Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batman91


batman91
őstag

Ez 10/10 lesz. :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2) toronyhaz válasza batman91 (#1) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Ne is mond.
A Pro gépem megkoronázása lesz ezzel a játékkal.
Elő is rendeltem.

(#3) Peat76


Peat76
őstag

Első napos vétel ez nagyon betalálós cím! :DD :DD

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#4) k-adi válasza batman91 (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

reméljük :K :K

(#5) Daelion válasza Peat76 (#3) üzenetére


Daelion
őstag

Nálam is valszeg első napos lesz, nem vagyok annyira nagy horror fan de a Dead Space 1-2 nagy kedvenc volt. 'még ha a frászt is hozta rám :DDD '

[ Szerkesztve ]

(#6) Scholes9 válasza Peat76 (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Ez nagyon ott van! Mélyen zsebbe kell nyúlnom, mert ez is instant buy, meg a gotham knights is, és a scorn is :DDD

(#8) toronyhaz válasza Daelion (#5) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Én valahogy immunis vagyok már ezekre a horror játékokra. Ez lesz az a játék ami a legjobban érdekel 2-3 éve. Remélem legalább 1x megijedek :U
Úgyhogy sztrímernek nagyon sz@r lennék, mert kb fapofával végig tudom nyomni úgy hogy egy hangom nincs közben. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Daelion válasza toronyhaz (#8) üzenetére


Daelion
őstag

Én eléggé bele tudom élni magam a single player játékokba és úgy azért megütni az ingerküszöböm az ilyen játékok.
Illetve vagyok olyan barom, hogy csak este és fülhallgatóval játszom ezeket. :D

Dead Space 1-2 be is inkább a környezet/hangulat volt ami játszott az idegeimmel, azok a kaparászás/nyikorgás hangok a falakon keresztül meg minden. :N

Jump scare-t viszont utálom és pedig sajnos legtöbb horror azzal van tele, azért nem is játszok csak keveset ami kicsit 'igényesebb' ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

(#10) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Ennyire másolni játékot mint ez :DDD
Na nem mintha baj lenne, mert a jót jól lemásolni oké, de na.

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#11) Daelion válasza Elit3Zotya (#10) üzenetére


Daelion
őstag

Annyira nem másolás mert több fejlesztő is dolgozik rajta akik régen a Dead Space-t csinálták. :)
Igazából ha elengedjük a játék nevét jogi okok miatt akkor ezt is hívhatnánk annak kb. :D

Among others working on the game include Steve Papoutsis, who also co-developed the Dead Space series.

Valahol van is egy interjú amiben elmagyarázza egyik fejlesztő, hogy miért ennyire hasonló a Dead Space-hez.

(#12) k-adi válasza Elit3Zotya (#10) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja DS 4 más néven
nem baj legalább jön új DS rész

(#13) batman91 válasza Daelion (#11) üzenetére


batman91
őstag

Nincs is ezzel semmi baj, megint nagyot fognak alkotni. Az EA meg bekaphatja, hogy elkaszálta a Dead Space szériát és vele együtt a Visceral Games-t. :(

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#14) oriic válasza Elit3Zotya (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is a saját játékukat másolják. :D De ez nem baj, EA meg elmehet a...

Live-Die-Respawn

(#15) Peat76 válasza oriic (#14) üzenetére


Peat76
őstag

Ennyi :C !

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#16) melega válasza oriic (#14) üzenetére


melega
őstag

Szerintem 10/10 év játéka amire vewszélyt csak a God of War jelent, az is kúrva jó lesz. Nekem az első része év játéka volt.

(#17) Peat76 válasza melega (#16) üzenetére


Peat76
őstag

Tuti, Karácsonyra is van egy kiváló game! Látatlanban mondom minimum 9/10!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.