Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) aginor válasza Tyrel (#10) üzenetére


aginor
addikt

Nem modtam, hogy azt mondtad. ;)
Amúgy ha Wh40k, akkor szerintem a Space Marine egy határozottan élvezhető és kiegyendúlyozott játék volt, de a Mechanikus is rendben van, vagy szintén a körös variációra a Death Watch.
Jó lenne egy klassz H&slash és egy valamire való FPS is, de már azzal is elégedett lennék, ha érdemben folytatnák a Space Marine-t. :B

Azokra a csíkocskákra én is rájöttem, de egyszerűen nem érzem a csaták alatt valahogy a különbséget a mezítlábas és a félisten legénység között.
A flotta menedzsment hiányosságai azért is fájóak/felháborítóak, mert ez egy flottatologatós játék, lényegi birobalom építés és történet nélkül, így illett volna jobban ráfeküdni a dologra, pláne ha AAA áron adják.. de így olyan félkész utánérzése van a játéknak, vagy olyan, mintha indi lenne. Ez utóbbinál még el is nézném a hibákat, pláne, hogy kb 15dodóba kerólne az 50 helyett.

Cifu: ahogy néztem, nem vagy vele egyedűl, mert az értékelések vegyesek steamen. És még unalmasak is az átvezetők, pláne sokadszorra, még jó, hogy át lehet őket ugrani. :) Átvezető: mekkora volt már az első részben amikor megérkeztek, a kalóznak öltözött orkok? :C

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.