Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Kékes525


Kékes525
félisten

Várom az Android L-t, mert a Kit-Kat nem teljesen probléma mentes.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3) dish17


dish17
csendes tag

Nem kellett volna ezt így elkapkodni :)

(#6) Deck válasza ollie (#5) üzenetére


Deck
titán

[moderálva]

Legalább javították. Sok más gyártó szarik a hibajavításra..

[ Módosította: crey ]

PS5

(#7) DeathAdder


DeathAdder
veterán

életemben nem találkoztam még kamera hibával N5 esetében :N

(#8) Dilikutya


Dilikutya
félisten

De miért 6 colos lesz az új...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) Deck válasza Dilikutya (#8) üzenetére


Deck
titán

Ez remélem nem lesz igaz. 5col lenne az igazi.

PS5

(#10) ollie válasza Dilikutya (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elvileg megmarad az N5 is mellette, némileg feljavítva. De ez is csak pletyka, mint eddig minden hír, ami megjelent a Nexusról.

***

(#11) Xaels


Xaels
félisten

Ezzel a kamera szoftver beragadással nem találkoztam amióta meg van az N5 pedig használom amikor úgy hozza a sors. Igaz azóta a kamera appot is cserélte a Google, meg jött ahhoz is több frissítés. Persze volt már olyan, hogy más 3rd party program beragadt és benyelt 47perc alatt 20%.ot az akkuból, de az más tészta.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) EnterR


EnterR
veterán

Én egyszer sem tapasztaltam "kamera beragadást" az elmúlt 2 hónapban.

PSN ID: marquuard

(#13) szuladam


szuladam
aktív tag

nexus 4es kamera bugot is megcsinálhatná az L, ha már itt tartunk... :S

(#14) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Erről még nem is hallottam, bár a vásárlástól ez sem fog eltántorítani (legfeljebb megvárom, hátha igaz a pletyka a felújított 5-ről).

Nyugodj békében Integra!

(#15) cirx válasza szuladam (#13) üzenetére


cirx
senior tag

meg a modem crasht is...

S23 GREEN

(#16) halkow válasza Dilikutya (#8) üzenetére


halkow
őstag

Mert nagy az igény a phabletekre és gondolták ha már nexus 6 akkor legyen 6"-os

Alcatel onetouch idol2s the king

(#17) catroot válasza cirx (#15) üzenetére


catroot
veterán

Na az de nem hianyzik.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#18) Tidzsimon válasza halkow (#16) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Persze, de nem csak arra. Kiadhatnák 2 méretben.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#19) dozsabalint


dozsabalint
senior tag

Azért azt fontos megjegyezni, hogy ezt a kamera app beregadást mindig valami külső app okozza. 4.4.3-ban elvileg javították, de valami miatt ismét feltűnt. 4.4.2-ben nálam a Skype volt a ludas. A törlése után soha többet nem jelentkezett a hiba.

(#20) daniel909 válasza dozsabalint (#19) üzenetére


daniel909
addikt

Csak ezekkel a megoldásokkal az a baj h épp azért veszi az ember h appokat taroljon, használjon rajt.
Milyen megoldás h le kell torolni valamit....

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#21) Dilikutya válasza halkow (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt én értem, de mi az akadálya, hogy legyen egy ugyanolyan készülék kisebb méretben is? 4-4,3 colnál nagyobb telefont nem akarok, most is 4 colos van, és ha annak leáldozik, nem akarok ilyen batár jószágokat venni. Már a nagy modellek "mini" változatai is 4,7 col környékén vannak... Az Apple is csinált most telefont ugyanolyan hardverrel két méretben is, igaz, hogy ott a kisebbikkel is jól fölé lőttek annak, amit én egykezes, zsebben tartható méretnek tartok. Meg mondjuk az árán kívül más is van, ami távol tart tőle. Nevetséges, hogy lassan már most sem lehet normális méretben normális telefont kapni, ami kicsit is jó, azt rögtön csak péklapát méretben árulják, mi lesz így 1-2 év múlva...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) kromatika


kromatika
veterán

6 colos nexus.felejtős.

(#23) hcpety


hcpety
tag

2 hónapja használom az L fejlesztői változatát és ugyanúgy előjött már többször is a kamera hiba. Tudom, nem a végleges verzió...

(#24) #16820480 válasza ollie (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

Remélem a javítás egy nagyobb akksi lesz például :)) Akkor ütős cucc lenne nagyon, ha mondjuk kapna egy 3000-es akksit legalább.

(#25) dozsabalint válasza daniel909 (#20) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Csinálják meg normálisan. Nem kell állandóan a kamerát használni az alkalmazásoknak. Pl én soha nem videotelefonáltam skype-on, mégis mindig megfogta a kamerát. Nem minden kamerát használó app csinálja ezt. Pl facebook, instagram teljesen jól működik.

(#26) Petya88


Petya88
tag

Sztem is szopjon lovat a telefongyártó szektor. Majd rögtön utána kezdjenek el nagyítót használni és azon keresztül tervezni kisebb telefonokat...

(#27) atike


atike
nagyúr

November 1.... Jöhetne már... Remélem mi is megkapjuk (Nexus 4... :DDD )... ;)

(#28) BDave


BDave
őstag

Hát, én nem tapasztaltam ilyet... November 1? Az még nagyon messze van!!! :)

(#29) Luck Dragon

Nem is tudtam hogy nexus 5 kamerának gondjai voltak. :Y

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) metal01 válasza Luck Dragon (#29) üzenetére


metal01
őstag

Én sem tapasztaltam még ilyet, viszont sok helyen olvastam róla. Azok a szoftverek amelyek használják a kamerát (pl. Skype, Viber stb.) "beragadnak" és húzzák le az akkut. Nem az érintett szoftverek hibája, hanem az Androidé. Állítólag 4.4.3 és fölötte lévő Android verziónál nem kellene, hogy legyen ez a probléma, mégis van... Egy restart után helyre szokott állni (egy ideig). Reméljük az L-el ez már elfelejthető lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.