Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) visz963


visz963
csendes tag

Jó, de a Crysis-t lehet ezzel játszani?

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

egészen fel is csillant a szemem, de nekem ssd nélkül 1 giga memóval kéne, htpc-nek menne pendrivera húzott xbmc-vel, hálózati lejátszónak... így viszont ez felejtős...

(#3) MongolZ


MongolZ
addikt

Nagyon húzós az ára, de nagyon tetszik... szüleimnek jó lenne, külső vinyóval :)

(#4) BlackPriest


BlackPriest
őstag

vigyázni kell, nehogy portörléskor eltűnjön :DD

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#5) aram01


aram01
nagyúr

álmaim netovábbja

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Most akkor ez Fusion APU Visionnal, vagy Vision APU Fusionnal? :DDD

(#7) #21346560 válasza BlackPriest (#4) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ráadásul csak azért ilyen nagy, mert a csatikat fel kellett hegeszteni az "alaplapra" :DDD

(#8) Abu85 válasza antikomcsi (#6) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Fusion a projekt neve, míg a Vision a brand. Az APU pedig a lapka nevének rövidítése.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9) Prof


Prof
addikt

Azért jópofa, hogy egy ilyen kis netbook szintű cucc GPU-ja bizonyos szempontból jobb, mint egy (a komplett pc-nél) is fizikailag jóval nagyobb 6770-es kártya.

(#10) Prof válasza antikomcsi (#6) üzenetére


Prof
addikt

Egyértelmű, az APU-k fúziót vizionálnak. :DDD

(#11) antikomcsi válasza Prof (#10) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ennyi..... :DDD ;]

(#12) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Van benne egy kis légkavaró ami hazavághatja a csendet. Minőségi házba építve ugyanennyiből kijön egy ízléses, szintén Brazos HTPC. A méretnek sincs itt már sok előnye szerintem, a világító kör meg nemkívánatos olog filmnézés közben. Nem tudom hova tenni a saját preferenciáim között. Anand tesztjét olvasva el is bizonytalanodtam a Brazosban, lehet Llanot kellene építeni. Fogyasztás ide vagy oda, de bajban van a kamerák 1080p60 videóival és meg-megakad néha a Flash és a Silverlight. Á, már tényleg nem tudom mi a francot kéne építeni...

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#13) tiszavirág válasza M@trixfan (#12) üzenetére


tiszavirág
tag

A válasz roppant egyszerű: várd meg az Ivy Bridge-et, vagy a Trinity-t !

[ Szerkesztve ]

Tudtam, csak nem sejtettem.

(#14) Prof válasza M@trixfan (#12) üzenetére


Prof
addikt

Egyértelmű a nagy magyar gazdaságot kell építeni :DD
Vagyis tök mindegy mit veszel csak vegyél sokat, sokért és az neked és nekünk is jó lesz :P

[ Szerkesztve ]

(#15) ViZion


ViZion
félisten

Valaki engem emleget? :D

Aranyos cucc, ha lenne "EU" fizunk, akkor lehet meg is tudnánk fizetni :O
Majd jövőre, PH! apróról...
A Linux támogatás dícséretes, Van akI tAnulhatna ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16) MZperX75 válasza M@trixfan (#12) üzenetére


MZperX75
addikt

Több lejátszót kell sajnos használni,nem mindegyiket szereti!
(átkonvertálni is lehet)

Prószáltál Atomos cuccal ugyanezt? Fail.

MÁS:

Kíváncsi lennék egy két fogyasztási adatra?

Idle:12-13W-ban kiegyeznék :K
load 20-22W
Az enyém sokat eszik az a 2db 3.5"HDD meg tolja 15W-al.

visz963

"Jó, de a Crysis-t lehet ezzel játszani?"

lehet.(nem egy erőgép de laptoppon tesztelve)
[link]
A lényeg elfogadnám.

[ Szerkesztve ]

(#17) Paci.


Paci.
tag

Hát nem olcsó, de a Zotac sose volt az. Ahogy #12 említette, a szellőzés agyonvághatja szegény kis masinát. Mondjuk ha arra van használva, amire kitalálták (HTPC) tud kussolni is. Mindenesetre ha megtehetném, kéne :)

[ Szerkesztve ]

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

(#18) M@trixfan válasza MZperX75 (#16) üzenetére


M@trixfan
addikt

Még nem volt ilyen rendszerem soha, csak nagyon jó lenne már valami dedikált htpc vagy lejátszó. Előbbi mellett a finom forrás oldali kalibració és a kiváló felületű Xbmc szól, utóbbi mellett pedig a pontos frekvencia és a macera nélküli bd iso lejátszás HD hangokkal.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#19) Turmoil válasza Paci. (#17) üzenetére


Turmoil
senior tag

Ha az árban benne van a 64GB-os SSD, akkor azért nem is olyan sok. Kollégának van az előző verzióból, neki nagyon bejött.
Amúgy meg felszerelhető a TV/Monitor hátára, ott nem zavar a világító kör:)

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#20) Gusztáv válasza Turmoil (#19) üzenetére


Gusztáv
addikt

A világító kör bios-ból kikapcsolható. Jó cucc csak egy kicsit még drága. A távirányítóról tudunk valamit, mégis milyen?

Laci

(#21) Paci. válasza Turmoil (#19) üzenetére


Paci.
tag

Nekem is van egy M350-esem, csak nem így gyárilag összerakva. Kevesebb mint feléből kihoztam. Itt a bibi ;) Amúgy korrekt cucc. Az enyém is, és ez is.

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

(#22) sir ny2 válasza #56573440 (#2) üzenetére


sir ny2
csendes tag

raspbery pi?

(#23) brd


brd
nagyúr

Valószínűleg a Zotac úgy gondolta, hogy az apró SSD-k beszerzése több felhasználó számára probléma lehet, így inkább csak teljes csomagban árulják a terméket, aminek része a 64 GB-os mSATA tároló is.

Itt az egyik legnagyobb hiba a készülékkel. Gondolom, baromi nehéz lett volna megoldani, hogy egy teljesen kommersz 2.5-ös háttértárat lehessen használni benne... :W

The only real valuable thing is intuition.

(#24) #56573440 válasza sir ny2 (#22) üzenetére


#56573440
törölt tag

azon van hdmi, de nem médialejátszó. ahogy nem is fog tudni semmit ilyen szinten. a lan és kivezetett usb csatik technikailag egyetlen usb kapura vannak drótozva, tehát lanon streemelni bukós akár 720p-t is.

nem médialejátszónak találták ki az a lapot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.