Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ZoZa™ válasza Bog (#50) üzenetére


ZoZa™
senior tag

Valószinüleg igen.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#52) Magnum_ válasza Bog (#50) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:Y mér volna eladó? :DDD részemröl a válasz nem. (annyiért van macbook, az szimpatikusabb lenne :DDD )

I humbly and respectfully decline™

(#53) Viktor0610 válasza Bog (#50) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mennyi??? :Y

(Kiváncsi vagyok, hányan mondanak igent, valódi igent.)

Samsung Galaxy A54

(#54) asadasad22 válasza Viktor0610 (#53) üzenetére


asadasad22
őstag

valószínűleg azoknak a számával megegyezően mondanának igent, akiknek abszolút nem számít a pénz és fontos, hogy mindig a legújabb cucc meglegyen nekik. csak ez a réteg mondjuk általában nem látogatja az ilyen helyeket :)

[ Szerkesztve ]

(#55) m@xsys válasza Bog (#50) üzenetére


m@xsys
senior tag

Hülyék és újgazdagok mindig is voltak, szerintem VAN

(#56) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

adtak el anno P800-at itthon 300e felett :C

szóval higyjétek el, akinek az összeg nem számít, azonnal jelentkezne, és itthon erre van is példa. Emlékeztek mikor egy Porsche meg egy Lambo üldözte egymást az M7-es bevezető szakaszán? 10 normális házaspár lakásának az árát nullázták le holmi játék miatt..

Nemkicsit van gáz ebben az országban ahol 180e-k lebbenek el mobiltelefonokra..

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#57) ZoZa™ válasza m@xsys (#55) üzenetére


ZoZa™
senior tag

igen, hülyék mindig is voltak :U

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#58) Kobe


Kobe
veterán

Én bízom benne, hogy ez csak valami magentás dolgozó tippje, amit felkaptak és egyből hivatalosnak kiáltottak ki az említett bloggerek. Nem mondom, hogy nem reális érte, ha tényleg annyira kiemelkedik a telefonok piacán a holmi, de a magyar átlagekeresetekhez képest ha tényleg ezt közelítik, max szívfájdításnak és nyálcsorgatásnak jó. A 200 dollár induló korrekt is lenne, ha tényleg ilyen 7-8 K s előfizuval adnák minimum csomagban, mint németeknél.

(#59) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Kenje a hajára , aki képes kiadni 180K egy........ /*//"+!'"§'.
Annyit tényleg nem ér az egész szvsz / vki szerint biztos h igen/.
Vagy ha igen akkor annak a bőre alatt is píz van. :P
Tényleg Qurva szarul megy a "bolt". Sokan sírnak, közben meg nem 2filléres dolgokkal járkálnak. :((( Mondhatom szép.....

(#60) Sunyi Sanyi válasza ZoZa™ (#56) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Hát annyira nem sajnálom az ilyen felelőtlen taplókat...... :(((

(#61) Morden24 válasza ZoZa™ (#56) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mitől gáz az, hogy valakinek van ilyen holmira pénze :F

Sectumsempra - For Enemies

(#62) m@xsys válasza Sunyi Sanyi (#59) üzenetére


m@xsys
senior tag

Magyar o. nagyon is fontos a látszat. (Aztán meg zsiroskenyeret eszik, ha egyáltalán eszik.)
Én inkább a bankszámlámon szeretnék sok-sok lét és akkor érezném magam jobban, de akkor sem venném meg ennyiért soha.

Mondjuk csak kussoljak, mert mindig is nekem jó telóim voltak, de ez a hobbym és pl. az iPhone-t is csak akkor vettem meg mikor lement 100 ropi alá.

(#63) Blaise


Blaise
veterán

Pár menő, már-már "sztárnak" kikiáltott blogger kiböfög valamit a blogjára és azt mindenki azonnal készpénznek veszi ? :D

(#64) m@xsys válasza Morden24 (#61) üzenetére


m@xsys
senior tag

Nem gáz, de akkor töllem vedd meg, h jó nagyot akasszak rajtad :DDD

Amugy is 2-3 hó és esik az ára.

(#65) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Megvárom, hogy kisaprócska kínaiak mit tesznek le M8 ügyileg az asztalra. Az elmondásuk szerint ez augusztus (idei augusztus? ;] ). Ha az tényleg olyan, amilyennek le van írva akkor meggondolandó. Ha nem akkor marad 3g. Úgy is októberra van betervezve most már egy teló vásárlása nálam.

(#66) Morden24 válasza m@xsys (#64) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nekem egyáltalán nem kell, sem 180-ért, sem 100-ért, sem semennyiért. Csak furcsálltam, amit írtál.

Sectumsempra - For Enemies

(#67) macikos


macikos
addikt

Valami tényleg készül. Még hétfõn felraktam a 2.0-ás szoftot, de csak most vettem észre, hogy a böngészõben a könyvjelzõk közt automatikusan megjelent ez a link: [link]

Szerintetek? :)

(#68) Sunyi Sanyi válasza macikos (#67) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Sztem semmi. :D
Nekem nem jön be.

(#69) Kobe válasza Sunyi Sanyi (#68) üzenetére


Kobe
veterán

mivel wap oldal.....

(#70) Viktor0610 válasza Sunyi Sanyi (#68) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sunyi Sanyi:
Nekem sem jön be (az oldal sem ;] ), de nem ez a lényeg....
Ez előrevetíti, hogy itt lesznek az infók a remélhetőleg hamarosan megjelenő készülékről. ;)

-=Libria=-:
Még nem töltöttek fel oldalt. Az Opera WAP-oldalakat is megjelenít, de nem található hibaüzenetet dob csak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#71) Sunyi Sanyi válasza Kobe (#69) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Mindegy tudjuk, hogy vmi van a levegőben.
:)

[ Szerkesztve ]

(#72) Magnum_ válasza asadasad22 (#54) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is szeretem az uj cuccokat, a tellám is uj, de ésszerű határokon belül :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#73) Viktor0610 válasza Sunyi Sanyi (#71) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem WAP-oldal, legalábbis a (Pannon előfizetéses) 6020 böngészője nem hozott be oldalt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#74) Kobe válasza Viktor0610 (#70) üzenetére


Kobe
veterán

nekem firefox már a webnwalk.hu megnyitásnál egy wapos valamit dob ki, hogy le akarja tölteni és nem tudja mivel. Inné gondoltam hogy egy még enm ltétező aloldal, ami amgyis wap :)

(#75) Magnum_ válasza m@xsys (#62) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kedvenc pédám: tök új 5ös bimmer, de 10. emeleti panel lakás. érted akülönbséget gondolom

I humbly and respectfully decline™

(#76) macikos válasza Sunyi Sanyi (#68) üzenetére


macikos
addikt

Mindenesetre azt is most vettem észre, hogy ugyanerre az oldalra mutató hivatkozás van a SIM kártya alkalmazásoknál, ahol egyenleg, mozi, stb. vannak :)

(#77) Totya30 válasza jANoBI (#40) üzenetére


Totya30
csendes tag

"Mert akármilyen ügyes is vagy, nem tudsz egyszerre játszva, képeket nézve élvezni kedvenc sorozatodat, miközben kedveseddel egyezteted az esti randi időpontját."

:R :R Ez nagyon tetszett... :R :R :DDD

(#78) vehement69


vehement69
senior tag

ugyan nem tartozik szorosan az iPHONE-hoz, de engedjétek meg, hogy egy kicsit eldobjam magam azon, hogy drága gagyinak(pontosabban árkategóriájában szarnak) nevezitek az Apple termékeit, így pl a MacBook-ot is. Ők nem tehetnek arról (pontosabban tehetnek, mert ugye nincs európai gyár, meg másodlagos piac ez nekik (már vannak lépések ez ügyben, hála)), hogy itthon rárakódik ezek árára minden hülyeség. Azért szerintem 1100 dollár egy MacBookért (vegyük alapul a kinti árakat, bár tudom, mi MO-n élünk és az itteni árakat kell nézni, de bakker MO-n mikor volt bármi is korrektül árazva? :( ) nem sok, hanem kevés. Ennyit erről.

a 180 ezer meg valószínűleg 2 hónap és lemegy 150-160-ra, majd ha elmúlik a nagy vásárlói roham (ha lesz:) ), akkor kis szerencsével, ha augusztusi bevetéssel számolunk, jövő áprilisra 130k-ból meg lehet talán úszni a függetlent. én viszont tudom, hogy ha nov-dec környékén lesz 150-ért független, akkor abban fogom tárolni a pannonos sim kártyámat.

180k meg a nokia csoda 8800-s meg hasonló gagyik (jó msot direkt nem borzollak titeket, de nekem N95 is sok szempont miatt ide tartozik, míg pl egy E65 nem) túlárazása után meg nem sok. senki ne mondja ezt plz. Bár egy LG Viewty korrekt árazása megint más kérdés, de megint ellenpélda az Armani.

250-ért Bog hacsak nincs nagy mákod és kifox egy 'exklúziv trendi csóká'-t, akkor felejtős. A régi ájfónnal meg lehetett csinálni, mert az bizonyítottan tudni lehetett, hogy nem lesz itthon. XXLGsm pofátlanul 300kért adta az elsőket, emléxem, itt ugyan nem lenne szabad bántani őket... Ezért tovább sem megyek:)

A t-mobil amúgy ha jól csinálja és lesz 6-7-8k-s alap csomag is akkor nagyot nyerhet egy 50 ezres kezdőár mellett. Bár én valahogy úgy érzem, hogy paradox módon a sokkal drágább kártyafüggetlen lesz akkora siker, mint a rabláncos, igaz azon ők többet nyernek majd.

És egy félreértés: az iPHONE 3G-ért már SEMMILYEN szolgáltatónak nem kell SEMMILYEN összeget fizetnie, nem úgy mint az első változatnál. App Store behozza majd azt a pénzt (sőőőőőőt... már most olyan szinten jól járnak vele almáék, hogy faszé nem nekem jutott eszembe xD), meg az is elképzelhető, hogy ha nem is per telefon, hanem mint sok helyütt leírták, úgy kell iPHONE 3G-ért fizetni, hogy én most akkor terjeszteni akarom, tessék itt van x+1 zöldhasú. Bár ez sem valószínű.

Az meg hogy buta-e vagy sem, össze kéne hasonlítani, hogy x telefonon ez az y képesség mennyire használható és iPHONE-on mennyire.. Pl sokak szentje a symbian egy moslék, samu is, motorola eltűnik, ráadásul régi, talán LG-nek van még jó megoldása. No de mindegy.

I am cancer in your bones

(#79) vehement69 válasza Totya30 (#77) üzenetére


vehement69
senior tag

gratulálok, ugyan úgy nem érted az egészeket:)
:R nekem meg ez tetszett :R

mod: ezek után végképp megkapom a miért szólaltál meg köcsög epölbuzit :DD

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#80) asadasad22 válasza Kobe (#74) üzenetére


asadasad22
őstag

lehet, hogy wapoldal, ettől függetlenül nem (csak) azért nem tudták megnyitni, hanem azért sem, mert az a wapoldal még nem létezik. Opera böngésző sem hozott be rá semmit, és mint tudjuk az Opera gyönyörűen kezel minden wapoldalt.

(#81) vehement69


vehement69
senior tag

még valami: külföldön 130-140k-ért is lehet kapni LEGÁLIS, független változatot. mivel munkám miatt úgyis megforulok majd sok országban én inkább azt az utat választom. és fogják még sokan. illegális meg lesz kb 90-ért is előbb-utóbb. nem kell mondanom, ez mekkora vásárlói közönséget szívhat el.

T-mobil meg csak maga alatt vágja a fát, ha tényleg ennyi lesz, bár azt is el bírom képzelni, hogy ilyen kamu-hírekkel puhatolóznak...

I am cancer in your bones

(#82) Inarus válasza vehement69 (#79) üzenetére


Inarus
addikt

Illik hozzád ez a nicknév. :DDD

(#83) blunt


blunt
aktív tag

tipikus.
ez az az ország, ahol mindent meg lehet tenni a fogasztókkal. "úgy is akkora barmok, hogy bár negyed annyit sem keresnek, mint az átlag amerikai, vagy harmad annyit sem, mint az átlag ny. európai, megveszik a készüléket meg a termékeket, kerüljön amibe kerül."

:(((

(#84) Morden24 válasza blunt (#83) üzenetére


Morden24
nagyúr

Meg talán arról is szó van, hogy egyszerűen nem fogy annyi készülék, mint mondjuk az átlagamerikában.
Xbox is pl. jóval olcsóbb UK-ban, mint nálunk.

Máshová van pozícionálva a termék. Ez nálunk egy luxuscikk. Pl. USA-ban leginkább nem.

Sectumsempra - For Enemies

(#85) Kobe


Kobe
veterán

szerintem 4 év unió után egy ilyen kütyünek nem kéne ekkora durranásnak lennie itthon. Legalábbis már pár év után valami harmonizációt levárhatott volna az ember árszínvonalban-szolgáltatásokban-vagy persze fizetésekben, hogy az ilyen árakat ne érezzük ennyire felháborítónak. Furcsa, hogy nálunk mindenről képesek vagyunk EU-s viszonylatokban beszélni, kivéve a fizetést. Egy másik oldalon egy illető írta, h azért drága mert az újgazdagoknak, üzletembereknek szánták. Na nemtom milyen vérüzletemberrel találkozott, de azok inkább E-s Nokiákkal rohangálnak, a 2 héttel ezelőtti launchon meg sorba álltak a fiatalok, yeppiek, egyetemisták érte....ott megtehetik, itt nemhiszem, elvégre N95-tel sem rohangál mindenki.

(#86) AS


AS
félisten

Csak most csak nektek :C
link

RENDELHETŐ!!! 225000Ft

Hu nagyon megéri , rohamozzuk meg a boltot! :DD :F :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#87) Jadro válasza AS (#86) üzenetére


Jadro
veterán

Ezek túlitták magukat kannásborból... :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#88) Kobe


Kobe
veterán

sztem ezt csak a pletykára alapozva tették gyorsan közre :D ha 40ről jött volna a pletyka, náluk 90 ér lehetne rendelni :D

(#89) fateless válasza AS (#86) üzenetére


fateless
veterán

ez már a 16GB

Libria: :K

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#90) czipaocsi válasza Bog (#50) üzenetére


czipaocsi
aktív tag

A válasz egy határozott IGEN. Nyilván nem jómagam, bár én is tervezem egy iPhone beszerzését, de vannak egy páran lila köddel az agyuk körül :DDD

Róma... Gondolák...

(#91) joey04 válasza Bog (#50) üzenetére


joey04
titán

300k-t is... tuti lenne rá vevő :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#92) b_master válasza 33as (#20) üzenetére


b_master
tag

A hsz-emmel nem azt akartam kifejezni, hogy a sima iPhone drága, csak megállapítottam, hogy olcsóbb lesz. :U

(#93) AMD Power válasza Polacheck (#2) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem ez kezdő árnak reális is lenne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#94) dddd4


dddd4
tag

Ennyi pénzt nem ér meg. Az N95 sokkal többet tud éd fele ennyi.

(#95) AMD Power válasza dddd4 (#94) üzenetére


AMD Power
titán

De az N95 1 éves modell ez meg nem. Nézd meg ennek az árát majd egy év múlva a kiadás után.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#96) Gebriel


Gebriel
veterán

Egyes pletykák szerint az LG és SE is fog Iphone-hoz 90% hasonló készülékeket készíteni.Hogy mi igaz ebből az ősz környékén kiderül. ;] :U

[ Szerkesztve ]

(#97) fateless válasza dddd4 (#94) üzenetére


fateless
veterán

Gonoszkodás ON
A sok hülye megvesz egy Nokia 2600-t, amikor annyiért majdhogynem egy SE K750-et lehetne kapni. ;)
Vagy téves az összehasonlításom? ;]
Gonoszkodás OFF

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#98) ZoZa™ válasza AMD Power (#95) üzenetére


ZoZa™
senior tag

erősíts meg te is: anno pont 180e volt az N95 kezdőára a boltokban ugye?

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#99) Ricardo válasza vehement69 (#78) üzenetére


Ricardo
félisten

"Pl sokak szentje a symbian egy moslék, samu is, motorola eltűnik, ráadásul régi, talán LG-nek van még jó megoldása. No de mindegy."

Erre nem tudok mit írni. Ezzel sikerült agyonvágni az egyébként nem rövid (amiben van egy két jó gondolat) hozzászólást.
el kellene dönteni hogy op rendszerekről vagy gyártókról beszélünk.

"symbian egy moslék,": A Win alapú készülékek is azok, vagy csak véletlenül maradtak ki?
"samu is, motorola eltűnik, ráadásul régi, talán LG-nek van még jó megoldása. No de mindegy": A többi gyártó azért maradt ki mert említésre sem méltóak :F
Én nem írnám le a HTC-t illetve az Asust, ........
nem kötekedni szeretnék, csak kíváncsi vagyok a véleményedre (az ominózus mondat előtt logikus volt a gondolatmenet)

(#100) asadasad22 válasza AS (#86) üzenetére


asadasad22
őstag

az oké, hogy ennyiért adják, joguk van hozzá. de miért kell átb@szni az embert egy olyan képpel, ahol épp videótelefonálnak rajta, amikor köztudott, hogy ezen a telefonon NINCS előlapi kamera? ehh...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.