Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Tehåt mèg nem lehet tudni hogy mekkora mèretü adatot visz åt 1 måsodperc alatt? Nagyon örvendetes lenne az 500 kilòbàjtperszekundum

Cseberből vederbe

(#2) Egzee


Egzee
őstag

Sztem örüljünk ha most is duplázódik... Én konkrétan annak örülnék igazából, ami nagy dobbantás lenne, ha egyszerre több eszközt is lehetne csatlakoztatni. Tehát ha pl van egy bt headsetem, ne kelljen kikapcsolni, hogy valakinek átküldjek egy képet. Igen is addig korlátozza le a fájlküldést és csoportosítsa át az adatátvitelt a lényegre. Pl egy SE karóra tulaj folyton tudja használni bt óráját és ne kelljen vele kínlódni... Sztem ez akadályozza igazán, hogy mindenkin mindenféle bt kieg legyen... Én szívesen látnék kiegeket pl szemcsibe átmenő videójel, karóra, headset, kocsiba gps, kihangosító egyszerre stb...

(#3) Ricardo válasza Egzee (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

A több eszköz párhuzamos kezelése valóban olyan dolog lenne, ami kényelmesebbé tenné a mindennapi használatot. A hatótávolsága mennyi lesz a BT 3.0 nak? Erről van valahol info?

(#4) Jim Tonic válasza Egzee (#2) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hát, izé. Nekem több eszköz van rákötve egyszerre, és gond nélkül kezeli. De még egy Sony Ericsson k750i is tud több eszközzel egyszerre csatlakozni...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.