Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Azt hittem a CHG70 igazi utódja lesz... Tévedtem. Sebaj így nem kell cserélnem.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Kár hogy görbe, különben egész tetszene.

(#3) EVL2 válasza GAI (#2) üzenetére


EVL2
aktív tag

Visszahajtható csak a garit bukód, de úgyse lesz semmi baja.

(#4) zz top


zz top
tag

Egyre csak gyorsulnak ezek a gémer gyerekek, lassan már a 240Hz se lesz elég. Ej ej..
Már nem a fikázás miatt írom, mondjuk egy 120-144Hz-s szép nagy 21:9-nek akár én is örülnék. Annyira hogy még az is lehet hogy játszanék is rajta.
Bár igaz, ahhoz előbb valami játék is kellene, amit nem találok se kreténnek, se sablonosnak, se haszontalanul addiktívnak és időrablónak így 40 éves fejjel.

(#5) Akula válasza GAI (#2) üzenetére


Akula
őstag

+1
amúgy ez a nulla káva nekem bejön

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#6) #72042496 válasza zz top (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

"mondjuk egy 120-144Hz-s szép nagy 21:9-nek akár én is örülnék"

Vannak ilyen monitorok is, iPonon rászűrve hétféle típust találtam. (Egyik sem a 400 dolláros kategória, bár a legolcsóbbak nincsenek olyan messze tőle.)

(#7) Cs1csó


Cs1csó
félisten

??? Hajlított??

21:9 esetén de ott is csak 30" felett van értelme.

(#8) m0h0senator válasza Cs1csó (#7) üzenetére


m0h0senator
őstag

nekem 31 colon 16:9ben nincs bajom a hajlítással a z321QU-n. Első ilyen monitorom

An odyssey through the realm of consciousness.

(#9) Cs1csó válasza m0h0senator (#8) üzenetére


Cs1csó
félisten

Bajnak nem baj, de igazán értelme az extra széles kijelzőnél főleg ha ugye közel ülsz és elég nagy is.

(#10) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ez csak nekem tünt fel hogy 27 colon fullhd felbontás?
Az nem oké.

(#11) Cs1csó válasza bobalazs (#10) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 ha jól tudom 25 felett már nem jó az FHD sokan erre már érzékenyek.

(#12) Komplikato


Komplikato
veterán

Nem ennek kapható egy CRG50 verziószámú kistesója egy ideje, ami "csak" FreeSync? 24"-os verziót biztos láttam.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#13) BBencK válasza Cs1csó (#11) üzenetére


BBencK
csendes tag

Már 24"-n is szögletesek a betűk. Játszani rendben van, de ez a maximum fullHD-ra.

(#14) BBencK válasza bobalazs (#10) üzenetére


BBencK
csendes tag

A nagy képfrissítési ráta miatt van. Még problémásak a 240hz-es panelek. Ennek van jobb kihozatala, mert nagyobbak a pixelek. Így az ára is kedvezőbb a panelnek.

(#15) Komplikato


Komplikato
veterán

Múltkor csodálkoztam rá egyik streamer srácnál, hogy 240Hz-es GSync panelja van, de 144Hz-en használja, viszont szóltak neki vegye le 140Hz-re, mert bugos a Gsync és pont 144Hz-en rátesz egy szép nagy input lagot, ami 140Hz-en nincs ott. Ha van ilyen ismert hiba, akkor azt az újabb monitoroknál javították vajon?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#16) Cassi válasza Vikthor (#1) üzenetére


Cassi
senior tag

Még az annál olcsóbb FG70/73 szintjét sem hozza, miközben az már 300 dollár alatt van. Ez eleve nem kvantumpontos kijelző, és a fényerő alapjább is gyengébbnek tűnik. A jobb színek szerintem fontosabbak a többségnek, mint a 240 Hz. Jóval 400 dollár alatti árcédula kellene, hogy vonzó opció legyen.

(#17) TESCO-Zsömle válasza Cs1csó (#7) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

VA panelnek jót tesz az. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18) Raggie


Raggie
őstag

Ha ez most VESA adaptív sync, ami tud G-sync-et a Geforce-okkal, akkor tud Freesync-et is az AMD kártyákkal? Mert ha igen, akkor az eléggé jó volna.

Clint Eastwood FTW

(#19) Komplikato válasza Raggie (#18) üzenetére


Komplikato
veterán

MSI-nek van egy darab olyan "gamer" monitora, ami SEM FreeSyncet, SEM GSyncet nem támogat, csak az Adaptive Syncet ... így cseles módon most mindkét kártyával használható. Ezért is tartottam károsnak, hogy a GeForce kártyák Adaptive Sync támogatását mindenhol FreeSync támogatásnak írták le.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#20) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ezen mit kellett fejleszteni? 27" FHD miatt mondjuk eleve kiesik, a hajlítás már csak hab a tortán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.