Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oldman2


Oldman2
veterán

Ma feltettem egy iPhone 13-ra...

(#2) Dr. Oid válasza Oldman2 (#1) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Eddig milyen? Ki vagyok éhezve valami vizuálisan újra, ha nem nagyon szar, feldobom.

(#3) ForRedGlory válasza Dr. Oid (#2) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Még csak pár perce tettem fel a 13PM-re, de szerintem folyamatosabbak az animációk, kissé fluidabb az egész.

(#4) Bathorypeter válasza Oldman2 (#1) üzenetére


Bathorypeter
tag

Én is gondolkodom a felrakáson,de azt nem írják sehol,hogy ha felrakja valaki,akkor a gari megmarad?

(#5) Noukoum válasza Bathorypeter (#4) üzenetére


Noukoum
veterán

Megmarad.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) Gubu0101


Gubu0101
veterán

En is feldobtam megint.El is felejtettem,hogy a bank (raiffeisen) aplikacio nem szereti a beta szoftvert,igy el sem
imdul :D Megint varhatok frissitesre,mire ujra mukodni fog.
Ez tetszik :C

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7) ForRedGlory válasza Gubu0101 (#6) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az OTP szerencsére működik.

(#8) Morgenstern válasza Gubu0101 (#6) üzenetére


Morgenstern
junior tag

Ez a zárolóképernyő nekem nagyon adja :) Kíváncsian várom a régebbi telefonokon hogy fog muzsikálni. Már csak pár hónap...

(#9) Gubu0101 válasza ForRedGlory (#7) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem mindig ezzel az egy appal van bajom,bezzeg a tiktok az megy :D Általában az első app frissítés helyre szokta hozni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#10) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

Ugye 15 alatt készített iCloud mentést vissza tudok rakni, ha 16 bétáról 15-re mennék vissza?

[ Szerkesztve ]

(#11) Skynet258


Skynet258
veterán

CIB app is megy, bár elég lassú, de legalább működik. :K

https://geekpulse.hu

(#12) nozs23 válasza Dr. Oid (#10) üzenetére


nozs23
addikt

Kell hozza MAC, vagy PC+iTunes. Csak ugy nem tudsz siman telorol visszalepni. [link] En ma vegigjartam. Nekem meg tul bugos.

[ Szerkesztve ]

(#13) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Felraktam, de minek...

Külső billentyűzetnek minden alkalommal engedélyezni kell a beillesztést.
Zárolt képernyőn bugos a zenelejátszó
Főképernyőn halál komolyan odaraktak egy keresés "gombot", ami amúgy lefele gesztussal is megy. :C
Külön lezárt, főképernyőn hátteret állítani macerás, hirtelen azt hittem, nem is lehet.
Lezárt képernyőn az időjárás widget vicces, a figyelmeztetés szövegének csak a 3/4-e hiányzik, nem is méretezhető.
Lezárt képernyőn az óra átfedése gyári képekkel megy, azokból meg alig van. Persze az egyik pride.

Remélem érdemi újítás is jön, mert ez eddig lepkefing.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#14) LosBlancosRM válasza Gubu0101 (#6) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Szerintem irtó gagyi. Főleg, hogy a helyadatokat használja azért, hogy odarakhasson egy zöld pöttyöt. :DD Elsőre azt hittem, hogy olyan lesz, mint a Xiaomi megoldása, de csak egy statikus sz*r.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#15) LosBlancosRM válasza ForRedGlory (#3) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Az, hogy lehet? :Y Eddig nem volt fluid? Vagy most már szuper fluid? :DD Hihetetlen, hogy mindig tud folyamatosabb lenni a folyamatos animáció. Nagyon tudnak valami almáék.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#16) nozs23 válasza LosBlancosRM (#13) üzenetére


nozs23
addikt

Milyen erdemi ujitasra gondolsz? Gondolod bejelentenek uj featueket a hivatalos indulasig? :)
Ez az iOS 16. A hibak ki lesznek javitva launchra es kesz.

(#17) Felesbandi válasza LosBlancosRM (#15) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Nekem nem Pro modellem van es nem tettem fel a betat se, igy csak latatlanban tudok hitetlenkedni ezzel kapcsolatban.

Hacsak nem placebo hatas miatt tunhet gyorsabbnak, azt tudnam elkepzelni, hogy a kijelzo esetleg gyakrabban tartja magasan a kepfrissitesi frekvenciat.

Ezt leszamitva szkeptikus vagyok en is ezzel kapcsolatban, de remelem, hogy tevesnek bizonyulok. :DDD

(#18) LosBlancosRM válasza nozs23 (#16) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Elsőnek megelégednék egy normális billentyűzettel. :) Szerintem nem nagy kérés, hogy gondoljanak az igényesebb felhasználókra is, akik megtisztelnék annyival a másikat, hogy ékezettel írnak. Helyette elkezdenek kicseszni a külsős billentyűzetekkel. :D

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#19) Gubu0101 válasza LosBlancosRM (#18) üzenetére


Gubu0101
veterán

Miota erintokepernyos telefon van,azota ekezet nelkul irok :D Mar ugy hozza szoktam,hogy neha elfelejtem a laptopon is hasznalni,mikor irok. :D
Engem most az zavar,hogy az ertesitesek a zarolt kepernyon annyira lent vannak aod-nal (ha szabad igy hivnom),hogy alig veszem eszre,vagy ha erkezik egy ertesites,en ott szoktam nemitani 1 napra,de olyan gyorsan kitorlodik balra huzasnal,hogy nincs idom a beallitasra nyomni :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#20) Gubu0101 válasza LosBlancosRM (#14) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem tudom milyen a xiaominak.Csak azert raktam azt ki,mert maga a fold,mint hatterkep megtetszett.Van meg masik lehetosegnek a hold,meg egyeni.Egyenlore betaban jovanazugy :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#21) Felesbandi válasza Gubu0101 (#19) üzenetére


Felesbandi
senior tag

En laptopon is elhagytam az ekezeteket amiota csak USA kiosztasuakat hasznalok. :DDD
Telefonon is csak akkor hasznalok ekezetet, ha a swipe-olt szora rarakja, vagy az ajanlas a kovetkezo szora olyat dob fel.

(#22) zsolidodd válasza Dr. Oid (#2) üzenetére


zsolidodd
senior tag

iPhone 13 PM, eddig teljesen jó, kicsit gyorsabbnak érződik a rendszer. Pár apróságon (új Lock screen, fektetett face id) semmi különös. UniCredit app működik.

(#23) joey04 válasza LosBlancosRM (#13) üzenetére


joey04
titán

hát nem egy android sajnos. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) kakuk.tamas válasza Skynet258 (#11) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A CIB appal óvatosan. Valamikor elindul, valamikor crashel mint a dög. Nem tudom hogyan van megírva az az app…

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#25) kakuk.tamas válasza LosBlancosRM (#13) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Portré módban készített képpel is megy az óra átfedés.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#26) nozs23 válasza kakuk.tamas (#25) üzenetére


nozs23
addikt

Bármilyen fotóval megy, amit jól feldolgoz az AI, nem kell portréfotónak lennie, de igen, elég lutri, hogy jól belövi-e vagy sem.

(#27) Dr. Oid válasza zsolidodd (#22) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

:R

(#28) Bence937 válasza Gubu0101 (#6) üzenetére


Bence937
csendes tag

Szia!
Lehet már használni a raiffeisen appot?

[ Szerkesztve ]

(#29) Gubu0101 válasza Bence937 (#28) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nemm :( Jott frissites az appra,de ugyan ugy fagy.Szerintem nem is fog,majd csak a vegleges 16-os verzioval.Mar most ugy emlekszek,hogy ugyan igy megszivtam meg anno a 15 betaval is :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#30) Gubu0101 válasza Bence937 (#28) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tegnap lefrissitettem beta 2-re,az elobb jott frissites a raiffeisen appra es mar mukdoik is :D Szeremcsere nem kellett megvarni a vegleges verziot.
Eddig nem tudom volt e lehetoseg,de most az app felajanlotta,hogy hozza adhatom az apple pay-hez (tarcahoz) a bankartyam.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#31) Morgenstern válasza Gubu0101 (#30) üzenetére


Morgenstern
junior tag

Lassan beindul ez, várós a végleges :)

(#32) Gubu0101


Gubu0101
veterán

:D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#33) Morgenstern válasza Gubu0101 (#32) üzenetére


Morgenstern
junior tag

Nagyon elkezdték szórni a bétákat. A szoftver az új telefonokkal együtt szokott debütálni vagy megkapjuk előbb?

(#34) Gubu0101 válasza Morgenstern (#33) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szerintem akkor,vagy is ugy remlik az ios 14 is kb akkor erkezett mikor az uj szeria.Asszem szeptember 19 korul lesz a bemutato 🤔

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#35) Morgenstern válasza Gubu0101 (#34) üzenetére


Morgenstern
junior tag

Kíváncsi vagyok lesz-e Wow! érzés, vagy csak kapunk egy sima facelift-et.

(#36) Jaksee válasza Skynet258 (#11) üzenetére


Jaksee
újonc

16 beta 7-el már nem megy. :(

(#37) totron válasza Felesbandi (#21) üzenetére


totron
addikt

S akkor ékezetes is a mondókád, meg nem is? Na olyat ne csináljál. Egy konstansul ékezetmentes szöveg rendben van, nem az az igénytelenség. Az igénytelenség a központozás hiánya vagy annak nem érzése/túlzásba vitele, egyéb írásjelek elhagyása, szóközzel tologatása vagy szintén túlzásba vitele, balra dőlő ékezetek, egyeztetésre nem figyelés, elküldés előtt át nem olvasás, s az abból adódó, rendszerint érzelemirányított katyvasz megalkotása ösztönből - ezekkel kezdődik. :( Nincs köze egy értelmes, de ékezettelen közlendőhöz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.