Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Jégkokó válasza ZoZa™ (#200) üzenetére


Jégkokó
veterán

400 ezerből kijön egy LCD tv+ egy fasza laptop , igy nem igazán tartom normálisnak aki képes ennyit kidobni az ablakon, csak mert apple van ráírva :U

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#202) joey04


joey04
titán

a felfogással is gond van ezek szerint.szar vételt csinált valóban de nem hülye.tényleg, hol is írtam, mutasd légyszíves!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#203) fateless


fateless
veterán

Ha valakinek Prada cipő kell, mert azt szeretne, mert számára a külcsín a fontos, azt vesz. Más egy kényelmes sportcipőt akar, azt vesz. Érdekes módon nem kezdik azt mondani, hogy te barom, a sportcipő eleganciája limes 0, a másik sem mondja, hogy annak a kényelme felér a szögesdrótéval. Nekem nagyon tetszik az apple, bár semmi esélyt nem látok rá, hogy vegyek egyet. Egy Blackberry sokkal inkább kísértésbe hoz, mert azt kihasználom, egy HP 914 pedig egyenesen rabul ejt. Más csak hülyén nézne rám, hogy mit akarok egy BB-vel, hiszen annak béna a kamerája, nem lehet rátenni az X GPS szoftvert, stb. Egyszerűen más az igény. Mondjátok azt: Nekem nem jó az iPhone, mert...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#204) joey04 válasza fateless (#203) üzenetére


joey04
titán

A BB jó. :B

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#205) erdoke válasza fateless (#203) üzenetére


erdoke
titán

Teljesen igazat adok neked, de van egy bökkenő. Az iPhone-t nem úgypozícionálják, és a vásárlók se úgy gondolnak rá, hogy egy jól kinéző, menő felülettel ellátott divattelefon, hanem hogy "A TELEFON", és minden más gyártó idióta, hogy ezt eddig nem fedezte fel...
A te verziódat kérdés nélkül elfogadnám, az övéket egyáltalán nem tudom, hiszen a többséget irritálják, ráadásul szándékosan.

A legjobb aláírás a héten

(#206) Ricardo


Ricardo
félisten

Szvsz azzal van a baj hogy a vasat is az adja aki a szoftvert. Ez kb olyan mintha most megjelenne egy RTL márkájú tv ami minden eddigi tv-nél szebb képet adna, élmény rajta a fílmnézés, de csak az rtl, rtl klub és a sportklub jönne be rajta, és a gyártó letíltaná hogy bármilyen lejátszót rá lehessen dugni, mondván ha filmet akarsz válassz az RTL videótékájából jó pénzért. Sokan el lennének dőlve hogy megnézhetik 417-szerre a rambót, mert most sokkal szebbek a színei. Kinek mi kell. Akinek megér ennyit azért mert rajta van egy félig megrágott gyümölcs annak lelke rajta, vegye meg. Mások vagyunk.

(#207) fateless válasza erdoke (#205) üzenetére


fateless
veterán

Nekem inkább úgy tűnik, hogy a sok kritika váltotta ki belőlük ezt a reakciót. Persze mindez nem szentesíti a szavaikat, de egy természetes emberi reakció, ahogy a támadásra így reagálnak. (Ez a munkám, hogy az ilyeneket felismerjem és helyre tegyem, itt egy az egyben ez zajlott le.)

Én sem tudom elfogadni a vad védekezést, de megérteni tudom.

MOD: a gyár pedig természetesen úgy árulja a készüléket, hogy ez A telefon, ez normális.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#208) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

nehogy már átmenjen filozófiába, hogy pár embernek tetszik ezen a fórumon is az iPhone, meg a nagyvilágban még pár tízmilliónak :R

azért ez már erősen röhej,mint ahogy az is, hogy egy iPhone fórumon megjelenik mindig de mindig ugyanaz a pár ember és nekiáll szidni, ugyanazt mondja minden fórumon, engedjétek már meg hogy én is elmondjam ugyanazt :C

én marha jót röhögtem fél délután a fórumon :D

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#209) Jégkokó válasza ZoZa™ (#208) üzenetére


Jégkokó
veterán

Azért nem hinném, hogy csak pár ember szidja az iphone-t, megjegyzem jogosan, mivel olyan dolgokat nem tud a telefon alapból amit egy hasonló kategoriáju gond nélkül. És az pl miért van, hogy egyik gyártó se korlátozza be ennyire a mobilját mint az apple.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#210) fateless válasza ZoZa™ (#208) üzenetére


fateless
veterán

Fúúj, Renault! Hogy vehettél ilyen hulladékot :DDD
Grat az új kocsihoz. :))

Jégkokó: Igazad van, sok alapnak számító dolog nem alap ebben a készülékben, de ezt meg lehet fogalmazni másként is, nem? Csak annyi, hogy ne támadólag fogalmazz.

Ez pedig nem filozófia, hanem asszertív kommunikáció :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#211) Mamuska válasza ZoZa™ (#208) üzenetére


Mamuska
őstag

Érveljél már valami mással is ne csak az eladásokkal mert ezt már legalább 3-szor olvastam tőled. Az a baj ,hogy így uncsi olvasni ezt a fórumot ,hogy írják a többiek hogy nincs benne ez meg emez te meg mindig de megvették ennyien.

(#212) Viktor0610 válasza fateless (#210) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Asszertív!? :Y

Nem vagyok egyedül ennek a szónak ismeretével?! :D Én is próbálok általában asszertív lenni... Nem mindig sikerül. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#213) fateless válasza Viktor0610 (#212) üzenetére


fateless
veterán

Annak örülnék én is, ha nem csak ismerném, de mindig használnám is. ;) :B

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#214) Morden24 válasza Csigger (#196) üzenetére


Morden24
nagyúr

LG Pradáról már akkor hallani lehetett emlékeim szerint, amikor iPhone még sajtóban nem volt.

Sectumsempra - For Enemies

(#215) Morden24 válasza Gazala (#199) üzenetére


Morden24
nagyúr

Kikérem magamnak, nem vagyok ellenfan, már nem először írom le, hogy akinek tetszik/kell/elegendő, az vegye meg. Én a véleményemet mondom el, ami nem túl pozitív, ez tény. Ellenben az "ellenfanok" által felsorolt hibák nem szubjektív dolgok, hanem tények. Ezeket lehet figyelmen kívül hagyni, lehet azt mondani, hogy "kell a francnak", de attól még tények maradnak.
Mellesleg az nem ellenérv, hogy "láláláláláááá az Apple jó és kész". Ja, meg hogy a WM-ben nem szépek az ikonok...

Szóval nem értem. Ha kifejtem egy Apple termékről, hogy nekem nem tetszik, kapásból 5-en ugranak rám, hogy 1. hülye vagyok, hiszen X millió embernek tetszik 2. az nem is úgy van, az Apple jobban tudja 3. hiába vannak hiányosságok, a multitouch képnézegető és a mindentverő Safari majd feledteti ezt velem. Ha ennek ellenére sem értek egyet azzal, hogy ez a termék király, akkor meg ellenfanboy vagyok. Na szép.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#216) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem nagyon tetszik a vas, de ezekkel a korlátokkal, ennyiért tuti nem vennék.

(#217) Csigger


Csigger
őstag

jólvan srácok látom, ahogy sok iPhone fórumban itt is megvolt az a rész, mikor felrójuk az iPhonenak, hogy mi a hátrányosságai! szntem zárjuk le a témát, mer már szinte sokezerszer olvasom ugyanazt! tény, hogy vannak hiányosságai, de sokakat nem érdekel és megveszik, azért mert.... (és ide most minden iPhone rajongó/tulaj más más dolgokat írna be)
Ami tény, hogy nem olcsó készülék, de az Appletől már megszokhattuk, hogy jóval drágábban ad el dolgokat, ez az ár meg a mobilpiacon szvsz nem annyira sokal több, mint a számítógépek piacán!

Meg az sem mellékes, hogy azér az Apple sem hülye, hogy mindent beletegyen egy készülékbe és akkor fullos a cucc, azér ők is hosszútávon gondolkodnak! Míg más mobilgyártónak több száz modellje van addig az Apple-nek egyetlen egy, nekik ebből kell meggazdagodni! Kész!

Apple and Android user

(#218) coyote55 válasza Csigger (#217) üzenetére


coyote55
őstag

Na, egyebek között ez a mentalitás is csípi rengeteg ember szemét: " Meg az sem mellékes, hogy azér az Apple sem hülye, hogy mindent beletegyen egy készülékbe és akkor fullos a cucc, azér ők is hosszútávon gondolkodnak! Míg más mobilgyártónak több száz modellje van addig az Apple-nek egyetlen egy, nekik ebből kell meggazdagodni! Kész! " :(((

Tévedés ne essék, nem vagyok Apple-ellenes, mert jópár éve építettem magamnak Apple számítógépet, de ez a mentalitás valahogy nem fér össze az én szememben azzal, hogy egykor, fiatal egyetemista korukban Jobbs, és Wozniak egy garázsban rakták össze a gépüket, és azért nem szabadalmaztatták, hogy a kispénzű egyetemisták is össze tudják rakni :(((
Lehet, hogy Wozniak ezért hagyta ott Steve Jobbst?
Remélem NEXT márkájú telefon nem kerül a piacra, legalábbis nem ilyen kondíciókkal...

Memento Mori!

(#219) Morden24 válasza Csigger (#217) üzenetére


Morden24
nagyúr

az Apple sem hülye, hogy mindent beletegyen egy készülékbe és akkor fullos a cucc, azér ők is hosszútávon gondolkodnak

Nekem ami nem szimpatikus, az az elég feltűnő kettős mércézés. Más gyártónak ilyen dolgok miatt már elkezdenék ásni a sírját, és olyan fikaeső lenne, hogy öröm nézni - hozzátenném, valahol teljesen jogosan. Nem kell meglepődni rajta, hogy almáék is megkapják ugyanezt.

nekik ebből kell meggazdagodni

Általában a fogyasztókat nem szokta különösebben érdekelni, hogy egy cég miből gazdagodik meg.

Sectumsempra - For Enemies

(#220) Csigger válasza Morden24 (#219) üzenetére


Csigger
őstag

persze megértem, ebben teljesen igazad van! nem kellene külön kezelni ezt az ügyet!
a hibáival együtt viszont sokan megveszik, szóval vmit tud az Apple, amit más mobilgyátók viszont nem tudtak meghúzni!

Apple and Android user

(#221) Morden24 válasza Csigger (#220) üzenetére


Morden24
nagyúr

Alma amit nagyon jól csinál, az az, hogy a reklámozástechnikájuk nem egészen a "köztudatba helyezésre", hanem a "közismeret megteremtésére" épül.
Értsd úgy, hogy azt kommunikálják: aki megveszi a kütyünket [iPhone, ami egy könnyen, egyszerűen használható és szép telefon], az tudja, mit akar, szeret könnyen és kreatívan élni et cetera.
És csinálják ezt olyan ragadósan, hogy már mindenki tudni fogja, mi is az az iPhone. Én pl. hallottam külföldi (brit) műsorban, amikor a presenter csajszi odaszólt a riportalanynak, akinél valami mp3-lejátszó volt, hogy "milyen ipod-od van?" Nem ipod volt, tudta a csaj is, hogy nem Apple termék, egyszerűen szinonímaként használta az ipodot az mp3 player-re. Na, hát ennyire ragadós a dolog (az Alma-féle nyelvújításra meg már kitérni sem akarok, pl. 'to tivo [something]").

Na most a poén az, hogy amikor én pölö megjelenek egy HTC Diamonddal, akkor mindenki megkérdezi, mi az, mire jó, amúgy húdejól néz ki. Ha megjelenek egy iPhone-al, akkor mindenki tudja, hogy mi az, és azt is, hogy húdejólnézki :)
Nem mondom, hogy tudatosan, de ez sok fogyasztónak "számít", vagyis inkább jó érzéssel tölti el.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#222) coyote55 válasza Morden24 (#221) üzenetére


coyote55
őstag

Tulajdonképpen a negatív hír is hír...
Az iPhone "sírja" az lenne, ha mindenki lesz.rná, sehol semmi nem jelenne meg róla, ez az egész arról szól, hogy hírverést csapnak (csapunk) neki...
Erre "utazik" az Apple - és milyen ügyesen!
Mi vagyunk a lököttek, hogy ugrunk rá :(((

Memento Mori!

(#223) Morden24 válasza coyote55 (#222) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nézd, engem nem zavar, ha veszik ezt a készüléket, szóval most ugrunk/nem ugrunk, egykutya.

Amúgy az egész Jobs-féle infantilis "Na ma vajon mit veszek elő a farzsebemből, akarjátok látni?" erre épül. Megjegyzem, emberileg sosem volt szimpatikus az Apple marketingtevékenysége, szakmailag viszont csak szuprlatívuszokban lehet beszélni róla.

Sectumsempra - For Enemies

(#224) joey04 válasza Csigger (#217) üzenetére


joey04
titán

Meg az sem mellékes, hogy azér az Apple sem hülye, hogy mindent beletegyen egy készülékbe és akkor fullos a cucc
Megint a túlzás! Egy nyomoronc bt meg teszem azt egy QVGA videófelvétel szimplán középkategóriás(sőt lassan alsós) tulajdonság.Messze nem kell bele minden.

ellenfanról meg valóban annyit hogy ha más márka készülékeiből maradna ki ilyen és ehhez hasonló alapvető funkció azt is szidnám rendesen mert ezt senkitől nem nézem el. Azért vagyok ellenfan mert EGYENLŐ mércével nézek egy Nokiát egy Samsungot egy SE-t meg egy Applet?Az a baj hogy nem nézem el ezeket a hibákat csak azért mert Apple?Miért fikázásnak, utálatnak van beállítva az amikor az ember sorolja a hibáit?Nem érdekel hogy Apple cucc ha Samsung lenne ráírva és alapvető dolgok hiányoznának belőle akkor is lehordanám a sárga földig.Ezért nem értem miért iPhonefikának hívják ezt.Mindegy melyik gyártó melyik készülékéről van szó a korlátozott BT-t nem fogok elnézni egy Sony Ericssonban sem! :U
Erre komolyan kiváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#225) Gazala válasza coyote55 (#222) üzenetére


Gazala
aktív tag

azert ugrunk ra, mert egy isonyatosan fasza cucc. ott van az apple tv. nem lett egy nagy durranas, nem is beszelgetunk rola a mindennapokban. de itt van egy nagyon kezes cucc, ami megmozgatja az tomegeket, amit szeretnek az emberek hasznalni es a tomeg generalja a "hirverest".

egy hasztalan es szar cuccot hiaba reklamoznak, nem lesz "divattermek".

amugy Jobs az ISTEN!

[ Szerkesztve ]

(#226) joey04 válasza Gazala (#225) üzenetére


joey04
titán

egy hasztalan es szar cuccot hiaba reklamoznak, nem lesz "divattermek".
Hát ez nem teljesen igaz, mondhatni nagyon sok ilyen termék van nem feltétlen az iphonera de még csak nem is az applre kell gondolni.van más ezer ezeken kívül.

azert ugrunk ra, mert egy isonyatosan fasza cucc
a ti szemszögötökből.de a lényeg ha valaki leírja a hibáit ami a szemében úgyanúgy hiba mintha egy SE vagy Nokia készülékben lenne akkor az az ember miért ellenfan?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#227) Morden24 válasza Gazala (#225) üzenetére


Morden24
nagyúr

amugy Jobs az ISTEN!

Ja, mókás, hogy van, aki tényleg így gondolja, és ha a csávókám befújná magát fingsprével, és rárakna a flakonra egy almát, akkor úgy vennék, mintha a legújabb Calvin Klein parfüm lenne. Ami egyáltalán nem gond, mert legalább költik a hasztalan pénzüket - viszont beszélgetni, vitatkozni és főleg logikusan érvelni egy ilyen barommal sem szeretnék :DDD

azert ugrunk ra, mert egy isonyatosan fasza cucc

Kategorikusan kijelenteni az ilyen dolgokat, na ezért szoktak az Almáék sok anti-fant generálni, mert sokaknak felfordul ettől a gyomra. Ez egy iszonyatosan fasza cucc, már akinek. Egyébként maximum egy látványos cucc, szintén már akinek.

Amúgy ilyen szempontból vicces az Apple-fandom: egyik oldalról egyedinek érzik magukat, másik oldalról azzal érvelnek, hogy tömegtermék, hiszem "mindenkinek tetszik, és milliók veszik".
Persze eszerint az elmélet szerint mindannyiunknak WoW-ot kéne játszania, és kínaiul beszélnie.

Sectumsempra - For Enemies

(#228) coyote55 válasza Gazala (#225) üzenetére


coyote55
őstag

Láttál már NEXT márkájú PC-t? ;]
Megvallom őszintén, jobban örültem volna, ha Wozniak marad az Apple vezére :(((
Akkor szerintem ez a telefon 120 fps-el venne fel VGA videót, és egyszerre képes lenne 2 Bt sztereo headsetet meghajtani, egyebek mellett :D
Viszont, az is igaz, kevesebb hírverés (majdnem sz.rkeverést írtam) lenne körülötte. ;]
Ennyit Steve Jobbs istenségéről :(((

Memento Mori!

(#229) Morden24 válasza coyote55 (#228) üzenetére


Morden24
nagyúr

Akkor szerintem ez a telefon 120 fps-el venne fel VGA videót, és egyszerre képes lenne 2 Bt sztereo headsetet meghajtani, egyebek mellett

És úgy nézne ki, mint egy 10 éves Blackberry :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#230) coyote55 válasza Morden24 (#229) üzenetére


coyote55
őstag

Ezért kérdeztem meg, látott-e NEXT PC-t...
Szerintem a kinézete extravagánsabb lenne, - de ez csak tipp! - mint a mostaninak, ha a jelenleg a NEXT-nél dolgozó designerek csinálták volna ;)

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#231) Csigger válasza joey04 (#224) üzenetére


Csigger
őstag

a videófelvétel tuti meg lesz oldva, ahogy azt az első generációs telónál is megoldották külső progi segítségével! a BT-re meg igaz, hogy eléggé le van korlátozva, legalább más telókra lehetne átlőni vele képeket, meg hasonló dolgokat, Apple politika! meg hiába 70 országba szánják, akkoris Amerika marad a célközönség, ahol minden sarkon wifi van és inkább emaileznek az emberek, mintsem, hogy kékfoggal meg MMS-el sz@arakodnak, ők ilyen "hülyék", ez ellen sajnos nem lehet mit tenni, ha esetleg Európába tennék át a székhelyüket valszeg lenne benne mind a kettő! (amúgy mms szoftvert is készítettek a 1st genre, úgyhogy idővel szntem erre is csinálnak egyet)

abban részben egyetértek, hogy ezek ilyen "hülye gyerekhibák", de ez a "hülye amerikai" felfogásnak tudható be! ők úgy fogják fel, hogy mi userek BT küldözgetnénk az innen onnan letöltött legális/fél legális/illegális progikat, és hát abból nekik nem lenne semmi bevételük, ami a mai világban egyáltalán nem alaptalan felvetés, bár arra nem gondolnak, hogy képeket is lehetne simán küldözgetni, ami viszont semmi jogot nem sért!

remélem viszont ez az Ellenfan dolog nem nekem szólt elsősorban, mert bár nekem nagyon tetszik ez a kütyü, abszolút SonyEricsson párti vagyok ezzel együtt is!

Apple and Android user

(#232) sipiii


sipiii
csendes tag

Sztem meg az apple direkt csinálja itt a feszültség keltést. Gondoljatok csak bele hogy ha egy ilyen Tudású telefon kijönne egy Kínai cégtől egyből mindenki tépkedné a haját hogy ezt hogy csinálhatja meg a cég hogy felrúgja a szabványokat(3,5 jack) vagy hogy semmire nem lehet használni a BT-t. OFF
Ezzel csak azt akartam mondani hogy teljesen jól csinálják ezekkel a botrányokkal fent tartják a telefonukat és sokan veszik meg, mivel nem értenek a telefonokhoz vagy csak vagánykodni akarnak vele. Ha ti is az apple telefonok eladásáért felelnétek ugyan ezt tennétek ezért nem kelt felháborodást bennem ez a telefon.
Aki H***e az halljon meg mondta a hal és kifeküdt a partra napozni :DD

A Windows súlyos hiba után állt helyre (úgy ahogy), hiba oka: Nem áll módunkban bizalmas információkat szolgáltatni a felhasználók részére!

(#233) asadasad22 válasza Csigger (#217) üzenetére


asadasad22
őstag

"nem annyira sokal több, mint a számítógépek piacán!"

ez hülyeség szvsz. egy MacBook 1000 dollár. bruttó. és mégis mennyivel jobb már, mint az Acer/HP/Fujitsu vagy hasonló laptopok? a minőség és stílus most csak egy dolog (vékonyabb, könyebb, össze van rakva), de ott van az OSX, ami mérföldkövekkel jobb, mint bármelyik windows ÉS ezek mellett semmi korlátozás nincsen. olyan oprendszert tehetsz fel az OSX mellé (Boot Camp), amilyet akarsz, xp-t is, ha arra van igény. szóval egy macbook ahhoz képest, hogy nem jelentősen drágább, mint a többi laptop, tényleg egyedülálló, minőségi, korlátozás nélküli cucc, és ez az iPhone-ról egyáltalán nem mondható el.

(#234) ZoZa™ válasza asadasad22 (#233) üzenetére


ZoZa™
senior tag

"azert ugrunk ra, mert egy isonyatosan fasza cucc
a ti szemszögötökből.de a lényeg ha valaki leírja a hibáit ami a szemében úgyanúgy hiba mintha egy SE vagy Nokia készülékben lenne akkor az az ember miért ellenfan?"

azért mert ezt megtetted kb 50x minden apple-höz kapcsolatos topicban

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#235) ZoZa™ válasza Morden24 (#214) üzenetére


ZoZa™
senior tag

Pontosan. Az újkori történelmet a KE850 Prada indította el, aztán jött az Apple telefonja és elindult a lavina.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#236) asadasad22 válasza ZoZa™ (#234) üzenetére


asadasad22
őstag

ez most biztosan nekem szólt? :F

(#237) joey04 válasza ZoZa™ (#234) üzenetére


joey04
titán

mondja az aki minden iphone topikban elmondja 100x hogy az iphone legjobb.
tényleg ilyen nehéz felfogni hogy van pár funkció ami nekem KELL és azok nincsenek benne pedig MINDEN márkánál alap.ezért szidom.nem másért.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#238) coyote55 válasza joey04 (#237) üzenetére


coyote55
őstag

Nagyon egyszerű, redukáld le légyszíves az igényeidet az ájfón szintjére, és örülj, hogy Steve bácsi megalkotta részedre eme csodát ;] :P ;)

Memento Mori!

(#239) ZoZa™ válasza asadasad22 (#236) üzenetére


ZoZa™
senior tag

nem, ne haragudj, azthiszem nem :D

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#240) ZoZa™ válasza joey04 (#237) üzenetére


ZoZa™
senior tag

Ha te minden topicban leírod hogy neked ez a bajod vele, akkor én ha időm engedi és van kedvem leírom, hogy nekem meg a többségnek niincs vele baja :C

nem kell, Joey20 azt vesz amit csak óhajt, de ettől függetlenül mindenhova le fogja írni hogy az iPhone pocsék, egészen addig mig lesz ilyen topic. De ez nem új, mindehol ahol van itt Apple vagy mac, megtalálod a negatív véleményét :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#241) joey04 válasza ZoZa™ (#240) üzenetére


joey04
titán

nem én mindig akkor írom le valamiről hogy mégsem olyan tökéletes amikor folyamatos dícséretet látok.amikor mrlujoak a hajmeresztő hibákat magyarázta ki a SE telókban az zavart.amikor zoltanfi istenítette a nokiát az zavart.amikor te írtad hogy a legjobb az iphone az zavart.ezek idegesítenek, és ahányszor ilyet látok annyiszor írok.nem olvasom azt komment nélkül hogy valaki bármire is azt mondja hogy tökéletes vagy hogy így jó ahogy van.minden cég lehúzza a vásárlóit semelyik sem csinál olyan készüléket ami ténylegesen kielégítené az igényeket, hanem olyan marketinget csinál hogy a vásárlónak elég legyen ez a tudás. ebben az apple a legjobb ezért ők tudják a legkisebb tudású készülékből kihozni az elégedettség érzését.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#242) Dare2Live válasza ZoZa™ (#240) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én úgy szoktam megfogalmazni, hogy telefonnak, mp3 lejátszónak: az átlagnak kitünő.
De telefonnak meg mp3 lejátszónak k* ra drága.
Mert már elnézést ezeket a funkciókat egy K800/5610 is tudja de mellette még a kamerája is kitünő, videot is felvesz, bluet is müködik..... és "pöppet" olcsobb.

PDAnak meg hiába jó nagy a kijelzője egy rakat szar.

USAban tudom más az emberek anyagi helyzete, de mi itt élünk.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#243) sipiii válasza Dare2Live (#242) üzenetére


sipiii
csendes tag

Hát telefonnak meg mp3-nak megfelel az őskövület K700-im is igaz csak 42MB memória de az a telefon 4-5 éves és még videót is tud felvenni, tudok a BT-küldeni fogadni. Amúgy a maga körében viszont nagyon jó és sok új dolgot hozott de mi lett a régi szabványokkal(BT,3,5 jack)? Akit ezek a dolgok Nemzavarnak és az árát is megtudják Fizetni Annak viszont nagyon is ajánlom...

[ Szerkesztve ]

A Windows súlyos hiba után állt helyre (úgy ahogy), hiba oka: Nem áll módunkban bizalmas információkat szolgáltatni a felhasználók részére!

(#244) Csigger válasza joey04 (#241) üzenetére


Csigger
őstag

minden cég lehúzza a vásárlóit semelyik sem csinál olyan készüléket ami ténylegesen kielégítené az igényeket, hanem olyan marketinget csinál hogy a vásárlónak elég legyen ez a tudás.

pont ezt akartam neked is elmagyarázni pár hszel feljebb, de végül is te voltál az, aki megmagyarázta saját magának akarva-akaratlanul! köszi! :C

Apple and Android user

(#245) Csigger válasza joey04 (#241) üzenetére


Csigger
őstag

asszem ez megincsak nem neked ment! :D sorry, de amit megfogalmaztál az nagyon is helyénvaló!
inkább coyote55-nek és Morden24-nek szólt volna! :D

[ Szerkesztve ]

Apple and Android user

(#246) coyote55 válasza Csigger (#245) üzenetére


coyote55
őstag

Hmm...
Mintha valami hasonlót írtam volna én is, csak kissé szarkasztikusan ;] ;)
Ha nem felel meg az ájfón, engedj az igényeidből, és egyből jó lesz az! ;)

Memento Mori!

(#247) Morden24 válasza Csigger (#245) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nézd, szerintem mindenki tisztában van azzal, hogy tetszik-e neki ez a telefon, vagy nem, illetve kell-e neki, vagy nem (elegendő-e a tudása, nem húzósak-e a kompromisszumok et cetera).

Nekem nem is ezzel van gondom, mert miért lenne. Én pölö a közelmúltban vettem egy HTC Diamond-ot. Nekem ez tetszik, szerintem sokkal jobban néz ki, mint az iPhone, és a tudásával is elégedett vagyok. Amit viszont nem teszek: nem istenítem a készüléket, mert vannak hibái, nem próbálom magamnak, illetve másnak bemagyarázni, hogy 100+ ezer HUF-ért ez milyen állati jó vétel, és legfőképpen nem állítom, hogy ez a masina az alfa és az omega.
Tehát attól, hogy valami tetszik/szeretjük, még lehetne némileg objektívnek maradni.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#248) joey04 válasza Morden24 (#247) üzenetére


joey04
titán

Diamond?
Szemezek egy Touch Proval is többek közt de a pdamania fórumán láttam egy ilyen hsz-t a diamondról:

Komolyan a registryben kell turkálnom azért, hogy ha SMS-t kapok, azt azonnal jelezze a készülék?

Ez mi is lenne?? :F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#249) Morden24 válasza joey04 (#248) üzenetére


Morden24
nagyúr

Privi ment, mert emmá' nagyon off itt :)

Sectumsempra - For Enemies

(#250) sipiii


sipiii
csendes tag

Nah Itt az oldalaon egy kis bemutató olvassátok és vonjátok le a kövezkeztetéseket :D

A Windows súlyos hiba után állt helyre (úgy ahogy), hiba oka: Nem áll módunkban bizalmas információkat szolgáltatni a felhasználók részére!

(#251) Csigger válasza sipiii (#250) üzenetére


Csigger
őstag

nah hát ez az írás meg olyan felesre sikeredett! amúgy jó!
de a topicban halál van! ha ezt élőben kéne elmondani itthon Magyarisztánban vér folyna szntem! :D

Apple and Android user

(#252) 1010


1010
őstag

és vajon hányan veszenk iylen készüléket azok közül akik itt ugrálnak

(#253) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Skacok, ez az augusztus 22 atombiztos hogy a korrekt információ. Mérget vehettek rá.

(#254) Kobe válasza ForRedGlory (#253) üzenetére


Kobe
veterán

miután vagy 4-5 napja hivatalos információként fent van a t-mobile honlapján, illetve egyéb IT-related siteokon, így mérget vehetünk rá.....de kösz hogy megnyugtattál minket ;]

(#255) Bazsó


Bazsó
tag

ugyan mind1 hogy mennyiért lesz,anno megvették a "régi" iphone-t is, drágán,akkor most miért ne vennék meg :F (vannak betegek ;] )

[ Szerkesztve ]

□ "Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél" □

(#256) ForRedGlory válasza Kobe (#254) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tudom :DDD

(#257) Danndi


Danndi
tag

Erősen gondolkodok ezen a "játékszeren" de én azért sokallom az árát.... amúgy ezt a linket nemtom bedobta e valaki de azért én berakom...
[link]

Kíváncsi vagyok vett e már valaki!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.