Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:35:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1702) Bitbeszúrás válasza tolvaj! (#1697) üzenetére


Bitbeszúrás
csendes tag

Köszönöm a gyors választ :) Gondolom a két napot arra érted, hogy a teszted megfog jelenni. Azt természetesen még megvárom, nem sietem el a telefon vásárlást. Hol fogom tudni elolvasni a tesztedet?

(#1703) Graphics válasza Bitbeszúrás (#1702) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sejtésem szerint logout.hu

-

(#1704) tolvaj! válasza Bitbeszúrás (#1702) üzenetére


tolvaj!
őstag

Nem,a két napot arra értem, hogy addig sorolhatnám a pozitív dolgokat :) a teszt majd a logouton lesz olvasható, már korrektúra alatt áll.

Kornelka

Már miért adnám el? :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1705) Gzolo válasza tolvaj! (#1704) üzenetére


Gzolo
senior tag

Srácok, hívásbeállítások merre vannak a 25-ös romban? Engedélyeznem kéne a hívószámküldést, de nem találom az erre hivatott menüt. :(

(#1706) tolvaj! válasza Gzolo (#1705) üzenetére


tolvaj!
őstag

Telefon/beállítások/telefon-további beállítások/hívás beállítások-további beállítások és ott lesz.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1707) Gzolo válasza Gzolo (#1705) üzenetére


Gzolo
senior tag

Lejárt a szerk idő: a Telefonkönyv opcióin belül meglett :))

szerk: köszi Tolvaj! a választ

[ Szerkesztve ]

(#1708) gyulagy


gyulagy
tag

Van valakinek összehasonlítási alapja, hogy az 1S Hongminak vagy a Note-nak jobb a kamerája.
Én nagyon nem vagyok vele megelégedve, mert a Samsung Galaxy S Advance kamerája az legalább értékelhető képeket készített. Nem vagyok nagy fotós, a minőségre sincs nagy szükségem, csak arra, hogy ha lefotózok valamit és arra rá zoomolok, akkor még el tudjak olvasni feliratokat, ebben a tekintettben nagyon alul teljesít nálam, viszont más tekintetben ez idáig a legjobb telefonom.

(#1709) Graphics válasza gyulagy (#1708) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát nem tudom. Számomra ennek és az 1S-nek is elég jónak tűnt a kamerája.

Amúgy Samsung kamera van benne... :)

-

(#1710) Kornel válasza Graphics (#1709) üzenetére


Kornel
veterán

nem sony?
sok samsungba is az van amúgy :D

(#1711) tolvaj! válasza gyulagy (#1708) üzenetére


tolvaj!
őstag

komolyan nem tudom, mit állítgatsz, avagy nem állítgatsz, de volt SGA2 -őm aminek ugyanaz a modulja és a rednote ketté hugyozza minőségben. lehet kifogtál egy hibás darabot, de inkább azt gyanítom, hogy valami nem jól van beállítva.

Duliee

tudtommal is sony exmor szenzor van a kicsikében.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1713) Remiel válasza #45553408 (#1712) üzenetére


Remiel
őstag

ezért hagyom a 23 ast mennyivel kevesebbet idegeskedem :)

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1714) addamka válasza gyulagy (#1708) üzenetére


addamka
őstag

Nekem ilyen képeket csinál: 1 2 3

Ez jobb, mint amit a Moto Razr-em, asszony Atrix 2-je, illetve az előző Lenovo S660-asunk tudott. Mind 8pixeles volt.
Sőt, van egy hulladék Fuji 4 éves digitális gépem, annál a természetfotói jobbak a telefonnak, mert nem égeti be az égboltot, mint az a csoda.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1716) gyulagy válasza tolvaj! (#1711) üzenetére


gyulagy
tag

nem állítgatom, automata módban használom

(#1717) gyulagy válasza addamka (#1714) üzenetére


gyulagy
tag

Nekem sokkal zajosabb.

(#1718) Kornel válasza gyulagy (#1717) üzenetére


Kornel
veterán

linkelsz példát?
milyen rom van fent?

(#1719) gyulagy válasza Kornel (#1718) üzenetére


gyulagy
tag

23

(#1720) F4ther válasza addamka (#1714) üzenetére


F4ther
tag

Nekem w995 volt előtte, az nagyon jó képeket csinált, és a makro-ban elég jó volt a bokéhja főleg telefonhoz képest, az autófokusz meg gyakorlatilag azonnali volt benne ahhoz képest a note-omon elég lassú a fókusz :)
De kamera ide vagy oda ebben az árban szerintem teljesen jó amit beletettek .. :)

A DSLR Camera pro programot kipróbáltam és nem igazán vált be, egyelőre a Camera FV-5 -öt használom a beépített mellett, így gyakorlatilag minden lehetséges funkciót elérek (viszont ha jól láttam és értelmeztem a dolgokat sajnos expozíció idő állítás valamiért nincs, ezt úgy helyettesítik hogy több képet interpolálnak a programban azthiszem ..)

(#1721) sfbukfenc válasza #45553408 (#1712) üzenetére


sfbukfenc
tag

Én a 17-st frissítettem 25-re.
A 23-s updaterét feltettem, recovery módban indítottam, "apply update sd card", és csont nélkül felment a 25-s.
De MUT-al is megcsinálhatod, ha van root.

(#1722) gyulagy válasza Kornel (#1718) üzenetére


gyulagy
tag

(#1723) gyulagy válasza F4ther (#1720) üzenetére


gyulagy
tag

Nekem szinte azonnali a fókusz.

(#1724) tolvaj! válasza F4ther (#1720) üzenetére


tolvaj!
őstag

a camera fv5-vel olyan trágya képet lő, mint macskát egészségügyi sétára. tegnap elött próbálgattam szabadtéren, verőfényes napsütésben és..... a gyári appal viszont tökéletes ( az fv5 höz képest) képeket lőtt. illusztrálni sajnos nem tudom, mert mérgemben kitöröltem.

gyulagy

tedd elérhetővé a mappát.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1725) gyulagy válasza tolvaj! (#1724) üzenetére


gyulagy
tag

Bármilyen google fiókkal elérhető, már szerintem nyilvános

[ Szerkesztve ]

(#1726) F4ther válasza tolvaj! (#1724) üzenetére


F4ther
tag

És akkor mi az amit használsz manuális záridő állításhoz? másikat nem találtam ami tudja

[ Szerkesztve ]

(#1729) gyulagy


gyulagy
tag

miui market és tools, ilyet nem látok rajta

(#1730) gyulagy


gyulagy
tag

Az FV-5 progival nagyságrendekkel jobb képet készítek.
Így már engedettebb a kép a telóról.

(#1731) Gzolo


Gzolo
senior tag

Facebookkal össze lehet valahogy kötni a kontaktokat? Főleg a hívóképek miatt lenne jó :))

(#1732) tolvaj! válasza F4ther (#1726) üzenetére


tolvaj!
őstag

Bocs, hogy eltűntem. Nem állítom a záridőt. Művészi képeket nem telefonnal fogok lőni:). Valamiért nekem zajosak a képek az fv 5el, gyári appal sokkal szebb.

Gyulank

Már jó, először valamiért jogosulatlannak írt, de már helyre ugrott. Szerintem teljesen jó képeket lőtt. Ha neked ettől szebbeket lő a SGSA akkor valami csoda, limitált szériás telefonod lehet;)

Bodrik

Lehet elsőre sérült volt a letöltés. Múltkor linkeltem egy md5 ellenőrző progit, ha hivatalos helyről töltöd le a romot általában mellé írják az md5 kódját és lehet ellenőrizni.

Gzolo
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.syncme.syncmeapp

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1733) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

(#1734) Remiel válasza menyhartlevi (#1733) üzenetére


Remiel
őstag

ööööööööö leszarom? :D

szerinted egy egyszerű magyar usert mi a fenéért érdekelné ilyesmi?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#1735) tolvaj! válasza menyhartlevi (#1733) üzenetére


tolvaj!
őstag

Azt szólóm, hogy rögtön azután került ki a cikk, ahogy megjött az előző negyedéves jelentés és a samsung mögött szorosan a xiaomi van, megelőzve az applet és a többit.... samsung 23% xiaomi 21% többi meg a fasorba.... negatív propaganda. Amíg chin nem ír nekem, hogy: apa, de jó néz ki a csajod, vagy túl sok bringás oldalt nézel, vagy stb. Addig felejtsenek el. Arról nem is beszélve, hogy fojamatosan monitorozom a hálózati forgalmat és még csak hasonló ip t sem láttam (csak a mi cloudot).

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1736) gyulagy


gyulagy
tag

25-re érdemes váltani?

(#1737) Kornel válasza gyulagy (#1736) üzenetére


Kornel
veterán

vard meg a v6-ot inkabb :)

(#1735) tolvaj!: link?:)

[ Szerkesztve ]

(#1738) #37391872


#37391872
törölt tag

Apró gondom támadt az "üveg" fóliával. A bal felső sarka finoman el kezdett válni az előlaptól. Ez fokozatosan halad. Olyan, mintha valami hő hatására finoman elgörbülne, és ez által elválna az előlaptól.
Valaki tapasztalt-e már ilyent?
Amúgy szenzációs fólia. Sokkal finomabban csúszik a kéz rajta, mint a sima műanyagon. Más a tapintás érzete.

(#1739) Kornel válasza #37391872 (#1738) üzenetére


Kornel
veterán

nekem még nincs vele gondom szerencsére :K

(#1740) #37391872 válasza Kornel (#1739) üzenetére


#37391872
törölt tag

Rendelek egy újat! Nem ba...k ki velem! Utána az is kiderül, hogy mosható-e.

[ Szerkesztve ]

(#1741) Graphics válasza menyhartlevi (#1733) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szar lejárató kampány... :)

-

(#1742) tolvaj! válasza Kornel (#1737) üzenetére


tolvaj!
őstag

Mihez?

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1743) Kornel válasza tolvaj! (#1742) üzenetére


Kornel
veterán

a 2014 q2-es kínai piaci részesedéshez :)

(#1744) tolvaj! válasza Kornel (#1743) üzenetére


tolvaj!
őstag

Index.hu n nézz körül. Már nemtudm hol linkelték, csak azt,hogy ott volt a cikk magyarul.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1745) Kornel válasza tolvaj! (#1744) üzenetére


Kornel
veterán

világpiaci jelentés volt, én linkeltem szerintem valamelyik hírnél.
engem kifejezetten a kínai érdekelne, gyártókra lebontva :)

(#1746) menyhartlevi válasza Kornel (#1745) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Én ilyet tudok mutatni.

(#1747) tolvaj! válasza Kornel (#1745) üzenetére


tolvaj!
őstag

Megvan, b0bcat linkelte a hometopikban és valóban világpiaci jelentés, plusz tévedtem, mert nem a xiaomi a nyerő, hanem a huawei... Már a túl elfogult vagyok :DDD

Menyhartlevi
Ez volt az! De ez a mi oldalról való és ezzel mosta össze a kis agyhelyem az indexes cikket :B

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1748) Kornel válasza menyhartlevi (#1746) üzenetére


Kornel
veterán

Zsír.
Kettővel én is hozzájárultam :)
Viszont most THL-re fáj a fogam ;)

(#1749) Kornel válasza menyhartlevi (#1733) üzenetére


Kornel
veterán

a hivatalos cáfolat:

Hugo Barra
2 órája · szerkesztve ·
Q: Online articles recently referred to some privacy issues with the Redmi Note, claiming that photos and text messages are sent to China secretly. Are they true?
A: An article severely misinterpreted a discussion thread asking about the Redmi Note's communication with a server in China. The article also neglected to refer to a Chinese version of this Q&A already posted on the Xiaomi Hong Kong Facebook page (https://www.facebook.com/Xiaomihongkong/posts/799059896795602). MIUI does not secretly upload photos and text messages.
MIUI requests public data from Xiaomi servers from time to time. These include data such as preset greeting messages (thousands of jokes, holiday greetings and poems) in the Messaging app and MIUI OTA update notifications, i.e. all non-personal data that does not infringe on user privacy.
Q: Does Xiaomi upload any personal data without my knowledge?
A: No. Xiaomi offers a service called Mi Cloud that enables users to back up and manage personal information in the cloud, as well as sync to other devices. This includes contacts, notes, text messages and photos. Mi Cloud is turned off by default. Users must log in with their Mi accounts and manually turn on Mi Cloud. They also have the option to only turn on backup for certain types of data. The use and storage of data in Mi Cloud fully respects the local laws of each country and region. Strict encryption algorithms are implemented to protect user privacy.
Q: Can I turn Mi Cloud off?
A: Yes. Just go to Settings > Mi Cloud to turn it off. If you would like to use a cloud back up service from another provider, there are options from Google, Dropbox and many others.
Q: Why should I believe you?
A: Xiaomi is serious about user privacy and takes all possible steps to ensure our Internet services adhere to our privacy policy. We do not upload any personal information and data without the permission of users. In a globalized economy, Chinese manufacturers' handsets are selling well internationally, and many international brands are similarly successful in China – any unlawful activity would be greatly detrimental to a company's global expansion efforts.

(#1750) Graphics válasza menyhartlevi (#1746) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebben sincs sok valóság ,mert én olyat tudtam, hogy a Lenovo és a Huawei fej-fej mellett halad eladás tekintetében.

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.