Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Nem mellesleg ingyen meg is rendelhető lemezeken a rendszer. [link] 1-2 hét és meg is érkezik egy szép kis csomagban. ;)

(#2) negyedes


negyedes
addikt

Mar vartam. 1-2 het es update lesz. Remelem, hogy egy kicsivel jobb az ati tamogatas :)
Kivancsi vagyok mikor jon FTeR forumtarsunk leszolni a hirt es teriteni minket Bill batyankhoz :))

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3) Morden24 válasza negyedes (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én úgy vettem észre, hogy a Win-topikokban való Linuxos jelenlét jellemzőbb, mint a fordítottja :U

Amúgy remek, ha valamikor kedvem lesz, valszeg teszek még egy próbát az x64-es Ubuntuval.

Sectumsempra - For Enemies

(#4) n0_gAboR válasza Morden24 (#3) üzenetére


n0_gAboR
őstag

inkabb a 32bites verziot probald, ha nem akarod szopatni magad (es nem ertesz annyira a linuxhoz). Flash csak kerulouton fog menni, java plugin is csaj 32biteshez van sun-os (openjdk-s meg nem teljesen ok), es kevesbe tesztelt osszeallitas.
Csak akkor van ertelme ha 4GB-nal tobb ramot akarsz lekezeltetni. Egyebkent elhanyagolhato a kulonbseg (sot lattam olyan teszteket is ahol a 64 bites program nehol lassabb is volt)

(#5) csibor


csibor
őstag

Sokkal jobb mint az előző verzió ? Az a céges gépen bevált.

(#6) Morden24 válasza n0_gAboR (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Tudom, tudom. De igazából már Win-en teljesen 64bitre álltam, ergo ha bármit próbálgatok linuxtéren, akkor az is az. A Flash-t meg olyan ívesen szarom le, hogy jobb is, ha nem megy :D

Sectumsempra - For Enemies

(#7) ^Clown válasza cizoe (#1) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én meg is rendeltem.

(#8) cizoe válasza ^Clown (#7) üzenetére


cizoe
őstag

Szintúgy. :K

(#9) heihachi


heihachi
addikt

Én akkor tettem le a Linuxos gépről, amikor 4 különböző letöltött disztribúció közül egy sem akart feltelepülni, valahol félúton mind lefagyott. Aztán mikor sikerült feltolni egy Debiant, akkor meg azt a szutyok Vodás HSDPA modemet sehogy nem tudtam működésre bírni, meg a KDE4-et nem tudtam felkönyörögni a gépre. Úgyhogy most Xp alól virtualBox-al indítom a Linux Mint-et, amikor szükségem van Linuxra (kizárólag suli miatt).

Bár ha fel tudom szabadítani a régi 20 gigás vinyómat, akkor arra lehet megpróbálom ezt is feltolni, mert anyukámat régóta át akarom állítani Linuxra, mert amit Ő használ arra jobban megfelelne, mint az Xp.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#10) floatr válasza heihachi (#9) üzenetére


floatr
veterán

Aszongyák h a 3g most kapásból megy, bár nemrég olvastam ha voda adott ki egy konfigolót a modemjeihez ubi alá.
A KDE4-ről meg vagy jót, vagy semmit, úgyhogy inkább semmit :)

(#11) Narxis


Narxis
nagyúr

megtalálható benne az Atheros wifieszközök nyílt forrású meghajtója is

mmmmm, laptopra jöhetne.
Ha lenne kedvem rendszert buherálgatni akkor kipróbálnám az új ubit, így csak elolvasom a beszámolókat. :)

Thanos was right.

(#12) heihachi válasza floatr (#10) üzenetére


heihachi
addikt

Hát lehet, de azóta már Chellom van, szal már nem aktuális, de örülök, ha végre normálisan meg tudták oldani.

Amúgy azzal nagyon sokat szívtam. A modem jelezte, hogy már fent van 3G hálózaton, de a netet egyik progi sem érte el. De téptem a hajam.

A KDE4-ről meg sajnos nem tudok nyilatkozni, mert sose láttam csak a neten képeken :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#13) #06658560


#06658560
törölt tag

Ez a bejelentes midnen verziot jelent? Ubi, kubi, xubi is jott? Ha igen asszem ujrarakom amim van. :)

(#14) cizoe válasza #06658560 (#13) üzenetére


cizoe
őstag

Xubi, Kubi - Mind2 már 8.10es.

(#15) Vladi válasza csibor (#5) üzenetére


Vladi
nagyúr

Azt nem tudom, hogy jobb -e, de ha az előző lts bevállt, akkor fontold meg, hogy azt megtartod. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#16) cizoe válasza Vladi (#15) üzenetére


cizoe
őstag

A 6hónap múlva érkező az lts lesz? És tudok majd erről upgradelni szerinted?

(#17) Vladi válasza cizoe (#16) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem. Olyan 2 évente jelenik meg lts. 3 év desktopon, 5 szerveren.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#18) #06658560


#06658560
törölt tag

Az előfordulhat, hogy a monitorom natív felbontásán még mindig remeg a szövegek széle egy bizonyos monitorterületen? mert 1600*1200-ben ez folyamatos gondom, a korábban általam próbált ubik esetében. 1280*1024-ben nicns gond, de jobb kedvelem az 1600*1200-t.

(#19) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

, nem vágom. :) hogyan lehet ez a post október 6-ai, ha csak tegnap jelent meg?.. :)

..amúgy ugyanazon a gépen, amin a hardy faszán pörög, az ibex nem megy ugyanúgy pendrv-ról. dependency parái vannak, vissza is álltam hardyra.

[ Szerkesztve ]

cantante di sampietrini

(#20) Sianis válasza keopsz (#19) üzenetére


Sianis
addikt

Valószínű, hogy a Beta-t tesztelték és nem a véglegest. :)

[link]

Sianis

(#21) tomio


tomio
tag

Na egy erre épülő Mint és miiiinden király!
Várom nagyon.
Remélem nem sokat csúszik Ubuntuhoz képest és November során karcolhatom ki az ISO-t...

Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

(#22) petakpa1


petakpa1
őstag

Elindítottam LiveCD-ről, és csináltam vele egy USB startup disk-et, ahogy itt írják:
[link]

Rendben létre is hozta, de amikor bootolnék USB-ről azt írja ki, hogy nincs oprendszer a pendrive-on?

MI lehet a hiba?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#23) keopsz válasza petakpa1 (#22) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

én ezzel csináltam pendrvost, és -legalábbis a telepítés- flawless.. de ez a korábbi is elég jó már. (kezelt wifit, amit a knoppixem előtte nem. :) )

cantante di sampietrini

(#24) D1Rect


D1Rect
félisten

Végre-végre... :C

(#25) fifi_addict


fifi_addict
tag

boot nagyon belassult az upgrade-től, nem tudom, miért... igaz, nekem file-ként van xp-n. de az upgrade sima volt. volt egyből hang is. tapasztalatokat kell szerezni, na. :))

...........................???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.