Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] ÁTALAKUL a beárazás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tiszteletből az eddigi ármesterek kapjanak valami egyedi rangot az eddigi munkájuk miatt! A támadások elkerülése miatt értem, hogy a mostanit ejteni kell. De az eddig elvégzett munkájukat ne feledjétek! :R

Én mit sem hallottam szerencsére erről az egész mocskolódásról. Szomorú, hogy ilyen fórumtársaink is vannak. :(

Sajnálatos az egész eset.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ne már... Ez komoly? Én nem használtam túl gyakran, de számomra hasznos volt. Sajnálom...

(#3) joghurt


joghurt
addikt

Miért nem lehet inkább a mocskolódókat megszüntetni?

A tej élet, erő, egészség.

(#4) MurdR


MurdR
veterán

Mélységesen sajnálom, de ennek így kellett lennie. Egy korszak ért véget itt a Prohardveren számomra, sok havert/barátot találtam az ármesterek személyeiben, ami természetesen ezzel sem fog véget érni.
Bevallom töredelmesen, hogy felnőtt ember létemre megkönnyeztem ezt a döntést, de egyet értek vele.

Nem tudom eléggé hangsúlyozni, hogy mennyire jó brigád volt az, akikkel együtt dolgozhattam, és a soha nem fogom elfelejteni azokat a perceket, amikor az újakat tanítottam be, és tímvívörrel mutogattam a formázást és a scripteket nekik, ami megkönnyítette a munkánkat. ( :) )
Köszönöm mindenkinek a munkáját, internetes pályafutásom egyik legjobb pontja volt, hogy veletek dolgozhattam.

Köszönöm a sok-sok órát, amit beleöltetek ismeretlen emberek segítésébe...

És...

Kösz mégegyszer mindent, Srácok. :(

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#5) Kalandor válasza joghurt (#3) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A pletykát nem lehet megszüntetni, ez a pletyka lényege, csak ilyen lépésekkel.

Épp elég ilyen tudatosan terjesztett hazugság van már folyamatban a Prohardver ellen, engem is személy szerint 10 éve hazugságokkal gyaláznak, épp ebben a percben is, lenyelem, de ebben már ártatlan emberek is benne voltak, akik csak segíteni akartak, ezt már miattuk nem lehetett hagyni.

A szívem csücske volt ez a beárazás az utóbbi tizensok évben, hihetetlen energiákat vitt el, de jó volt, és azt hittem, hogy ezt sohasem kezdik ki, mert annyira ártatlan az egész, de nem, aki aljas, annak semmi sem drága az öröm eléréséhez, ha figyelnek a mondandójára 3 percet.

[ Szerkesztve ]

(#6) Killer01 válasza joghurt (#3) üzenetére


Killer01
őstag

Én is csak közvetve hallottam hogy terjed a hülyeség, veled értek egyet... ha valakinek nem tetszik az árazás ne vegye igénybe és ennyi. Más munkáját fikázni a legkönnyebb. Kár érte.

(#7) cannibal


cannibal
senior tag

Amúgy miért trend manapság az interneten, hogy ami jó/hasznos volt azt tönkreteszik és/vagy bezárják? Sok helyen megszűnt a kommentelés, sorra zárnak be az ilyen közösségi segítő jellegű kezdeményezések is. Lassan beköszönt az internet sötét kora, és történnie kell valaminek, hogy elkezdődhessen a felvilágosodás.

Mondjuk annyi előnye van, hogy kevesebbet "kell" a neten lógnom, több időm marad másra. :))

(#8) apatyas válasza MurdR (#4) üzenetére


apatyas
Korrektor

Eszem megáll, hogy ennyi r1 hülye van. Sírt a szájuk, hogy nem tudják értelmes ár felett eladni a cuccaikat, vagy még ennyi se, csak szimplán összeesküvéselmélet gyártók hada.. meh!
Sz: nem válasz akart lenni.
cannibal: most már minden hülye rajta van az interneten, ne csodálkozzunk a következményeken..

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#9) cintula187 válasza joghurt (#3) üzenetére


cintula187
addikt

+1

Ritkán vettem igénybe, de amikor kellett nagyon hasznos volt. Remélem több hasznos funkciót az idióták vagy más okok miatt nem fogtok megszüntetni.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#10) kmarci25


kmarci25
veterán

Sajnálom nagyon. Nagyon hasznos szolgáltatás volt.

Most majd a sok Vérpistike felteheti a törött kijelzős iPhone 3S-ét a hardverapróra meg a jófogásra 150 ezerért és nyilván rá fognak harapni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11) #02683648


#02683648
törölt tag

Pffffff.....
Pedig épp most akartam volna beáraztatni vmit :D

Egyébként én nem is hallottam erről a lejárató kampányról az árazós topicok ellen. Privátban (hogy ne csináljunk reklámot nekik) vki tudna 1-2 linket mutatni ahol ez folyt/folyik?

Amúgy erről mindig az jut eszembe, amit egyszer vki mondott az internet/szociális média kapcsán: "ne gondolják h attól h van internet, meg vannak szociális hálók, attól hirtelen nagyobb tudás lett a világban. csak annyi történt hogy ugyanannyi tudás egy sokkal szélesebb körben lett szétosztva, ezért jóval vékonyabb rétegben fog.... " :D

[ Szerkesztve ]

(#12) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Miután egyesek kartellezéssel gyanúsították meg a beárazós kollégákat, sejthető volt, hogy ez lesz a vége. Én sajnálom, nekem is sokat segítettek ők. :(

#16) Arnold2

Csak olaj lenne a tűzre. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) cappa72 válasza kmarci25 (#10) üzenetére


cappa72
nagyúr

+1 a komplett véleményednek. Az off részét is beleértve.

Képben kifejezve a véleményemet a megszűnésről:
:O

Akik ezt előidézték, azok meg sz@rjanak sünt.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#14) jenei0330 válasza kmarci25 (#10) üzenetére


jenei0330
tag

Sajnos 1-re több az olyan 1 napos "tag" az áprón, aki írreálisan drágán adja a portékáját. Ha pedig szólnak érte, még neki áll feljebb, aztán meg fenyegetőzik, hogy beköp üzletrontásért. Szánalmasak ezek a gyökerek. :(((

[ Szerkesztve ]

(#15) Hunter2 válasza kmarci25 (#10) üzenetére


Hunter2
addikt

nem gáz, majd széttrolkodják a hirdetést mint eddig is. :DDD

(#16) Arnold2 válasza oriic (#12) üzenetére


Arnold2
őstag

Naivan kérdezem, hogy miért nem lehetett volna ezeket az egyéneket bannolni?
Ok, hogy nyílt fórum, de ha a tulaj azt mondja, hogy ennek itt vége és tovább megy a mocskolódás, akkor ban.

Vagy más is van a háttérben, és a bannolásokkal csak a terjesztett pletyka erősödött volna meg?

Eszem megáll. Megkérdezném, hogy kik ezek az egyének, gondolom van róluk valamilyen lista, de gondolom erre a kérdésre nem fogok választ kapni :)

(#17) Kalandor válasza Arnold2 (#16) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az lett volna még olaj a tűzre, ha elkezdjük ezeket kitiltani.

(#18) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Édes istenem... Gratulálok a fogyatékosoknak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) madgie


madgie
titán

Olyan mértékű mocskolódás volt már, hogy nem lehetett ignorálni? Azért a PH-nak talán van akkora számú stabil olvasóközönsége, akik az ilyen pletykákat max kiröhögik. Vagy rosszul gondolom?

(#20) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Esetleg nem akarják felvállalni magukat? :U Legalább egy tartalmasabb hozzászólást szívesen látnék Tőlük, hogy mit is gondolnak és miért.

(#21) Arnold2 válasza Kalandor (#17) üzenetére


Arnold2
őstag

Hosszú távon is? Arra gondolok, hogy rövid távon megzuhanna a népszerűség, de ahogy "gyógyul a kimetszett fekély" utána a szervezet, visszaállna régi szép fényébe.
Vagy az internet nem felejt alapon nem mertétek ezt bevállalni?

Illetve C opció: dafkéból már csak azért is kibanolnám ezeket az egyéneket :D Csúnyán fogalmazva így mind a két fél "jól járt" :S

(#20) BigBlackDog: A lakásomat ugyan nem tenném fel, de komoly mennyiségű sörben fogadnék, hogy az ilyenek nem feltétlen rendelkeznek olyan gerinccel, ami az általad említett hozzászólást lehetővé tenné.
Vagy ha igen, akkor az olyan szintű elvakul hülyeség lenne, hogy nem győznél ámulatból ámulatba esni.

[ Szerkesztve ]

(#22) Peterson_


Peterson_
addikt

Nekem ez teljesen új információ, és le is vagyok döbbenve.
Épp kb két hete áraztattam a notimat, amiről amúgy lövésem sem lett volna, hogy mennyit is ér.
KillHates kolléga munkásságát azonban amúgy is követtem fél szemmel, így nem is volt kérdés a kompetenciája.
Borzalmas, hogy egy ilyen lehetőséget sem tud a "közösség" megbecsülni, mert ez kvázi ég, szaktanácsadás tök ingyen, amiért még a seggünket sem kell felemelni a székből.

Ugyanakkor aggaszt is a dolog, mert az arcképesdinél is azt látom hogy egyre inkább úgy kezelik, mintha nem egy gesztus, hanem kb egy fizetős szolgáltatás lenne.
Nyilván azzal nincs is baj, hogy a delikvens nem aggat magára bármilyen képet, amit aztán három évig kell viseljen, de a türelmetlenkedés, offolás, a téma tudnivalók teljes figyelmen kívül hagyása egyre gyakoribb.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen légbőlkapott dolgok idáig vezethetnek, ugyanakkor szomorú belegondolni hogy a bomlasztó hozzáállás akár bármelyik másik régóta működő topikot, "szolgáltatást" sírba teheti. :((

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#23) Mooka-Miki válasza Kalandor (#17) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Van amiért érdemes harcolni, de ez a ti bizniszetek és ti tudjátok, hogy jártok a legjobban.

(#24) rgqjx


rgqjx
aktív tag

Emlékeim szerint nem vettem még igénybe beárazást, de ez a megoldás nekem kissé megfutamodásnak tűnik. :(

Itt pont a közösség egyik fő erejéről volt szó, aki valamiben tapasztaltabb, az segítette a többit ezen tudásával. A Ph is erről szól a szememben.
Szerintem érdemes lenne az ezt okozók neveit felsorolni a cikkben. Szeretnék hinni a nyilvánosság erejében. Esetleg aki úgy érzi köze volt hozzá, az most kiállhat és tájékoztathat a miértről, természetesen tényekkel alátámasztva.

Esetleg javasolnám, hogy a tagokat lehessen pl. a tudásuk szerint osztályozni (+/-) névvel és indoklással (mint az aprón az üzleteket). Ez talán elősegítené, hogy megválogathassam, hogy kinek a véleményét tartom hihetőbbnek.

[ Szerkesztve ]

(#25) BigBlackDog válasza Arnold2 (#21) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Na jó, persze ezt gondolja az ember az előítéletek alapján.

De most komolyan. Állít valamit, tegyük fel, hogy van benne igazság. Csak könyörgöm, álljon már ki akkor a saját állítása mellett és indokolja is meg (legalább a nicknevével vállalja fel)! Ha meg elvakult hülyeséget gondol, azt is valami alapján gondolja. Nem azt mondom, hogy meg kéne győzni az állításának ellenkezőjéről, csak legalább valami közös nevezőre lehetne hozni a dolgot és megoldani a problémát.

Szerintem a "Nem így!" még mindig nem megoldás, én próbálok mindig a "Nem így, hanem úgy!" felé hajlani. Persze értem a helyzetet, csak nem akarom elfogadni... :(

(#26) aelod


aelod
veterán

Nem volt tudomásom a dologról. De sajnos Homo homini Lupus est helyett Hungaricus hungari est van. Megint.

(#24) rgqjx

+1

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27) Kalandor válasza BigBlackDog (#20) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Aki keres, az talál pár hsz-t is a fórumon, de én egy darabot nem fogok belinkelni, mert kapnám a levelet a tanult kollégákból, hogy "személyiségi jógi okok" miatt be leszünk perelve (az idézőjeles részlet egy tegnapelőtti levélből való, bár ez jó hét volt, csak két jógi volt, egy életveszélyes fenyegetés, meg egy rendbeli szavaimnak kunfalvy-s módszerekkel való kifordítása).

(#28) bela5 válasza Kalandor (#17) üzenetére


bela5
aktív tag

Sziasztok,

Sajnos a probléma már sok évvel ezelőtt is megvolt, amikor aktívan csináltam a notebook beárazásokat. emlékeim szerint az elsők között kaptam "Ármester" rangot. -> Köszönet Kalandornak!
Akkoriban még nem maffia rendszert sejtettek a dolog mögött,hanem hitetlenkedve fogadtak egy-egy árat. Sokan gondolták úgy, hogy relikviákat vásároltak. Vagyis megvásároltak egy felső kategóriás laptopot, aminek az árára évekkel később inkább rátettek volna. Természetesen a csoportban nagyon sokat éreztek csalódottságot, de a konfliktusokat igyekeztem mindig tényadatokkal rendezni. A csoport egy szolgáltatás volt, amivel vagy élt az ember vagy nem. Én csak egy iránymutatást adtam, de a döntés mindig a tulajdonos kezében volt.
Anyagi előnyre nem tettem szert belőle soha, pedig volt, hogy órákon át csináltam a beárazásokat. Ha anyagi előnyöm nem is származott belőle, de olyan barátokra találtam a fórumról, akikkel a mai napig baráti kapcsolatot ápolok. Ez pedig megfizethetetlen.
Ezúton köszönöm, hogy aktív részese lehettem ennek a történetnek. Köszönöm az elismerést és egyedi rangot.
Ez a korszak véget ért, tovább kell lépnünk.

[ Szerkesztve ]

(#29) atike


atike
nagyúr

Ezt én is sajnálattal olvasom... :(

Hasznos szolgáltatás volt és nem kevés pluszt adott a lapcsaládhoz.

És én is kíváncsi lennék a mocskolódókra és az "érveikre"... Na igen, ez ma Magyarország. :(

(#30) csabsz13


csabsz13
aktív tag

sajnos már a ph!-t is elérte az, hogy az internet egyre alacsonyabb küszöbű szolgáltatás. ezt el kell fogadni, ha az utca minden embere eléri az internetet, akkor az interneten folytatott társalgások színvonala is el fogja érni az utcai szintet. sajnos ez mindenhol tetten érhető (hírportál, fb és most a szaklapok, oldalak is).
:O :O :O

a beárazásról pedig annyit: ha valaki úgy gondolja, hogy többet ér a portékája, hát árulja annyiért. ha talál egy másik hülyét, aki megveszi annyiért, akkor szerencséje volt. de talán az a jellemzőbb, hogy csak észre veszik majd, hogy nem megy el annyiért, amit ő megálmodott...

(és egy kis konteo: nem lehet, hogy a lejáratós emberek alkotnak egy maffiát, akik ki akarják iktatni a józan árazást itt a hardveraprón? félig kacsintva kérdezem...)

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#31) devil-k


devil-k
nagyúr

Fasza..... :((

- mozi bolondéria -

(#32) Peterson_ válasza rgqjx (#24) üzenetére


Peterson_
addikt

"Szerintem érdemes lenne az ezt okozók neveit felsorolni a cikkben. Szeretnék hinni a nyilvánosság erejében. Esetleg aki úgy érzi köze volt hozzá, az most kiállhat és tájékoztathat a miértről, természetesen tényekkel alátámasztva."

-Ez sajnos nem így működik.
Ugyanakkor én is szívesen látnám, hogy kik voltak azok az értelmiségiek.

...És igen, kicsit túlzásnak érzem a rendszer felszámolását is, mert kvázi ezzel csak adjátok a lovat az ilyen gyengeelméjűeknek.
Arról nem is beszélve, hogy az Ármester kollégák önzetlen munkája is kárba vész.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#33) Arnold2 válasza BigBlackDog (#25) üzenetére


Arnold2
őstag

Induljunk ki abból, hogy az Ármesterek nem kartelleztek, fogadtak el kenőpénzt, beszéltek össze stb.

Innentől kezdve én nem tudok elképzelni, olyan alapos (akár elfogadható) érvelést, ami tényeken támaszkodna. Én úgy gondolom, hogy a háttérben az húzódhat meg, hogy valaki szeretné túlárazottan eladni termékeit, amit az Ármesterek munkája megnehezít/ellehetetlenít itt a PH!-n. Így az elmaradt haszon igen szép táptalajt nyújt az ilyen vagdalkozásoknak.
Illetve akár egyszerű gőgből, tudatlanságból is születhetnek támadások, hogy már pedig az ő terméke csak azért is többet ér.
Egy harmadik ok lehet még, hogy egyszerűen unatkozó szegény-lelkű emberekről van szó, akik trollkodnak / nem csípik valamilyen vélt vagy valós ok miatt az Ármester(eket).

(#34) DudeHUN


DudeHUN
senior tag

Ez valami vicc? Erről a lejáratósdiról nem is hallottam. Nagyon sajnálom :( Elképesztően hasznos volt pedig. Mégha én magam sosem vettem ezt itt igénybe.

Gamer for Life

(#35) twollah1976


twollah1976
őstag

Rohadjanak meg az ilyen aljas fergek akik ilyeneket terjesztenek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#36) draco31


draco31
veterán

Sajnálattal hallom! :( Azért remélem idővel visszatér minden a régi kerékvágásba, néha használtam és szerintem semmi probléma nem volt ezzel.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#37) bela5 válasza Arnold2 (#33) üzenetére


bela5
aktív tag

"hogy valaki szeretné túlárazottan eladni termékeit"
Csak azt nem látták át, hogy az adott notebookot nem az ármesterek hirdetik meg :) Mi minden alkalommal csak tanácsot adtunk, a hirdetésben az árat mindig a tulajdonos határozta meg.

(#38) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Aki szeretne ÖNKÉNTESEN segíteni majd beárazásban, azt gondolom szívesen látják majd az általános beárazós topikban.

Live-Die-Respawn

(#39) localhost


localhost
Közösségépítő

Az eddigi Ármesterek kapjanak valami tiszteletbeli rangot, javaslom.
Megérdemlik.
:R

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#40) BigBlackDog válasza Kalandor (#27) üzenetére


BigBlackDog
veterán

OK.

És esetleg a beárazást nem lehetne úgy folytatni, hogy bárki beárazhat bármit, csak legalább tematikailag szét lennének szedve a topikok? Ezt nem érzem olyan kritikus változtatásnak az általános beárazós topikhoz képest és nem lennének "kitüntetett szerepű entitások", akik megszabják az árat, így senki nem panaszkodhatna. Előnye viszont, hogy nem lenne összevisszaság egy idő után.

[ Szerkesztve ]

(#41) zolee5016 válasza oriic (#38) üzenetére


zolee5016
őstag

naja,és a hangadók taplók itt is elsők lesznek a segítségadásban... :(((

Amikor vételekre készültem,az apró után megnézten az árazós topicok...vagy épp az eladó,vagy valaki épp hasonló termékéről kaptam aktuális árfekvést....komoly segítség volt nemegyszer...mégha + 2-5 k eltérés is volt ,de volt pontos viszonyítási alap
THX az önkénteseknek......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#42) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Elképedve olvasom a fentieket. :( Mint a csapat egykori vezetője mondhatom, hogy volt olyan - akár a cikk témáját is érintő - vélemény mely nem volt elsőre a legpozitívabb, de többségüket észérekkel lehetett rendezni úgy, hogy mind két fél boldog befejezést kapjon.

Azt kell(ett volna :( ) megérteni sokaknak, hogy ezt mindenki a saját szabadidejében csinálta totálisan ingyen.
Nem kívánok sem mocsokolódni, sem mártírt csinálni senkiből, de adott most a lehetőség arra az új, ömlesztett topikkal, hogy valaki(k) ha érzi(k) magában/magukban az erőt, folytassák. Igazán kiváncsi leszek a leszólókra illetve minden tiszteletem azoké akik ezek után is folytatják/-nák a feladatot.

Véleményem szerint az emberi tűrőképességnek van határa mindenkinél, az aljasságot pedig senki sem tolerálja pláne ha érdemi munkát végez.

Ezzel csak és kizárólag vesztett a közösség, nagyon sajnálom részemről.

Engedjétek meg, hogy megköszönjem Kalandornak a lehetőséget, az előttünk teljesítők munkáját illetve mindazokét akik anno "alattam" teljesítettek szolgálatot. MurdR kollégát is köszönet illeti a topikok későbbi vezetéséért, jó emberhez került. :)

:R

bela5: Ebben a kontextusban nagyon üt az aláírásod. :D

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#43) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez egy vicc, komolyan. Akkor menjen be és adja oda az arabnak a keletibe a sz*rjait, ott biztosan többet fog érte ajánlani, ja nem...

[ Szerkesztve ]

(#44) Lenry


Lenry
félisten

nekem nem tiszta ez az egész. valaki csak elméleti szinten elmagyarázná, hogy hogyan lehet abból "kartellezés", ha valaki megkérdi tőlem, hogy szerintem mennyit ér, aztán ő vagy annyiért rakja ki vagy nem, aztán vagy elkel neki a cucca, vagy nem?
plusz ebből nekem hogy lehet anyagi hasznom?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#45) energy4ever


energy4ever
addikt

Szoval kartel maffia tag vagyok valaki szerint? Ki az aki ezzel raggalmazott meg engem? :F

Ha valaki sokalta az arat amit irtunk, akkor azt mondtak, bizos van valahol egy boltunk, es direkt magasan tartjuk az arakat, hogy ne a hardveraprorol vegyenek, hanem az allitolagoa boltunkbol. Akik keveseltek az arakat, azok meg azt mondtak, hogy azert alacsonyak az arak amiket arazunk, mert biztos van egy boltunk, es majd az megveszi, ha kirakjak a termek hirdeteset. Most akkor mi van? :F

En csinalnek egy olyasmi topikot, mint a piros pont topik, csak ennek az lenne a neve, hogy fereg topik, es ha 10 hozzaszollas osszejon amiben valakinek szerepel a felhasznaloneve, az megkapna a "fereg" rangot. Ez jarna azoknak a rohadekoknak is, akik jogsertoen megragalmaztak minket!

Sajnalom, hogy ez tortent. Bar mostanaba sok idom nem volt, de szerettem arazni, es vele segiteni/oromet okozni masoknak. Minden tolem telhetot megtettem azert, hogy masoknak egy kicsivel konyebb, jobb legyen.

Udv: Energy4ever, konzol arazos topik reszlegerol.

(#46) athomi


athomi
veterán

Biztos nem volt tisztában pár zokni, hogy az 5-10 éve vásárolt műszaki cikkét nem lehet eladni a vásárlási ár 90%-ért...

(#47) Shokkolo válasza Lenry (#44) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nekem is teljesen új ez a dolog, pedig megszámlálhatatlan esetben vettem igénybe a jártasabb fórumtársak segítségét.
Minden alkalommal megtettem ,de ezúttal mégegyszer köszönöm mindegyiküknek a munkáját és a segítségét.

Kimondhatatlanul sajnálom, és legalább ugyanannyira dühít, hogy egy teljesen önzetlen, mondhatni "pro bono" elven nyújtott segítséget így hálálnak meg egyesek.
Ha egyszer elcsitul a vihar, remélem lesz mégis foyltatás :(

Az első hozzászólók között volt egy felvetés, akik eddig is segítették ilyen formában az üzletelőket kaphassanak valami egyedi rangot... kiérdemelték bőségesen :K

ha lehetséges, valaki adna felvilágosítást, hogy a mi franc történt egyébbként ?! nyugodtan jöhet privát formájában, nem akarom szítani a tüzet.

Annyit vettem ki az itt olvasottakból, hogy kartelezés... miért is ?! mert magán ember eladott valamit magán embernek... mi haszna lett volna belőle szerencsétlen ármesternek?!
Egyetlen eladó fejéhez sem tartottak pisztolyt, hogy elfogadjon egy árazást, vagy akár vevői ajánlatot...
A szabad piac egyik fő ismerető jele, minden pontosan annyit ér, amennyit hajlandóak fizetni érte :((( [/OFF

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#48) zolee5016 válasza Lenry (#44) üzenetére


zolee5016
őstag

pontosan ez motoszkál a fejemben....... :K
én meg betámadom a miért nem indul,mi a baja gépemnek topicot.....leírtam mi a baj,adtak tanácsot,de én nem úgy gondoltam másképp csináltam,elbaxtam,és tönkrement a gépem
hülyékdirekttönkrevágtákfizessékki
na kb ez az a szint......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#49) Chaser válasza Neil Watts (#42) üzenetére


Chaser
titán

voltak ott páran akik sokszor erősen mellélőttek, hol alá hol fölé áraknak, hirdetéseknél meg az volt "beáraztatva!!4négy!!4"
anno pár évig csináltam, sztem még gondolatban sem volt "ármester" megnevezés
akkor jó is volt
csak úgy mint egyéb szakmai topikban, aki csak azt gondolta hogy ért hozzá, de valójában nem értett, nem is sokáig tolta a hülyeségeit
mert ez egy átfogó történet, elég sok it oldali és kereskedelmi tudást is igényel
én meguntam a napi sok privátot meg telefonhívást:D
sztem többen gondolhattak a sokszor nem túl valóságot fedő árakról olyasmit, hogy összeesküvés elmélet van, ahogy az apró is átcsapott vakera szintre már egy ideje
nem kell az ilyennek alapot adni, ilyen egyszerű

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50) Kalandor válasza energy4ever (#45) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Beszéltem most az egyik terjesztővel, de sajnos nem sikerült rávennem, hogy ide is beírjon... Sőt, még ő háborodott fel.

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] ÁTALAKUL a beárazás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.