Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eami


eami
addikt

Elég kamunak tűnik az a 180k... $200-hoz képest mindenképp... vagy 180ért függetlenül adják majd? Bár szerintem akkor viszont nem éri meg a pénzét :(

(#2) Polacheck válasza eami (#1) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

A függetlenért kérnek ennyit a pletyka szerint.

less qq more pewpew!

(#3) Jadro


Jadro
veterán

A szolgáltató gondolom csomaggal fogja adni. Akkor meg nagyon magas ez az ár. Szóval ezt erős találgatásnak érzem csak.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Én úgy tudom, hogy ez a 180e az a kártyafüggetlen ár, és nem az előfizetéses, persze ez is horribilis, de esetleg bele lehetne írni a cikkbe, mert sokan esetleg félreértik. Ebben a hírben az is benne volt hogy az előfizetés 10e lesz havonta.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#5) Morden24


Morden24
nagyúr

180K ezért a telóért? Köznevetség tárgya, még ha független is. Legalább a megszokott 1 év gari jár ezért az árért?

Félrelértés ne essék, nem szoktam az Apple-t szidni, de aki ezt megveszi ennyiért, az már tényleg túlmegy a normális kategórián.

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Arhel


Arhel
senior tag

drágaszááág ;)

majd ha lesz hivatalos infó, akkor szörnyülködjünk.. egyenlőre a dátumnak szurkoljunk, az hogy mennyi és mi egyelőre tök lényegtelen, szvsz! :U

(#7) joey04


joey04
titán

180k???az a szokásosan magas apple árakhoz képest is nagyon sok.szerintem nem lesz ennyi...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Depression


Depression
veterán

A sima N95-nek is ennyi volt a kezdő ára.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) eami válasza joey04 (#7) üzenetére


eami
addikt

na ja, de ha azt vesszük, hogy annyi pézért többet/jobbat lehet kapni akkor igencsak magas... (azért ne felejtsük el, hogy gps ide vagy oda sokmindenre nem lehet használni iphoneban, 3g meg évek óta jelen van más telókban is) :))

(#10) infectedmann


infectedmann
őstag

Szerintem meg lesz ennyi a független készülék...
Külföldön is ennyi ft -ba átszámolva.
Mondjuk engem nem érint a független készülékár mert sajnos trémobilos vagyok. :W

(#11) Viktor0610 válasza Depression (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Depression:
Valóban, de arról szóltak a hírek, hogy a 3G-változat olcsóbb lesz, mint az első generációs iPhone.

infectedmann:
Miért sajnos? :D Tudod, hogy létezik a számnhordozás, illetve van másik két szolgáltató is!? ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13) Remittenda válasza Viktor0610 (#11) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Például a Pannon? :D

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#14) Viktor0610 válasza Remittenda (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akár. ;)

Samsung Galaxy A54

(#15) asadasad22 válasza Remittenda (#13) üzenetére


asadasad22
őstag

például, azt már szolgáltatónak lehet nevezni valamilyen szinten.

ez az ár viszont valóban nevetséges. egyszerűen röhely.

(#16) szilu84


szilu84
tag

"Több helyen is felmerült ez a dátum és ez az összeg" - mégis hol :F
mert ennyi erővel hasraütök és én is mondok egy dátumot meg egy összeget...

(#17) próbakocka válasza Kalandor (#12) üzenetére


próbakocka
senior tag

a teljesség kedvéért először szerintem itt jelent meg;

http://konnektor.org/index.php/2008/07/magyar-iphone/

(júli 23 ...)

[ Szerkesztve ]

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#18) b_master


b_master
tag

Ha megjelenik a 3G-s változat, legalább olcsóbb lesz a sima iPhone.

(#19) infectedmann válasza asadasad22 (#15) üzenetére


infectedmann
őstag

Ez még mindig a kártyafüggelten ár, és ne felejtsk el, hogy az Apple annak idején nem is tervezett független iPhone -t mert abban nincs akkora biznisz :DDD

A kártyás meg az előfizetéses ár biztos jóval olcsóbb lesz :)

(#20) 33as válasza b_master (#18) üzenetére


33as
senior tag

Olcsóbb? :U Szerintem teljesen elfogadható az ára az első generációsnak (kb:60-65k)
Ja, csak most alig lehet kapni!

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#21) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Sztem ez a 180 realis lehet, de ha azt vesszuk hogy mas megveszi majd 50ért két év huseggel havi kb. 10ezres fix elofizuval(minimum), az kb hasonlo mértéku szivas h 240et ki kell csengetni 2év alatt a szolgaltatonak...

(#22) Magnum_


Magnum_
nagyúr

szerintem is reális, najo kicsit sok, de a 140et reálisnak tartom.

I humbly and respectfully decline™

(#23) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Ahogy múlik a hype, olvasgatom a teszteket és jönnek az infok egyre kevésbé szimpatikus.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#24) Csigger


Csigger
őstag

Hát egyrészről örülük msárészről meg szomorkodom!
egyébként itt egy jobb infó: Magyar iPhone 3g
persze függetlenül 180, nem előfizuval!

Apple and Android user

(#25) cskamacska válasza Dare2Live (#23) üzenetére


cskamacska
addikt

Nekem nagyon is szimpatikussá vált, mikor a 200 dolláros árral emlegették erősen(wút, 40-50k még magyarisztánban is), de ebből a 180000-es független árból, az életben nem lesz 45000-es előfizus ár. :O
Az meg beteg, hogy csak 10k-s előfizetéssel lehetne elvinni, ezt honnan vették a népek? :Y Mármint benne van minden hírben, de ezt hogy? Ilyen volt már?
Ha drága lesz, akkor marad sznob trinket, ha komolyan hazudták az alcsony árat akkor meg zsírPhone. :D

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#26) Polacheck válasza Csigger (#24) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ugyanaz a forrás, ugyanaz a pletyka. Én azt mondom, amíg a szolgáltató le nem írja, hogy mikor és mennyiért, addig semminek nem kell hinni.

less qq more pewpew!

(#27) plus44 válasza eami (#1) üzenetére


plus44
veterán

Igen ez a 180k sok érte, ennek a kis gépnek pont ez a pikantériája hogy nagy tudás kis ár ( nagy nagy " persze )!!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#28) macikos válasza plus44 (#27) üzenetére


macikos
addikt

Ezt a "kis ár"-at mikor mondták?

(#29) cskamacska válasza macikos (#28) üzenetére


cskamacska
addikt

http://mobilarena.hu/hir/megjott_az_iphone_3g.html
"8 gigás iPhone ára 199 dollár, a 16 gigás pedig kapacitással 299 dollárról startol"
Az álmainkban. :DDD :O

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#30) Morden24 válasza cskamacska (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

A min. 10K-s előfizetéssel az a gond, hogy gyors fejszámolással kihozod, hogy egy 12 hónapos hűség esetén 50-60K környékén kell adniuk, különben "jobban" megéri megvenni 180ért (kis túlzással, nem számoltam bele az előfizetéssel járó kedvezményt stb.).
Ennek fényében én lehetségesnek tartom, hogy tényleg 50-60 körül lesz előfizuval, már ha szeretnének akár egy darabot is eladni. Egyébként ha jól tudom, azért van "minimum X előfizetési díj", mert a szolgáltatónak szintén havi (vagy valamilyen periodikus) díjat kell fizetnie az Apple-nak az eladott készülékek után.

Idióta egy rendszer. Ez nem az USA, és most még véletlenül sem arra gondolok, hogy nekik jobb a keresetük.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#31) macikos válasza cskamacska (#29) üzenetére


macikos
addikt

Ennyiért is adják, mi itt a probléma?

(#32) eldiablo


eldiablo
addikt

Bezzeg amikor én írtam hogy kb 180E lesz a független kezdő ára leszólt mindenki,mert hogy Steve bácsi nem ennyit ígért.Hát tessék. :C
Ennyi pénzért sokkal különb szerkezeteket lehet kapni. ;]

(#33) Csigger válasza Polacheck (#26) üzenetére


Csigger
őstag

igazad van! majd ha a T kiadja, hogy kérem szépen itten van ennyi a listaár, és kedvezményekkel enyié lehet megvenni, meg ennyi a hozzá járó havidíj akkor majd mérlegelhetünk! ezek a kiszivárogtatott infók azér is jók, mer így megin magukra vinják a figyelmet!
viszont az Augusztus 22 -nek örülnék! az szintén egy pénteki nap! :C
a telefon a zsebemben, T-mobilos csávónak megvan a száma, úgyhogy már csak rá kell bökni és kb fél óra alatt elintézi nekem, 2 nap alatt meg kihozza a DHL! :DD

Apple and Android user

(#34) Magnum_ válasza eldiablo (#32) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ennyi pénzért vehetünk egy lapost, meg egy nagggyon jo okostelót (wifivel, Gps, 3g-vel stb)

I humbly and respectfully decline™

(#35) <NewL>


<NewL>
addikt

Nekem se lesz 180ért független szifonom az is biztos egy jó darabig! 3 jó telefont lehet ennyiből venni :)
De régebben irta itt a ph-n valaki ,hogy ennyi lesz az ára. Nem is lepett meg!

There's an app for that

(#36) Csigger válasza Magnum_ (#34) üzenetére


Csigger
őstag

az tény hogy ennyiből lehet venni laptopot de hozzá egy okosteló már nem nagyon fér bele!
mondjuk nálam egy jó laptop mostani árakon mérve 120-130k, és a ehhez akarsz egy PDA-t az legalább alsó hangon is 80-90k!

Apple and Android user

(#37) <NewL> válasza Csigger (#36) üzenetére


<NewL>
addikt

De egy E65 bőven :) az is okostelefon...

There's an app for that

(#38) erdoke válasza Csigger (#36) üzenetére


erdoke
titán

Egy keveset használt, garanciális i600-at (HDPA, WiFi, QWERTY) simán megkapsz 45-50e-ért, és így benne van a 130-as lapitopi is. :)

A legjobb aláírás a héten

(#39) asadasad22 válasza macikos (#31) üzenetére


asadasad22
őstag

ennyi erővel házat ingyen is lehet venni, csak utána győzd törleszteni a százezreket évtizedeken keresztül.

(#40) jANoBI


jANoBI
csendes tag

Mégiscsak nevetséges, de ez Magyar Ország, itt mindent meg lehet csinálni, és bármiért akármennyit lehet kérni. :DD
Az átlag "user" ennek a készüléknek a szolgáltatásaiból jó ha az 1/4-ét használja, és akkor sokat mondtam. Persze nagyon látványos a kezelése és mutatós is, lehet vele villogni, de lássuk be, ez egy játékszer. Csak nem a gyerekek a célközönség, hanem az informatív középkorú réteg.
Én továbbra is fenntartom, hogy aki zenét akar hallgatni, az vegyen mp3 lejátszót; aki képeket vagy filmet akar nézni vegyen PMP-t; aki játszani akar, az vegyen PSP, vagy NintendoDS-t; aki pedig telefonálni akar, az vegyen egy olcsófont. Mert akármilyen ügyes is vagy, nem tudsz egyszerre játszva, képeket nézve élvezni kedvenc sorozatodat, miközben kedveseddel egyezteted az esti randi időpontját. :))
Bár lehet mégis tudod, csak akkor te nem a földről jöttél :Y , isten hozott idegen!

jANO

(#41) Morden24 válasza jANoBI (#40) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem mintha érdekelne az iPhone, de azért azt lássuk be, hogy aki meg annyi cuccal járkál, amennyit leírtál, az nem idegen, hanem egy komplett gadget shop :DDD

Azért én tudom értékelni, hogy a sok bizbaz egy készülékben megoldott.

Sectumsempra - For Enemies

(#42) Magnum_ válasza Csigger (#36) üzenetére


Magnum_
nagyúr

legyen egy alap lapos alsó hangon 110 plusz egy nokia E51 pl alsó hangon 45-50k és még marad is, igaz egyik se apple

I humbly and respectfully decline™

(#43) fateless


fateless
veterán

Nem flame-t akarok, csak véleményt leírni:
Amikor a Diamond kijött 160k-ért, az sem volt egy olcsó készülék. Ez a masina ahhoz az indulóárhoz képest nem sokkal több, ha igaz a hír.
Mindkettőben van GPS, de csak némely sw-rel használható.
Mindkettőben nagyon jó a kijelző. (Számomra többet ér egy kevesebb pixellel rendelkező, de 3,5"-os kijelző, mint egy "Gyémánt-kirakat". Volt hagyományos PDA-m, a jelenleginek hiába jobb a felbontása, 2,8" nem olyan használható, mint a régi öreg HP-m volt)
Mindkettő roppant exkluzív készülék, mutatós darabok.
A kamerában jobb a Diamond. (De ha valaki a kamera miatt dönt egyik vagy másik készüléknél egy PDA esetén :U )
Üzleti funkciókra az új iPhone szoftver - elmondások alapján - tökéletesen megfelel.
Szoftveres háttérben kiemelkedően jobb egyenlőre egy wm mobil. (Ezen bőszen küzd Mr Jobs, hogy változzék)
Mindezek mellett egy ismerősöm azt mondta nekem, hogy az iPhone még egy hónap után is élményt nyújt használat közben, ráadásul nagyon könnyű kezelni, ezt - elmondása alapján - még nem tudta leutánozni a HTC a touch sw-rel. (De erről mesélhetnek az itteni iPhone használók)
Emlékezzünk meg arról is, hogy az első iPhone ára is hamar esett egyet a messzi "Egybesült Állatokban", ami remélhetőleg a 3G-vel is megtörténik, ahogy minden készülékkel.

Mindezt úgy írom, hogy nem volt még Apple termékem, WM PDA-m viszont több is, jelenleg kettő van tulajdonomban. (OS9-es gépet már használtam anno, nagyon tetszett) Viszont az nagyon visszatetsző, hogy kijön egy ilyen hír - hogy alaptalan vagy sem, nem tudom - és mindenki nekiáll hőbörögni, hogy milyen drága. Miközben csak 10%-kal több, mint egy hasonló kaliberű készülék induló ára, ami nem örvend ekkora hype-nak. Azt pedig lássuk be, hogy a brand-nek is ára van. (Még azért is hajlandóak az emberek több pénzt fizetni, hogy egy ugyanolyan cipőt egy plázában vehessenek meg inkább, mint egy normál boltban, mert a plázában más a vásárlási élmény. A pipa vagy három csík extra feláráról meg nem is beszéltem)

Szóval - talán egyedüliként - azt mondom, ha 180k-s indulóárral jön ki a készülék, akkor az nem eltúlzott.

Persze jönnek majd az olyan respond-ok, hogy igen, de a Diamond már piacon van és most az ára meg ennyi meg annyi, de egy új terméknél ez senkit nem érdekel. Tudja a gyártó is, hogy a "nagyon akarom" emberek úgyis megveszik többért is, majd utána lehet csökkenteni az árat. Lásd: autóeladások, ruházati termékek, stb. Biztos azok is jönnek, hogy egy iPhone sw sehol nincs egy WM-hez képest. Nos, a WM tud nagyon bonyolult lenni, sokan azért nem vesznek ilyet, mert "kivéreztetik" a user-t. De kíváncsi vagyok, mi lesz az SE X1 megjelenésekor...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#44) Inarus válasza fateless (#43) üzenetére


Inarus
addikt

Egyet kell értenem a kollégával. Nem vagyok iPhone- sem Apple-fan (Isten ments! :DDD ), de azért ez a hőbörgés már majdhogynem vicces. Egy 8800-ásért menyit is kértek anno? Pedig nem volt a technika csúcsa, ahogy egy E90-sem nevezhető olcsónak. Mindkettő a maga módján a csúcsot képviselte saját kategóriáján belül. (De sorolhatnám még a P990i 130k-s nyitó árát,pedig akkorra már sokat késett és nem volt olyan átütően új, vagy a HP gépeket, vagy a HTC két oprendszers szupergépét is,ami mindenre használható de igazán egyik kategóriában sem tudott kiemelkedő lenni. Az Asus Lambo PDA-ját és a Porsche mobilt inkább nem is említem.) Rengeteg irreálisnak tűnő kezdőárat láthattunk már, azokhoz képest ez sem tragikus. Nyilván sokaknak nem olyan bejövős (nekem sem) ez mint egy s60/UIQ/WM gép, de attól még a sok értékelhető egyedi megoldást itt is meg kell fizetni. Az Apple áraihoz képest ez a 180k nem is annyira meglepő. (Egy apple noti ára már inkább borzasztó.)

[ Szerkesztve ]

(#45) Morden24 válasza Inarus (#44) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem inkább azért hőbörögnek páran, mert a Jobs-féle óccsónaggyuk-szöveg miatt másra számítottak.

Sectumsempra - For Enemies

(#46) m@xsys


m@xsys
senior tag

Ezek a hírek mindig viccesek ;)
A dátumot még talán el is hiszem, miért ne. De ha későn dobják piacra, akkor meg már a feketepiacot beteritették és ezt a T-Maffia is tudja.
No mindegy én nem ülnék fel ezek a hireszteléseknek.
Majd 1x meglátjuk. :DD

(#47) fateless válasza Morden24 (#45) üzenetére


fateless
veterán

Egyfelől még nem tudjuk a hivatalos árat, másfelől az az előfizus ígért - és tartott - ár volt. Az emberek fejében pedig teljes félreértés

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#48) kaller1 válasza Inarus (#44) üzenetére


kaller1
veterán

Az N95 is 180k-val nyitott annó,és azt is sokan megvették...

.::> <::.

(#49) Morden24 válasza fateless (#47) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nekem végülis lényegtelen, sosem volt szimpi a teló (a 1st Gen-t használtam kemény két napig ismerős révén, relatíve gyorsan rájöttem, hogy nekem nem kell egy iPod, ami tud telefonálni).

Az a saját véleményem, hogy ez a telefon nem ér 180K-t. Ez természetesen csak szubjektív dolog, semmi köze amúgy az árazáshoz. Főleg akkor, ha a garancia a szokásos egy év, ami önmagában is nevetséges dolog.

Sectumsempra - For Enemies

(#50) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Érdeklődő kérdésem lenne: szerintetek van valaki, aki fizetne 250k-t egy független verzióért most, azonnal?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.