Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] ÁTALAKUL a beárazás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) #09634560 válasza MurdR (#121) üzenetére


#09634560
törölt tag

+1, maximálisan egyetértek veled..
Valamint az állapotot és a keresletet is kellett nézni, nem mindegy hogy slágertermék avagy kuriózum..
Elébe állok bármilyen vizsgálatnak, innen nem hiszem hogy bármely nepperrel hosszútávú kapcsolatot tudnék tartani.. melllesleg rühellem őket.

(#152) konikan


konikan
aktív tag

Francnak nem lehet az ilyeneket egyszerűen kipakolni. Kismillió dolgomat áraztattam be a különböző beárazós topicokban. :(

Remélem a megmaradt beárazós topicban is lehet majd ugyanazoktól a személyektől ugyanazt a hozzáértő, és színvonalas beárazást kérni, mint eddig. Sajnálom ami történt, és azt is ahogyan ez kezelve lett. :(

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#153) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Az előttem szólakkal egyetértek, nem kell hagyni.

Most, hogy ezt sikerült elérniük, szinte biztosra veszem, hogy a következőnek a "Milyen .... vegyek?" típusú topikokat támadják majd a trollok és vádolják majd őket, hogy csak egy típust / boltot ajánlanak.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#154) Lauda válasza #19617792 (#139) üzenetére


Lauda
félisten

Egyebkent ebben semmi torvenybe utkozo nem lenne, mivel senki sem kenyszerit senkit semmire es a piac szabad aras. Masreszt ez akkor lenne gyanus, ha az arak alacsonyak lennenek itt az apron. Azonban nemhogy alacsonyak, inkabb nevetsegesen magasak sokszor.

(#155) jim bcs válasza Gergosz2 (#153) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Remélem nem lesz igaz a gyanúd.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#156) taknyí


taknyí
senior tag

El Qrok megtették a magukét, most jöhetnek az Át Qrok, bár lehet egy és ugyanazok? Én személy szerint nem értem, hogy retardáltak nünnyögésére miért kell adni, ha a többség elégedett a szolgáltatással. Itt soha sem mondta senki, hogy mit mennyiért lehet adni, itt szakmai tapasztalat, hozzáértés adott támpontot, hogy mi mennyit ér... nekem sokat segített... sajnalom, hogy a f@...opok röhöghetnek a markukba... Megnyúvasztanám a vöröscsillagos szarcsipeszt a haverjaival együtt.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#157) Polllen válasza Gford (#150) üzenetére


Polllen
nagyúr

Banhammer... Van már olyan funkció, hogy ignor és topik kitiltás. Nem kell az egész acc-t banolni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#158) freelanced


freelanced
addikt

Sajnálattal hallom ezt az egészet, nem semmi mire képesek néhányan illetve az, hogy mivé fejlődhet egy pletyka. :(

Nekem is sokszor segítettek és igazan hasznos volt ráadásul mindig igyekeztek a lehető leggyorsabban segíteni. Köszönet az eddigi fáradozásaitokért és munkátokért! :R

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#159) bigsee válasza taknyí (#156) üzenetére


bigsee
addikt

Ehhez pluszként még annyi, hogy miért lehetnek még benne a rendszerben egyáltalán?

BTW a becsületsértés, rágalmazás bűncselekmény...! ;)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#160) er2es


er2es
tag

Sajnálom, mondjuk én 1x használtam és a közeljövőben akartam megint...

Ha valaki annyira tisztában van valaminek az értékével hogy mást támadjon, miért kér rá árajánlást?

[ Szerkesztve ]

(#161) kingabo


kingabo
őstag

:O

(#162) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ahogyan a trollokat sem etetjük, a zsarolásnak és a pletykáknak sem engedünk.

Javaslom mindenkinek, hogy a sok szócséplés helyett mondjuk el a véleményünket, megmutatva mindenkinek a phórum tagságának (vagy annak egyszerű többségének) a véleményét!

SZAVAZZ!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#163) Viktor77 válasza bitpork (#162) üzenetére


Viktor77
titán

Jó a szavazás, csak az első lehetőség értelmetlen. Olyan itt soha nem lesz, hogy nyíivános szégyenpad. Így erre hiába szavaztok. Én is a másik igenesre szavaztam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#164) bitpork válasza Viktor77 (#163) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem IRL adat, hanem nick. Aki kritizálni tud, az vállalja ezt nyíltan. Ez gyorsan szaporítaná a prémium előfizetések számát is, hiszen ott van tiltás funkció :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#165) iguana


iguana
őstag

én aktívan nem használtam a beárazós topikokat, (nem adtam el) de néha-néha olvasóként rápillantottam tájékozódásképpen. mindig hasznos volt számomra.
a bezárás melletti döntést még így passzívként is nagyon sajnálom, de el tudom képzelni, hogy olyan szinten eszkalálódott a dolog, és/vagy olyan dolgok történtek a háttérben, hogy ilyen döntést kellett meghoznatok.

azonban hangosan gondolkodva valamit tényleg nem értek:
ha eladó lettem volna és az adott topikban kértem volna beárazást, amivel én, mint lehetséges eladó csalódott lettem volna az általam várt visszajelzéstől; sőt akár még a szemöldököm is felszaladt volna, akkor:
1. még egyszer átgondoltam volna általam felkínált portéka értékét hümmögve
2. ha mégis sziklaszilárd meggyőződésem lett volna, hogy márpedig az én portékám többet ér, akkor hiszti nélkül tovább állok és máshol próbálkozom, máshol keresek, máshol hirdetek, kivárok stb.
bármi.

nem is értem igazából az ilyen mentalitást, vádaskodást vagy akárhogy is nevezzük a jelenséget :U

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#166) iguana válasza iguana (#165) üzenetére


iguana
őstag

elnézést lejárt a szerkesztési idő.

tovább gondolva a gondolatmenetet gyanítom nem az egyszeri vagy alkalmankénti eladók miatt volt a probléma, hanem azokkal akik erre építettek ki adok-veszek, csere-bere mini vagy kisebb "vállalkozást".
csúnyán mondva nepperek.
az ő szemüket biztosan szúrhatta, hogy itt a ph-n pikk-pakk meg lehetett érdeklődni egy adott portéka reális értékét.
márpedig akik üzletszerűen ezzel foglalkoznak mindenfajta használt dolgokkal foglalkozó portálokon, azoknak biztos nem tetszhetett.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#167) #56573440 válasza iguana (#166) üzenetére


#56573440
törölt tag

már bocsánat de a nepper verébre megy. a veréb meg nem megy beárazós topikba. nem érdeklődik. nem néz körbe. vásárol.

pont semmi értelme szerintem lázadni hogy ennyit vagy annyit mond x meg y egy termékre, ki nem szrja le? fixen betonba van öntve? nem lehet drágábban adni ha tényleg jó állapotban, karcmentesen, alig használtan van? de. nem is értem miért van olyan ember akinek ez csípte a szemét... aki tájékozódik úgyis terméknévvel keres, és talál esetleg jó ajánlatot is. aki meg nem, az úgyse nézi a topikot.

szóval ez nekem a o_O topik továbbra is. azon túl persze hogy egyeseknek jó móka beszólni hogy jobbá tegyék a fórumot persze.

(#168) Armahun


Armahun
addikt

Ezt szomorúan hallom.

Így látatlanban rá mernék tenni egy komolyabb összeget, hogy a mocskolódók az aprón nem kicsit túlárazva kínálják a vackaikat.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#169) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Kár.

(#170) iguana válasza #56573440 (#167) üzenetére


iguana
őstag

nem tudom, nem látok a dolgok mögé, és legfőképp nem is rám tartozik.
azonban nem tudom elképzelni, hogy néhány vérmesebb "márpedig az én feleslegessé vált routerem nem 8k-t ér, hanem legalább 9-et" miatt adták fel.
mindegy is, nem célom találgatni vagy vájkálni.
kár érte. nah.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#171) AxBattler


AxBattler
félisten

Állatira sajnálom, hogy ez lett a vége! Nekem is több alkalommal segítettek az ármesterek, ill. kérdezés nélkül is rá tudtam keresni cuccokra a topikban, szóval hasznos volt, na! Köszönet mindenkinek, akik munkát tett bele! :R

Azokkal értek egyet, akik nem tudják fölfogni: hogyan lehet, hogy egy kirívóan tahó abszolút kisebbség így keresztbe tegyen a közösségnek? Én ezt nem engedtem volna meg, felőlem simán indulhatott volna az IP alapú kitiltás. :W

Banhammer, és no regret! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#172) Beri78


Beri78
őstag

Nagy kar erte:(

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#173) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Átolvastam a hozzászólásokat, és őszintén meg mondva , nem értem ezt az egészet.

Miért is? Mert van egy pár valaki, aki holmi pletykát terjesztve rossz hírét terjeszti a Ph-nak, ezáltal anyagi, vagy erkölcsi kárt okoz?
Ha az előbbit, akkor ugye meg van a törvényes kerete ennek az orvoslására. A második esetben a felhasználók, ill.topikot használók úgy is kiközösítenék.

Én le egyszerűsítve igy látom a dolgot.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#174) solfilo


solfilo
veterán

Volt hogy én is igénybe vettem a beárazást, nagy segítség volt. Köszönet érte!
Sajnálom, hogy így alakult. Ijesztő, hogy milyen méreteket tud ölteni a rosszindulat.

solfilo

(#175) Ragadozó válasza MurdR (#4) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Mi köszönjük, hogy alattad dolgozhatunk :R

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#176) cskamacska válasza Kalandor (#118) üzenetére


cskamacska
addikt

Az a gond ezzel, hogy a jóember nem egy távoli fórumon tölti jól megérdemelt fél éves pihenését. Jogászpalánta kötözködőkről nem is beszélve(más helyeken a staff tagjainak fenyegetéséért akkora ban jár hogy az anyja nem engedi haza).

Fejetekre fognak nőni és az senkinek nem lesz jó. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#177) haxiboy válasza cskamacska (#176) üzenetére


haxiboy
veterán

Én sem értem miért nem lehet szimplán kitiltani, akár IP vagy böngésző (süti) alapján szűrni az újra regeket és azoknak meg automatikus ban.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#178) alibaba78 válasza Kalandor (#118) üzenetére


alibaba78
őstag

Ez most komoly? :Y
Behátráltok, mert van néhány gyökér ezen az oldalon? :F

1. Nem ilyennek ismerlek téged (már amennyire ismerlek).

2. Ez itt MAGÁNTERÜLET, nem? És mint ilyen, jogotokban áll kitenni innen bárkit, akár ok nélkül is.

Ki ez a sto1911 akárki, hogy csúnyán személyeskedik, és mégis maradhat az oldalon?
Ez diszkrimináció azokkal szemben, akik lényegesen alacsonyabb kihágásért büntetést kaptak.

Térjetek már észhez, és rakjatok rendet végre!!!
Ki kell rakni a gyökereket! Hidd el, nem fognak hiányozni senkinek!

(#179) tixem


tixem
addikt

Hát ha én most leírnám a véleményem ezekről az egyénekről akkor valószínűleg ez lenne az utolsó hozzászólásom itt a fórumon :((( Úgyhogy inkább nem írom, inkább csendben elátkozom az összeset :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#180) MurdR válasza Ragadozó (#175) üzenetére


MurdR
veterán

Inkább velem. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#181) energy4ever válasza alibaba78 (#178) üzenetére


energy4ever
addikt

"Ki ez a sto1911 akárki, hogy csúnyán személyeskedik, és mégis maradhat az oldalon?
Ez diszkrimináció azokkal szemben, akik lényegesen alacsonyabb kihágásért büntetést kaptak."

Ez igy teljes mertekben igaz! :(

Az a szanalmas, hogy hirdet hardverapron is. Remelem valaki jellentkezik nala, es jol meg!?@*sza.

(#182) sutykuru válasza Viktor77 (#134) üzenetére


sutykuru
tag

Nem megoldás, hogy kitiltod, visszaregel, ha az ip-jét tiltod lesz neki másik.
Szerintem Kalandor se szeretne hajnal kettőkor azzal foglalkozni, hogy nyomkodja a törlés gombot és a tempbant.
(meghívásos oldalról is elég nehéz valakit kitiltani, és ott egyszerre 2 user repül...)

(#183) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Csak egy gyors helyzetjelentés. Bár szerintem kijelenthető h reprezentatív.

Akarjuk a beárazós topikok visszaállítását?
Igen, és bárki áskálódik kerüljön nyilvános szégyenpadra!

29% (18)

Igen, és aki alaptalanul vádaskodik(pláne mások nevével takarózva) kapjon perm ban-t!

62% (39)

Nem. Nem használtam, és különben sem értettem egyet az ott megjelenő árakkal.

6% (4)

Nem, mert aki írni olvasni tud, az a neten meg tudja keresni a neki kellő információt.

3% (2)

Total votes: 63

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#184) alibaba78 válasza sto1911 (#106) üzenetére


alibaba78
őstag

Ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok moderátor, mert az biztos, hogy te már csak max egy cetlire írogatnád a nagyon fontos véleményed.

(#185) Gebriel válasza alibaba78 (#184) üzenetére


Gebriel
veterán

:DDD

(#186) konikan válasza alibaba78 (#178) üzenetére


konikan
aktív tag

Ez az, +1

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#187) tixem válasza energy4ever (#181) üzenetére


tixem
addikt

Csatlakozom, mit keres még itt ez a félkegyelmű? Engem anno ettől hússzor kisebb bakiért raktak ki a boxutcába (teszem hozzá jogosan), ez meg még mindig itt rontja a levegőt.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#188) Lauda válasza tixem (#187) üzenetére


Lauda
félisten

Mikor megsertette az alapelveket, akkor szankcionaltak is. Azzal, hogy leirja a velemenyet, nem kovet el semmi rosszat. Mas kerdes, hogy kinek tetszik es kinek nem, utobbi azonban nem alap a kitiltasra/szankciora.

(#189) bitpork válasza Lauda (#188) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Egy magán fórumon a tulajt v képviselőit takonygerincezni elég... mondjuk úgy, merész. Szerintem. Bele kellene venni az ÁSZFbe első pontként h ez nem jótékonysági szervezet, nem jár, hanem kiérdemelhető az ittlét.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#190) alibaba78 válasza Lauda (#188) üzenetére


alibaba78
őstag

Rendben, csak elfelejted, hogy ez itt egy közösség. A közösség attól közösség, hogy bár a vélemények különbözhetnek, az egyének összetartanak.
Szerencsére még él a demokrácia, tehát NEM kötelező idejárnod. Ha nem tetszik az, ami itt van, VAN választásod. Nincs diktatúra, nem írja elő senki, hogy ebben kell élned.
Ennek tudatában aki így viselkedik, mint akiről beszélünk, az nem csinál mást, csak rombol.
Ha nekem nem tetszene, ami itt működik, nem járnék ide.
Any question?

(#191) Gebriel válasza Lauda (#188) üzenetére


Gebriel
veterán

....

[ Szerkesztve ]

(#192) big-J


big-J
őstag

Nem értem mi volt ebben a dologban olyan kezelhetetlen, hogy egy pár jól megérdemelt ban ne tegye helyre a dolgokat. Miért kell a topikot bezárni, ha van pár idióta? Az idiótákkal kell elbánni, nem a topikkal, ha bezárjátok, csak máshova mennek.

(#193) mikej95


mikej95
aktív tag

"Először nevettünk rajta, hogy ezt az veszi be, aki a gyíkemberekben hisz."

Aztán rá kellett jönnötök, hogy túl sokan hisznek a gyíkemberekben. :DD Biztos a chemtrail okozza az ilyen szintű elbutulást. :DDD

Kár érte pedig jó szolgáltatás volt.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#194) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#195) Polllen válasza alibaba78 (#190) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az összetartó közösségnek van még egy ismérve. Kiveti az oda nem valót.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#196) dobragab válasza Kalandor (#5) üzenetére


dobragab
addikt

Sajnálattal hallom. :(((

Respect KALANDORnak, hogy meg merték hozni ezt a döntést, akármennyire is fáj, a közösség érdekében. Első hallásra az jutott eszembe, ugyan mit érnek a vádaskodással, elvégre semmi bizonyítékot nem tudnak felmutatni, még akkor sem tudnának, ha tényleg lenne kartell. Ennél bizonyára bonyolultabb a helyzet, nem vagyok rá kíváncsi, mi volt a pontos háttér, jobb, ha nem tudjuk.

Klasszikus kép, valami ilyesmi lehet a helyzet. Bocsi a minőségért.

Természetesen az a vége, hogy lelövik a szamarat, PH-n is nagyjából ez történt. macilaci78 ötletén szerintem is érdemes elgondolkozni.

Ezek után mi lesz? Ha továbbterjed a vádaskodás, a végén az ajánlós topikokat is megvádolják, hogy direkt olyan termékeket ajánlunk, amilyet a haver / másik TG / ő maga is árul aprón... :U

Bár inkább nem adok ötleteket.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#197) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Nem ertem. Befot teszi el a nagymamat? Ha azt irjak, hogy megrendelesre irtok cikkeket akkor az is abbamarad?

Felhasznalasi feltetelekben nem tudom szerepel e, de ha valaki valotlant allit akkor ban. Precedens erteku iteletek is mar voltak ilyen alakokra. Ez minimum jo hirnev megsertese az erintetekre.

Minden bearazos topikot par sorral kezdeni ami osszefoglalja, hogy vannak akik kitartoan folytatajak az altalad irt tevekenyseget, ezt tudomasul veve hasznaljak. Fogjak.

Meg egy dolog, sokan hivatkoznak az itteni arazasokra es bizony ez zavarhat kereskedeoket, nem kizart, hogy a ragalmazok kozott van akinek erdekeit ronthatja az ilyen tartalom. Ez is lehet motivacio.

Nem tul racionalis dontes volt ez. Kozzoseg/elofizetok is rosszul jarnak vele.

(#198) konikan válasza RexMaximus (#197) üzenetére


konikan
aktív tag

+1 :K

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#199) func93


func93
senior tag

Köszönjük a melyen tisztelt Armesterek munkáját! :)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#200) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Először is szeretném megköszönni az ármesterek munkáját, nem egyszer voltak segítségemre. Másodszor hagyni, hogy pár szemétláda miatt ez megszűnjön, az hiba. Azoknak szúrta a szemét ez a dolog, akik nem tudtak átverni másokat irreálisan drága eladandó termékeikkel? Itt szeretném hozzátenni, hogy épp az a filozófia, miszerint minden annyit ér, amennyiért el lehet adni, nem működhet. Tele van lehúzós rohadékokkal már a ph. És ha valaki oda kommentel, hogy ez lehúzás, még ő kap warn-t, rosszabb esetben tiltást. Sajnos sok a laikus, akiket jó dumával meg lehet venni. Erre volt jó pont ez a topic, mert legalább erre lehetett hivatkozni! Ne zárjátok be!

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] ÁTALAKUL a beárazás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.