Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] ÁTALAKUL a beárazás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47) Shokkolo válasza Lenry (#44) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nekem is teljesen új ez a dolog, pedig megszámlálhatatlan esetben vettem igénybe a jártasabb fórumtársak segítségét.
Minden alkalommal megtettem ,de ezúttal mégegyszer köszönöm mindegyiküknek a munkáját és a segítségét.

Kimondhatatlanul sajnálom, és legalább ugyanannyira dühít, hogy egy teljesen önzetlen, mondhatni "pro bono" elven nyújtott segítséget így hálálnak meg egyesek.
Ha egyszer elcsitul a vihar, remélem lesz mégis foyltatás :(

Az első hozzászólók között volt egy felvetés, akik eddig is segítették ilyen formában az üzletelőket kaphassanak valami egyedi rangot... kiérdemelték bőségesen :K

ha lehetséges, valaki adna felvilágosítást, hogy a mi franc történt egyébbként ?! nyugodtan jöhet privát formájában, nem akarom szítani a tüzet.

Annyit vettem ki az itt olvasottakból, hogy kartelezés... miért is ?! mert magán ember eladott valamit magán embernek... mi haszna lett volna belőle szerencsétlen ármesternek?!
Egyetlen eladó fejéhez sem tartottak pisztolyt, hogy elfogadjon egy árazást, vagy akár vevői ajánlatot...
A szabad piac egyik fő ismerető jele, minden pontosan annyit ér, amennyit hajlandóak fizetni érte :((( [/OFF

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] ÁTALAKUL a beárazás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.