Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Hát. MMS nincs. Legalábbis az amcsi verzióban, ez már biztos. Sajnos kihagyták azt a ziccert is, hogy SMS írásnál el lehessen forgatni a kijelzőt. Sajnos továbbra sem vesz fel videót. Bluetooth-on nem lehet fájlátvitelt csinálni. De az ikonok sorrendje átrendezhető. WOW.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#102) Gebriel válasza Bog (#101) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor mit lehet csinálni vele,telefonáláson kivül :F :U :DDD

(#103) Bog válasza Gebriel (#102) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Villogni, azt nagyon lehet vele. :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#104) Remittenda válasza Bog (#101) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Nekem inkább az a döbbenet, hogy - ha nem jól tudom tessék javítani! - nem tud modemként működni, és nincsenek rajta profilok, csak egy némító gomb az oldalán.

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#105) Bog válasza Remittenda (#104) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Így van.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#106) AMD Power válasza Bog (#101) üzenetére


AMD Power
titán

Bluetooth-on nem lehet fájlátvitelt csinálni.

Ezt nem mondod komolyan? Jézus de durva. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#107) ZoZa™ válasza Bog (#103) üzenetére


ZoZa™
senior tag

persze akár használni is lehet, arra, amire kitalálták :U

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#108) Bog válasza ZoZa™ (#107) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Akárcsak egy Nokia 1112-t.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#109) ZoZa™ válasza Bog (#108) üzenetére


ZoZa™
senior tag

én télleg nem kötekedni akarok, de most komolyan az megy itt a fórumon, hogy mekkora nyomorék cucc ez, közben megvették ezt meg az elődöt 20x annyian mint bármi mást a teljes élettartam alatt, és már készlet sincs mert elfogyott??

mindenki hülye csak én vagyok helikopter?

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#110) AS


AS
félisten

Akinek van egy kis esze az Omniát vesz vagy még vár egy picit 2008 végéig tényleges Iphone killere LG és Samsungtól.
Vagy 2009 ig és Nokia modellje is megjön.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#111) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

mellesleg a prémiumkategóriában vezetnek a notebook eladásokban, pedig van olyan gépük amin 1db USB van.. akkor ezen is röhögjünk már egy jót :C

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#112) Bog válasza ZoZa™ (#109) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem, bakker, rohadtul nem erről van szó.

Hanem arról, hogy volt egy iphone 1.0 egy sereg hiányossággal. És egy sereg fasza megoldással. Az ember mondjuk azt gondolja, hogy ha csinálnak egy 2.0-t, akkor abban a sereg hiányosság egy részét kipofozzák. Főleg olyan dolgokat, amik nem nagy elvárások. És erre lószart. Ez itten a bibi.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#113) ZoZa™ válasza Bog (#112) üzenetére


ZoZa™
senior tag

Csak találgatni tudok, miért nem veszik ők is észre mit akarnak az "intenzív" felhasználók. Szerintem 2 dolog lehet, de ezt már az 1.1.1-nél is leírtam:

- felesleges a nép 99%-nak

- lehet majd 3.0 meg 4.0 iPhone-t is csinálni -> további eladások. Steve Jobs roppant okos ember, én az utóbbit simán kinézem belőle. Kockáztatni is mer, egy sima 2 megapixeles kamerát tesz a telefonba, mikor már bárhol van kártyásan is 3 megapixeles cucc 25e-be. És megint bejött neki.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#114) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Ájfonom is max. akkor lesz ha kapok vagy nyerek. Vagyis soha. 180 marha sok érte függetlenül is. Persze majd esik az ára. De mennyire? 130-120? Aki villogni akar úgyis megveszi akinek meg tudás kell az vesz okosat.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#115) ZoZa™ válasza Snowy_owl (#114) üzenetére


ZoZa™
senior tag

ez a betanult szöveg

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#116) spedyboy válasza Bog (#112) üzenetére


spedyboy
senior tag

Bog!
Jol látom hogy teszt alatt van egy Iphone 3g?
vagy csak képzelödök azaz elolvastál egy külföldi teszt et és onann vanak infoid vagy esetleg saját kézböl? :U

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#117) Bog válasza spedyboy (#116) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ugyan... mikor fordult elő olyan, hogy hamarabb teszteltünk egy telefont, mint ahogy megjelent? Ugyan-ugyan ;) Egyébként sajnos nem független, úgyhogy csak bemutatót fogunk írni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#118) Remittenda válasza AS (#110) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Ez szép és jó. Biztos nagyon jó lesz az Omnia. Ám amíg nem dobtak piacra valamit addig ne legyen minden jövőbeli telefon iphone killer... ez lassan már a többieknek kínos... jön egy gyártó és 1 és egy év elteltével újabb 1 db készülékkel úgy felkavarja a vizet, hogy csak pislog mindenki. Meg egyáltalán. Mi a frásznak kell iphone killer? Talán azért mert az iphone egy jó telefon. Nagyon jó arra amire kitalálták. És nagyon rossz egy-két más dologra. Én sem vagyok egy iphone hívő, de azt el kell ismerni, hogy azokat a funkciókat amiket a telefon tud, azokat nagyon jól lehet használni. Nem csak benne vannak a gépben, de működnek is, van értelme használni őket. Persze olyan dolgok is kimaradnak, amik miatt nem nehéz őrjöngeni... de hát ez van. Hála a jó égnek azért még akad más gyártó is. :) Peace.

[ Szerkesztve ]

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#119) joey04


joey04
titán

Hát kevesebb hibajavítás van benne ezek szerint mint vártam.a 180k nagyon sok.igen az n95 is ennyi volt,az sem ért ennyit,de azért nagyobb tudása volt/van.
Az eladásokhoz: persze hogy sokan veszik,rá van írva hogy apple.a másik oldalnak viszont abban van igaza hogy ilyen rendszert és kezelhetőséget más még nem alkotott.
Lényegében sajna ez továbbra is egy divatkütyü szerény tudással

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#120) spedyboy válasza Bog (#117) üzenetére


spedyboy
senior tag

Az is valami! ;)
Anno az 1. Gen es iphone elsö tesztjénél se volt független az iphone... Ez a bemutato is olyan lesz mint az? :)

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#121) Morden24 válasza ZoZa™ (#115) üzenetére


Morden24
nagyúr

Lehet, hogy betanult szöveg, de eléggé igaza van. Ezen az áron jobb tudású és hasonlóan exkluzív & designos telefont lehet venni, sőt, kevesebbért is.

Az egyetlen dolog, ami az iPhone mellett szól az az, hogy ő az iPhone. Ezzel semmi gond nincsen, ettől még a készülék egy hiányosságokkal teli, a lehetőségeit ki nem használó agyonkorlátozott kütyü, ami mutatós, akár elegánsnak is elmegy, de ennyi, és nem több (tudom, erre meg az a betanult szöveg, hogy "de nem is akar több lenni" :) )

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#122) Remittenda válasza joey04 (#119) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Hát kevesebb hibajavítás van benne ezek szerint mint vártam.

Hasonlóan érzek én is. Lehet, hogy lesz egy nem oly soká egy 3. iphone? :F

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#123) Snowy_owl válasza Morden24 (#121) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Egyébként ha valaki csak villogni akar vele és a belső nem érdekli akkor lehet venni jó kis utánzatot 40-45k-ért. És az is tud képernyőt forgatni és még ráadásul érintő kijelzős is. Viszont nem lehet szoftverrel bővíteni. Mondjuk én utánzatot se vennék. :DDD

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#124) erdoke válasza ZoZa™ (#111) üzenetére


erdoke
titán

"van olyan gépük amin 1db USB van.. akkor ezen is röhögjünk már egy jót"

Parancsolj: :DD :)) :DD
Hadd találjam ki: USB 1.1? :D

A legjobb aláírás a héten

(#125) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Szerintem az iphone-t leginkább olyan emberek veszik meg, akiknek fogalmuk sincs, hogy ugyan annyi pénzért sokkal jobb telefont is megvehetnének, de nem mert ez az iphone és menyire trendi. :U

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#126) ZoZa™ válasza Jégkokó (#125) üzenetére


ZoZa™
senior tag

Én vettem iPhonet, baromi sok pénzért. Megtehettem, szerencsés vagyok. Vehettem volna bármit az árából, bármelyik félisten PDA is kijött belőle, csak az én értékrendem más. Nekem nem az számit mit tud felmutatni 2 fagyás között, hanem milyen vele élni a mindennapokban. Nem vagyok benne biztos, hogy senki sem ért hozzá és tudatlanságból venne ilyet.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#127) Jégkokó válasza ZoZa™ (#126) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát kötve hiszem, hogy ez nem fagyna le. Nem igazán értem, hogy szerinted mitöl rosszabb ettől egy pda, csak mert ezt ceruza helyett ujjal kell vezérelni. Arrol nem is beszélve, hogy abban legalább nincs semi korlátozás , és bármilyen programot lehet rá telepíteni, meg a kékfog nem csak audió átvitelre alkalmas csak.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#128) erdoke válasza ZoZa™ (#126) üzenetére


erdoke
titán

Ez a fagyósdi urban legend, csakúgy mint az iPhone MMS-e. ;]
Bő egy év alatt talán kétszer fagyott le az i600-am, akkor is én voltam türelmetlen.
Egyébként mindenki azt vesz, amit akar, csak ne akarja megmagyarázni. Nekem pl. a francia autót se tudnád, ami technikailag szinte azonos az elődjével, megbízhatóságuk pedig közismert (vagy inkább hírhedt)... Nem vagyunk egyformák. :)

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#129) macikos válasza Jégkokó (#127) üzenetére


macikos
addikt

Pedig képzeld, nem fagy. Mondok még valamit, gyors, könnyen használható, felhasználó barát.
PDA telefont mennyi ember kezében lehet látni? A kizárólag stylusos PDA eleve halott ügy. PDA mániások persze mást el se tudnak képzelni, de most kicsivel nagyobb csoportról van szó. Elindult egy fejlődés a mobiltelefóniában, ez pedig a "csak kijelzős" mobilok térhódítására koncentrál. Ne is zavarjon, hogy Nokia a Series60 Touch, Google Android, ezek mind a kézzel való kezelésre koncentrálnak.

Bármilyen programot? Miért, erre milyen programot nem lehet?

Bluetoothal kapcsolatban meg már párszor elhangzott, hogy miért van lekorlátozva.

(#130) Snowy_owl válasza macikos (#129) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Csakhogy a példaként a Nokia sokkal több funkcionalitással bír. (Mondjuk még nem tudjuk milyen lesz a kezelése de hamarosan kiderül.) Jah és remélhetőleg olcsóbb is lesz.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#131) Jégkokó válasza macikos (#129) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát nekem tuti nem kéne olyan telefon aminek a kijelzőjét csak ujjal lehet fogdosni, mivel gyűjti elég rendesen az ujlenyomatokat. A kékfog korlátozása pedig akkor is hatalmas hiba, ezen nincs is mit magyarázni, 2008 ban sztem mág nem kicsit gáz. Meg a fényképezője csak fixfokuszos és kb akkora az optika mint egy bolha, ennél azért már ezerszer jobb kamrát is lehet látni, arrol nem is beszélve, hogy mg csak segédfény sincsen mellette.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#132) joey04


joey04
titán

A wm meg a symbian is azért képes lefagyni mert ezernyi progit fel lehet rá tolni és könnyen be tud tenni a rendszernek.ha egy szűz wm-t vagy symbiant nézünk az se fagy.ahogy jöttek a tört iphoneok és a rá írt progik jöttek a fagyások is 1000 és 1 ilyen video van youtubeon kár ezt tagadni.persze most a 2.0nál az appstoreból szedett progikkal nem fog fagyni de pl egy symbian sem fagyna ha csak a nokia által hitelesített progikat lehetne rá telepíteni.azért nem a rendszer a hibás ha egy user által barkácsolt progi miatt kifagy a rendszer.
A bt korlátozására meg hiába van akármilyen magyarázat,másnál van rá lehetőségem hogy használjam akkor azt veszem.mint a se-nál pl nem érdekel milyen okok miatt tudnak csak szar kamerát meg kis kijelzőt csinálni.még ha elfogadható magyarázat lenne akkor sem érdekelne mert van más márka ami megadja ezeket!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#133) Morden24 válasza ZoZa™ (#126) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem nagy feladat nem fagyni, ha nem vagy alig lehet külső progit feltölteni rá. Mellesleg iPhone 1st Gen-t láttam fagyni. :U (a tisztesség kedvéért legyen megemlítve: buhera volt)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#134) Magnum_ válasza Jégkokó (#131) üzenetére


Magnum_
nagyúr

gyerekek, mindenki a kamerát szidja, az E71em szarabb képeket csinál, mint a régi Iphone! meg hogy gyüjti az ujjlenyomatot... az E71em is gyüjti...

azért érdekes, hogy olyan, aki fogott már iylet,tehát van minimális tapasztalata vele, az nem szidja..

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#135) Ricardo


Ricardo
félisten

Redmondiak megpróbálnak beleharapni az almába

Ebben a cikkben elhangzik a lényeg:
"kétségtelen, hogy az Apple egyre erősebb. Miért? Mert jók abban, hogy korlátaik közt teljes élményt szállítsanak a felhasználóknak"

Igaz: Azt a "keveset" (a többiekhez képest) amit tud azt jól tudja, és a felhasználói élmény nagyon jó.Az más kérdés hogy ez a korlátozott tudás valakinek elég, valakinek kevés.

(#136) Csigger válasza Ricardo (#135) üzenetére


Csigger
őstag

no hát ebből is látszik, hogy az Apple ezzel a telefonnal és a hozzáállásával jó irányba tereli a felhasználók szempontjából a világot! lehet, hogy nekik is vannak "hülye" húzásaik, mint például a kékfog korlátozás!
amúgy nem tudom ki hallotta, olvasta, de a Mikrofos egyik igazgatója is iPhonet vett magának! ha felhozzuk a francia autós példát, ez pont olyan mint a Renault vezérje, ő is német autóban csücsül, ha jól tudom Merciben, mert tudja, hogy milyen autókat gyártanak! ennyi!

Apple and Android user

(#137) Morden24 válasza Csigger (#136) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azon még sosem gondolkodtál el, hogy azért ül Merciben, mert a Renault-nak nincsen olyan kategóriás kocsija, mivel nem azt a piacot célozzák meg?
Vagy gondolod, hogy a TESCO igazgatósági tagjai csak tescogazdaságos termékeket esznek? A példád kábé semmit nem bizonyít, amellett, hogy totál értelmetlen.

Sectumsempra - For Enemies

(#138) fateless válasza joey04 (#132) üzenetére


fateless
veterán

No igen. Nekem soha nem volt tele extra programokkal egyik PDA-m sem, eddig össz. kétszer tapasztaltam fagyást mindegyiket együttvéve. A mostanin azt sem tudom, hogy kell soft resetet csinálni, mert még nem kellett megnéznem.

Jégkokó #127: Azért egy PDA kezelőfelülete nem olyan könnyed, mint egy iPhone-é, hidd el. Még az új, tapira kihegyezett készülékek sem érik el azt a szintet, de azért közelednek.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#139) fateless válasza Morden24 (#137) üzenetére


fateless
veterán

A példa tényleg nem illik a MS-hoz, de azért egy renault-vezér nem kellene, hogy Merciben üljön. Nekem ez nagyon mást kommunikál... Akkor legalább üljön egy Infinitiben, ha már a Nissan részvények jó része az ő birtokukban vannak...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#140) Morden24 válasza fateless (#139) üzenetére


Morden24
nagyúr

Példa volt, én pölö nem hallottam, hogy a Rönó vezér miben ül, hozzá kell tenni, hogy nagyjából nem is érdekel.
Ettől függetlenül Enzo Ferrari sem F40-essel járt le a közértbe.

A lényeg csak annyi, hogy az ilyen példálózás egy kalap lepkét sem ér, arról nem is beszélve, hogy szezon/fazon-keverés, elég erősen.

Bár nyilván, ha mondjuk trágya-termelésből keresném gennyesre magamat, akkor az lenne logikus, ha traktorral járnék, nem pedig egy Astonnal, mi? Vazze... :U

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#141) ZoZa™ válasza Morden24 (#137) üzenetére


ZoZa™
senior tag

Ahogy mondod. Nálunk sem Ikarussal járnak a politikusok :D

viccet félretéve, teljesen érthető, hogy egy akkora cég igazgatója miért ül luxusautóban. Nekik tényleg nincs olyan ami annyira reprezentativ mint például egy olyan német autó mint amivel "jár"

a trágya-termelés az valami új dolog lehet :D
és hagyjuk a Reanult-ot :D csak pont ezt az egyet ne bántsuk, klasz márka, nagyon jó cuccaik vannak, szép és erős autóik vannak, és nemrég jött meg az enyém is :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#142) Morden24 válasza ZoZa™ (#141) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem akartam én bántani a Rönót (bár nem a szívem csücske), csak a fenti példában az volt. :U

Sectumsempra - For Enemies

(#143) fateless válasza Morden24 (#140) üzenetére


fateless
veterán

Értem, hogy példa volt, mondtam is, hogy sztem nem jó példa. Amit hozzátettem, hogy nem egy más konszernheztartozó márkát kellene használni, hanem a saját konszernen belül keresgélni, ahol is ott van az Infiniti. (ZoZa: értelemszerűen ahol lehetőség van rá. MS mobil - egyenlőre - nincs, csak tervben.) Akár egy G35, akár M45, ha nagyobbra ácsingózik.
Most képzelj el egy Nokia-vezért egy SE K850-nel; neked az mit kommunikálna...

Ez ugyanaz, mint a p2p árusítás: ha te nem használod, akkor hogyan akarod másnak eladni azt mondva, hogy ez a legjobb termék a piacon.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#144) Morden24 válasza fateless (#143) üzenetére


Morden24
nagyúr

Most hirtelen elképzeltem Gianni Agnelli-t egy Fiat Pandában :DDD (na persze Fiat Group-on belül válogathat rendesen :) ).

Gondolom az MS-példának az lett volna az értelme, hogy a nemtommelyik vezetőségi tag nem WM-es telefont használ, hanem iPhone-t. Ami már csak azért is borzalmas példa, mert mi van, ha az említett vezezőségi tag k*rvára nem akar egy PDA-t, okostelefont használni, hanem jó neki egy gsm-képességekkel rendelkező iPod is?
Tehát hogy egy újabb példával kontrázzak, attól, hogy az én cégem mondjuk műbrokit gyárt, még nem feltétlenül kell használnom, sőt, érvelnem sem kell mellette az igazi ellenében.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#145) erdoke válasza Morden24 (#144) üzenetére


erdoke
titán

Azért egy Maserati Quattroporte-ban el tudnám magam képzelni. :K

A legjobb aláírás a héten

(#146) Morden24 válasza erdoke (#145) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én inkább egy szolid és csinos DB9-est kérnék, ha szabad :U

Sectumsempra - For Enemies

(#147) Typhoon47 válasza Bog (#50) üzenetére


Typhoon47
őstag

Nincs.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#148) Typhoon47


Typhoon47
őstag

Ez most akkor mi? Kacsa? De ekkora? :F

"Education is important but big biceps are importanter"

(#149) fateless válasza Morden24 (#144) üzenetére


fateless
veterán

Nem értem a hozzászólásodat...

Azt mondom én is, hogy attól még, hogy MS-ember, nem baj, hogy iPhone-t használ.

Amiről én beszéltem, az a Renault-vezér.

(Majd ha lesz saját gyártású MS-készülék, akkor majd elvárom a vezértől, hogy olyan készülékkel járjon...)

A Pandás hasonlatod pedig eléggé kifacsart volt, mert nem azt mondtam, hogy egy Nissan Micraba üljön a "barátunk", hanem hogy egy prémium autóba. Kicsit úgy tűnik, hogy csak a vita kedvéért írsz. :F

Typhoon: Nem kacsa, álom :D De ott gondolom az előfizus árra gondolnak...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#150) Gazala


Gazala
aktív tag

az a jo, hogy az iPhone-os topikokban osszegyulnek az okosok, akik jobban tudjak nalam, hogy nekem mire van szuksegem, nekem mi kell. megprobaljak megmagyarazni, hogy bizony nekem nem kell az iPhone, mert "mocskosszemetapple" csak "ellenorzott" progikat enged feltelepiteni, es mennyi hianyossaga van, etc...

hagyjatok meg embertarsaitoknak a szabad valasztas lehetoseget! ti meg vegyetek nokiat, se-t, meg egyeb fa'nta'sztikus szuperkugyut amivel meg teleportalni is lehet. de minket ez a lehetoseg nem izgat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.