Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Hogy milyen pocok érkezett? :DDD

(#2) Emericus Max


Emericus Max
tag

A specifikáció nem rossz ennyi zsetonért, de miért néz ki minden új telefon mostanában úgy mint egy szifon? Nem igaz, hogy nem lehet ezt kreatívabban megoldani.

(#3) SidCorky


SidCorky
senior tag

Mekkora divat lett ez az Apple-féle promóképstyle, ahol minden fícsört egy rácsra zsúfolnak össze. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#4) hajbel


hajbel
addikt

Szvsz nagyot dobhattak volna egy 12mpx-es uw kamerával.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#5) Segal válasza Emericus Max (#2) üzenetére


Segal
veterán

A Nothing phone-nál meg azért sírnak hogy milyen bazári...
Akkor most döntse el a tervező hogy milyen legyen...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Reménykedtem, hogy lesz kisebb méretű, de maradtak ezek.

Pedig a Mi 12X ígéretes volt a kisebb méretű eszközök között.

Amúgy jó cuccok, kíváncsi vagyok a Dimensity-re, de én most a következő 1,5-2 évre betáraztam mobilból, így nem sok esély van váltásra.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) badacsony


badacsony
őstag

Milyen Pocok? Mezei? :DDD

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#8) klaya86


klaya86
senior tag

A poco F2 pro óta kamerában nem történt előre lépés, sőt... Már az F3 is gyengébb volt, az F4 se mutat jobbat. A műanyag ház szintén gáz. Nem rossz ezért az árért az F4, de valahogy ez a poco széria kezd satnyulni sajna.

(#9) Graphics válasza klaya86 (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Remélem visszatér a rendes polikarbonát végre.

Annak nem lesz baja.." Üveg" telefont is csak azért vettem, mert nem volt sok opció.
X3-as volt legutóbb, nagyon jól bírta a strapát

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Luck Dragon válasza SidCorky (#3) üzenetére

Szerintem ez tök jó dolog, minden információ egy helyen van. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) klaya86 válasza Graphics (#9) üzenetére


klaya86
senior tag

Üveg hátlap szerintem is felesleges, viszont a fém keret azért nagyon jó dolog. Erősebb is, minőségibb is. Főleg ha végre nem festenék le, hanem simán fel lenne polírozva vagy esetleg szálcsiszolva.

(#12) Alarikman válasza Emericus Max (#2) üzenetére


Alarikman
senior tag

Talán azért mert manapság az almának megy a legjobban?

(#13) Alarikman válasza klaya86 (#8) üzenetére


Alarikman
senior tag

Várjuk meg az árakat. De tényleg nincs meg az a Best Buy érzés mint amikor megvolt az X3 pro és F3 esetében tavaly. :( Ezek már gazdaságos flagship killerek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#14) Ricardo válasza Emericus Max (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt kifejthetnéd. Melyik oldalról lehet összekeverni őket? A hátlap teljesen más, a kameraszigetek összekeverhetetlenül eltérőek . Az előlap meg egy nagy kijelő így annak ellenére, hogy nem sok téren térhet el, mégis van eltérés. Elég nehéz összekeverni egy szimpla lukat egy hosszú csíkkal.

(#15) yuing válasza Alarikman (#13) üzenetére


yuing
őstag

A Goboon néhány nap múlva vehetőek 300 és 350 euróért. Adnak hozzájuk fél év kijelzőgaranciát egy javítás erejéig. Szerintem abszolút korrekt vásár mindkettő, még a forint gyengélkedésre ellenére is.
Elég ránézni a piacra, hogy milyen 2022-es készülékeket kapsz ennyiért...

(#16) Viktor0610 válasza Ricardo (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(Szerintem) A sík elő- és hátlapra, oldalakra gondol.

Samsung Galaxy A54

(#17) SidCorky válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


SidCorky
senior tag

Nekem is tetszik, hírírásnál hasznos, a maces híreknél checklistként is használom, hogy mi az, ami még kimaradt. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#18) Ricardo válasza Viktor0610 (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet. Meg érintős ez is, meg az is :DDD

(#19) csako


csako
veterán

*Pockok
:))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20) Noukoum válasza klaya86 (#8) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha jól emlékszem 500 eurón nyitott, 2 éve.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#21) Griff55


Griff55
senior tag

Kár a műanyag keretért… régebben simán kapott a középkategória is fémet, most már úgy kell vadászni vagy felsőkategóriás kell.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#22) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Jobbban átfutva a cikket nem is annyira rossz ajánlat ez, de ez a műanyag keret büntet.Mar tuti nem vennèk hasonlót sem ,nagyon sérülékeny.
Richo

[ Szerkesztve ]

(#23) roli543


roli543
őstag

2MP-es makró… nevetséges. Inkább hagyják le a francba. :W

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#24) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Azt tudja valaki, hol lehet EU adószámmal megvenni?
(Aliexpressről biztos nem, Amazonon nem találtam ilyen opciót, a Goboot, az Allegro-t meg a többi oldalt nem ismerem)
Épp új céges mobilt keresek, és nettó 100k a keret. Ha valahogy beleférne rendelném is amint lehet (ha néhány ezerrel lóg túl azt megoldom, max kifizetem). Itthon viszont az X4 Pro 5G sem fér bele.
Itt azt írják, ez már az ÁFA-s ár, így talán nem reménytelen: https://www.goboo.com/goods/121219.144706

(#25) Richoo44 válasza roli543 (#23) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Ez a 2mp kamera őrület pont az a fícsör, amivel mindenki jól jár, csak a felhasználó nem :W
A gyártó legyártja ezt a sok selejtet, a marketinges a telefonoknál majd hivatkozhat a kamerák számára, ami persze olyan mintha tényleg nem is lenne.
Remélem lassan elfogy ez a sok szutyok a polcokról :D.
Richo

(#26) Dare2Live válasza klaya86 (#8) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

OIS az komoly előrelépés. +kérdés milyen/mekkora lesz a főérzékelő.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#27) Viktor0610 válasza Dare2Live (#26) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerepel a cikkben. ;]

Samsung Galaxy A54

(#28) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Egy kötőjel nem ártott volna pocok! :D

(#29) róland


róland
veterán

Alany és állítmány (számának és személyének) egyeztetése, mert
- ha megérkeztek, akkor Pockok,
- ha pedig Pocok, akkor viszont csak megérkezett.

Vagy talán szerencsésebb lett volna, ha "Megérkeztek az új Poco (mobil)telefonok" a cím.
Viszont akkor kevesebben ugrottunk volna rá erre a pocok témára. :DDD :DDD :DDD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#30) Viktor0610 válasza róland (#29) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megérkeztek az új Pocok. Mivel kettő Poco telefon érkezett, ez így rendben van. (Szerintem.)
A Pockokat meg nem is értem. A márka neve Poco, ennek a többes száma Pocok, bár szerintem Pocók lenne a helyes. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#31) Alarikman válasza yuing (#15) üzenetére


Alarikman
senior tag

Igen, korrekt vásár. Ebben egyet értek. Ha telefont néznék magamnak elég erősen benne lenne a top 5-ben mindkettő. Fél év múlva meg még jobb áruk lesz. Mondjuk egy 11.11-es akcióban.

(#32) South Velen


South Velen
addikt

Full műanyag, ingyen se kellene.

A jó kis f4 gt az fém és üveg.

Pedig reménykedtem egy f4 gt ház + 870 SOC kombóban...

[ Szerkesztve ]

(#33) South Velen válasza Viktor0610 (#30) üzenetére


South Velen
addikt

Én még úgy tanultam, hogy idegen szavak után kötőjel (Poco-k).
Lehet azóta korcsosult a helyesírási szabályzat.

(#34) Viktor0610 válasza South Velen (#33) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell kötőjel és ékezet sem (ezt én írtam). Semmilyen korcsosulás nincs: [link]
"Általában a magyar nevekhez, szavakhoz hasonló módon toldalékoljuk az idegen szavakat, tehát kötőjel nélkül." és "Ha az idegenes írásmódú név, szó végén néma betű áll, vagy az utolsó kiejtett hangot a magyarban szokatlan, bonyolult betűcsoport jelöli, akkor kötőjellel kapcsoljuk a toldalékot a szóhoz"

Samsung Galaxy A54

(#35) róland válasza Viktor0610 (#30) üzenetére


róland
veterán

Az első bekezdés végéről lemaradt egy smiley.

A második bekezdés viszont áll, hogy lehetett volna másként is fogalmazni. Így viszont jól szórakoztunk páran a megfogalmazáson. :DDD
(Annak idején a Hyunday Get(z) Magyarországon "z" nélkül futott, mert egy betű hozzáragasztásával, könnyen félreérthető lett volna a típusnév.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#36) andris155 válasza South Velen (#32) üzenetére


andris155
csendes tag

Sokan nem is mernek telefont használni tok nélkül, szóval szerintem az emberek többségét nem fogja érdekelni, hogy műanyag.

[ Szerkesztve ]

(#37) Graphics válasza andris155 (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Engem teljesen hidegen hagy a hátlap.
Nekem előny inkabb a műanyag.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) South Velen válasza andris155 (#36) üzenetére


South Velen
addikt

Engem ez nem vigasztal.

De még ha tokban is hordanám (nem), akkor sem egy játéktelefont szeretnék onnan elővenni olykor.

Meg ilyen alapon a design is teljesen lényegtelen, a "tok úgyis elfedi".

[ Szerkesztve ]

(#39) klaya86 válasza andris155 (#36) üzenetére


klaya86
senior tag

Nálam előny a műanyag hátlap, de a fém keret szerintem mindenképp kellene egy picit is igényesebb kialakításhoz. Műanyag keretes telefont nem vennék.

(#40) Emericus Max válasza Ricardo (#14) üzenetére


Emericus Max
tag

Én ha a Poco X4 GT képeket nézegetem a cikkben, akkor a telefon formája, a kamerasziget formája erősen az iPhone dizájnjára hajaz.
Nyilván nem 100% koppintás a dizájn, de nekem eléggé hasonló.
Nem ez az első modell, ami legalábbis ihletet onnan merített.
De szerintem az egyediség jobb lenne, mert szép az iPhone jelenleg dizájn szempontjából, de ha valaki esetleg nagyobb szeletet és jobb azonosíthatóságot szeretne a brandjének vizuálisan, az próbálna vmi egyedit alkotni.
Én nem szeretem ezt. És a Xiaomi is tudott régebben egyedi dizájnt alkotni, lásd MIX széria.

(#41) Ricardo válasza Emericus Max (#40) üzenetére


Ricardo
félisten

Mostanság már minden hasonlít valamennyire mindenre. Én tartom hogy azt, hogy ha nagyon erőltetem, és bele akarom magyarázni, akkor talán, de azt erősnek tartom, hogy úgy néz ki mint egy szifon.

(#42) Jóember válasza Viktor0610 (#30) üzenetére


Jóember
csendes tag

Az utolsó tagmondat lesz a nyerő. :C

Jobban működik, ha bedugod a konnektorba. (Sattinger törvénye)

(#43) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ezt lehet venni/előrendelni már hivatalos helyről a bevezető áron?

Mennyire lehet érdemes egy X3 Pro-t lecserélni rá? Akkuidőben a jobb gyártástechnológia jelenthet előnyt?

(#44) Graphics válasza joysefke (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az X3 Pro egy jól sikerült cucc, a Snap 860-as elég erős szerintem még mindig.

Az F4-ben lévő 870-es alapvetően ugyanaz szinte, csak picit még toltak az órajeleken is.

A MediaTek-ről még nincs konkrétum, nem tudom melyikre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) joysefke válasza Graphics (#44) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

az X4 Gt-re.

[ Szerkesztve ]

(#46) Victoryus94 válasza joysefke (#43) üzenetére


Victoryus94
őstag

Lehet, csak nem itthon. Mi kiestünk a bevezető körből, a bevezető ár (300 EUR?) csak néhány régióban, 1-2 kiemelt partneren keresztül volt elérhető.
Itthon hivatalos partnertől, forgalmazótól még nem kapható sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#47) cibus válasza Victoryus94 (#46) üzenetére


cibus
aktív tag

Sziasztok!

Még mindig nem kapható valahol jó áron? :) akár megbízható külföldi oldalról?

(#48) Viktor0610 válasza cibus (#47) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, mi számít jó árnak, de a POCO X4 GT a Goboon 300 EUR: [link].
Vagy téged a másik (F4) érdekelne?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#49) cibus válasza Viktor0610 (#48) üzenetére


cibus
aktív tag

Ezt néztem már én is, de "in-stock reminder" sajnos :(
Egyébként egy ilyen helyről rendelve a garit kb dobhatom a kukába, ha bármi baja van a telónak?

Jah neeem, F4 nem :) F3-mal szemezek akkor már (van euronicsnél 6/128as ezüst 140 (-40.000 NMHH támogatás)
Legjobban az F4 GT tetszik, de azt csak jó drágán látok :( :(

[ Szerkesztve ]

(#50) Viktor0610 válasza cibus (#49) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Visszaküldős szokott lenni, ami lassabb lehet, de igen, az biztos, hogy nem olyan, mintha itthonról vennéd, hivatalos helyről.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.