Hirdetés

2019. február 15., péntek

Gyorskeresés

(#1) Roaming

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

:R

ᴸᴰᴺ⁻ᴸ²¹ ⁺ ᴬᴳˢ⁻ᴸ⁰⁹

(#2) Somatom

Somatom
(PH! kedvence)

Köszönjük a munkádat! Egy észrevétel. Van valami speciális oka annak, hogy fixen álló nézetű az alkalmazás? A régebbit már korábban próbáltam telón, tabon, ezt pedig az előbb PC -vel, monitoron. Mindhármon működött úgy, hogy automatizálóval fekvőbe kényszerítettem. Nem találtam hibát a megjelenítésben. Nem-e lehetne-e :) , hogy az alkalmazás kényszerítés nélkül is fekvőbe tudjon fordulni?

[ Szerkesztve ]

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#3) Meggyi001 válasza Somatom (#2) üzenetére

Meggyi001
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Helló.

Ide kellene írnod ezt, mert itt olvassa sztem. Jogos és logikus az észrevételed amúgy.

Itt vagy itt jelezd kérlek.

Bakker, de gyorsan megint PH kedvence lettél, nemrég voltál újonc, stb. Gyorsan átpörgeteg ám a rangokat :Y :) Mondjuk azt nem tudom, hogy hányadik átpördetésed ez?!

»» Xiaomi • Redmi Note 5 4/64 «« »» Galaxy ­­• S7 «« »» LG G2­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4) Somatom válasza Meggyi001 (#3) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Köszi az útbaigazítást! Odalinkeltem az észrevételemet.

Nem nagy kunszt itt a feljebb lépkedés. Minél több hülyeséget pofázok, annál rangosabb leszek. :D Egyébként még csak egyszer reinkarnálódtam.

[ Szerkesztve ]

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#5) Meggyi001 válasza Somatom (#4) üzenetére

Meggyi001
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Szívesen.

Akkor nagyjából képben vagyok, az előző átállásodat jómunkásember-ből újonccá pont láttam.

»» Xiaomi • Redmi Note 5 4/64 «« »» Galaxy ­­• S7 «« »» LG G2­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#6) marositech

marositech
(senior tag)

:C
Kérlek almára iiiissssss!

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7) Meggyi001 válasza marositech (#6) üzenetére

Meggyi001
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ezt is a topicjában, vagy tőle, vagy a itt.

Utolsó infó erről kb ez:

[link]

Sherko: "iOS alapjait már összeraktam. Szerintem január közepére lesz egy kiadható változat. Plusz előtte majd itt tesztelőket keresek:) iOS-t kiadni tesztre kicsit bonyolultabb de szerencsére van enterprise accountom:)"

(#8) marositech válasza Meggyi001 (#7) üzenetére

marositech
(senior tag)

2014-12-16-án volt. :O

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#9) Meggyi001 válasza marositech (#8) üzenetére

Meggyi001
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Hát igen , sajnos. De amúgy aktív tag, megkérdezheted, hátha lesz valami.

[ Szerkesztve ]

(#10) Syl

Syl
(PH! nagyúr)

iOS verzió engem is érdekelne. Még pénzért is :K

Words cannot express how much i don't care

(#11) twollah1976

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog

Tetszetos a program.

Nem lehetne, hogy sajat bongeszoben nyitna meg hireket, teszteket?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) Roaming válasza Meggyi001 (#7) üzenetére

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

iOS appok fenntartása évi legalább 100 dollár, ha jól tudom. Mármint App Store-ban való fenntartás. Meg azzal is van munka rendesen.
Az Androidos app is lassacskán jutott csak ide, nem fejlesztették ki 1-ről a 2-re.

ᴸᴰᴺ⁻ᴸ²¹ ⁺ ᴬᴳˢ⁻ᴸ⁰⁹

(#13) Imi1981

Imi1981
(PH! addikt)

Sziasztok! Képet miért csak linkel lehet beszúrni fórumba ? Közvetlen feltöltés telóról nem megoldható? Ha ezt tudná nagyon jó alkalmazás lenne de így csak jó, mert ha képet akarok feltölteni meg kell nyitom külön böngészővel a fórumot és ott asztali nézetben bohóckodni.

(#14) Meggyi001 válasza Imi1981 (#13) üzenetére

Meggyi001
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ez is benne van a funkció kérések közt, reméljük a közeljövőben müködni fog.

(#15) Imi1981 válasza Meggyi001 (#14) üzenetére

Imi1981
(PH! addikt)

Nekem már csak az hiányzik (a képfeltöltés) minden másban tetszik és egyre jobb ahogy fejlesztik.

(#16) weiss

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

Hello, ez most ugyan az, mint ez? Egyébként érvénytelen tokent ír belépéskor :((

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#17) Roaming válasza weiss (#16) üzenetére

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Az újat töltsd le, régi nem műxik már.
Amúgy ugyanazon alapul, csak egy-két dolog lett változtatva/módosítva. :)

ᴸᴰᴺ⁻ᴸ²¹ ⁺ ᴬᴳˢ⁻ᴸ⁰⁹

(#18) weiss válasza Roaming (#17) üzenetére

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

Na, műxik, zsír :)

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#19) Bogyó bá'

Bogyó bá'
(PH! kedvence)

Én is feltettem, eddig jónak tűnik! :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#20) Meggyi001 válasza Bogyó bá' (#19) üzenetére

Meggyi001
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

:C

(#21) flash-

flash-
(PH! kedvence)

megoldható hogy a progi a hozzászólások pontos idejét(dátum óra perc) írja? mint ahogy a weben?
sztem célszerűbb lenne!

(#22) Meggyi001 válasza flash- (#21) üzenetére

Meggyi001
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sztem a beállításokban van, de ha nem, akkor a topicjában talán többet tudnak mondani.

(#23) flash- válasza Meggyi001 (#22) üzenetére

flash-
(PH! kedvence)

ó valóban
na ezt nem tudtaom:)
szuper!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.