Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Tyrel válasza aginor (#9) üzenetére


Tyrel
őstag

Nem mondtam egy szóval sem, hogy a BFGA2 csúcs-szuper, szerintem is sok hibája és hiányossága van, csak azt mondtam rá hogy "élvezhető".
A hangulata szerintem egész jó, a csatákat is lehet élvezni, igaz többnyire túlerővel szemben mert az MI - bár viszonylag jól használja az egyes hajók képességeit - taktikai értelemben véve igen buta, könnyű csapdába csalni...

A legénység egyébként fejlődik, a hajó kis táblácskájának a jobb szélén azok a fehér csíkok, az a rangjuk. Sokáig azt hittem hogy csak azt befolyásolja, hogy az unlock-olt fejlesztések közül melyikeket érik el, de nem, ha rá "hover"-elsz ezekre a csíkokra az egérrel ott kiírja hogy mit adnak... véletlen jöttem rá...

Az engem is nagyon zavar hogy a hősök képességeit nem lehet megválasztani, és hajókat átadni sem... utóbbi miatt folyamat ilyen 1-2-es szintű ladikokkal indulok csatába, mert ahogy megkapom a nagyobb hajókat, frissítem a flottát, a régi hajóikat meg nem tudom átadni kis másodlagos hátvéd flottáknak...

@Cifu
Ez a Mechanicus nekem kimaradt, szerintem mikor megjelent még nem talált vissza az elmém az immatériumból, így a Martyr által keltett káosz-hullámok után... de biztos kipróbálom majd, jól néz ki, meg az Adeptus Mechanicus féle elmeroggyantakat amúgy is bírom... :D

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.