Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#161) zack válasza legiaap (#160) üzenetére


zack
nagyúr

Ez így akkor jó vita volt. :DDD
Igazam van, de nem feltétlen azért, mert rámhagytad. Mert a válaszod így hangzik. :F
Linkeltél egy összehasonlítást amire azt írtad a Samu mindenben jobb kivéve a 3G-t. Majd miután megnéztem, nekem tök nem ez jött le. :U Nem tartom magam "LG fan"-nak, ez az első LG telóm, és nagyon nehezen vettem rá magam hogy megvegyem, mivel nekem se volt túl szimpi. 3 hete használom és nincs bajom vele, így már mondhatom hogy kellemesen csalódtam benne. ;)

Félreértés ne essék, a Jet-et is jó telcsinek tartom, de úgy lenne korrekt ha olcsóbb lenne mint az Arena, mind a kijelző karcállósága, és ugye a fém borítás miatt.
Mindezt csak azért írtam, mert a Jet-et szánja a Samu az LG vetélytársaként. Ez szinte biztos. A gond csak az, hogy a független példányok árai egy árban mozognak. Persze lehet hogy 1-2 hónap múlva olcsóbb lesz a Jet az Arena-nál. Meglátjuk. :R ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.