

A WM-et futtató készülék nem a saját terméke, csak a sw. Majd ha lesz MS gyártmányú telefon...

Persze ha nagyon kötözködni akarunk, azt is mondhatnánk, hogy Agnelli járjon egy Suzuki Swifttel, elvégre a GM-nek van részvénye a Fiatban is, illetve a Suzukiban is. ;] De ez már nagyon vad gondolatmenet. (Suzuki az Istenkirály :R - pedig Fordom van)

Ez alapvetően PR szempontból számít a Renault esetben...
Ugyanúgy, ahogy Egy amerikai elnök amerikai gyártmányú autóval közlekedik, egy német minisztert német autóval furikáznak, egy magyar miniszter pedig a legtöbb "zsebpénzt" adó gyár autóját használja ;]

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#155) Morden24 válasza fateless (#154) üzenetére


Morden24
nagyúr

Tény, hogy csak szoftver, de mondjuk a Windows is az, és az MS nem gyárt PC-ket. Az mit kommunikálna ezzel az erővel, ha otthon az MS-esek OSX-eket meg Linuxokat használnának? Szóval ebbe bele lehet folyni, de most vagy minden ilyen dolog számít (nem csak a hw), vagy semmi sem.
Egyébként én nem azon akadnék fent igazából, hogy nem a sajátját használja, hanem azon, hogy a konkurencia termékét megveszi.

Ez alapvetően PR szempontból számít a Renault esetben...

Részint igazad van, de ameddig az amerikai elnököt, vagy a brit királynőt nagyon sokan és relatíve sokszor látják, addig a Rönó elnököt meg "szinte soha". Persze pont az ilyen "szinte soha" emberek adnak állati jó alapot az "én úgy tudom, hogy" féle ócska hoax-oknak, amiken aztán gumicsontként lehet csámcsogni, meg hülye példáknak bedobálni :K

(Most elkezdtem rákeresni, de eddig nem találtam meg, hogy a Carlos Ghosn mivel jár :DDD )

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#156) Gazala válasza joey04 (#153) üzenetére


Gazala
aktív tag

aki megveszi es orul a telojanak, annak megerte. mindenki el tudja donteni - szerintem -, hogy neki mi mennyit er meg. ez is a "dontes szabadsaga".

(#157) fateless válasza Morden24 (#155) üzenetére


fateless
veterán

Kisebb cégnek nagyobb PR kell

Használhat Machintost és Wint...

Lehet, én vagyok túl patrióta, de ha a saját termékem csak kicsit rosszabb, akkor a sajátomat használom. Viszont ha a sajátom sokkal rosszabb, akkor eladom az enyémet, nem pedig használom. De ez már annyira OFF, hogy lassan kitiltanak minket.

A lényeg az, hogy mindketten ugyanazt gondoltuk, gondoljuk, hogy nem probléma az MS vezér iPhone-ja. Ha meg mégis megszólja érte az elnökség, lpostázhatja nekem, örömme lfogadom :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#158) Bog válasza Typhoon47 (#148) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát annyiból mindenképpen gáz, hogy törlőkendő, leírás nincs a dobozban, a GPS nem tervez útvonalat, a világ legjobb mobilos böngésző nem a flasht ignoráló Safari.
És igen, bakker, pont ezek azok a pillanatok, amikor a tesztelő/cikkíró agya ledobja az ékszíjat, és alapvetően legszívesebben hangosan anyázna egy egyébként alapvetően tényleg rendben levő terméket azért, mert amit mellette művelnek makerintg címén az sima, egyszerű, mókusvakítás. Számunkra az objektivitás és a korrekt tájékoztatás olyan alapkövetlemény, mint az, hogy nem egy szál himbilimbiben megyek le a közértbe.

És akkor ha azt írom, hogy ez gusztustalan, undorító, akkor meg jól nekem esik a fél hazai iPhone fanclub, hogy nem értem a "filozófiát", bakker. De. Én értem. Pont ez a bajom.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#159) Morden24 válasza fateless (#157) üzenetére


Morden24
nagyúr

El tudom képzelni.
"...mi az ott a kezedben, Steve? Dobod el gyorsan, még megfertőz!"

vagy mint a Brian életében

"Miért hoztatok neki iPhone-t, megharaphatja!"

Nekem inkább a "vélt magyar árat" a.k.a. 180K-t postázzák ki. A készüléket úgyis eladnám, de tartok tőle, hogy full árat nem kapnék érte, szóval ezúton jelezném minden MS vezetőséginek, aki nekem akarja postázni az iPhone-ját, hogy a kápé sem sértés :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#160) fateless


fateless
veterán

Én már azzal a gondolattal is eljátszottam, hogy veszek egy iPod Touch-ot, mellette pedig használok egy normál telefont. Csak túl drága a Touch. Ezért tetszene egy iPhone, ha olcsó lenne.
De csóróságom azt hiszem, meg fog gátolni terveimben...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#161) joey04 válasza Gazala (#156) üzenetére


joey04
titán

az hogy mi a gazdaságilag jó vétel azt nem egyénenként lehet eldönteni. ha azért az árért kaphatnál olyat ami szinte mindenben jobb csak 1-2 dologban nem akkor az rossz vétel.én is csináltam már sokszor rossz vételt, nekem megérte de azért legalább bevallottam hogy normális nézőpontok szerint szar vétel volt.erre nem képesek az emberek sajnos.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#162) fateless válasza Bog (#158) üzenetére


fateless
veterán

Nekem a Mátrixban pont az a gondolatmenet tetszett, ami arról szólt, hogy volt, aki nem akarta tudni az igazságot, inkább visszakerülni az álomvilágba.

Ez a jó reklám célja is: elaltatni, és elhitetni, hogy ez a legjobb, amit csak megkaphatsz. Ebben Steve Jobs és társai a legprofibbak a maguk területén. (Mást is csinálnak jól...)

Minden piacterületnek megvan a maga Apple-je. Ami engem zavar, hogy az emberek nagyon nagy részének az egész élete egy képzelt burokban telik.

MOD
joey: senki sem ismeri be szívesen a tévedéseit. :(

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#163) joey04 válasza fateless (#162) üzenetére


joey04
titán

Minden piacterületnek megvan a maga Apple-je. Ami engem zavar, hogy az emberek nagyon nagy részének az egész élete egy képzelt burokban telik.
Igen. elég csak az iPhone-t megnézni.sokan tényleg elhiszik hogy ez a jó ez a legjobb, és mert szép még a magas ár is rendben van. sőt most hogy kijött a 3g istenítik steve bácsit hogy ő aztán figyel a vásárlókra megadta amit kívánt nép.közbe egy frászt. a lehető legminimálisabb fejlesztést csinálták meg amit csak lehetett...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#164) Bog válasza joey04 (#163) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ebben azért tévedsz. A programok telepíthetőségének valamilyen szintű engedélyezési azért elég nagy lépésnek számít, az előd korlátozottságát figyelembe véve. Megint más kérdés, hogy az elődnél ezt mért nem lehetett megcsinálni, megint más kérdés, hogy miért így kellett megcsinálni. A GPS is biztos jó, ha valaki ír rá szoftvert is, ami tervez, az akkumulátor viszont harmatos. Összesen két óra nyomkodás után beadta a kulcsot, pedig hálózaton sem volt az eszköz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#165) Viktor0610 válasza Bog (#164) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Összesen két óra nyomkodás után beadta a kulcsot, pedig hálózaton sem volt az eszköz."

Ebben mi volt benne? WIFI is, de gondolom, nem csak az?! :F

Samsung Galaxy A54

(#166) ZoZa™ válasza Bog (#164) üzenetére


ZoZa™
senior tag

azthiszem 1500mAh-s akksi van benne. Valami gond lehet a tietekkel, vagy csak "elhalgatnak" valamit Apple-ék. :F

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#167) Bog válasza ZoZa™ (#166) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

WLAN is volt persze, de zenehallgatás nem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#168) ZoZa™ válasza Bog (#167) üzenetére


ZoZa™
senior tag

ez akkor is nagyon durva, részemről példanélküli, hogy 2 óra alatt beadta a kulcsot bármi is.. kerskedtem telefonokkal, de ilyesmi még csak hibaként sem szerepelt, nekem volt hogy éjjel rajtahagytam az iPhone-on a világitást, és reggelre lemerült, de még nem kapcsolt ki csak piros volt a töltésjelző.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#169) macikos válasza joey04 (#163) üzenetére


macikos
addikt

Félreértés ne essék, akármennyire szeretem az iPhone-t, 180e-ért én se vennék. Azt ne felejtsétek, hogy nekem a 16GB-os 1.gen volt 90e. De ha most kellene vennem, akkor mindenféleképpen keresnék egy olcsó megoldást.

A legnagyobb baj ott van, hogy megint mi szívunk. Nálunk minden drágább. Ez így volt és így is lesz. Akarok mostanában venni egy IBM Thinkpad Notit, de amit kinéztem, az itthon 450e, míg az USA-ban 220e. Ti ilyenkor mit csinálnátok?

Vagy pl. az Applenél van olyan akció, hogy ha diákok vesznek egy Macbookot, ami $1000, tehát alig 140e forint!, kapnak hozzá ingyen egy iPod Touchot. Képzeljetek már el ugyanezt itthon...

(#170) Typhoon47 válasza Bog (#164) üzenetére


Typhoon47
őstag

Őő, ez az új gpshez való sw, mennyire reális hogy lesz?

(nagyon kezdő vagyok ilyen iphon, apple téren)

(vááá új rang :)) )

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#171) joey04 válasza Bog (#164) üzenetére


joey04
titán

miért így kellett megcsinálni
na itt a lényeg. megint korlátozás van.miért nem lehet egy hagyományos weboldalról leszedegetni cuccokat(mint wmre vagy symbianra) aztán majd ÉN megtapasztalom hogy hasznos-e kell-e nekem az, nem cseszi-e szét a rendszert.miért csak az appstoreból lehet vásárolni, még ha van ingyenes cucc is?(jó a törtekre nem igaz)
egyébként nem is értem hogy a programok telepíthetőségének valamilyen szintű engedélyezése miért számít nagy lépésnek?
Ez alap kellett volna hogy legyen nem?Ezért megint hurrázni kell hogy az apple megengedte azt amit mások már sok-sok éve?és még most sem úgy ahogy kéne.

egyébként van rá olyan hivatalos progi amivel képes videót rögzíteni?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#172) ZoZa™ válasza joey04 (#171) üzenetére


ZoZa™
senior tag

ehhez szoktál hozzá, ez a teló meg egy egészen más dolog. Nekemis hiányzott ez meg az, de bőven kárpótol a felhasználói élmény nevü dolog

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#173) joey04 válasza ZoZa™ (#172) üzenetére


joey04
titán

nem ehhez szoktam hozzá, hanem ha egyszer megveszek valamit akkor majd én eldöntöm hogy mit teszek fel ne helyettem döntse el valaki más.
cseszhetem a felhasználói élményt ha nincs olyan progi rá ami által megadhatná az élményt

sajnos igaz, hogy csak tört verziós készülékeket tudták elfogadhatóvá tenni a felhasználók,nem az apple érdeme. ha hivatalosan csak azt és csak úgy használnám amit ők engednek egy hulladék lenne.a leleményes felhasználók tették szerethetővé a készüléket

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#174) Morden24 válasza ZoZa™ (#172) üzenetére


Morden24
nagyúr

Elég szubjektív, hogy kinek mi a felhasználói élmény.
Tény, hogy az iPhone sw-je k*rvajó, ezt én is aláírom, ellenben kb 2 órán keresztül tartja fent bennem az érdeklődést.
Nálam a felhasználói élménybe az is beletartozik, hogy fogom magam, és letöltöm a teljesen ingyenes pocketUFO programot a HTC-mre, és utána csókolom :) (Ez csak érzékletes példa akart lenni, ezt lehet még cifrázni).
Igazából a gond szerintem ott van ezzel a telefonnal, hogy kiadták a 1st Gen-t, amiből kitapasztalták, hogy mik is a további igények. Ennek a 3G-ben megvalósították a 20%-át, bennhagyva olyan hiányosságokat és korlátokat, amiket manapság tényleg csak egy Apple (illetve még néhányan, persze) engedhet meg magának, mert más cég esetében egyszerűen termékbojkott lenne a vége (amit megjegyzek, meg is érdemelne az adott cég).

Sectumsempra - For Enemies

(#175) erdoke válasza Morden24 (#146) üzenetére


erdoke
titán

Fiat Group-ról volt szó...

A legjobb aláírás a héten

(#176) ZoZa™ válasza Morden24 (#174) üzenetére


ZoZa™
senior tag

Bárki megenedhetné magának, hogy ne tegyen MMS-t vagy Bluetooth-ot a készülékébe. Igaz akkor mással kell ezt ellensúlyozni, ha kiváltja az "ez állat" kifejezést a vásárlóból akkor hullára nem fogja érdekelni ez az igen nagy többség számára érdektelen dolog.

és durva hogy a mai világban igy is meg lehet élni, de láthatjátok ti is, nem kicsit bejött nekik ez az észjárás. Még mindig bele lehet tenni a késöbbiekben, aztán megint el lehet adni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#177) joey04 válasza ZoZa™ (#176) üzenetére


joey04
titán

durva hogy a mai világban igy is meg lehet élni, de láthatjátok ti is, nem kicsit bejött nekik ez az észjárás. Még mindig bele lehet tenni a késöbbiekben, aztán megint el lehet adni.
ez így van.viszont aki ezt nem nyeli annak pontosan ezért ellenszenves az Apple.

Bárki megenedhetné magának, hogy ne tegyen MMS-t vagy Bluetooth-ot a készülékébe. Igaz akkor mással kell ezt ellensúlyozni
Itt a tévedés.ha van egy eszköz amit én egy bizonyos célra szeretnék használni de azt a kiszemelt modell nem tudja akkor más területen lehet akármilyen jó nem fogom megvenni.ha van 2 azonos tudással rendelkező gép és az egyik mégis drágább azért mert elhozza az "ez állat" érzést akkor igen, hajlandó vagyok megvenni akár drágábban is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#178) Morden24 válasza ZoZa™ (#176) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nézd, vannak olyan, mára már alapvetővé vált funkciók és ezek felhasználási módjai, amikkel nem nagyon "illik" variálni. Ez nem úgy megy, hogy kiveszek valami totál basic dolgot, aztán kinyomom a szemed ujjal böködhető fotóalbummal.
Az Apple valahol vérprofi az Al Pacino-féle "ízleld, de le ne nyeld" hozzáállásban: csinálnak egy designos, jól használható kütyüt, és megtehetik, hogy a tágabb funkciókba sz*rnak bele, mert a nyálcsorgatás ezzel a két tulajdonsággal már elő is van idézve, és az egyszeri vásárló inkább kompromisszumot köt, semmint lemondjon az áhított tárgyról. Kövezzen meg bárki, de ez a stílus alapban jellemző az Apple jópár termékére.

Az, hogy ezt más cég megtehetné, az egyszerűen nem igaz. Illetve a Lotus megteheti, hogy nem rak elektromos ablakemelőt az 50 kilót nyomó szupersportba, de ha ugyanezt az Opel játssza meg, akkor anyázás van, illetve árkot röhögnek köré.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#179) Jégkokó válasza ZoZa™ (#176) üzenetére


Jégkokó
veterán

Amikor az alcatel kihagyta a telefonjábol a teljes értékű Bluetoothot, akkor az nem kicsit volt gáz, most hogy ugyan ezt megteszi az apple, az szerintem nem teszi egy fokkal se jobbá. Mivel már 4-5 éve már, hogy vannak olyan telefonok amik nem csak kihengosításra tudják csak használni, vagy te hogy oldanád meg, hogy átküldj az iphonerol egy mp3 at egy másik telefonra? Jah hogy sehogy mert azt bizony nem engedte meg az apple.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#180) joey04 válasza Jégkokó (#179) üzenetére


joey04
titán

a betanult válasz: email!Mindenki küldjön mindent mailbe mindenhol ez kéne... hát én ennek nem örülnék...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#181) Morden24 válasza joey04 (#180) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, elkérni egy címet, beírni, csatolni, elküldeni, megnyitni, menteni... remek ötlet :D

A "turn bt on, search, connect, receive" már nem elég jó :DDD

Szerintem senki nem örülne :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#182) joey04 válasza Morden24 (#181) üzenetére


joey04
titán

na ja ezt magyarázd el iphone fanoknak is. ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#183) erdoke válasza Morden24 (#181) üzenetére


erdoke
titán

Nem ilyen bonyolult. A küldendő fájl (pl. kép) menüjében Send->BT, aztán esetleg közben le kell okéznod a BT bekapcsolását, és választani az elérhető eszközök közül. Legalábbis WM alatt. :)

ZoZa,
2 db WM készülék között (de gyakran más kompatibilis készülékek esetében is) az összes kontaktodat egyszerre át tudod küldeni BT-on. Telefonváltásnál ez baromira leegyszerűsíti a dolgokat. Más telefonokon egy bugos programot kell felraknod a PC-dre, aztán mentegetni, visszaállítani és xarakodni.
Az eladási adatok alapján: Hasonló árban is a vásárlók többsége NEM iPhone-t vesz.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#184) ZoZa™ válasza Morden24 (#178) üzenetére


ZoZa™
senior tag

ez nem igy van.. nem az egyszerü felhasználó köt kompromisszumot, hanem az átlagon felüli user. Rengetegen lehetnek, akik életükben nem küldtek kékfogon semmit, őket a létezése sem izgatja ennek a dolognak, ellenben videót meg zenét azért néz/hallgat az emberek kb 100%-a ez meg abban a legjobb. Sőt, netezni is netezik aki átlag felhasználó, még a nagymamák is neteznek a mai világban, szal van benne egy böngésző, ami "kicsit jó". (persze nem nekik készült :D )

Szerintem teljesen kielégiti az átlag igényeit ez a gép és csak azok kötbnek bele akik fórumokat bújnak, meg az adatlap hozza őket lázba. Itt a fórumon talán ha van 50 ember akinek van valami kikötése az iPhone ellen és akad mondjuk párezer másik ember aki átlagfelhasználó, nem is tudja hogy van ez az oldal. Lehet ha 1 millió embert megkérdeznénk, mondjuk a 90%-a tökéletesen elégedett lenne. Persze ez csak fikció, gondolom ezt az eladási adatok alaján

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#185) Morden24 válasza joey04 (#182) üzenetére


Morden24
nagyúr

"Fanoknak" nem magyarázok az égvilágon semmit, mert nyilván teljesen felesleges :)
Elég, ha én tudom, hogy nem elégszem meg a készülék nyújtotta tudással (azért ez az egész blútúsz nagyon necces... én pont azért szeretem, mert már gyak. minden notin van, és sok pc-n is; ha valamit küldeni kell, jellemzően doksik és kisebb file-ok, akkor abszolút legjobb megoldás). :U

Sectumsempra - For Enemies

(#186) Morden24 válasza ZoZa™ (#184) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nézd, azt mondani, hogy a netelérés átlagjúzer dolog egy telóban, a BT meg nem, az rossz vicc.
Az MMS eléggé átlagkategória, nem a magyar mobilozós szokásokat kell nézni, az kb. semmit nem reprezentál a világból.

Az "átlag" igényeit szerintem a legócskább Alcatel is kielégíti, itt nem erről van szó. Ez egy mocsokdrága telefon (a 1st Gen az volt), ergo akkor legyen olyan is. Nem azért, mert nem lehet élni az ezerféle funkciók nélkül.
A 1st gen nem "picit" volt drágább a hasonló tudású készülékeknél, és ezeknél az összegeknél személy szerint én már úgy gondolom, hogy MINDENNEK egyben kell lennie. Designnak, tudásnak, felhasználói élménynek, egyszóval mindennek. Én százsokezer forintért nem vagyok hajlandó kompromisszumot kötni (ahogy itt valaki mondta, igen, annyiért teleportáljon is baszki).

Mellesleg egyáltalán nem az adatlapra izgulok, személy szerint általában a design nálam az elsőrangú, ha nem tetszik egy készülék, meg sem fontolom a vásárlását. Ellenben "szép" gépeket, sőt "szebb gépeket" feleennyiért is lehet venni (megjegyzem, abban a furcsa helyzetben vagyok, hogy nekem nem tetszik különösebben az iPhone... félreértés ne essék, nem csúnya, de szerintem a formavilága minden, csak nem izgalmas).

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#187) joey04 válasza Morden24 (#186) üzenetére


joey04
titán

Nézd, azt mondani, hogy a netelérés átlagjúzer dolog egy telóban, a BT meg nem, az rossz vicc
ez nem vicc ez hülyeség.
kb 1000x annyi ember használ BT-t fájlküldésre mint ahányan videóznak a netezés meg nagyon elenyésző

amikor elmeséltem olyanok akadtak ki azon hogy nem lehet BT-t használni rendesen az iphoneban akik az életben nem nézték meg mi is tud a telójuk de a BT-n fájlküldés még nekik is teljesen mindennapi dolog.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#188) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Bluetooth nincs és nem is gondolta senki aki ért hozzá hogy lesz benne. Aki nem tudja miért olvasgasson kicsit utána. esetleg kérdezzen meg engem, én már otthon vagy az almában.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#189) ZoZa™ válasza joey04 (#187) üzenetére


ZoZa™
senior tag

a netet nem a telóra irtam, hanem ugy alapban, elnézést, félreérthető volt. Általánosságban gondoltam, mint a videó és zene dolgot is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#190) joey04 válasza ZoZa™ (#188) üzenetére


joey04
titán

és??? ez hogy jön ide? :)
kit érdekel miért nincs benne?legyen és kész ha más megoldotta oldják meg ők is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#191) joey04 válasza Morden24 (#185) üzenetére


joey04
titán

hehe

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#192) ZoZa™ válasza joey04 (#190) üzenetére


ZoZa™
senior tag

Ha más megoldja vegyél mást, ez Apple. Nem kell beletenni, mert pár milliónak nem kell bele, azért a párezer emberért nem áldoznak.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#193) joey04 válasza ZoZa™ (#192) üzenetére


joey04
titán

azok akik megveszik csak azért veszik mert apple mindegy mi van vagy mi nincs benne.pontosan ezért teszik bele csak a minimumot.és ez természetes hogy ha valami nem elégíti ki az igényeimet akkor mást veszek, nem is kérdéses.itt az a lényeg hogy ezek létező és elfogadhatatlan hibák akárhány ember is veszi meg ettől függetlenül.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#194) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

"az a lényeg hogy ezek létező és elfogadhatatlan hibák akárhány ember is veszi meg ettől függetlenül."

ez itt nem ellentmondás?

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#195) joey04 válasza ZoZa™ (#194) üzenetére


joey04
titán

nem mert ők csak azt nézik hogy apple van ráírva. :U
őket vegyük külön a többi vásárlótól.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#196) Csigger válasza joey04 (#153) üzenetére


Csigger
őstag

ha saját szempontjukból terelnék arra a világot, akkor a Microsoft nem változtatna a hozzáállásán!
meg szerintem az is elég érdekes, hogy mióta egy éve kijött a 1st gen iPhone azóta az szvsz legnagyobb divatmobil gyártó Samsung sz@rja az érintőképernyős telefonokat! milyen érdekes! eddig nem tudták volna? vagy valószínű nem is akarták, inkább még nyomtak volna pár száz csúszkás telót, ami mind ugyanazt tudja csak más köntösben és hatalmas pénzt akasztanak, aztán pár év múlva mikor unalmassá vált volna kihozzák! eddig ültek a babérjaikon a nagy mobilgyártók tisztelet a kivételnek és nézték a saját hasznukat! végre vki felpezsdítette a piacot, és ez most lényegtelen, hogy milyen cégnévvel!

ahhoz hogy ennyi pénzér lehet "sokkal nagyobb tudású" telókat lehet venni, annyit tudok hozzáfűzni, hogy ki mire ad ki ennyi zsét, a Samu új i900asa télleg nagyon profi, viszonylag jól néz ki, kezelhetőségben is gyorsan fejlődik de engem ezek a WM ikonok a régi 6.0ás Windowra emlékeztet, és szntem egyáltalán nem illik egy ilyen készzülékhez!
a Sony X1ese is igen felkeltette érdeklődésem, az is egy profi gép lesz, hisz HTC, és azon is WM fut. mindenhol azt a hülye Wines cuccost használjuk, ezért felüdülés egy kicsit ilyen szempontból az iPhone!

Apple and Android user

(#197) joey04 válasza Csigger (#196) üzenetére


joey04
titán

jó az aláírásod! :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#198) Csigger válasza joey04 (#197) üzenetére


Csigger
őstag

úgy látom sokaknak szúrja a szemét, pedig csak a haveromnak írtam ki heccből, de átírom ha ez az embereknek ennyire fáj! ;)

Apple and Android user

(#199) Gazala válasza Morden24 (#185) üzenetére


Gazala
aktív tag

Morden24, joey20: es ti vagytok az _ellenfanok_, ugyanolyan goggel, sertodottseggel es _teritesi_ vaggyal, mint ellenfeleitek. tehat ne bantsatok az apple fanokat, mert ratok ugyanaz vonatkozik, mint amit irtok roluk.

(#200) ZoZa™ válasza Gazala (#199) üzenetére


ZoZa™
senior tag

Én Apple fan vagyok. És bizony az egyik tesztelő most vett egy 24 colos Mac-et potom 400e-ért... Ő is hülye?

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.