Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#171) Az ördög


Az ördög
csendes tag

Még csak egy napja van meg a készülék, de mivel ki szoktam használni a telefonok képességeit, alaposan kiismertem. Összességében elégedett vagyok azon funkciókkal, melyeket a Samsung vállalt. A telefon tényleg jó, szép, kézreálló. De sajnos nem nekem való. Egy Sonyericsson K850i lett már túl karcos a kezemben, hogy lecseréljem. Kicsit óckodtam a Samsungtól, a családban nincsenek túl jó tapasztalatok róla. De az S8000 nagyon ígéretesnek tűnt, így megvettem.

Nem bántam meg, impozáns, szép, intelligens, sokoldalú telefon, de akkor is marad csak tartalék telefon, meg nyaraláskor tuti ez lesz nálam, mert jobban simul az ingzsebbe és könnyebb mint az öreg Ericsson.
De úgy jártam vele, mint a maffia könyvelője a piros Ferrarival. Dögös, remek érzés birtokolni, de a képességei nem a hétköznapokra vannak kitalálva. Ezért a könyvelő is inkább a régi Toyotával megy dolgozni, mert az nem akad fel a mélygarázs küszöbén. :-)

Nagyon etszett, hogy beállítható az ébresztésnél a szundi üzemmód aktivitása. Lusta ember lévén, a reggeli kelés nehezen megy, így be állítottam 10 ébresztést 1percenként. Reggel, mikor felkeltem, keserűen tapasztaltam, hogy hiába nyomom ki az ébresztőt, a szundi aktív marad és újra és újra ébreszt, amíg a beállítások le nem járnak. Aztán beültem az autóba és hiába állítottam be a BT-on a kocsit, megkérdezte, hogy csatlakoztatni akarom-e. Aztán tette valahányszor útnak indultam. A hívás fogadása sem ment kéz nélkül. Ha automatára állítom, mindig magától veszi fel, akkor is, ha nem autóban ülök. De ezeket szerintem csak szokni kell(ene). De ehhez túl kényelmes vagyok. A többi funkcióval, így egy nap után meg vagyok elégedve. Ezekre nem is térnék ki.
Úgy érzem, hogy ez a telefon egy csiszolatlan gyémánt. Tényleg remek készülék, de vannak zavarba ejtő és érthetetlen hiányosságai. De összességében, ha nem kellene mindig autóznom, pozitív volna a mérleg nyelve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.