Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #41133696 válasza D013 (#5) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az ár gond lehet, de egyáltalán nem biztos, hogy az AMD drágán tudja szállítani. Egyébként ideális alternatíva lesz /lehet/ otthoni felhasználóknak is akik jellemzően Streamet néznek, Interneteznek, és szeretnék korszerű alapokon tenni, de nem akarnak annyit fizetni, mint egy Skylake i5 6500-ért. Ha az AMD ezzel hozta párhuzamba, akkor elég valószínűtlen, hogy árban többet kérjen mint az Intel az i5 6500-ért.

[ Szerkesztve ]

(#52) KisDre válasza nyunyu (#49) üzenetére


KisDre
senior tag

Én PhenomII x4-ről váltottam i5-3330-ra nem régiben (szimplán "megadatott", igaz az AM3 lap nagyobb tudása latba lett így vetve sajnos, plusz -2gb a -2 ram slot miatt, szörnyen sok nulla tudású alaplap van a piacon Intel téren :( ), de ha lesz elég épp félretett pénzem és érdemes is lesz váltanom (remélem), akkor visszaváltok AMD-re jövőre Zen formájában :C

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#53) gothic20 válasza nyunyu (#49) üzenetére


gothic20
aktív tag

lehet igazad van. De majd a tesztek után könnyebb lesz dönteni.

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#54) nyakdam válasza NorbeArt (#50) üzenetére


nyakdam
aktív tag

Mivel ez még nem a Zen, így csodára a modulos felépítés nem képes. Több szálon sokkal hatékonyabb mint az Intel HT-je, de egy szálon meg sokkal gyengébb. Az APU-k eddig az i3-akat(ráadásul inkább az Ivy-ket) nyaldosták alulról, ezért már egy i3 6300-as szint is nagy ugrás lenne, és ha azon az áron adnák akkor ráadásul jó vétel is lehet.

(#55) ukornel válasza NorbeArt (#50) üzenetére


ukornel
aktív tag

"akik itt i3-hoz hasonlítgatják az 1-szálú teljesítményt, azok milyen információra alapoznak? Valaki linkeljen akkor tesztet egy mérnöki példányról legyen szíves!"

Lehet, hogy félreértettél valamit.
A Bristol Ridge teljesítményét hasonlították/tuk többen is az i3-akhoz. egyszálú teljesítményről senki sem írt, szerintem mindenki valamiféle összesített teljesítménymutatóra gondolt.
Egy szálú teljesítményről viszont a Zen (summit Ridge) kapcsán írt valaki, méghozzá hangsúlyozottan feltételes módban. "Ha"-val kezdődő mondatokhoz nem kell mérnöki minta :)

(#56) flashpointer válasza Redneck (#40) üzenetére


flashpointer
őstag

Aztán hozzávizionálták a 4k-s monitorokat meg a VR-t is? A VGA-k sem tudják tartani a lépést nemhogy APU, max úgy lesz osztályozva 1-től 5-ig hogy a száma egyben azt is jelenti hány FPS-el megy vele egy játék de akkor legalább világos lesz.

(#57) schawo válasza NorbeArt (#50) üzenetére


schawo
titán

Dehogy, egy szálon a közelébe sem ér egy i3-nak.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#58) apatyas válasza NorbeArt (#50) üzenetére


apatyas
Korrektor

Tessék, igaz laptopban, de Bristol Ridge teszt.
A throttlingot valahogy hámozd le az eredményekről...

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#59) t72killer válasza apatyas (#58) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lófütty, nejem alap i5-u-ja is elkalapálja multiban is, nemhogy single-ben. Nem beszélve arról, hogy a nem-biliműanyag Bristol lapos ritkább az albínó vakondnál.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#60) XuChi válasza apatyas (#58) üzenetére


XuChi
addikt

Még a nyomorék U-s i3 is elveri :D

(#61) Valdez válasza nyunyu (#2) üzenetére


Valdez
őstag

Igen, mert az még 2db chipset volt, ez meg már csak 1, így azért könnyebb :)

(#62) #65675776 válasza XuChi (#60) üzenetére


#65675776
törölt tag

A linkelt tesztben A10-9600P szerepel, ráadásul az is jócskán underclockolva pl Cinebench-ben. Láthatóan annak a notinak igencsak alul lett méretezve a hűtése ha még a 15W-os modellel sem bír el.

Az AMD viszont az A12-9800P-t hasonlítja az i5-6500-hoz. Nyilván névleges órajeleken. Szóval a linkelt teszt nem teljesen releváns, ha egyáltalán annak tekinthető.

(#63) távcsőves válasza t72killer (#41) üzenetére


távcsőves
senior tag

Az ereje tényleg megvan, csak az igp supportja minösithetetlen.

(#64) Redneck válasza flashpointer (#56) üzenetére


Redneck
veterán

Arra céloztam hogy a nagy vizionálás közepette rohadtul nem történt meg amiről fantáziáltak.
Intel + dVGA ha normálisan akarsz játszani PC-n. Évek óta.

Egyébként a legtöbb APU már 1080p-n elvérzik, hol van még a 4K...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#65) #41133696 válasza Redneck (#64) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, én is azért váltottam platformot.

(#66) t72killer válasza #65675776 (#62) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Háát, az AMD procik és az i3-ak viszonyáról a PH-s teszt sem vet túl jó képet. Ami érdekes még, a hosszútávú upgrade kérdése. Rendben, hogy árban és teljesítményben a10 kb = i3, csakhogy 3-4év múlva mit teszel a proci helyébe? i3 helyére akár egy használt i7-k-t is bepattinthatsz, míg egy a10-12-ről kérdéses, mi lesz felfelé. Persze intelnél gond az örökös foglalatcsere, bár pont most tűnik úgy, hogy a jelenlegi lapokba belemegy a Kaby lake, sőt, talán még a Cannon Lake is.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#67) Yutani válasza t72killer (#66) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mondd csak, elolvastad a cikket, amihez éppen hozzászóltál?

#tarcsad

(#68) t72killer válasza Yutani (#67) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen. Látható benne egy vödör AMD-marketing, két, a témában elképesztően releváns teszttel ("CPU"-ra PCMark, "igp-re" 3DMark - továbbrais htpc-prociról beszélünk). Mivel ez még nem architektúra-váltás, van értelme a korábbi rokonok tesztjét visszanézni.

Zen-nél persze már lesz a szitu, de az még odébb lesz, APU-téren nagyon odébb...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#69) headhunter válasza D013 (#5) üzenetére


headhunter
addikt

"B350-es vezérlőhíd a felsőkategóriát"

"Csúcs" AM4 alaplap nyitó ár: kb.: 35-45.000Ft

A12-9800 nyitó ár: kb.: 50-60.000Ft

(#70) solfilo válasza t72killer (#68) üzenetére


solfilo
veterán

Arra célzott Yutani szerintem, hogy ha i3 után be lehet pattintani majd egy i7-et a lapba, ugyan így az A12 helyére is be lehet majd pattintani egy Zent. :)

solfilo

(#71) #90933760 válasza NorbeArt (#50) üzenetére


#90933760
törölt tag

A modulos felépítés teljesítménye ismert már évek óta, sőt Excavator modulos cucc már most is van FM2+ foglalatba tehát konkrétan ismert a teljesítménye, ez pedig ugyanaz lesz csak DDR4 mellett, ami a procit aligha fogja érdekleni. Innen tudjuk, hogy mire képes. Az IGP is ismert nagyjából, azt is tudjuk mit fog mutatni.

A Zenről semmit nem tudni, arról nem is beszélt senki, csak tippelgetve van a teljesítménye, aminek meg nem sok értelme.

(#72) t72killer válasza solfilo (#70) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, jó, persze, ez természetes, és köztudott:R. Viszont az i7-et már most ismerjük, leteszteltük, piacon van, a zen-nek meg ha alternatíva akar lenni, jobbnak kell lennie az (alkalmasint használt) i7-nél, ami vagy sikerül neki, vagy nem. Ergo kék fronton i3-ból kiindulva adott egy ~5éves fejlesztési pálya, AMD-nél ebben még vannak kérdőjelek

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#73) Márk


Márk
senior tag

Végre valami fejlemény.

Már csak az alaplapgyártóknak kellene csipkedniük magukat, hogy minél több fajta lapot hozzanak ki az AM4-es foglalatra azalatt a durván négy hónap alatt, amíg a Summit Ridge (Zen) kereskedelmi forgalomban kapható lesz.

Valamikor a jövő év elején szeretném lecserélni a jelenlegi (2009 május óta használt) AMD Phenom II X4 940 BE @3,4GHz AM2+ illetve Asus M3N-HT Deluxe/HDMI(NVIDIA nForce® 780a SLI™) processzor-alaplap párosítást Summit Ridge + AM4 párosításra.

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#74) Márk válasza headhunter (#69) üzenetére


Márk
senior tag

A próféta szóljon belőled! (Legalábbis alaplap árat tekintve)

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#75) solfilo válasza t72killer (#72) üzenetére


solfilo
veterán

Ha nem hoz egy Haswell i7 szintet az AMD, akkor kár is kiadni a Zent. Szóval azért feltételezem ez a szint meglesz. Innen már 10% ide vagy oda nem érvágás szerintem, mikor most pl fényévekre van procierőben az AMD (azonos magszámon), így hiába olcsó, nem tud egy bizonyos szint felett alternatíva lenni. Ha talpon akarnak maradni, ennek változnia kell.

Úgyhogy várhatóan érdemi fejlesztési lehetőség lesz a Zen. :)
Vagy ez most egy jó kis vágyvezérelt okfejtés volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#76) Robert07 válasza Jester01 (#11) üzenetére


Robert07
aktív tag

Ha jol tudom x4-es PCI-e 3.0, ami 4GBps-t tud. Ennek elegnek kell lennie, ha nem akarjuk az osszes portot egyszerre hasznalni, mert az SSD nem erre lesz bekotve.

(#77) klrz


klrz
tag

Bocs az offért, de itt olvasgatom a hozzászólásokat, és totál levagyok döbbenve....
Egyesek nem hogy örülnének annak hogy ez a "szerencsétlen" AMD próbálkozik valamivel, de nem....ennyi NEGATÍV f@szit!!! :U
Nem rossz az AMD, csak másképpen jó...ennyi (irom ezt mert spec. van mindkét konfigom)
Ne adj isten ha az AMD tönkremenne, mint gyártó cég, akkor kurv@ nagy bajban lennénk, gondolom nem kell ecsetelnem hogy miért...?

Krisz

(#78) t72killer válasza solfilo (#75) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Ha nem hoz egy Haswell i7 szintet az AMD, akkor kár is kiadni a Zent."

Nagyjából annyit fog hozni. Viszont a jelenlegi lapokba Kaby, szerencsés esetben Cannon i7-et is pottyanthatsz majd, ami tippre jobb lesz a Zennél, pláne a való életben releváns 1-4szálon futó alkalmazásoknál.

Ettől függetlenül énis nagyon várom, mit hoz a Zen, jó volna egy tényleg erős vasat látni a pirosaktól:R

#77: itt egy egykori AMD-fan beszél: az elmúlt 8évben 4x kellett gépet vennem/összeraknom, mind4x cserben hagyott az AMD. Gyönyörű cikkek voltak a PH!-n, hogy 3-4 hónap múlva milyen jó procik érkeznek, érdemes megvárni. Asztali konfik (2db a 4ből) esetén még csak jött is valami, csak épp akkor, amikor a gépeket már hónapok óta használnom kellett, esély nem volt a "megvárásra" - de utólag kiderült, értelme se lett volna.

A legnagyobb csalódás mobil fronton ért: papíron kiadták az A10 Micro-6700T-procit, amivel 2éve szuperül válthattam volna a családi ős atom netbookot. Frászt, SOHA nem lett belőle termék, az agyhalott Brazos szintű E2 volt a max, amivel ilyen kicsi 10" körüli lapost kapni lehetett. Következő a nejem laptopvásár-határideje előtt a Carrizo bejelentés: szuper, lesz egy erősebb grafikás notija. Fenét, még a biliműanyag sz@rok se jöttek ki a határidőre (meló kezd, nem AMD-re vár...), de aztán a tesztek alapján a Broadwell-U-val teljesen jó vásárt csináltunk.

Számomra az AMD halott cég, egyszerűen képtelenek életképes terméket kiadni. Nem érdekel, hogy a gigantikus háttérhatalmi összeesküvések miatt nincs épkézláb AMD lapos, vásárló vagyok, azt veszem, ami a polcon van. Sajnálom, h nincs választék, AMD-n kezdtem + később volt egy E450-es laposom, de ennyi. Egy 5éves Sandy Bridge-et képtelenek leverni.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#79) Simid válasza t72killer (#72) üzenetére


Simid
senior tag

Szerintem ezt nagyon rosszul közelíted meg!
Persze, nem tudni milyen teljesítményű lesz, de azért nézzük már ki belőlük, hogy a 4 magos i7-nél tudnak majd erősebb 8 magos procit gyártani a következő 3-4 évben...
Ez esetben viszont Intel fronton ha jobbat akarsz akkor marad a 4 magos i7, míg AMDnél egészen HEDT szintig mehetsz ugyan azzal a foglalattal.
Konkrétan olyan érvet hoztál fel AMD ellen, amiben pont hogy jobbnak ígérkeznek már most: bővíthetőség.

[ Szerkesztve ]

(#80) Egon


Egon
nagyúr

Ha az Intel ad ki új foglalatú deszkákat, akkor k*cs*g, mert miért nem lehet a régit használni. Ha az AMD ad ki új foglalatot, az "várva várt"... ;]
Hát igen... :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#81) Parano1d


Parano1d
aktív tag

Azért elég gáz 28nm-es procikat bejelenteni 2016-ban. Mondjuk a fogyasztás tűrhető.
Nem nagyon taglalják, de elvileg az ebben lévő GPU már támogatja hardveresen a H-265-öt, szóval aki HTPC-t szeretne építeni ez köré, mondjuk 4k-ra, annak jó vétel.

(#82) nyunyu válasza klrz (#77) üzenetére


nyunyu
félisten

Abban szerintem az Amd fanatikusok is egyetértenek, hogy kb. a Bulldozer óta csak marketing terén domborít az Amd, aztán a valóság meg az, hogy sok hónap késéssel kerültek piacra a beharangozottnál jóval lassabb+többet zabáló processzorai.
(Ha egyáltalán piacra kerültek, lásd beágyazott rendszerekbe szánt kis fogyasztású (Jaguar magos?) cuccok)

Ebbe a trendbe eddig tökéletesen beleillik eddig az AM4 platform bevezetése körüli töketlenkedés is.
Tavaly idén tavaszra igérték az első lapokat, meg azt, hogy nyár előtt befutnak bele a Bristol Ridgeek, Summit Ridge/Zen meg valamikor Q3 végére volt igérve, aztán később áttették Q4-re.

De szerintem ezt sem fogják tartani.

Úgyhogy most már immunisak vagyunk a marketing osztályukra, konkrét, megvehető terméket szeretnénk látni 3rd party tesztekben, nem Amd féle diagrammokat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#83) t72killer válasza Simid (#79) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"de azért nézzük már ki belőlük, hogy a 4 magos i7-nél tudnak majd erősebb 8 magos procit gyártani a következő 3-4 évben..."

Én ezt kinéztem belőlük az elmúlt 5évben, nem teljesítették. Az 5+éves i5 2500k körbehugyozza a modern AMD palettát, hiába van benne annyi mag, mint egy dinnyében.

#82: pontosan. Nem követem napi szinten a marketingsódert, de a kb fél évvel ezelőtti álláspont szerint úgy rémlik, már zen-t kéne kergetnünk a teszteken.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#84) #41133696 válasza Parano1d (#81) üzenetére


#41133696
törölt tag

"Azért elég gáz 28nm-es procikat bejelenteni 2016-ban."

Az igaz, nekem a Skylake 14 nm-en készült :)

Az Intel már a 10 nm-t is tervezi.

(#85) csongi


csongi
veterán

Es a bristol nem lesz Am3 tokozasban?

(#86) #90933760 válasza csongi (#85) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem lesz.

(#87) Oliverda válasza nyunyu (#82) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem ígért a cég sem tavaly, sem pedig idén tavaszra érkező lapokat, meg azt sem, hogy nyár előtt befut az asztali Bristol Ridge. Summit Ridge/Zen sem volt soha Q3-ra ígérve, 2016-ra ígérték, ami december 31-i határídő. Ez a valóság, a többi pletyka alapján gyártott hír, félreértés, zagyva, stb.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#88) llax


llax
senior tag

Idézet a cikkből:

"Egyrészt ez a PC-s iparág első olyan processzorcserét lehetővé tevő foglalata, amelyhez nem szükséges déli vezérlőhíd az alaplapra."

Szerintem meg nem :)
AM1 volt az első. Igaz, más piaci szegmensbe szánták, de PC.

(#89) nyunyu válasza Egon (#80) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha az Intel ad ki új foglalatú deszkákat, akkor k*cs*g, mert miért nem lehet a régit használni. Ha az AMD ad ki új foglalatot, az "várva várt"... ;]

Hány évente cserélt foglalatot a két oldal az elmúlt 10 évben?
AM2/2+ és 3/3+ az fizikailag két foglalat, a mellé párosított memóriában van különbség. (DDR2 vagy DDR3)
Viszont az első AM3-as procikat (Athlon II/Phenom II) úgy tervezték, hogy menjenek AM2+ lapban is, mivel DDR2 memóriavezérlő is volt beléjük integrálva.
AM3+-os Bulldozerből már kihagyták a DDR2 támogatást, az nem megy régebbi lapokban.

AM3+ éra után elkövetett, APUkhoz passzított egyszerűsített chipsetek körüli kaverisokat már nem követtem annyira, de annyi rémlik, hogy volt az FM1, amit a kutya sem használt, aztán jött az FM2, most meg valami FM2+ van, ami fogadja az FM2 procikat is.

Ezalatt Intel vonalon volt az LGA1366 (első pár i7), 1156 (olcsóbb i3/i5), 1155 (Sandy, Ivy), 1150 (Haswell, Broadwell), 1151 (Skylake)

AM4-et meg azért várjuk, mert ez lesz a nagy teljesítményű, 4+ modulos asztali processzorok alapja, ez váltja az 5 éves AM3+-t.
(FM2-be csak 2 modul(+GPU) felépítésű APUkat lehet pakolni, nagyobb procikat nem.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#90) tibor72


tibor72
tag

Most épp alváshoz készülök, miután elolvastam..........szép volt, jót fogok aludni :DD ;] .. jó éjt....

[ Szerkesztve ]

(#91) #41133696 válasza nyunyu (#89) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja a Phenom II X4 940-et 6 évig én is Dr 2-vel hajtottam., ASUS M4A785D-M PRO alaplapban.

(#92) Raysen623 válasza Redneck (#24) üzenetére


Raysen623
addikt

No igen, én is nagyon várom már a zIntel quantum mező generátorát ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#93) Meridian válasza t72killer (#78) üzenetére


Meridian
senior tag

"Nagyjából annyit fog hozni. Viszont a jelenlegi lapokba Kaby, szerencsés esetben Cannon i7-et is pottyanthatsz majd, ami tippre jobb lesz a Zennél, pláne a való életben releváns 1-4szálon futó alkalmazásoknál."

Na, ez úgy lesz érdekes, hogy CPU + alaplap mennyibe fog kerülni mindkét platform esetén.

Mondjuk ha az AMD csak a Skylake vagy mifene teljesítményét hozza és az intel kitol egy újabb és nagyobb teljesítményű generációt, akkor mondjuk -30% teljesítmény fele annyiért (-50% ár) máris jó vételnek fog számítani.

(#94) Gilberto válasza nyunyu (#82) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Én, mint AMD fan, eddig csak AMD-s gépem volt, meg van is, szörnyen csalódtam a Bulldozerben is. Ipari hulladék sajnos... Pedig úgy lett anno beharangozva, hogy na majd ez. Persze én is hülye voltam, de a pénztárca szabta a határt. Talán a ZEN, de abban sem bízom, majd meglátjuk az elsö rendes teszteket.

[ Szerkesztve ]

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#95) klrz válasza nyunyu (#82) üzenetére


klrz
tag

Bocsi, de tévedésben vagy(tok)...
Itt senki nem igért semmit sem, ez mind pletyka!

Krisz

(#96) AMD Power


AMD Power
titán

Pont most szeretnék asztali PC-t. Érdemes várni szerintetek erre egy kicsit?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#97) nyunyu válasza klrz (#95) üzenetére


nyunyu
félisten

Közben visszakerestem, tavaly év végi Abu cikknek konkrétan az a címe, hogy idén tavasszal jön az AM4, meg a bele való Bristol Ridge.
Vagy ha Oliverda a konkurens oldalra írt első cikkeinek egyikét nézem, abban konkrétan március van írva AM4 rajtnak.

Most van szeptember. :DDD

Summit Ridgere mindketten 16 vége előttöt írnak.

Eggyel korábbi, 16Q3 Zen rajtra vonatkozó ígéretet viszont nem találtam meg a PH cikkek között, valószínűleg nem itt olvastam tavaly(előtt?).

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#98) AxBattler válasza AMD Power (#96) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha nem életbevágó, akkor szerintem igen.
Milyen konfigról váltanál?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#99) AMD Power válasza AxBattler (#98) üzenetére


AMD Power
titán

Semmilyenről! :) Laptopot használok.

Amúgy ez lenne , amit most vennék.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#100) AxBattler válasza AMD Power (#99) üzenetére


AxBattler
félisten

Kaveri topikban válaszoltam... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.