Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-10 07:44:48

LOGOUT.hu

A nemzetközi verzió, amely Snapdragon 625-tel szerelt és B20-szal rendelkező Redmi Note 4 készülék topicja ezen a linken található:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az X10-X20 váltás és az esetlegesen jobb kamera miatt biztos nem cserélem le a RN3-at erre.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Ennek meg annyi értelme sincs, mint a redmi pro-nak volt. Saját termékeiket kanibalizálják megint. Nem tudom, ez hogy segít majd a gyártónak, a kínai piacon feljönni.
Mondjuk ár értékben hozzá a szokásos szintet. Ennek lehet örülni.

[ Szerkesztve ]

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Ez aztán jó árazás, persze rájön még az áfa és vám de még úgy is elég ütős lett, és nagyon szép kis készülék. :)

(#4) gerii válasza Csapoati (#1) üzenetére


gerii
addikt

Nem is érdemes. Új vásárlóknak lesz egy új kiadású telefon, ennyi. A dizájnban léptek inkább, hogy meglegyen a most népszerű szifon-fémkeret.

(#5) papp54


papp54
aktív tag

Megint egy jó ár érték arányú készülék a Xiaomitól és nem kell félni hogy nap végén nincs az akksiba elég szufla.

Honor 50 5G

(#6) Orlin


Orlin
addikt

Kicsit féltem,hogy majd jön valami nagyon komoly telefon és bánom,hogy megvettem a Pro-t.De nem.
Remélem 1-2 évet elmegy majd simán és akkor megveszem 2 év múlva a Xiaomi Redmi 15 Pro-t. ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7) BrianDK


BrianDK
tag

Arról nem szól a fáma - legalábbis ez a hír nem - hogy van-e benne Micro-SD bővítési lehetőség a második SIM terhére. Azt sem tudjuk, hogy vajon LTE sávokban sikerült-e behozni a B20-at (mondom ezt úgy, hogy nekem itt a Fővárosban bőven jó a 2600 MHz). De én sem hiszem, hogy lecserélem a Redmi Note 3-at erre...

iPhone 7, Redmi Note 9

(#8) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Azt hittem lesz valami csattanó, ha már szinte ugyanaz, mint a Note 3 , de nem lett...

Redmi 4-et végül nem mutatták be?

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#9) Uckz


Uckz
tag

Ez inkább azoknak való, akiknek még redmi note 2es széria van, de szeretnének váltani már valami újabbra, és alig ha tervezték úgy, hogy majd a jó kis redmi note 3/pro-r leváltják majd erre. Én inkább már az ötösre leszek kíváncsi, addig talán a kínaiaknál is beérik a hajlított kijelző, vagy esetleg kitalálnak valami újat, mert jelenleg minden telefon ugyan azokat a dolgokat hozzá és picit unalmasnak találom őket.

(#10) Yushchenko válasza BrianDK (#7) üzenetére


Yushchenko
őstag

B20 nincs, hybrid SIM van: forrás

(#11) zarew válasza Yushchenko (#10) üzenetére


zarew
senior tag

Megjegyzem a linken 64 GB ot írnak a 3 RAM mellé.

(#12) Gregorg


Gregorg
tag

Itt van pár kép róla!

ITt pedig videjó

[ Szerkesztve ]

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#13) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ha már negyedik a sorban lehetett volna négy giga ram benne, de szvsz. az pár hónapon belül érkező pro verzióba lesz az. Amugy kár volt új nevet adni neki, simán lehett volna rn3pro+ is.😃

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#14) Ryoo


Ryoo
senior tag

Nem tudom miért csinálják ezt, hogy 2-3 havonta váltanak szériát...egyébként a Meizu is szeptember 5-én már mutat be valami újat...állandóan egymásra licitálnak.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#15) Marcello83


Marcello83
tag

A Note 4 Pro is kint van már az oldalon.

Heli X25 és 4Gb RAM.
Amúgy ugyanaz...

[link]íme

szerk:
3000mAh az akksi!!!! :((( :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8 Active, Lenovo Helix

(#16) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Semmi különbség az elozoekhez, bár legalább szebb

De még így is értelmetlen ennyi készülékre

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17) enginev3.0 válasza Marcello83 (#15) üzenetére


enginev3.0
félisten

És ez mi? Ilyen nem is létezik

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) Terentius válasza Marcello83 (#15) üzenetére


Terentius
őstag

Jézusom.Xiaomi egyre szánalmasabb.Mikor kezdenek hetente majdnem ugyanolyan telefonokat kiadni?Szerintem a hirtelen jött sikernek nagy bukás lesz a vége...

Poco F5 12/256 Gb

(#19) TheProb


TheProb
veterán

Számomra a Type-C hiánya is érhetetlen, oké, hogy nem flagship, meg még alig van device PC ami támogatja. de nem is csak a prémium modellekbe kéne + ennyi jövő tekintés azért lehetne bennük..

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#20) Wesder


Wesder
félisten

Ha 5"-ba tudnak 4100mah-t pakolni, akkor ide minimum 5k-t illet volna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) prolad


prolad
őstag

Tényleg megérkezett, kezd túl gyors lenni ez a tempó. Egy év alatt ez a 4. tagja csak a redmi note szériának...

(#22) Gregorg válasza TheProb (#19) üzenetére


Gregorg
tag

A type C-nek mi a jelentősége? Miben tud többet és miért jobb? Gyorsabb átvitel? A fülesek is ilyenek lesznek és elhagyják a Jack-et?

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#23) t72killer válasza TheProb (#19) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Attól, h type-C, még nem lesz usb 3.1 sebességű, csak esélyt adsz egy hibás kábellel történő eldurrantáshoz.

#22: önmagában semmi, majd ha azt is odaírják mellé, h usb 3.1 gen 2 + super MHL:R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#24) batai15


batai15
félisten

nem sok minden változik, fölösleges kiadni..
Bocs hogy meg sértem a kedves mi fanokat, de jobban kellene szoftverrel foglalkozni , mint fél évente kiadni telefonokat.
Úgyis jön nemsokára pro verzió , azt kell venni .,

(#25) Gregorg válasza t72killer (#23) üzenetére


Gregorg
tag

GSM arénán microUSB v2.0-t említenek. De akkor ez a C type nem más, mint C-hype. Köszi

Itt egy unboxing is: kibontófelvétel

Kíváncsi vagyok milyen szenzor lehet benne. A RN3P-ben jó volt szvsz.

[ Szerkesztve ]

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#26) fornettisuti válasza t72killer (#23) üzenetére


fornettisuti
veterán

Azért tegyük hozzá a nem elhanyagolható dolgot, miszerint:

"it happened during charging with a microUSB to Type C converter for the cable."

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27) uriboyka


uriboyka
újonc

A keszulek bovitheto vagy ha valakinek keves a 16gb(~10gb) akkor muszaj a dragabbat vennie?

(#28) w333 válasza Gregorg (#22) üzenetére


w333
félisten

Gyorsabb igen ... és a töltés is ! :K

(#24) batai15

Semmi baj nincs szoftveresen ... ugyan olyan stabil mint egy IOS ! :)

(#29) LosBlancosrm

Nem meglepő szeretnék teljesen lefedni a piacot ! :))

Különben még 2-3 évet adok a nagyobb gyártóknak és csúnyán a háttérbe fognak szorulni, a kínaiak nagyon jönnek ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#29) #24536576


#24536576
törölt tag

Lassan több csingcsongami lesz, mint Samsung. Remélem ebből is lesz legalább 5 féle változat.

(#30) Wesder válasza #24536576 (#29) üzenetére


Wesder
félisten

Szimplàn "Sàomi"

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) batai15 válasza w333 (#28) üzenetére


batai15
félisten

haggyad már azt az isten verte ios-t nem az a mérce már ...

(#32) w333 válasza batai15 (#31) üzenetére


w333
félisten

N6 -hoz is tudom hasonlítani ... mondom ugyan olyan stabil ! :K

(#29) LosBlancosrm

Hupikék törpikék hókuszpók macskája megvan ? sziamiau :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33) batai15 válasza w333 (#32) üzenetére


batai15
félisten

nekem nem kell megmagyarázni , tudhatnád hogy olvasok fórumot is, /használtam is eleget miuit.
Pont.

(#34) Surda-


Surda-
őstag

MIre megrendelném a kiválasztott csájomit kijön belőle egy pro verzió.
Hú,akkor az kell...
De mire raktárba kerül,addigra már van belőle S-verzió, sőt rá egy hétre már X verzió is.
Szuper!
Erre a buy now gomb megnyomása előtt kijön egy új csájomi, ami mégjobb...
Sose fogom megrendelni a rhdt életbe :D
Hozzáteszem,hogy kicsit olyan,mintha a Note 3 prot nevezgetnék át kéthetente.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#35) szupermacs


szupermacs
veterán

Nekem nagyon tetszik. Aki még nem ismeri ezt a márkát, annak nagyon jó választás lehet ez a telefon. Kíváncsi vagyok, hogy hozzánk mennyiért ér majd ide.

(#36) csakany2001


csakany2001
senior tag

Az biztos hogy ez is jó ár/értékben van,de én biztos nem vennék mert ez a sok telefon a főverzióváltás rovására megy.RN3P-ról nem éri meg váltani,talán még a simáról sem de legalább ezen MM van.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#37) zarew válasza Wesder (#30) üzenetére


zarew
senior tag

Az asszony sziamiau - nak hívja. Itt cincog a pénz a zsebemben a P70 et kéne cserélni ( de minek) de most megijedtem egy kicsit. note3 pro - ra gondoltam,csak nincs a eustocknál. De egy samu note 4 et is nézegettem. Elég meggyőző,csak nem nagyon akarok samut.

(#38) razzorr válasza Terentius (#18) üzenetére


razzorr
őstag

Bezzeg amikor a csamcsung elárasztja a piacot,az menő és jövőbe mutató,ahhha köszönjükemese.

(#39) t72killer válasza fornettisuti (#26) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, az akksirobbantós tesztben 1 sornyi dolog nem stimmel, nagyon valószínű, h a gyerek egy 20$-os kamutelót füstölt el - h konkrétan mivel, nem tudjuk, uis nem látszik, mi van a "gyújtózsinór" másik végén:DDD

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#40) w333 válasza batai15 (#33) üzenetére


w333
félisten

Nem tudom melyiket használtad legutóbb, nálam pl. Mi4 -n jelenleg a V7 stabil van fent ami (6.0.1) alapú és 1 hibával nem találkoztam még ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#41) KAMELOT


KAMELOT
titán

Érdekes, hogy ilyen olcsó. Most kerül ennyibe a redmi note 2 prime 2GB / 32GB verzióval.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#42) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Geekbuyingon a 2/16-os 52.689 Forint, a 3/64-es 70.705 Forint.
Xiaomi Redmi Note 4

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#43) w333 válasza KAMELOT (#41) üzenetére


w333
félisten

Itthon ez sokkal drágább lesz ... 3/32GB szvsz kb. 70-80k lesz ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44) TheProb válasza t72killer (#23) üzenetére


TheProb
veterán

Nem értem az első mondatod lényegét? Ezzel most milyen konklúziót akarsz levonni? Attól, hogy felrobban egy telefonm akkuja arról szerinted a Type-C szabvány tehet? Főleg, hogy ki tudja milyen usb2-type-c adaptert használtak? (nemtom ezt olvastad-e...)

Teljességgel jelentéktelen ez a hír...

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#45) w333 válasza TheProb (#44) üzenetére


w333
félisten

Nem értem a kollégát ... tegnap kibeszéltük hogy ez egy Note 7 klón ! :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46) KAMELOT válasza kakuk.tamas (#42) üzenetére


KAMELOT
titán

Ez már jó ár 3/64GB verzió

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#47) t72killer válasza TheProb (#44) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

" arról szerinted a Type-C szabvány tehet?"

Ja.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#48) csakany2001 válasza t72killer (#47) üzenetére


csakany2001
senior tag

Nekem eddig nem gyúltad még fel a telefonom se a Type-C töltő.
Elolvastam,de ahogy írták ez nem mindre igaz így az általánosítás is értelmét veszti.

[ Szerkesztve ]

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#49) t72killer válasza csakany2001 (#48) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha a cikket elolvasod, nem azt írja, hogy minden usb-c töltő rossz, csak vannak olyanok, amiket rosszul kötöttek be.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#50) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Valaki elarulhatna, hogy mi az osszefugges a belso tarhely es a ram merete kozott? Miert kell tobb ram a 32esbe? Attol hogy mondjuk tobb mp3 van rajta, azert minek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.