Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dvix


Dvix
senior tag

Már halott a franchise... EA.....miért nem hagyjátok békében nyugodni? :(

(#2) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Most akkor ez is olyan lesz mint az atlag? Varj 10 percet vagy hasznalj 5 gyemantot

(#3) FoxiestFox válasza Dvix (#1) üzenetére


FoxiestFox
félisten

+1 :(

(#4) Zoolee19 válasza Dvix (#1) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Mert bizonyára abban , reménykednek hogy egy úljabb siker játék lesz mobilplatformon. :(

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

"Kaneköves" :C

Ha olcsó lesz, én tuti ki fogom próbálni ezt a játékot! A RA1 és RA2 örök emlékeim, de bírtam a többit is.

(#6) oriic válasza Fred23 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

F2P játék.

Live-Die-Respawn

(#7) Csapoati válasza oriic (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tehát drága. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) wjbhbdux válasza Csapoati (#7) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Már hogy lenne drága, a mobilos Need for Speedben is lehet naponta 5x 25 másodpercet versenyezni anélkül hogy fizetnél

/s

(#9) GuineaPigMan


GuineaPigMan
tag

Én tárt karokkal várom, nekem bejön. Plusz hátha nem lesz olyan vészes a várakozós része, bár valószínűleg az lesz :(

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#10) oriic válasza Csapoati (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

JÓ hát végül is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Amíg ez jön addig is ajánlom figyelmetekbe az "Empires & Allies" nevű játékot, nagyon bejön, valós idejű csaták, területen belül szabad bázis fejlesztés. [link]

Ingyenes és simán megy fizetés nélkül a játékmenet. Reklámokat csak akkor látsz ha te szeretnél mindenféle bónuszokért.

Egy régebbi cikk róla: [link]
"A Los Angeles-i Zynga stúdióban számos Electronic Arts-tól távozott fejlesztő dolgozott a címen, többek közt olyanok, akik a Command and Conquer létrejötténél is segédkeztek."
Már nem így néz ki mint ebben a cikkben, sokkal jobb lett! Van minden ami kell, az Ion cannon ugyanúgy megsüt mindent. :)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#12) wolfman válasza -=MrLF=- (#11) üzenetére


wolfman
veterán

Rettenetesen hasonlít a Generals-ra meg van egy kicsi RedAlert2 is benne.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) #65675776 válasza wolfman (#12) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Zynga már csak ilyen. Önálló ötletük még nem volt.

(#14) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Pay-2-win... Idáig volt érdekes. :(

(#15) Franklin


Franklin
addikt

Szégyen.

(#16) draco31 válasza -=MrLF=- (#11) üzenetére


draco31
veterán

1 évig játszottam annó, de annyira leállt a fejlődés benne, hogy meguntam. Addig pedig szerettem. De onnantól hogy mindenem már 10-es szintű volt..... a szokásos, költs pénzt ha akarsz jobban fejlődni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17) Dr. Akula válasza draco31 (#16) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ez a tipikus pay-2-win szisztéma, az ingyenes kezdőidőszak a beetetés, hogy aztán amikor eljön a fizess mindenért idő, akkor már a belefeccölt meló miatt kevesebb kedved legyen az "akkor inkább kapjátok be" delete gombra kattintani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.