Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) #56573440 válasza enricotoxic (#19) üzenetére


#56573440
törölt tag

"mert nem két külön univerzum."

viszont a célközönség az ;) ws vs gamer az három külön univerzum 0 metszettel.

"Amikor van egy erőmű az asztalunkon, akkor munka után biztosan jólesne egy kis játék."

az lehet, csak olyankor hazamegy az ember, és otthon gamel egy kicsit. otthoni "stúdióba" kb elég kevesen engedik meg maguknak a mac pro-t, egészen prózai okok miatt... olvasatomban az vesz pro-t, aki azon az os-en akar dolgozni. ha már win, akkor hasonló árban simán vehet bármilyen brand workstation-t is.

"mennyire megfelelő munkára, játékra. Melyik a jobb kompromisszum, simán lehet, hogy az MSI."

teljesen kizárt.

"Direkt nem írok alkalmazásokat, az eredmény attól függ, hogy milyen kreatív-alkalmazás és játék kerülne a mikroszkóp alá."

az optimalizáció és terméktámogatás miatt a linkelt tesztben szinte bármelyikre rá lehet mondani, hogy ha életvitelszerűen azt használod, jobban jársz ha megveszed hozzá a megfelelő pl vga-t. lehet hogy az adott driver+program verzióval működik a történet, de garanciád nincs, hogy ha frissül a kettőből bármelyik akkor is menni fog rendesen.

" Bírom amikor a PH-n mélytengeri fúrásokat végeznek."

azt én is, csak mondom, ebben nem látom a metszetet. a hobbistáknak nem kell komoly ws, aki tényleg ebből él annak nem tétel a xeon+firepro kombó, akinek van annyi pénze hogy macpro+az sw is meg van véve, és játszani akar az simán vesz bármi mást is mellé. ws-t nem játékra vesz az ember, ahogy szerveren se konzolemulátor alatt akar mariozni.

ezért mondom hogy szerintem nem lenne értelme a tesztnek, megcsinálják, kijön hogy sima desktop kártyával y program megy rendesen, x meg nem. és? két hét múlva simán lehet hogy egy frissítés után egyáltalán nem igaz amit leírtak. nekem ez olyannak tűnik mintha egy gamer mecha bill-t hasonlítanánk egy ilyenhez pl. lehet utóbbin is játszani ha nagyon szeretnéd, és a mecha billel is vágni, de na... ;)

persze teoretikus a "vita" mert szinte kizárt hogy ilyen tesztet csinálnának a ph-n mostanság :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.