Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) #78791680


#78791680
törölt tag

Az teny hogy az iOS ma mar kozel sem olyan mint regen, 11-et hasznaltam kb oktober kozepeig es rengeteg hibaval talalkoztam, es ebbol voltak olyan durvak is amikkel androidos vonalon kb 2016 ota nem talalkoztam. Imadom ezt a rendszert, de par eve nem gondoltam volna hogy ilyen szinvonaltalan verziokat ad majd ki az Apple. Ezzel nem a rendszert akarom szidni, hanem a ceget. Tenyleg iranyt valtottak. De ennel egy joval nyomosabb dolog allt a valtas hattereben, az en hasznalatom mellett soha nem tudtam kihozni 1 napos uzemidot (!). Remelem dizajnban jovore javitanak sokat, mert az minden csak nem elsoosztaly. Szoftveres dolog meg mindig oke, teny hogy az egyik legjobb, de szamomra ez egy sullyedo hajo, mig droidos vonalon egyre nagyobb meglepetesekkel talalkozom. Soha nem voltam fuggoje a szolgaltatas csomaguknak, mert ugy gondolom nem olyan nehez valtani mint azt sokan mondjak, legalabb is nekem nem volt az. Az elmult evek soran eleg sok androidos keszuleket probaltam (fokent emui, miui) de hatalmas csalodasok voltak ezert valasztottam a oneplust. Nagyon igeretes, es a kijelzo miatt szamomra sokkal nagyobb elmenyt nyujt. Ha valaki nem fugg annyira a markatol/szolgaltatasoktol vagy csak szimplan nincs mar ra penze az nyugodtan korbenezhet a masik rendszer keszulekei kozott is. Remelem az Iphone azert visszater majd es ujra innovativ lesz, de attol felek hogy a piaci helyzethez idomulva a kovetkezo evekben olyan arakat ernek el, hogy az mar abszolut nem eri majd meg es egyre kevesebben tehetik majd meg hogy megvegyek az event utan az uj keszulekeket. (En nem vagyok azert oda hogy tobb eve kijott modelleket vegyek, mert a "csucskeszulek" es a hosszu frissitesi ido ertelmet veszi, es mondhatni akkor mar tenyleg csak az "almat" veszem). :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.